Plugins - W3 Total Cache - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (2771 entries)

en: 
      no evidence of cache refresh, will reprocess on next schedule/run
nl: 
      Geen bewijs van verversen van cache, zal opnieuw verwerken bij de volgende planning/uitvoering

en: 
    Queue is empty.
nl: 
    De wachtrij is leeg.

en: 
    Queue worker time slot exhaused.
nl: 
    Tijdslot van wachtrij worker overschreden.

en:  %1$s%2$sNot supported by "Disk: Enhanced" page cache method for Nginx%3$s
nl:  %1$s%2$sNiet ondersteund door de pagina cache methode "Schijf: verbeterd" voor Nginx%3$s

en:  %1$sNot supported by "Disk: Enhanced" page cache method for Nginx%2$s
nl:  %1$sNiet ondersteund door "Disk: enhanced" pagina cache methode voor Nginx%2$s

en:  (available after upgrade)
nl:  (beschikbaar na upgrade)

en:  (with an error)
nl:  (met een fout)

en:  <a href="?page=w3tc_cdn#configuration">Specify it here</a>.
nl:  <a href="?page=w3tc_cdn#configuration">Specificeer het hier</a>.

en:  Disable caching of HEAD %1$sHTTP%2$s requests
nl:  Cache van HEAD %1$sHTTP%2$s aanvragen uitschakelen

en:  Settings can be found on the %1$sUser Experience page%2$s.
nl:  Instellingen kunt u vinden op de pagina %1$sGebruikerservaring%2$s.

en:  also supports most of the ES6 features. This lets you load regular JavaScript files with ES6 features, knowing that the browser can handle it.
nl:  Ondersteunt ook de meeste ES6 functies. Hiermee kunt u reguliere JavaScript bestanden laden met ES6 functies, wetende dat de browser dit aankan.

en:  and
nl:  en

en:  and improve your PageSpeed Scores today!
nl:  en verbeter uw PageSpeed scores vandaag nog!

en:  not
nl:  niet

en:  objects from the %1$sCDN%2$s if needed.
nl:  objecten van de %1$sCDN%2$s indien nodig.

en:  or
nl:  of

en:  or %1$sCNAME%2$s:
nl:  of %1$sCNAME%2$s:

en:  or %1$supgrade to Pro%2$s for higher limits
nl:  of %1$supgrade naar Pro%2$s voor hogere limieten

en:  to see how.
nl:  om te zien hoe.

en:  you can use the translated ES5 code instead. In this manner, you are always serving modern code to modern browsers.
nl:  U kunt in plaats daarvan de vertaalde ES5 code gebruiken. Op deze manier levert u altijd moderne code aan moderne browsers.

en: "New Relic" is a powerful performance monitoring and analysis tool that enhance the speed and efficiency 
    			of a WordPress website. By utilizing New Relic, website owners can gain valuable insights into their 
    			site's performance, identifying bottlenecks, slow queries, and other performance issues. With this 
    			information, users can optimize their website's configuration, improve caching strategies, and make 
    			informed decisions to deliver a faster and more responsive browsing experience for their visitors.
nl: "New Relic is een krachtig hulpmiddel voor prestatiebewaking en analyse dat de snelheid en efficiëntie 
     
    	 	 	 van een WordPress site verbetert. Door gebruik te maken van New Relic kunnen site-eigenaren waardevolle inzichten krijgen in de prestaties van hun 
     
    	 	 	 site en knelpunten, trage zoekopdrachten en andere prestatieproblemen identificeren. Met deze 
     
    	 	 	 informatie kunnen gebruikers de configuratie van hun site optimaliseren, caching strategieën verbeteren en 
     
    	 	 	 weloverwogen beslissingen nemen om hun bezoekers een snellere en meer responsive bladeren ervaring te bieden.

en: %1$s can eliminate render blocking resources.%6$sOnce Minified, you can defer JS in the
    										%2$s.%6$sThe Defer Scripts (PRO FEATURE) can also be used with or without Minify to defer
    										the loading of JS files containing the "src" attribute. Scripts matched using this
    										feature will be excluded from the Minify process. To enable this feature navigate
    										to %3$s and check the "Defer JavaScript" checkbox. Once enabled the settings can be found
    										at %4$s.%6$sRender blocking CSS can be eliminated in %5$s using the "Eliminate Render
    										blocking CSS by moving it to HTTP body" (PRO FEATURE).
nl: %1$s kan render blokkerende gegevensbronnen elimineren.%6$sEénmaal geminificeerd, kunt u JS uitstellen in de
    	 	 	 	 	 	 	 	 	 	 %2$s.%6$sDe Defer Scripts (PRO FEATURE) kunnen ook met of zonder Minify gebruikt worden om
    	 	 	 	 	 	 	 	 	 	 het laden van JS bestanden met het "src"-attribuut uit te stellen. Scripts die met deze functie
    	 	 	 	 	 	 	 	 	 	 worden gematcht, worden uitgesloten van het Minify-proces. Om deze functie in te schakelen, navigeert u naar
    	 	 	 	 	 	 	 	 	 	 naar %3$s en schakelt u het selectievakje "JavaScript uitstellen" in. Zodra de instellingen zijn ingeschakeld, vindt u
    	 	 	 	 	 	 	 	 	 	 op %4$s.%6$sRender blokkerende CSS kan in %5$s worden geëlimineerd met behulp van de "Elimineer render
    	 	 	 	 	 	 	 	 	 	 blokkerende CSS door het naar HTTP body te verplaatsen" (PRO FEATURE).

en: %1$s could not be written, please edit config and add: %2$s before %3$s.
nl: %1$s kon niet worden geschreven, bewerk de configuratie en voeg toe: %2$s voor %3$s.

en: %1$s could not be written, please edit config and add:%2$s before %3$s.
nl: %1$s kon niet worden geschreven, bewerk de config en voeg:%2$s toe voor %3$s.

en: %1$s is write-able. When finished installing the plugin, change the permissions back to the default: %2$s. Permissions are currently %3$s. %4$s
nl: %1$s is schrijfbaar. Wanneer u klaar bent met de installatie van de plugin, verander dan de rechten terug naar de standaard: %2$s. Rechten zijn nu %3$s. %4$s

en: %1$s to make existing file modifications visible to visitors with a primed cache
nl: %1$s om bestaande bestandswijzigingen zichtbaar te maken voor bezoekers met een geprimede cache

en: %1$s to make existing file modifications visible to visitors with a primed cache.
nl: %1$s om bestaande bestandswijzigingen zichtbaar te maken voor bezoekers met een geprimerde cache.

en: %1$s was successfully purged.
nl: %1$s is succesvol opgeschoond.

en: %1$s%2$s ago%3$s
nl: %1$s%2$s geleden%3$s

en: %1$s%2$s%3$s could not be created, %1$sopen_basedir%3$s restriction in effect, please check your php.ini settings:%4$sopen_basedir = "%5$s"%3$s
nl: %1$s%2$s%3$s kon niet worden aangemaakt, %1$sopen_basedir%3$s beperking van kracht, controleer alstublieft uw php.ini instellingen:%4$sopen_basedir = "%5$s"%3$s

en: %1$s%2$s%3$s could not be created, please run following command:%4$s%5$s
nl: %1$s%2$s%3$s kon niet worden aangemaakt, voer alstublieft het volgende commando uit:%4$s%5$s

en: %1$s%2$sLooking for a top rated CDN Provider? Try Bunny CDN.%3$s%4$s%5$s
nl: %1$s%2$sOp zoek naar een CDN aanbieder met een top waardering? Probeer bunny cDN.%3$s%4$s%5$s

en: %1$s%2$sW3 Total Cache Error:%3$s Files and directories could not be automatically removed to complete the deactivation. %4$sPlease execute commands manually:%5$s%6$s%7$s%8$s
nl: %1$s%2$sW3 Totaal cache fout:%3$s Bestanden en folders konden niet automatisch worden verwijderd om de deactivering te voltooien. %4$sVoer de opdrachten handmatig uit:%5$s%6$s%7$s%8$s

en: %1$s%3$s%2$s key:
nl: %1$s%3$s%2$s sleutel:

en: %1$s%3$s%2$s secret:
nl: %1$s%3$s%2$s geheim:

en: %1$s<br />then %2$s.
nl: %1$s<br />dan %2$s.

en: %1$sAPI%2$s key:
nl: %1$sAPI%2$s sleutel:

en: %1$sAPI%2$s token / global key:
nl: %1$sAPI%2$s token/globale sleutel:

en: %1$sAvailable when memcached extension installed, built with %2$sSASL%3$s
nl: %1$sBeschikbaar wanneer de geheugencache extensie is geïnstalleerd, gebouwd met %2$sSASL%3$s

en: %1$sCDN%2$s host (%3$sCNAME%4$s target):
nl: %1$sCDN%2$s host (%3$sCNAME%4$s doel):

en: %1$sCDN%2$s hostname:
nl: %1$sCDN%2$s hostnaam:

en: %1$sCNAME%2$ss to use
nl: Te gebruiken %1$sCNAME%2$ss

en: %1$sCSS%2$s file management:
nl: %1$sCSS%2$s bestandsbeheer:

en: %1$sCSS%2$s minifier:
nl: %1$sCSS%2$s verkleiner:

en: %1$sCSS%2$s minify settings:
nl: %1$sCSS%2$s instellingen verkleinen:

en: %1$sCan't change configuration%2$s: %3$s
nl: %1$sKan de configuratie niet wijzigen%2$s: %3$s

en: %1$sCloudflare plugin detected. We recommend removing the plugin as it offers no additional capabilities when W3 Total Cache is installed. This message will disappear when Cloudflare is removed. %2$s%3$s
nl: %1$sCloudflare plugin gedetecteerd. We raden u aan deze plugin te verwijderen, omdat deze geen aanvullende mogelijkheden biedt als W3 Total Cache is geïnstalleerd. Dit bericht verdwijnt als Cloudflare is verwijderd. %2$s%3$s

en: %1$sDatabase Cache is disabled! Enable it %2$shere%3$s to enable this feature.%4$s
nl: %1$sDatabase cache is uitgeschakeld! Schakel deze in %2$shier%3$s om deze functie in te schakelen.%4$s

en: %1$sDatabase Cache%2$s engine set to %1$s%3$s%2$s
nl: %1$sDatabase cache%2$s engine ingesteld op %1$s%3$s%2$s

en: %1$sDelay Scripts%2$s is not enabled in the %3$sGeneral Settings%4$s.
nl: %1$sDelay scripts%2$s is niet ingeschakeld in %3$sAlgemene instellingen%4$s.

en: %1$sExclude%2$s (Remove the script ONLY WHEN a condition below matches)
nl: %1$sExclude%2$s (het script ALLEEN verwijderen ALS aan de onderstaande voorwaarde wordt voldaan)

en: %1$sFSD%2$s %3$sCDN%4$s Type:
nl: %1$sFSD%2$s %3$sCDN%4$s type:

en: %1$sFTP%2$s connection:
nl: %1$sFTP%2$s verbinding:

en: %1$sFTP%2$s hostname:
nl: %1$sFTP%2$s hostnaam:

en: %1$sFTP%2$s password:
nl: %1$sFTP%2$s wachtwoord:

en: %1$sFTP%2$s path:
nl: %1$sFTP%2$s pad:

en: %1$sFTP%2$s username:
nl: %1$sFTP%2$s gebruikersnaam:

en: %1$sFree license users will have a conversion limit of %2$d per hour and %3$d per month.%4$sPro license users will have conversion queue priority as well as a conversion limit of %5$d per hour and unlimited per month.%6$s
nl: %1$sVrije licentie gebruikers hebben een conversie beperking van %2$d per uur en %3$d per maand.%4$sPro licentie gebruikers hebben conversie wachtrij prioriteit en een conversie beperking van %5$d per uur en onbeperkt per maand.%6$s

en: %1$sHTML%2$s minifier:
nl: %1$sHTML%2$s verkleiner:

en: %1$sHTML%2$s minify settings:
nl: %1$sHTML%2$s instellingen verkleinen:

en: %1$sHTTP%2$s Public Key Pinning
nl: %1$sHTTP%2$s openbare sleutel pinning

en: %1$sHTTP%2$s Public Key Pinning (%3$sHPKP%4$s) is a security feature for %5$sHTTP%6$sS websites that can prevent fraudulently issued certificates from being used to impersonate existing secure websites.
nl: %1$sHTTP%2$s Public Key Pinning (%3$sHPKP%4$s) is een beveiligingsfunctie voor %5$sHTTP%6$sS sites die kunnen voorkomen dat frauduleus uitgegeven certificaten worden gebruikt om zich voor te doen als bestaande beveiligde sites.

en: %1$sHTTP%2$s Strict Transport Security policy
nl: %1$sHTTP%2$s strikte transportbeveiligingsbeleid

en: %1$sHTTP%2$s Strict-Transport-Security (%3$sHSTS%4$s) enforces secure (%5$sHTTP%6$s over %7$sSSL%8$s/%9$sTLS%10$s) connections to the server. This can help mitigate adverse effects caused by bugs and session leaks through cookies and links. It also helps defend against man-in-the-middle attacks.  If there are %11$sSSL%12$s negotiation warnings then users will not be permitted to ignore them.
nl: %1$sHTTP%2$s strikte transportbeveiliging (%3$sHSTS%4$s) dwingt veilige (%5$sHTTP%6$s boven %7$sSSL%8$s /%9$sTLS%10$s) verbindingen met de server. Dit kan helpen om nadelige effecten te verminderen die worden veroorzaakt door bugs en sessielekken via cookies en links.  Het helpt ook bij de verdediging tegen man-in-the-middle aanvallen. Als er %11$sSSL%12$s onderhandelingswaarschuwingen zijn, mogen gebruikers deze niet negeren.

en: %1$sHTTP%2$s security headers provide another layer of protection for your website by helping to mitigate attacks and security vulnerabilities.
nl: %1$sHTTP%2$s veiligheid headers bieden een extra beschermingslaag voor uw site door aanvallen en beveiliging kwetsbaarheden te helpen beperken.

en: %1$sIP%2$s geolocation:
nl: %1$sIP%2$s geolocatie:

en: %1$sImage Converter%2$s enabled? %1$s%3$s%2$s
nl: %1$sAfbeelding converter%2$s ingeschakeld? %1$s%3$s%2$s

en: %1$sInclude%2$s (Allow the script ONLY WHEN a condition below matches)
nl: %1$sInclude%2$s (script ALLEEN toestaan WANNEER onderstaande voorwaarde overeenkomt)

en: %1$sInstalled/Ok/Yes/True/On%2$s: Functionality will work properly.%3$s
nl: %1$sGeïnstalleerd/Ok/Ja/Waar/Aan%2$s: functionaliteit werkt naar behoren.%3$s

en: %1$sJS%2$s file management:
nl: %1$sJS%2$s bestandsbeheer:

en: %1$sJS%2$s minifier:
nl: %1$sJS%2$s verkleiner:

en: %1$sJS%2$s minify settings:
nl: %1$sJS%2$s instellingen verkleinen:

en: %1$sLazy Load%2$s images? %1$s%3$s%2$s
nl: %1$sLazy-load%2$s afbeeldingen? %1$s%3$s%2$s

en: %1$sLearn more%2$s.
nl: %1$sMeer informatie%2$s.

en: %1$sLooking for a top rated CDN Provider? Try Bunny CDN.%2$s%3$s%4$s
nl: %1$sOp zoek naar een CDN aanbieder met een bovenkant waardering? Probeer bunny CDN.%2$s%3$s%4$s

en: %1$sMinify is disabled! Enable it %2$shere%3$s to enable this feature.%4$s
nl: %1$sMinify is uitgeschakeld! Activeer het %2$shier%3$s om deze functie in te schakelen.%4$s

en: %1$sNot detected/Not available/Off%2$s: May be installed, but cannot be automatically confirmed. Functionality may be limited.%3$s
nl: %1$sNiet gedetecteerd/Niet beschikbaar/Uit%2$s: kan geïnstalleerd zijn, maar kan niet automatisch bevestigd worden. De functionaliteit kan beperkt zijn.%3$s

en: %1$sNot installed/Error/No/False%2$s: Plugin or some functions may not work.%3$s
nl: %1$sNiet geïnstalleerd/Fout/Nee/False %2$s: plugin of sommige functies werken mogelijk niet.%3$s

en: %1$sObject Cache is disabled! Enable it %2$shere%3$s to enable this feature.%4$s
nl: %1$sObject cache is uitgeschakeld! Schakel het in %2$shier%3$s om deze functie in te schakelen.%4$s

en: %1$sObject Cache%2$s engine set to %1$s%3$s%2$s
nl: %1$sObjectcache%2$s engine ingesteld op %1$s%3$s%2$s

en: %1$sObject Cache%2$s is %1$sdisabled via filter%2$s
nl: %1$sObject Cache%2$s is %1$suitgeschakeld via filter%2$s

en: %1$sOptional:%2$s On the "%3$sDatabase Cache%4$s" tab the recommended settings are preset. If using a shared hosting account use the "disk" method with caution; in either of these cases the response time of the disk may not be fast enough, so this option is disabled by default.
nl: %1$sOptioneel:%2$s Op de tab "%3$sDatabase cache%4$s" zijn de aanbevolen instellingen vooraf ingesteld. Als u een gedeeld hostingaccount gebruikt, gebruik dan de "disk" methode met de nodige voorzichtigheid; in beide gevallen is de reactietijd van de schijf mogelijk niet snel genoeg, dus deze optie is standaard uitgeschakeld.

en: %1$sOptional:%2$s On the "%3$sObject Cache%4$s" tab the recommended settings are preset. If using a shared hosting account use the "disk" method with caution, the response time of the disk may not be fast enough, so this option is disabled by default. Test this option with and without database cache to ensure that it provides a performance increase.
nl: %1$sOptioneel:%2$s Op de tab "%3$sObject cache%4$s" zijn de aanbevolen instellingen vooraf ingesteld. Als u een gedeeld hostingaccount gebruikt om voorzichtig te zijn met de methode 'schijf', is de reactietijd van de schijf mogelijk niet snel genoeg, dus deze optie is standaard uitgeschakeld. Test deze optie met en zonder databasecache om er zeker van te zijn dat deze een prestatieverbetering oplevert.

en: %1$sOptional:%2$s On the "%3$sUser Agent Groups%4$s" tab, specify any user agents, like mobile phones if a mobile theme is used.
nl: %1$sOptioneel:%2$s geef op de tab "%3$sUser Agent Groups%4$s" eventuele user agents op, zoals mobiele telefoons als een mobiel thema wordt gebruikt.

en: %1$sPHP%2$s Modules
nl: %1$sPHP%2$s modules

en: %1$sPage Cache is disabled! Enable it %2$shere%3$s to enable this feature.%4$s
nl: %1$sPage cache is uitgeschakeld! Schakel deze in %2$shier%3$s om deze functie in te schakelen.%4$s

en: %1$sPage Cache is required for the Always Cached extension. Please enable it %2$shere.%3$s%4$s
nl: %1$sPage cache is vereist voor de extensie Always Cached. Inschakelen %2$shier.%3$s%4$s

en: %1$sPage Cache%2$s engine set to %1$s%3$s%2$s
nl: %1$sPagina cache%2$s engine ingesteld op %1$s%3$s%2$s

en: %1$sPlease configure %2$s in order to purge URLs.%3$s
nl: %1$s %2$s te configureren om URL's op te schonen.%3$s

en: %1$sRUM%2$s ApDex Threshold:
nl: %1$sRUM%2$s ApDex drempel:

en: %1$sRUM%2$s enabled:
nl: %1$sRUM%2$s ingeschakeld:

en: %1$sRecommended:%2$s If you already have a content delivery network (%3$sCDN%4$s) provider, proceed to the "%5$sContent Delivery Network%6$s" tab and populate the fields and set your preferences. If you do not use the Media Library, you will need to import your images etc. into the default locations. Use the Media Library Import Tool on the "Content Delivery Network" tab to perform this task. If you do not have a %7$sCDN%8$s provider, you can still improve your site's performance using the "Self-hosted" method. On your own server, create a subdomain and matching %9$sDNS%10$s Zone record; e.g. static.domain.com and configure %11$sFTP%12$s options on the "Content Delivery Network" tab accordingly. Be sure to %13$sFTP%14$s upload the appropriate files, using the available upload buttons.
nl: %1$sAanbevolen:%2$s als u al een inhoud delivery network (%3$sCDN%4$s) provider heeft, ga dan naar de "%5$sContent Delivery Network%6$s" tab en vul de velden in en stelt u voorkeuren in. Als u de mediabibliotheek niet gebruikt, moet u uw afbeeldingen enz. importeren in de standaard locaties. Gebruik de Media Library Import Tool op de "Content Delivery Network" tab om deze taak uit te voeren. Als u geen %7$sCDN%8$s provider heeft, kunt u nog steeds de prestaties van uw site verbeteren met de "Self hosted" methode. Maak op uw eigen server een subdomein en bijbehorend %9$sDNS%10$s zone record aan, bijvoorbeeld static.domain.com en configureer %11$sFTP%12$s opties op de tab "Content Delivery Network". Zorg ervoor dat u %13$sFTP%14$s de juiste bestanden uploadt met behulp van de beschikbare upload knoppen.

en: %1$sRecommended:%2$s On the "%3$sBrowser Cache%4$s" tab, %5$sHTTP%6$s compression is enabled by default. Make sure to enable other options to suit your goals.
nl: %1$sAanbevolen:%2$s op de tab "%3$sBrowser cache%4$s" is %5$sHTTP%6$s compressie standaard ingeschakeld. Zorg ervoor dat u andere opties inschakelt, afhankelijk van uw doelstellingen.

en: %1$sRecommended:%2$s On the "%3$sMinify%4$s" tab all of the recommended settings are preset. Use the help button to simplify discovery of your %5$sCSS%6$s and %7$sJS%8$s files and groups. Pay close attention to the method and location of your %9$sJS%10$s group embeddings. See the plugin's %11$s%12$sFAQ%13$s%14$s for more information on usage.
nl: %1$sAanbevolen:%2$s op de tab "%3$sMinify%4$s" staan alle aanbevolen instellingen ingesteld. Gebruik de hulpknop om uw %5$sCSS%6$s en %7$sJS%8$s bestanden en groepen gemakkelijker te vinden. Let goed op de methode en locatie van uw %9$sJS%10$s groep insluitingen. Zie de plugin's %11$s%12$s FAQ%13$s%14$s voor meer informatie over het gebruik.

en: %1$sRemove Unwanted/Unused CSS/JS%2$s is not enabled in the %3$sGeneral Settings%4$s.
nl: %1$sOngewenste/ongebruikte CSS/JS verwijderen%2$s is niet ingeschakeld in %3$sAlgemene instellingen%4$s.

en: %1$sSFTP%2$s private key:
nl: %1$sSFTP%2$s privésleutel:

en: %1$sSFTP%2$s public key:
nl: %1$sSFTP%2$s publieke sleutel:

en: %1$sSSL%2$s encrypts your visitor's connection and safeguards credit card numbers and other personal data to and from your website.
nl: %1$sSSL%2$s versleutelt de verbinding van uw bezoeker en beveiligt creditcard nummers en andere persoonlijke gegevens van en naar uw site.

en: %1$sSSL%2$s support:
nl: %1$sSSL%2$s ondersteuning:

en: %1$sTLS%2$s 1.2 only:
nl: Alleen %1$sTLS%2$s 1.2:

en: %1$sTLS%2$s Client authentication requires Cloudflare to connect to your origin server using a client certificate
nl: %1$sTLS%2$s client authenticatie vereist dat Cloudflare verbinding maakt met uw origin server met behulp van een client certificaat

en: %1$sThe following memcached servers are not responding or not running:%2$sThis message will automatically disappear once the issue is resolved.%3$s
nl: %1$sDe volgende mem cached servers reageren niet of draaien niet:%2$sDit bericht zal automatisch verdwijnen zodra het probleem is opgelost.%3$s

en: %1$sThis extension works best in WordPress version 5.8 and higher.  You are running WordPress version %2$s.  Please %3$supdate now%4$s to benefit from this feature.
nl: %1$sDeze uitbreiding werkt het beste in WordPress versie 5.8 en hoger.  U draait WordPress versie %2$s.  Update alstublieft nu %3$s%4$s om van deze functie te profiteren.

en: %1$sThis feature works best in WordPress version 5.8 and higher.  You are running WordPress version %2$s.  Please %3$supdate now%4$s to benefit from this feature.%5$s
nl: %1$sDeze functie werkt het beste in WordPress versie 5.8 en hoger.  U draait WordPress versie %2$s.  Update alstublieft nu %3$s%4$s om van deze functie te profiteren%5$s

en: %1$sTime to First Byte%2$s has changed by %1$s%3$s%2$s
nl: %1$sTijd tot eerste byte%2$s is gewijzigd door %1$s%3$s%2$s

en: %1$sTo enable that, switch off "Use single network configuration file for all sites" option at General settings page and use specific settings for each blog.
nl: %1$sOm dat in te schakelen, schakelt u de optie 'Eén netwerk configuratiebestand gebruiken voor alle sites' uit op de pagina Algemene instellingen en gebruikt u specifieke instellingen voor elke blog.

en: %1$sUpgrade Performance%2$s
nl: %1$sPrestaties upgraden%2$s

en: %1$sValues are estimated and may vary. The %2$sperformance score is calculated%3$s directly from these metrics. %4$sSee calculator.%5$s%6$s
nl: %1$sWaarden worden geschat en kunnen variëren. De %2$sperformance score wordt berekend%3$s rechtstreeks uit deze statistieken. %4$sZie rekenmachine.%5$s%6$s

en: %1$sW3 Total Cache Error:%2$s database driver doesn't exist: %3$s.
nl: %1$sW3 Totaal cache fout:%2$s database stuurprogramma bestaat niet: %3$s.

en: %1$sW3 Total Cache Error:%2$s some files appear to be missing or out of place. Please re-install plugin or remove %3$s%4$s%5$s. %6$s
nl: %1$sW3 Total Cache Error:%2$s sommige bestanden lijken te ontbreken of niet op hun plaats te staan. Installeer de plugin opnieuw of verwijder %3$s%4$s %5$s. %6$s

en: %1$sWP Google Map Plugin%2$s plugin
nl: %1$sWP Google Map plugin%2$s plugin

en: %s conversions per hour
nl: %s conversies per uur

en: %s conversions per month
nl: %s conversies per maand

en: %s extension | %s extensions
nl[0]: %s extensie
nl[1]: %s extensies

en: %s transferred
nl: %s overgedragen

en: &lt; Back To Statistics
nl: &lt; terug naar statistieken

en: (Allow the script ONLY WHEN a condition below matches)
nl: (Laat het script ALLEEN toe ALS een van de onderstaande voorwaarden overeenkomt)

en: (Remove the script ONLY WHEN a condition below matches)
nl: (Verwijder het script ALLEEN WANNEER aan de onderstaande voorwaarde wordt voldaan)

en: (required for %1$sCDN%2$s support)
nl: (vereist voor %1$sCDN%2$s ondersteuning)

en: (required for Amazon S3, Amazon CloudFront, Rackspace CloudFiles support)
nl: (vereist voor ondersteuning voor Amazon S3, Amazon CloudFront, Rackspace CloudFiles)

en: (required for HTML Tidy minifier support)
nl: (vereist voor HTML Tidy minifier ondersteuning)

en: (required for Rackspace Cloud Files support)
nl: (vereist voor Rackspace Cloud bestanden ondersteuning)

en: (required for Self-hosted (%1$sFTP%2$s) %3$sCDN%4$s %5$sSFTP%6$s support)
nl: (vereist voor zelf-gehoste (%1$sFTP%2$s) %3$sCDN%4$s %5$sSFTP%6$s ondersteuning)

en: (required for Self-hosted (%1$sFTP%2$s) %3$sCDN%4$s support)
nl: (vereist voor zelf-gehost (%1$sFTP%2$s) %3$sCDN%4$s ondersteuning)

en: (required for brotli compression support)
nl: (vereist voor brotli compressie ondersteuning)

en: (required for disk enhanced Page Cache and Browser Cache)
nl: (vereist voor schijf verbeterde paginacache en browsercache)

en: (required for gzip compression support)
nl: (vereist voor gzip compressie ondersteuning)

en: (reserved for CSS)
nl: (gereserveerd voor CSS)

en: (reserved for JS after <body>)
nl: (gereserveerd voor JS na <body>)

en: (reserved for JS before </body>)
nl: (gereserveerd voor JS voor </body>)

en: (reserved for JS in <head>)
nl: (gereserveerd voor JS in <head>)

en: (unknown request)
nl: (onbekende aanvraag)

en: * Separate hostnames using commas (",").
nl: * scheid hostnamen van elkaar door komma's (",") te gebruiken.

en: -- Pass-through --
nl: - Doorvoer -

en: 1. The "Compatibility Mode" option found in the advanced section of the %1$s"Page Cache Settings"%2$s tab will enable functionality that optimizes the interoperablity of caching with WordPress, is disabled by default, but highly recommended. Years of testing in hundreds of thousands of installations have helped us learn how to make caching behave well with WordPress. The tradeoff is that disk enhanced page cache performance under load tests will be decreased by ~20%% at scale.
nl: 1. De optie "Compatibiliteitsmodus" in de geavanceerde sectie van de tab %1$s"Pagina cache instellingen"%2$s schakelt functionaliteit in die de interoperabliteit van caching met WordPress optimaliseert, is standaard uitgeschakeld, maar wordt ten zeerste aanbevolen. Jaren van testen in honderdduizenden installaties hebben ons geholpen te leren hoe we caching goed kunnen laten werken met WordPress. De afweging is dat de prestaties van de disk enhanced pagina cache onder belastingtests op schaal met ~20%% zullen afnemen.

en: 404 error exception list:
nl: 404 fout uitzondering lijst:

en: <br>Available when memcached extension installed, built with <acronym title="Simple Authentication and Security Layer">SASL</acronym>
nl: <br>Beschikbaar wanneer de memcached extensie is geïnstalleerd, gebouwd met <acronym title="Eenvoudige authenticatie en beveiligingslaag">SASL</acronym>

en: <name> parameter is not specified
nl: <name> parameter is niet specifiek

en: <operation> parameter is not specified
nl: <operation> parameter is niet opgegeven

en: <strong>ERROR</strong>: WordPress %1$s requires MySQL 4.1.2 or higher
nl: <strong>ERROR</strong>: WordPress %1$s vereist MySQL 4.1.2 of hoger

en: <strong>W3 Total Cache Error:</strong> Files and directories could not be automatically deleted.
nl: <strong>W3 Total Cache fout:</strong> bestanden en folders konden niet automatisch worden verwijderd.

en: <value> parameter "%1$s" is not boolean
nl: <value> parameter "%1$s" is niet booleaans

en: <value> parameter is not specified
nl: <value> parameter is niet specifiek

en: @import handling:
nl: @import afhandeling:

en: A %1$scompliant%2$s sitemap can be used to specify the pages to maintain in the primed cache. Pages will be cached according to the priorities specified in the %3$sXML%4$s file.
nl: Een %1$scompliant%2$s sitemap kan worden gebruikt om de pagina's op te geven die in de geprimede cache moeten worden onderhouden. Pagina's worden in de cache opgeslagen volgens de prioriteiten die zijn opgegeven in het bestand %3$sXML%4$s.

en: A 302 redirect is used to send this group of referrers to another hostname (domain).
nl: Een 302 omleiding wordt gebruikt om deze groep verwijzers naar een andere hostnaam (domein) te sturen.

en: A 302 redirect is used to send this group of users to another hostname (domain); recommended if a 3rd party service provides a mobile version of your site.
nl: Een 302 omleiding wordt gebruikt om deze groep gebruikers naar een andere hostnaam (domein) te sturen; uitgelichte als een externe dienst een mobiele versie van uw site biedt.

en: A configuration issue prevents <acronym title="Content Delivery Network">CDN</acronym> from working:
nl: Een configuratieprobleem voorkomt de werking van <acronym title="Content Delivery Network"> CDN </acronym>:

en: A configuration issue prevents <acronym title="Content Delivery Network">CDN</acronym> from working: The <strong>"Replace default hostname with"</strong> field cannot be empty. Enter <acronym title="Content Delivery Network">CDN</acronym> provider hostname <a href="?page=w3tc_cdn#configuration">here</a>. <em>(This is the hostname used in order to view objects in a browser.)</em>
nl: Door een configuratieprobleem werkt <acronym title="Content Delivery Network">CDN</acronym> niet: het veld <strong>"Standaard hostnaam vervangen door"</strong> mag niet leeg zijn. Voer hier <acronym title="Content delivery network">CDN</acronym> provider hostnaam <a href="?page=w3tc_cdn#configuration">in</a>. <em>(Dit is de hostnaam die wordt gebruikt om objecten in een browser te bekijken).</em>

en: A pull zone has been configured successfully
nl: Een pull zone is met succes geconfigureerd

en: A pull zone has been configured successfully.
nl: Een pull zone is met succes geconfigureerd.

en: A pull zone name (string) is required.
nl: Een naam voor een pull zone (string) is vereist.

en: A reverse proxy is a server that sits between a client and a web server, acting as an intermediary for requests. It retrieves resources on behalf of the client from the server, and then returns the response to the client. By utilizing a reverse proxy, such as Varnish or Nginx, in conjunction with W3 Total Cache, you can significantly enhance the performance of your WordPress website by caching and serving static content directly from the reverse proxy server, reducing the load on your WordPress server and improving response times for visitors.
nl: Een omgekeerde proxy is een server die zich bevindt tussen een client en een webserver en fungeert als tussenpersoon voor aanvragen. Het haalt namens de client bronnen op van de server en stuurt vervolgens de reactie terug naar de client. Door gebruik te maken van een omgekeerde proxy, zoals Varnish of Nginx, in combinatie met W3 Total Cache, kunt u de prestaties van uw WordPress site aanzienlijk verbeteren door het cachen en serveren van statische inhoud rechtstreeks vanaf de omgekeerde proxyserver. Dit vermindert de belasting op uw WordPress server en verbetert de responstijden voor bezoekers.

en: ALL
nl: ALLE

en: AMP Extension Settings
nl: Instellingen AMP extensie

en: API Key is invalid.
nl: API-sleutel is ongeldig.

en: API Key is not configured.
nl: API-sleutel is niet geconfigureerd.

en: API Key:
nl: API-sleutel:

en: API Response Time
nl: API reactietijd

en: API Secret is not configured.
nl: API geheim is niet geconfigureerd.

en: API Use Limits
nl: API gebruiksbeperkingen

en: API call
nl: API aanroep

en: API error.  Please reload the page to try again,
nl: Fout in API.  Laad de pagina alstublieft opnieuw om het opnieuw te proberen,

en: API key not specified.
nl: API-sleutel niet opgegeven.

en: API key value is empty.
nl: De waarde van de API-sleutel is leeg.

en: API request error!
nl: API aanvraag fout!

en: API request failed!
nl: API aanvraag mislukt!

en: AVIF (AV1 Image File Format) is a modern image format that provides superior compression compared to WebP and traditional formats like JPEG and PNG. With AVIF conversion, you can achieve significantly smaller file sizes while maintaining high image quality, resulting in faster page load times and improved user experience.
nl: AVIF (AV1 afbeelding bestand format) is een modern afbeelding format dat superieure compressie biedt in vergelijking met WebP en traditionele formaten zoals JPEG en PNG. Met AVIF conversie kunt u aanzienlijk kleinere bestandsgroottes bereiken met behoud van een hoge afbeeldingkwaliteit, wat resulteert in snellere laadtijden van pagina's en een verbeterde gebruikerservaring.

en: AWS Identity and Access Management
nl: AWS identiteits- en toegangsbeheer

en: About
nl: Over

en: Accept
nl: Accepteren

en: Accepted query strings:
nl: Geaccepteerde query strings:

en: Access Control List
nl: Toegangscontrole lijst

en: Access Key:
nl: Toegangssleutel:

en: Access Log Filename:
nl: Toegang log bestand:

en: Access Log Format:
nl: Toegang log format:

en: Access Log:
nl: Toegang log:

en: Access Secret:
nl: Toegang geheim:

en: Access key not specified.
nl: Toegangssleutel niet gespecificeerd.

en: Access session cookies through the %1$sHTTP%2$s only:
nl: Toegang tot sessiecookies via de %1$sHTTP%2$s alleen:

en: Account API Key
nl: Account API-sleutel

en: Account API key authorization
nl: Account API-sleutel autorisatie

en: Account API key not specified.
nl: Account API-sleutel niet opgegeven.

en: Account ID is not configured.
nl: Account ID is niet geconfigureerd.

en: Account key:
nl: Accountsleutel:

en: Account name:
nl: Accountnaam:

en: Action %1$s does not exist.
nl: Actie %1$s bestaat niet

en: Action:
nl: Actie:

en: Activate
nl: Activeren

en: Activate this extension
nl: Activeer deze extensie

en: Activating the %1$sGenesis Theme%2$s extension for W3 Total Cache may be helpful for your site. %3$sClick here%2$s to try it. %4$s
nl: Het activeren van de %1$sGenesis thema%2$s extensie voor W3 Total Cache kan nuttig zijn voor uw site. %3$sKlik hier%2$s om het te proberen. %4$s

en: Activating the %1$sWPML%2$s extension for W3 Total Cache may be helpful for your site. %3$s%4$s
nl: De %1$sWPML%2$s extensie activeren voor W3 Total Cache kan nuttig zijn voor uw site. %3$s%4$s

en: Activating the %1$sYoast SEO%2$s extension for W3 Total Cache may be helpful for your site. %3$sClick here%2$s to try it. %4$s
nl: Het activeren van de %1$sYoast SEO%2$s extensie voor W3 Total Cache kan nuttig zijn voor uw site. %3$sKlik hier%2$s om het te proberen. %4$s

en: Active
nl: Actief

en: Acts as a proxy server to retrieve and serve content faster, reducing server response time.
nl: Werkt als een proxyserver om inhoud sneller op te halen en te serveren, waardoor de reactietijd van de server korter wordt.

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add %1$sCORS%2$s headers to allow cross-domain assets usage.
nl: Voeg %1$sCORS%2$s headers toe om het gebruik van assets tussen verschillende domeinen toe te staan.

en: Add CNAME
nl: CNAME toevoegen

en: Add a script
nl: Een script toevoegen

en: Add a style sheet
nl: Stijlblad toevoegen

en: Add canonical header
nl: Canonieke header toevoegen

en: Add new folder:
nl: Nieuwe map toevoegen:

en: Add postfix to page titles
nl: Achtervoegsel toevoegen aan pagina titels

en: Add the following directives to your .htaccess file or if there are several hundred they should be added directly to your configuration file:
nl: Voeg de volgende richtlijnen toe aan uw .htaccess bestand of als het er meer dan honderd zijn voeg ze dan direct toe aan uw configuratie bestand:

en: Add timestamp
nl: Tijdstempel toevoegen

en: Add:
nl: Toevoegen:

en: Added by W3 Total Cache
nl: Toegevoegd door W3 Total Cache

en: Additional Server Modules
nl: Extra server modules

en: Additional features to extend the functionality of W3 Total Cache, such as Accelerated Mobile Pages (AMP) for Minify and support for New Relic.
nl: Extra functies om de functionaliteit van W3 Total Cache uit te breiden, zoals Accelerated Mobile Pages (AMP) voor Minify en ondersteuning voor New Relic.

en: Additional home URLs:
nl: Aanvullende home URL's:

en: Additional installation guides can be found in the %1$swiki%2$s.
nl: Aanvullende installatiehandleidingen zijn te vinden in de %1$swiki%2$s.

en: Additional pages:
nl: Extra pagina's:

en: Adds canonical %1$sHTTP%2$s header to assets files.
nl: Voegt canonieke %1$sHTTP%2$s header toe aan assets bestanden.

en: Adds compatibility for accelerated mobile pages (AMP) to minify.
nl: Voegt compatibiliteit toe voor versnelde mobiele pagina's (AMP) om te verkleinen.

en: Adds the ability to analyze the website's homepage and provide a detailed breakdown of performance metrics including potential issues and proposed solutions.
nl: Voegt de mogelijkheid toe om de homepage van de site te analyseren en een gedetailleerd overzicht te geven van de prestaties, inclusief mogelijke problemen en voorgestelde oplossingen.

en: Adds the ability to convert images in the Media Library to modern formats (like WebP or AVIF) for better performance.
nl: Voegt de mogelijkheid toe om afbeeldingen in de mediabibliotheek naar moderne formats (zoals WebP of AVIF) te converteren voor betere prestaties.

en: Adds the ability to convert images in the Media Library to the modern WebP format for better performance. %1$sLearn more%2$s
nl: Voegt de mogelijkheid toe om afbeeldingen in de mediabibliotheek naar het moderne WebP format te converteren voor betere prestaties. %1$sLees meer%2$s

en: Adds the ability to convert images into the modern formats (like WebP or AVIF) for better performance using our remote API service.
nl: Voegt de mogelijkheid toe om afbeeldingen naar moderne formaten (zoals WebP of AVIF) te converteren voor betere prestaties met behulp van onze remote API-dienst.

en: Admin Notification
nl: Beheerder melding

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Advanced %1$sDDoS%2$s protection:
nl: Geavanceerde %1$sDDoS%2$s bescherming:

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Advanced optimizations
nl: Geavanceerde optimalisaties

en: Advanced protection from Distributed Denial of Service (DDoS) attacks on your website.
nl: Geavanceerde bescherming tegen DDoS aanvallen (Distributed Denial of Service) op uw site.

en: Africa (Cape Town)
nl: Afrika (Kaapstad)

en: After %1$s
nl: Na %1$s

en: After sometime, a table will show up in the tab with the resources it analyzed, and how much code is used in the webpage. All the files linked in the webpage (css, js) will be listed in the Coverage tab. Clicking on any resource there will open that resource in the Sources panel with a breakdown of Total Bytes and Unused Bytes.
nl: Na enige tijd verschijnt in de tab een tabel met de geanalyseerde gegevensbronnen, en hoeveel code in de webpagina is gebruikt. Alle in de webpagina gekoppelde bestanden (CSS, JS) worden vermeld in de tab dekking. Klikken op een gegevensbron opent die gegevensbron in het paneel bronnen met een uitsplitsing van totale bytes en ongebruikte bytes.

en: Aggressive (cache all static resources, including ones with a query string)
nl: Agressief (cache alle statische bronnen, inclusief bronnen met een query string)

en: Alerts enabled:
nl: Waarschuwingen ingeschakeld:

en: Aliases
nl: Aliassen

en: All Media Library content will use %1$sCDN%2$s links on administration pages.
nl: Alle inhoud van de mediabibliotheek gebruikt %1$sCDN%2$s links op beheerpagina's.

en: All Templates
nl: Alle templates

en: All caches successfully emptied except CDN.
nl: Alle caches zijn succesvol geleegd behalve CDN.

en: All caches successfully emptied.
nl: Alle cache succesvol geleegd.

en: All optimisations
nl: Alle optimalisaties

en: All selected optimizations have been reverted.
nl: Alle geselecteerde optimalisaties zijn teruggedraaid.

en: Allow W3 Total Cache to connect to the PageSpeed Insights API on your behalf.
nl: Toestaan dat W3 Total Cache namens uw verbinding maakt met de PageSpeed Insights API.

en: Allows control over the &lt;object&gt;, &lt;embed&gt;, and &lt;applet&gt; elements used by Flash and other plugins.
nl: Controle over de &lt;object&gt;, &lt;insluiten&gt;, en &lt;applet&gt; elementen toestaan die door flash en andere plugins worden gebruikt.

en: Allows customer to continue to use True Client IP (Akamai feature) in the headers we send to the origin.
nl: Stelt de klant in staat om True Client IP (Akamai functie) te blijven gebruiken in de headers die we naar de oorsprong sturen.

en: Allows policy management to be shared between a dynamic pool of servers. For example, each server in a pool to use opcode caching (which is not a shared resource) and purging is then synchronized between any number of servers in real-time; each server therefore behaves identically even though resources are not shared.
nl: Maakt het mogelijk om het beleidsbeheer te delen tussen een dynamische pool van servers. Bijvoorbeeld, elke server in een pool kan opcode caching gebruiken (wat geen gedeelde bron is) en het wissen wordt vervolgens in realtime gesynchroniseerd tussen een willekeurig aantal servers; elke server gedraagt zich dus identiek, ook al worden de bronnen niet gedeeld.

en: Allows you to control which origins can use which features.
nl: Hiermee kunt u regelen welke herkomsten welke functies kunnen gebruiken.

en: Alternative PHP Cache
nl: Alternatieve PHP cache

en: Always Cached Extension Settings
nl: Always Cached extensies instellingen

en: Always Cached extension is currently %1$s. %2$s %3$s.
nl: Always Cached extensie is nu %1$s. %2$s %3$s.

en: Always Cached feature is not enabled
nl: Altijd gecached functie is niet ingeschakeld

en: Always Cached feature is not enabled.
nl: Always Cached functie is niet ingeschakeld.

en: Always Cached module: Required Database SQL
nl: Always Cached module: vereiste database SQL

en: Always Cached queue emptied successfully.
nl: Always Cached wachtrij met succes geleegd.

en: Always Cached queue empty failed: %1$s
nl: Always Cached wachtrij leeg mislukt: %1$s

en: Always Cached queue processed successfully.
nl: Always Cached wachtrij succesvol verwerkt.

en: Always Cached queue processer failed: %1$s
nl: Always Cached wachtrij verwerker mislukt: %1$s

en: Always cache %1$sURL%2$ss that use these query string name-value pairs. The value part is not required. But if used, separate name-value pairs with an equals sign (i.e., name=value). Each pair should be on their own line.
nl: Cache altijd %1$sURL%2$ss die deze naam-waardeparen van query string gebruiken. Het waardedeel is niet vereist. Maar indien gebruikt, afzonderlijke naam waarde paren met een gelijkteken (d.w.z. naam = waarde). Elk paar moet op zijn eigen lijn staan.

en: Always cached.
nl: Altijd in de cache.

en: Always ignore all pages filed under the specified author usernames.
nl: Negeer altijd alle pagina's die zijn opgeslagen onder de opgegeven gebruikersnamen van de auteur.

en: Always ignore all pages filed under the specified category slugs.
nl: Negeer altijd alle pagina's die zijn opgeslagen onder de gespecificeerde categorie slugs.

en: Always ignore all pages filed under the specified custom fields. Separate name-value pairs with an equals sign (i.e., name=value).
nl: Negeer altijd alle pagina's die onder de opgegeven aangepaste velden zijn opgeslagen. Scheid naam waardeparen met een gelijkteken (b.v. naam=waarde).

en: Always ignore all pages filed under the specified tag slugs.
nl: Negeer altijd alle pagina's die zijn opgeslagen onder de opgegeven tag slugs.

en: Always ignore the specified %1$sCSS%2$s files. Use relative paths. Omit: protocol, hostname, leading forward slash and query strings.
nl: Negeer altijd de opgegeven %1$sCSS%2$s bestanden. Gebruik relatieve paden. Weglaten: protocol, hostnaam, voorwaartse schuine streep en query strings.

en: Always ignore the specified %1$sJS%2$s files. Use relative paths. Omit: protocol, hostname, leading forward slash and query strings.
nl: Negeer altijd de opgegeven %1$sJS%2$s bestanden. Gebruik relatieve paden. Weglaten: protocol, hostnaam, voorwaartse schuine streep en query strings.

en: Always ignore the specified pages / directories. Supports regular expression.
nl: Negeer altijd de opgegeven pagina's/folders. Ondersteunt reguliere expressie.

en: Always ignore the specified pages / directories. Supports regular expressions (See %1$s%2$sFAQ%3$s%4$s).
nl: Negeer altijd de opgegeven pagina's/folders. Ondersteunt reguliere expressies (zie %1$s%2$sFAQ%3$s%4$s).

en: Always ignore the specified pages / directories. Supports regular expressions.
nl: Negeer altijd de gespecificeerde pagina's/folders. Ondersteunt reguliere uitdrukking.

en: Always ignore the specified pages / directories. Use relative paths. Omit: protocol, hostname, leading forward slash and query strings.
nl: Negeer altijd de opgegeven pagina's/mappen. Gebruik relatieve paden. Weglaten:protocol, hostnaam, voorwaartse slash en query strings.

en: Always online:
nl: Altijd online:

en: AlwaysCached extension is currently
nl: AlwaysCached extensie is nu

en: Amazon %1$s%3$s%2$s region:
nl: Amazon %1$s%3$s%2$s regio:

en: Amazon CloudFront Over S3
nl: Amazon CloudFront over S3

en: Amazon Simple Storage Service (S3)
nl: Amazon Simple Opslag Dienst (S3)

en: Amazon Simple Storage Service (S3) Compatible
nl: Amazon Simple Opslag Dienst (S3) compatibel

en: Amazon Web Services
nl: Amazon web diensten

en: An error has occured!
nl: Er is een fout opgetreden!

en: An error occurred
nl: Er is een fout opgetreden

en: An error occurred trying to delete the pull zone;
nl: Er is een fout opgetreden bij het verwijderen van de pull zone;

en: An image file is required.
nl: Een afbeeldingbestand is vereist.

en: An unknown error occured attempting to filter audit results!
nl: Er is een onbekende fout opgetreden bij het filteren van audit resultaten!

en: An unknown error occured!
nl: Er is een onbekende fout opgetreden!

en: Analysis last run
nl: Analyse laatste uitvoering

en: Analytics for your WordPress and Server cache that allow you to track the size, time and hit/miss ratio of each type of cache, giving you the information needed to gain maximum performance.
nl: Analyse voor uw WordPress en server cache waarmee u de grootte, tijd en hit/miss verhouding van elk type cache kunt volgen, waardoor u de informatie krijgt die nodig is om maximale prestaties te behalen.

en: Analyze URL :
nl: URL analyseren:

en: Anonymously track usage to improve product quality
nl: Volg het gebruik anoniem om de productkwaliteit te verbeteren

en: Application
nl: Applicatie

en: Application ApDex Threshold:
nl: Toepassing ApDex Threshold:

en: Application ID is not configured. Enter/Select application name.
nl: Applicatie ID is niet geconfigureerd. Voer de naam van de toepassing in/selecteer deze.

en: Application ID:
nl: Applicatie ID:

en: Application Monitoring using New Relic%1$s
nl: Applicatie monitoring gebruikt New Relic%1$s

en: Application Settings
nl: Applicatie instellingen

en: Application monitoring has detected that your page load time is higher than 300ms. It is recommended that you enable the following features: %1$s %2$s
nl: Applicatie monitoring heeft geconstateerd dat de laadtijd van uw pagina groter is dan 300ms. Het is aan te raden dat u de volgende functies inschakelt: %1$s %2$s

en: Application name:
nl: Applicatie naam:

en: Application request
nl: Applicatie aanvraag

en: Application settings are only visible when New Relic is enabled
nl: Applicatie instellingen zijn alleen zichtbaar als New Relic is ingeschakeld

en: Application settings could not be retrieved. New Relic may not be properly configured, %1$sreview the settings%2$s.
nl: Applicatie instellingen kunnen niet worden opgehaald. New Relic is mogelijk niet goed geconfigureerd, %1$sbekijk de instellingen%2$s.

en: Applies after updating any page, post, or custom post type with the final status being "published".
nl: Wordt toegepast na het updaten van een pagina, bericht of extra berichttype met als eindstatus "gepubliceerd".

en: Apply
nl: Uitvoeren

en: Apply &amp; close
nl: Toepassen & sluiten

en: Are you a host
nl: Bent u een host

en: Are you sure that you want to leave this page?
nl: Weet u zeker dat u deze pagina wilt verlaten?

en: As a Pro license holder you are granted conversion rates of %1$s/hour and %2$s/month. Conversion rates are subject to change and documentation can be found %3$shere%4$s.
nl: Als Pro licentiehouder krijgt u omzetting tarieven van %1$s/uur en %2$s/maand. Conversie tarieven zijn onderhevig aan verandering en documentatie is te vinden %3$shier%4$s.

en: As a free user you are limited to conversions of %1$s/hour and %2$s/month. The Pro license increases these rates to %3$s/hour and %4$s/month. Conversion rates are subject to change and documentation can be found %5$shere%6$s.
nl: Als gratis gebruiker bent u beperkt tot conversies van %1$s/uur en %2$s/maand. De Pro licentie verhoogt deze percentages naar %3$s/uur en %4$s/maand. De conversiepercentages zijn aan verandering onderhevig en documentatie is te vinden %5$shier%6$s.

en: Asia Pacific (Hong Kong)
nl: Azië Pacific (Hong Kong)

en: Asia Pacific (Mumbai)
nl: Azië Pacific (Mumbai)

en: Asia Pacific (Osaka-Local)
nl: Azië Pacific (Osaka lokaal)

en: Asia Pacific (Seoul)
nl: Azië Pacific (Seoel)

en: Asia Pacific (Singapore)
nl: Azië Pacific (Singapore)

en: Asia Pacific (Sydney)
nl: Azië Pacific (Sydney)

en: Asia Pacific (Tokyo)
nl: Azië-Pacific (Tokio)

en: Ask a question
nl: Stel een vraag

en: Assign this group of referrers to a specific theme. Selecting "Pass-through" allows any plugin(s) (e.g. referrer plugins) to properly handle requests for these referrers. If the "redirect users to" field is not empty, this setting is ignored.
nl: Wijs deze groep verwijzers toe aan een specifiek thema. Door "Pass-through" te selecteren, kunnen plugins (bijv. Verwijzende plugins) aanvraagen voor deze verwijzers correct afhandelen. Als het "omleiding users to" veld niet leeg is, wordt deze instelling genegeerd.

en: Assign this group of user agents to a specific theme. Selecting "Pass-through" allows any plugin(s) (e.g. mobile plugins) to properly handle requests for these user agents. If the "redirect users to" field is not empty, this setting is ignored.
nl: Wijs deze groep user agents toe aan een specifiek thema. Door "Pass-through" te selecteren, kunnen plugins (bijv. Mobiele plugins) aanvraagen voor deze user agents correct afhandelen. Als het "omleiding users to" veld niet leeg is, wordt deze instelling genegeerd.

en: Attachment id:
nl: Bijvoegsel id:

en: Attachment successfully purged.
nl: Bijlage succesvol opgeschoond.

en: Attempt to create object of class %1$s has been made, but file %2$s doesnt exists
nl: Er is geprobeerd een object van klasse %1$s te maken, maar het bestand %2$s bestaat niet

en: Audit Results
nl: Audit resultaten

en: Audit the elements identified in the CLS report and reserve their space with explicit width, height, or CSS aspect-ratio rules so the browser never guesses.
nl: Controleer de elementen die in het CLS-rapport zijn geïdentificeerd en reserveer hun ruimte met expliciete breedte-, hoogte- of CSS aspect-ratio regels, zodat de browser het nooit raadt.

en: Authenticated users will not receive minified pages if this option is enabled.
nl: Geverifieerde gebruikers ontvangen geen verkleinde pagina's als deze optie is ingeschakeld.

en: Authentication Failure or Insufficient Access Rights
nl: Verificatiefout of onvoldoende toegangsrechten

en: Authentication failed
nl: Authenticatie mislukt

en: Authentication failed.
nl: Authenticatie mislukt.

en: Authorize
nl: Autoriseren

en: Authorize :
nl: Autoriseer:

en: Authorize URL missing for authorize request!
nl: Autorisatie URL ontbreekt voor autorisatie aanvraag!

en: Authorize:
nl: Autoriseer:

en: Auto (determine connection type automatically)
nl: Auto (automatisch verbindingstype bepalen)

en: Auto upload interval:
nl: Interval voor automatisch uploaden:

en: Auto-convert images on upload.
nl: Afbeeldingen automatisch converteren bij uploaden.

en: Auto-convert:
nl: Automatisch converteren:

en: Automatically attempt to find and upload changed files.
nl: Probeer automatisch gewijzigde bestanden te vinden en te uploaden.

en: Automatically import files hosted with 3rd parties of these types (if used in your posts / pages) to your media library.
nl: Automatisch deze typen bestanden, ondergebracht bij 3e partijen, importeren in uw afbeeldingsbibliotheek (indien gebruikt in uw berichten/pagina's).

en: Automatically optimize image loading for website visitors on mobile devices
nl: Optimaliseer automatisch het laden van afbeeldingen voor sitebezoekers op mobiele apparaten

en: Automatically prime the page cache
nl: De pagina cache automatisch primen

en: Automatically primes the page cache using the settings configured below.
nl: Automatisch de pagina cache voorbereiden met de hieronder geconfigureerde instellingen.

en: Automatically redirect visitors on mobile devices to a mobile-optimized subdomain
nl: Leid bezoekers op mobiele apparaten automatisch om naar een voor mobiel geoptimaliseerd subdomein

en: Automatically upload minify files
nl: Upload automatisch verkleinde bestanden

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Available in sites
nl: Beschikbaar in sites

en: Average (ms)
nl: Gemiddeld (ms)

en: Average times
nl: Gemiddelde tijden

en: Avg processing time:
nl: Gemiddelde verwerkingstijd:

en: Avoid Google AdSense And Maps
nl: Vermijd Google AdSense en Maps

en: Avoid harmful configurations like improper minification or caching.
nl: Vermijd schadelijke configuraties zoals onjuiste minificatie of caching.

en: Avoid inserting new content above existing nodes and keep animations on transform or opacity properties so layout is not recalculated mid-frame.
nl: Vermijd het toevoegen van nieuwe inhoud boven bestaande knooppunten en houd animaties aan transformatie of opacity eigenschappen zodat de lay-out niet opnieuw wordt berekend tijdens het frame.

en: Avoid using long-running input handlers (which may block scrolling) and do not make style changes in input handlers (which is likely to cause repainting of pixels).
nl: Vermijd het gebruik van lang lopende invoer handlers (die het scrollen kunnen blokkeren) en maak geen stijl wijzigingen in invoer handlers (die waarschijnlijk leiden tot het opnieuw weergeven van pixels).

en: Bandwidth savings via Minify and %1$sHTTP%2$s compression of %3$sHTML%4$s, %5$sCSS%6$s, JavaScript and feeds
nl: Bandbreedte besparing via Minify en %1$sHTTP%2$s compressie van %3$sHTML%4$s, %5$sCSS%6$s, JavaScript en feeds

en: Basic (cache most static resources (i.e., css, images, and JavaScript)
nl: Basis (cache de meeste statische gegevensbronnen (d.w.z. CSS, afbeeldingen en JavaScript)

en: Basic Settings
nl: Basisinstellingen

en: Before %1$s
nl: Voordat %1$s

en: Before %1$s&lt;/head&gt;%2$s
nl: Voor %1$s&lt;/head&gt;%2$s

en: Before you can get started using the Google PageSpeed tool, you’ll first need to authorize access. Please click %1$s.
nl: Voordat u aan de slag kan met het Google PageSpeed gereedschap, moet u eerst toegang autoriseren. Klik op %1$s.

en: Before you deactivate W3 Total Cache, could you take a moment to let us know why? Your feedback is incredibly valuable and helps us make W3 Total Cache better for everyone.
nl: Kunt u, voordat u W3 Total Cache deactiveert, ons even laten weten waarom? Uw feedback is ontzettend waardevol en helpt ons om W3 Total Cache beter te maken voor iedereen.

en: Behavior
nl: Gedrag

en: Behavior Settings
nl: Gedragsinstellingen

en: Best compatibility with %1$sIIS%2$s is realized via %3$sWinCache%4$s opcode cache.
nl: De beste compatibiliteit met %1$sIIS%2$s wordt gerealiseerd via %3$sWinCache%4$s opcode cache.

en: Billing Support
nl: Betalingsondersteuning

en: Binary protocol
nl: Binair protocol

en: Both Admin &amp; Email Notification
nl: Beide beheer & e-mailmeldingen

en: Break any remaining long tasks into smaller chunks (requestIdleCallback, Web Workers, or scheduled timeouts) so the main thread is free when users interact.
nl: Breek alle overige lange taken op in kleinere stukken (requestIdleCallback, Web Workers of geplande time-outs) zodat de hoofdthread vrij is wanneer gebruikers interageren.

en: Browser Cache
nl: Browser cache

en: Browser Cache Content-Security-Policy-Report-Only Settings
nl: Browser cache instellingen voor Content Security Policy Report Only

en: Browser Cache and use compression
nl: Browser Cache en gebruik compressie

en: Browser Cache:
nl: Browser cache:

en: Browser Integrity Check is similar to Bad Behavior and looks for common HTTP headers abused most commonly by spammers and denies access to your page. It will also challenge visitors that do not have a user agent or a non standard user agent (also commonly used by abuse bots, crawlers or visitors).
nl: Browser Integrity Check is vergelijkbaar met Bad Behavior en zoekt naar veel voorkomende HTTP headers die meestal door spammers worden misbruikt en weigert de toegang tot uw pagina. Het zal ook bezoekers die geen user agent hebben of een niet standaard user agent (ook vaak gebruikt door abuse bots, crawlers of bezoekers) uitdagen.

en: Browser cache %1$sTTL%2$s (in seconds) specifies how long Cloudflare cached resources will remain on your visitors' computers. See %3$sFeatures by plan type%4$s for acceptable minimum values based on subscription type.
nl: Browser cache %1$sTTL%2$s (in seconden) specificeert hoe lang Cloudflare gegevensbronnen in de cache op de computers van uw bezoekers blijven staan. Zie %3$sFuncties per abonnement type%4$s voor aanvaardbare minimumwaarden op basis van abonnementstype.

en: Browser cache %1$sTTL%2$s:
nl: Browsercache %1$sTTL%2$s:

en: Browser caching is currently %1$s.
nl: Browser caching is momenteel %1$s.

en: Browser integrity check:
nl: Integriteit controle van de browser:

en: Bucket already exists: %1$s.
nl: Bucket bestaat al: %1$s.

en: Bucket doesn't exist: %1$s.
nl: Bucket bestaat niet: %1$s.

en: Bucket hostname
nl: Hostnaam bucket

en: Bulk Actions
nl: Acties

en: Bunny CDN (recommended)
nl: Bunny CDN (aanbevolen)

en: Bunny CDN API Configuration
nl: Bunny CDN API configuratie

en: Bunny CDN should only be enabled as either a CDN for objects or full-site delivery, not both at the same time.  The CDN settings have been reverted.
nl: Bunny CDN moet alleen worden ingeschakeld als CDN voor objecten of voor volledige site levering, niet allebei tegelijk.  De CDN instellingen zijn teruggedraaid.

en: Bunny CDN works magically with W3 Total Cache to speed up your site around the world for as little as $1 per month.
nl: Bunny CDN werkt als magie samen met W3 Total Cache om uw site wereldwijd sneller te maken voor slechts $1 per maand.

en: By %s
nl: Door %s

en: By allowing us to collect data about how %1$s is used, we can improve our features and experience for everyone. This data will not include any personally identifiable information.%2$sFeel free to review our %3$sterms of use and privacy policy%4$s.
nl: Door ons toe te staan gegevens te verzamelen over hoe %1$s wordt gebruikt, kunnen we onze functies en ervaring voor iedereen verbeteren. Deze gegevens bevatten geen persoonlijke identificeerbare gegevens.%2$sBekijk gerust onze %3$sgebruiksvoorwaarden en privacybeleid%4$s.

en: By allowing us to collect data about how W3 Total Cache is used, we can improve our features and experience for everyone. This data will not include any personally identifiable information.  Feel free to review our %1$sterms of use and privacy policy%2$s.
nl: Door ons toe te staan gegevens te verzamelen over hoe W3 Total Cache wordt gebruikt, kunnen we onze functies en ervaring voor iedereen verbeteren. Deze gegevens bevatten geen persoonlijk identificeerbare informatie.  Bekijk gerust onze %1$sgebruiksvoorwaarden en privacybeleid%2$s.

en: By default the front page is cached when using static front page in reading settings.
nl: Standaard wordt de voorpagina in de cache opgeslagen bij gebruik van statische voorpagina in leesinstellingen.

en: By default, this feature is disabled.  We recommend using Redis or Memcached, otherwise leave this feature disabled as the server database engine may be faster than using disk caching.
nl: Standaard is deze functie uitgeschakeld.  We raden het gebruik van Redis of Memcached aan, laat deze functie anders uitgeschakeld omdat de database engine van de server mogelijk sneller is dan het gebruik van schijf-caching.

en: CDN Cache
nl: CDN cache

en: CDN Configuration: Full-Site Delivery
nl: CDN configuratie: levering op volledige site

en: CDN for objects cannot be authorized if full-site delivery is already configured.
nl: CDN voor objecten kan niet worden geautoriseerd als levering via de volledige site al is geconfigureerd.

en: CDN hostname
nl: CDN hostnaam

en: CDN module: Required Database SQL
nl: CDN module: vereiste database SQL

en: CDN overview
nl: CDN overzicht

en: CDN site is not configured correctly: Delivery Domain must match your site domain
nl: CDN site is niet juist geconfigureerd: aflever domein moet gelijk zijn aan uw site domein

en: CDN was successfully purged.
nl: De CDN is succesvol opgeschoond.

en: CDN: Manual Purge
nl: CDN: handmatig opschonen

en: CPU load
nl: CPU belasting

en: CPU load:
nl: CPU belasting:

en: CPU load:
nl: CPU belasting:

en: CSS and JS
nl: CSS en JS

en: CSS compression in cache:
nl: CSS compressie in cache:

en: CSS/JS entries added to the below textarea will be removed from the homepage if present.
nl: CSS/JS invoer toegevoegd aan het onderstaande tekstgebied wordt verwijderd van de homepage indien aanwezig.

en: Cache %1$sSSL%2$s requests (uniquely) for improved performance.
nl: Cache %1$sSSL%2$s aanvragen (uniek) voor betere prestaties.

en: Cache %1$sSSL%3$s (%2$sHTTPS%3$s>) requests
nl: Cache %1$sSSL%3$s (%2$sHTTPS%3$s>) aanvragen

en: Cache %1$sURI%2$s with query string variables
nl: Cache %1$sURI%2$s met query string variabelen

en: Cache 404 (not found) pages
nl: Cache 404 (niet gevonden) pagina's

en: Cache Control policy:
nl: Cache Control beleid:

en: Cache Fill
nl: Cache vullen

en: Cache Groups
nl: Cache groepen

en: Cache Hit Probability
nl: Cache hit waarschijnlijkheid

en: Cache Lifetime Miliseconds
nl: Cache levensduur milliseconden

en: Cache Preload
nl: Cache vooraf laden

en: Cache Storage
nl: Cache opslag

en: Cache Usage Statistics is a feature that provides valuable insights into the performance of your website's
    		caching system. It displays detailed data regarding the utilization of your cache and overall performance
    		metrics. By monitoring these statistics, website owners can identify areas of improvement, optimize their
    		caching settings, and ultimately enhance the speed and responsiveness of their WordPress site, resulting
    		in a smoother user experience for visitors.
nl: Cache gebruiksstatistieken is een functie die waardevolle inzichten geeft in de prestaties van het caching systeem van uw site Het toont gedetailleerde gegevens over het gebruik van uw cache en de algehele prestatie 	 	 statistieken. Door deze statistieken te controleren, kunnen site eigenaren verbeterpunten gebieden identificeren, hun 	 	 caching instellingen optimaliseren en uiteindelijk de snelheid en responsiviteit van hun WordPress site verbeteren, wat 	 	 resulteert in een soepelere gebruikerservaring voor bezoekers.

en: Cache alias hostnames:
nl: Cache alias hostnamen:

en: Cache assets using a service worker.
nl: Cache assets met behulp van een dienst worker.

en: Cache author/tag/categories/term post loop:
nl: Cache auteur/tag/categorieën/term bericht loop:

en: Cache comments:
nl: Cache reacties:

en: Cache exception list:
nl: Cache uitzonderingen lijst:

en: Cache feeds: site, categories, tags, comments
nl: Cache feeds: site, categorieen, tags, reacties

en: Cache flushes:
nl: Cache opschoning:

en: Cache footer:
nl: Caches de footer:

en: Cache front page
nl: Cache voorpagina

en: Cache front page post loop:
nl: Cache voorpagina bericht loop:

en: Cache header loop. This is the area where the logo is located.
nl: Cache header loop. Dit is het gebied waar het logo zich bevindt.

en: Cache level:
nl: Cache niveau:

en: Cache posts page
nl: Cache berichten pagina

en: Cache primary navigation:
nl: Cache primaire navigatie:

en: Cache secondary navigation:
nl: Cache secundaire navigatie:

en: Cache sidebar:
nl: Cache zijbalk:

en: Cache single post / page:
nl: Caches enkelvoudig bericht/pagina:

en: Cache size:
nl: Cache grootte:

en: Cache the specified pages / directories even if listed in the "never cache the following pages" field. Supports regular expression.
nl: Cache de opgegeven pagina's / folders, zelfs als deze vermeld staan in het veld "nooit de volgende pagina's cachen". Ondersteunt reguliere uitdrukking.

en: Cache the specified pages even if they don't have trailing slash.
nl: Cache de opgegeven pagina's zelfs als ze geen slash aan het einde hebben.

en: Cache time:
nl: Cache tijd:

en: Cache usage statistics
nl: Statistieken cache gebruik

en: Cache wp_head. This includes the embedded CSS, JS etc.
nl: Wp_head cachen. Dit omvat de ingesloten CSS, JS enz.

en: Caches footer loop.
nl: Caches de footer loop.

en: Caches secondary navigation filter; per page.
nl: Caches secundair navigatie filter; per pagina.

en: Caches sidebar loop, the widget area.
nl: Caches zijbalk loop, het widget gebied.

en: Caches the comments loop, pagination is supported.
nl: Caches de reacties loop, paginatie wordt ondersteund.

en: Caches the front page post loop, pagination is supported.
nl: Cachet het bericht loop van de voorpagina, paginering wordt ondersteund.

en: Caches the navigation filter; per page.
nl: Caches het navigatie filter; per pagina.

en: Caches the ping loop, pagination is supported. One per line.
nl: Caches de ping loop, paginatie wordt ondersteund. Één per regel.

en: Caches the posts listed on tag, categories, author and other term pages, pagination is supported.
nl: Cachet de berichten op tag, categorieën, auteur en andere term pagina's, paginering wordt ondersteund.

en: Caches the single post / page loop, pagination is supported.
nl: Caches de enkelvoudig bericht/pagina loop, paginatie wordt ondersteund.

en: Caches wp_footer loop.
nl: Caches de wp_footer loop.

en: Caching Statistics
nl: Cache statistieken

en: Caching database objects decreases the response time of your site. Best used if object caching is not possible.
nl: Door databaseobjecten in de cache op te slaan, wordt de reactie tijd van uw site verkort. Wordt het best gebruikt als object caching niet mogelijk is.

en: Caching of (minified) %1$sCSS%2$s and JavaScript in memory, on disk or on %3$sCDN%4$s
nl: Caching van (verkleinde) %1$sCSS%2$s en JavaScript in het geheugen, op schijf of op %3$sCDN%4$s

en: Caching of database objects in memory or on disk
nl: Caching van database objecten in het geheugen of op schijf

en: Caching of feeds (site, categories, tags, comments, search results) in memory or on disk
nl: Caching van feeds (site, categorieën, tags, reacties, zoekresultaten) in het geheugen of op schijf

en: Caching of objects in memory or on disk
nl: Caching van objecten in het geheugen of op schijf

en: Caching of pages / posts in memory or on disk or on %1$sCDN%2$s (mirror only)
nl: Caching van pagina's/berichten in het geheugen of op schijf of op %1$sCDN%2$s (alleen mirror)

en: Caching of search results pages (i.e. %1$sURI%2$ss with query string variables) in memory or on disk
nl: Caching van pagina's met zoek resultaten (d.w.z. %1$sURI%2$ss met query string variabelen) in het geheugen of op schijf

en: Caching pages will reduce the response time of your site and increase the scale of your web server.
nl: Pagina's tijdelijk opslaan verkort de reactietijd van uw site en vergroot de capaciteit van uw webserver.

en: Called incorrectly, use instance().
nl: Verkeerd aangeroepen, gebruik instantie().

en: Calls/period:
nl: Oproepen/periode:

en: Calls/sec:
nl: Oproepen/sec:

en: Can't create folder %1$s: %2$s
nl: Kan map %1$sniet maken: %2$s

en: Can't create table %1$s.
nl: Kan tabel %1$sniet aanmaken.

en: Can't drop table %1$s.
nl: Kan tabel %1$sniet laten vallen.

en: Canada (Central)
nl: Canada (centraal)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancelled
nl: Geannuleerd

en: Cannot list pull zones
nl: Kan pull zones niet vermelden

en: Cannot select or add a pull zone
nl: Kan geen pull zone selecteren of toevoegen

en: Canonical Name
nl: Canonieke naam

en: Cant find minification base url, make sure minification folder sits inside WP_CONTENT_DIR and DOCUMENT_ROOT is set correctly
nl: Kan de verklein basis URL niet vinden, zorg ervoor dat de verklein map zich in WP_CONTENT_DIR bevindt en DOCUMENT_ROOT correct is ingesteld

en: Cant read file: %1$s
nl: Kan bestand niet lezen: %1$s

en: Cascading Style Sheets
nl: Cascading style sheets

en: Case for properties:
nl: Case voor eigenschappen:

en: Challenge %1$sTTL%2$s:
nl: Uitdaging %1$sTTL%2$s:

en: Charset:
nl: Tekenset:

en: Check / Uncheck All
nl: Alles aanvinken/uitvinken

en: Check if you want to add postfix to each post title.
nl: Controleer of uw achtervoegsel wilt toevoegen aan elke bericht titel.

en: China (Beijing)
nl: China (Peking)

en: Choose how JavaScript files should be combined or minified when using automatic mode.
nl: Kies hoe JavaScript bestanden gecombineerd of verkleind moeten worden bij gebruik van automatische modus.

en: Choose how stylesheets should be combined or minified when using automatic mode.
nl: Kies hoe stijlbladen gecombineerd of verkleind moeten worden bij gebruik van automatische modus.

en: Choose the Cache-Control policy applied to %s responses.
nl: Kies het cache-controle beleid dat wordt toegepast op %s reacties.

en: Choose which feed types should be automatically purged.
nl: Kies welke feed types automatisch opgeschoond moeten worden.

en: Choosing a database caching method
nl: Het kiezen van een database caching methode

en: Choosing a minification method
nl: Een minificatie methode kiezen

en: Clean
nl: Opschonen

en: Clear Log
nl: Log wissen

en: Clear Queue
nl: Wachtrij wissen

en: Click here
nl: Klik hier

en: Click here to purchase this premium service
nl: Klik hier om deze premium dienst aan te schaffen

en: Client id:
nl: Klant id:

en: Client secret:
nl: Klant geheim:

en: Close
nl: Sluiten

en: CloudFront distribution not specified.
nl: CloudFront distributie niet gespecificeerd.

en: Cloudflare (extension not activated)
nl: Cloudflare (extensie niet geactiveerd)

en: Cloudflare Extension Settings
nl: Instellingen Cloudflare extensie

en: Cloudflare cache successfully emptied.
nl: Cloudflare cache succesvol geleegd.

en: Cloudflare extension is currently
nl: Cloudflare extensie is momenteel

en: Cloudflare is a powerful content delivery network (CDN) and security service that can greatly enhance
    			the performance and security of your WordPress website. By integrating Cloudflare with W3 Total Cache,
    			you can take advantage of its global network of servers to deliver your website's content faster to
    			visitors from around the world, resulting in reduced loading times and improved user experience.
    			Additionally, Cloudflare offers various optimization features like minification, caching, and image
    			optimization, further accelerating your website's loading speed and overall performance.
nl: Cloudflare is een krachtig Content Delivery Network (CDN) en beveiligingsdienst die de veiligheid aanzienlijk kan verbeteren
    			de prestaties en veiligheid van uw WordPress site. Door Cloudflare te integreren met W3 Total Cache,
    			je kunt profiteren van het wereldwijde netwerk van servers om de inhoud van uw site sneller aan te leveren
    			bezoekers van over de hele wereld, wat resulteert in kortere laadtijden en een verbeterde gebruikerservaring.
    			Bovendien biedt Cloudflare verschillende optimalisatiefuncties zoals minificatie, caching en afbeeldingen
    			optimalisatie, waardoor de laadsnelheid en algehele prestaties van uw site verder worden versneld.

en: Cloudflare may buffer the whole payload to deliver it at once to the client versus allowing it to be delivered in chunks.
nl: Cloudflare kan de hele lading bufferen om deze in één keer aan de client te leveren, in plaats van toe te staan dat deze in delen wordt afgeleverd.

en: Cloudflare protects and accelerates websites. %1$sSign up now for free%2$s to get started, or if you have an account simply log in to obtain your %3$sAPI%4$s token / global key from the %5$saccount page%6$s to enter it on the General Settings box that appears after plugin activation. Contact the Cloudflare %7$ssupport team%8$s with any questions.
nl: Cloudflare beschermt en versnelt sites. %1$sMeld u nu gratis aan%2$s om aan de slag te gaan, of als u een account hebt, log u gewoon in om uw %3$sAPI%4$s token /globale sleutel te verkrijgen van de %5$saccount pagina%6$s om deze in te voeren in het vak algemene instellingen dat verschijnt na activering van de plugin. Neem contact op met het Cloudflare %7$sondersteuningsteam%8$s met eventuele vragen.

en: Cloudflare settings are successfully updated.
nl: Cloudflare instellingen zijn succesvol geüpdatet.

en: Cloudflare will prefetch any URLs that are included in the response headers.
nl: Cloudflare zal vooraf alle URL's ophalen die zijn opgenomen in de reactie headers.

en: Cloudflare will proxy customer error pages on any 502,504 errors on origin server instead of showing a default Cloudflare error page. This does not apply to 522 errors and is limited to Enterprise Zones.
nl: Cloudflare zal klant foutpagina's doorsturen bij elke 502,504 fout op de oorspronkelijke server in plaats van een standaard Cloudflare foutpagina te tonen. Dit geldt niet voor 522 fouten en is beperkt tot Enterprise Zones.

en: Cloudflare will treat files with the same query strings as the same file in cache, regardless of the order of the query strings.
nl: Cloudflare behandelt bestanden met dezelfde query strings als hetzelfde bestand in de cache, ongeacht de volgorde van de query strings.

en: Cloudflare: Caching
nl: Cloudflare: caching

en: Cloudflare: Content Processing
nl: Cloudflare: inhoudsverwerking

en: Cloudflare: Image Processing
nl: Cloudflare: afbeelding verwerken

en: Cloudflare: Protection
nl: Cloudflare: bescherming

en: Collect CPU usage
nl: Verzamel CPU gebruik

en: Combine & Minify
nl: Combineer & Minimaliseren

en: Combine only
nl: Alleen combineren

en: Combine those structural fixes with predictable font loading (see the Font Display insight) to keep layout shifts under the target.
nl: Combineer die structurele oplossingen met voorspelbaar lettertype laden (zie het inzicht in lettertypeweergave) om lay-out shifts onder de doelwaarde te houden.

en: Comment cookie lifetime:
nl: Reactie cookie levensduur:

en: Comments
nl: Reacties

en: Company id:
nl: Bedrijf id:

en: Comparing Disk, Redis, and Memcached: Understanding Caching Solutions
nl: Schijf, Redis en Memcached vergelijken: caching oplossingen begrijpen

en: Compatibility Check
nl: Compatibiliteitscontrole

en: Compatibility Test
nl: Compatibiliteitstest

en: Compatibility mode:
nl: Compatibiliteitsmodus:

en: Compatible with top CDN providers like Bunny CDN, Transparent CDN, Amazon, and Cloudflare.
nl: Compatibel met top CDN providers zoals bunny CDN, transparent CDN, Amazon en Cloudflare.

en: Compilation level:
nl: Compilatie niveau:

en: Complete header management including %1$sETags%2$s
nl: Volledig header beheer inclusief %1$sETags%2$s

en: Compress colors
nl: Kleuren comprimeren

en: Compress font-weight
nl: Lettertype gewicht comprimeren

en: Compress text files.
nl: Comprimeer tekst bestanden.

en: Compress your HTML, CSS, and JavaScript files and Minify your CSS and JavaScript to ensure your text-based resources are as small as they can be. Use the %1$s Minify %2$sJS%3$s and %4$sCSS%5$s features to accomplish this.
nl: Comprimeer uw HTML, CSS en JavaScript bestanden en verklein uw CSS en JavaScript bestanden om ervoor te zorgen dat uw tekstgebaseerde gegevensbronnen zo klein mogelijk zijn. Gebruik de %1$s verklein %2$sJS%3$s en %4$sCSS%5$s functies om dit te bereiken.

en: Compression type:
nl: Compressietype:

en: Compression:
nl: Compressie:

en: Config export failed: %1$s
nl: Config export mislukt: %1$s

en: Config import failed: %1$s
nl: Configuratie importeren mislukt: %1$s

en: Configuration
nl: Configuratie

en: Configuration (FSD)
nl: Configuratie (FSD)

en: Configuration (Objects)
nl: Configuratie (Objecten)

en: Configuration file could not be imported. Please %1$scontact support%2$s for assistance.
nl: De configuratiebestand kon niet worden geïmporteerd. %1$sNeem alstublieft contact op met de ondersteuning%2$s voor hulp.

en: Configuration successfully exported to "%1$s" with mode "%2$s".
nl: Configuratie succesvol geëxporteerd naar "%1$s" met modus "%2$s".

en: Configuration successfully imported.
nl: Configuratie succesvol geïmporteerd.

en: Configuration:
nl: Configuratie:

en: Configuration: Full-Site Delivery
nl: Configuratie: volledige site levering

en: Configuration: Objects
nl: Configuratie: objecten

en: Configure
nl: Configureren

en: Configure CNAMEs
nl: Configureer CNAME's

en: Configure distribution
nl: Configureer distributie

en: Configure service
nl: Dienst configureren

en: Configured license key does not match license key(s) in account: <br />%1$s <br />%2$s
nl: Geconfigureerde licentiesleutel komt niet overeen met licentiesleutel(s) in het account: <br />%1$s <br />%2$s

en: Configures W3 Total Cache to comply with Yoast SEO requirements automatically.
nl: Configureert W3 Total Cache om automatisch te voldoen aan de Yoast SEO vereisten.

en: Conflicts with other plugins or my theme
nl: Conflicten met andere plugins of mijn thema

en: Connection read timeout
nl: Time-out voor lezen van verbinding

en: Connection retry interval
nl: Interval voor opnieuw proberen verbinding

en: Connection timeout
nl: Verbinding time-out

en: Consider using memcached for objects that must persist across web server restarts or that you wish to share amongst your server pool, e.g.: database objects or page cache.
nl: Overweeg memcached voor objecten te gebruiken die moeten blijven na een server herstart of die u wilt delen over uw server pool, b.v.: database objecten of pagina cache.

en: Constructor error (%1$s).
nl: Constructorfout (%1$s).

en: Contact Support
nl: Neem contact op met ondersteuning

en: Content
nl: Inhoud

en: Content Delivery Network (CDN) is a powerful feature that can significantly enhance the performance of
    			your WordPress website. By leveraging a distributed network of servers located worldwide, a CDN helps
    			deliver your website's static files, such as images, CSS, and JavaScript, to visitors more efficiently.
    			This reduces the latency and improves the loading speed of your website, resulting in a faster and
    			smoother browsing experience for your users. With W3 Total Cache's CDN integration, you can easily
    			configure and connect your website to a CDN service of your choice, unleashing the full potential of
    			your WordPress site's speed optimization.
nl: Content Delivery Network (CDN) is een krachtige functie die de prestaties van uw WordPress site aanzienlijk kan verbeteren. Door gebruik te maken van een gedistribueerd netwerk van servers over de hele wereld, helpt een CDN bij het efficiënt leveren van statische bestanden van uw site, zoals afbeeldingen, CSS en JavaScript, aan bezoekers. Dit vermindert de latentie en verbetert de laadsnelheid van uw site, wat resulteert in een snellere en soepelere blader ervaring voor uw gebruikers. Met de CDN integratie van W3 Total Cache kunt u eenvoudig uw site configureren en verbinden met een CDN dienst naar keuze, waardoor het volledige potentieel van de snelheidsoptimalisatie van uw WordPress site wordt benut.

en: Content Delivery Network (CDN): Purge Tool
nl: Inhoud Delivery Network (CDN): opschoon tool

en: Content Delivery Network / Content Delivery Network Full Site Delivery
nl: Content Delivery Network / Content Delivery Network volledige site levering

en: Content Delivery Network Full Site Delivery
nl: Content Delivery Netwerk volledige site levering

en: Content Delivery Network Full Site Delivery via %1$s
nl: Content Delivery Network levering van volledige sites via %1$s

en: Content Delivery Network full-site delivery support via %1$s is currently %2$s and %3$s.
nl: Content Delivery Network volledige site ondersteuning via %1$s is nu %2$s en %3$s.

en: Content Delivery Network object support via %1$s is currently %2$s and %3$s.
nl: Ondersteuning voor Inhoud Delivery Network objecten via %1$s is nu %2$s en %3$s.

en: Content Security Policy
nl: Inhoud beveiliging beleid

en: Content Security Policy Report Only
nl: Alleen rapport over inhoud beveiliging beleid

en: Content is cached for each group separately.
nl: Inhoud wordt voor elke groep afzonderlijk in de cache opgeslagen.

en: Content-Disposition: attachment; filename=%1$s.json
nl: Inhoudsbepaling: bijlage; bestandsnaam =%1$s.json

en: Control how @import rules are handled when combining and minifying stylesheets.
nl: Controleer hoe @import regels worden afgehandeld bij het combineren en verkleinen van stylesheets.

en: Control where scripts are placed and whether they stay blocking or load asynchronously for each template area.
nl: Beheer waar scripts worden geplaatst en of ze blokkerend blijven of asynchroon laden voor elk template gebied.

en: Controls how long Cloudflare's edge servers will cache a resource before getting back to your server for a fresh copy. See %1$sFeatures by plan type%2$s for acceptable minimum values based on subscription type.
nl: Bepaalt hoe lang Cloudflare's Edge servers een gegevensbron in de cache plaatsen voordat ze teruggaan naar uw server voor een verse kopie. Zie %1$sFuncties per abonnement type%2$s voor aanvaardbare minimumwaarden op basis van abonnementstype.

en: Controls the availability of mechanisms that enables the page author to take control over the behavior of spatial navigation, or to cancel it outright.
nl: Beheert de beschikbaarheid van mechanismen waarmee de auteur van de pagina de controle over het gedrag van ruimtelijke navigatie kan overnemen, of dit volledig kan annuleren.

en: Controls whether or not the current document is allowed to use the Navigator.share() of Web Share API to share text, links, images, and other content to arbitrary destinations of user's choice, e.g. mobile apps.
nl: Bepaalt of het huidige document de Navigator.share() van Web Share API mag gebruiken om tekst, links, afbeeldingen en andere inhoud te delen met willekeurige bestemmingen naar keuze van de gebruiker, b.v. mobiele apps.

en: Controls whether or not the document is permitted to use Screen Capture API.
nl: Bepaalt of het document wel of niet de Screen Capture API mag gebruiken.

en: Controls whether tasks should execute in frames while they're not being rendered (e.g. if an iframe is hidden or display: none).
nl: Bepaalt of taken in frames moeten worden uitgevoerd terwijl ze niet worden weergegeven (bijvoorbeeld als een iframe is verborgen of wordt weergegeven: geen).

en: Controls whether tasks should execute in frames while they're outside of the visible viewport.
nl: Bepaalt of taken in frames moeten worden uitgevoerd terwijl ze zich buiten de zichtbare viewport bevinden.

en: Controls whether the current document is allowed to auto-play media requested through the HTMLMediaElement interface.
nl: Bepaalt of het huidige document automatisch media mag afspelen die zijn aangevraagd via de HTMLMediaElement interface.

en: Controls whether the current document is allowed to change the size of media elements after the initial layout is complete.
nl: Bepaalt of het huidige document de grootte van media elementen mag wijzigen nadat de initiële lay-out is afgerond.

en: Controls whether the current document is allowed to display images in legacy formats.
nl: Bepaalt of het huidige document afbeeldingen in verouderde formats mag weergeven.

en: Controls whether the current document is allowed to download and display large images.
nl: Bepaalt of het huidige document grote afbeeldingen mag downloaden en weergeven.

en: Controls whether the current document is allowed to download and display unoptimized images.
nl: Bepaalt of het huidige document niet geoptimaliseerde afbeeldingen mag downloaden en weergeven.

en: Controls whether the current document is allowed to gather information about the acceleration of the device through the Accelerometer interface.
nl: Bepaalt of het huidige document informatie mag verzamelen over de versnelling van het apparaat via de Accelerometer interface.

en: Controls whether the current document is allowed to gather information about the amount of light in the environment around the device through the AmbientLightSensor interface.
nl: Bepaalt of het huidige document informatie mag verzamelen over de hoeveelheid licht in de omgeving rond het apparaat via de AmbientLightSensor interface.

en: Controls whether the current document is allowed to gather information about the orientation of the device through the Gyroscope interface.
nl: Bepaalt of het huidige document informatie mag verzamelen over de oriëntatie van het apparaat via de Gyroscoop interface.

en: Controls whether the current document is allowed to gather information about the orientation of the device through the Magnetometer interface.
nl: Bepaalt of het huidige document informatie mag verzamelen over de oriëntatie van het apparaat via de Magnetometer interface.

en: Controls whether the current document is allowed to make synchronous XMLHttpRequest requests.
nl: Hiermee bepaalt u of het huidige document synchrone XMLHttpRequest aanvragen mag maken.

en: Controls whether the current document is allowed to play a video in a Picture-in-Picture mode via the corresponding API.
nl: Bepaalt of het huidige document een video mag afspelen in een Picture-in-Picture modus via de bijbehorende API.

en: Controls whether the current document is allowed to play audio via any methods.
nl: Bepaalt of het huidige document audio mag afspelen via welke methode dan ook.

en: Controls whether the current document is allowed to set document.domain.
nl: Bepaalt of het huidige document document.domain mag instellen.

en: Controls whether the current document is allowed to show layout animations.
nl: Bepaalt of het huidige document lay-out animaties mag weergeven.

en: Controls whether the current document is allowed to trigger device vibrations via Navigator.vibrate() method of Vibration API.
nl: Bepaalt of het huidige document apparaat trillingen mag activeren via de methode Navigator.vibrate() van de Vibration API.

en: Controls whether the current document is allowed to use Element.requestFullScreen().
nl: Bepaalt of het huidige document Element.requestFullScreen() mag gebruiken.

en: Controls whether the current document is allowed to use Screen Wake Lock API to indicate that device should not turn off or dim the screen.
nl: Bepaalt of het huidige document Screen Wake Lock API mag gebruiken om aan te geven dat het apparaat het scherm niet mag uitschakelen of dimmen.

en: Controls whether the current document is allowed to use Wake Lock API to indicate that device should not enter power-saving mode.
nl: Bepaalt of het huidige document de Wake Lock API mag gebruiken om aan te geven dat het apparaat niet in de energiebesparende modus mag gaan.

en: Controls whether the current document is allowed to use audio input devices.
nl: Bepaalt of het huidige document audio invoerapparaten mag gebruiken.

en: Controls whether the current document is allowed to use the Encrypted Media Extensions API (EME).
nl: Bepaalt of het huidige document de Encrypted Media Extensions API (EME) mag gebruiken.

en: Controls whether the current document is allowed to use the Gamepad API. When this policy is disabled, calls to Navigator.getGamepads() will throw a SecurityError DOMException, and the gamepadconnected and gamepaddisconnected events will not fire.
nl: Bepaalt of het huidige document de Gamepad API mag gebruiken. Wanneer dit beleid is uitgeschakeld, zullen oproepen naar Navigator.getGamepads() een SecurityError DOMEException veroorzaken en worden de gebeurtenissen gamepadconnected en gamepaddisconnected niet geactiveerd.

en: Controls whether the current document is allowed to use the Geolocation Interface.
nl: Bepaalt of het huidige document de Geolocatie interface mag gebruiken.

en: Controls whether the current document is allowed to use the Payment Request API.
nl: Bepaalt of het huidige document de Payment Request API mag gebruiken.

en: Controls whether the current document is allowed to use the Web Authentication API to retrieve already stored public-key credentials, i.e. via navigator.credentials.get({publicKey: ..., ...}).
nl: Bepaalt of het huidige document de Web Authentication API mag gebruiken om reeds opgeslagen inloggegevens voor de openbare sleutel op te halen, d.w.z. via navigator.credentials.get({publicKey: ..., ...}).

en: Controls whether the current document is allowed to use the Web MIDI API.
nl: Bepaalt of het huidige document de Web MIDI API mag gebruiken.

en: Controls whether the current document is allowed to use the WebUSB API.
nl: Bepaalt of het huidige document de WebUSB API mag gebruiken.

en: Controls whether the current document is allowed to use the WebVR API. When this policy is disabled, the Promise returned by Navigator.getVRDisplays() will reject with a DOMException. Keep in mind that the WebVR standard is in the process of being replaced with WebXR.
nl: Bepaalt of het huidige document de WebVR API mag gebruiken. Wanneer dit beleid is uitgeschakeld, wordt de door Navigator.getVRDisplays() geretourneerde belofte afgewezen met een DOME uitzondering. Houd er rekening mee dat de WebVR standaard wordt vervangen door WebXR.

en: Controls whether the current document is allowed to use the WebXR Device API.
nl: Bepaalt of het huidige document de WebXR Device API mag gebruiken.

en: Controls whether the current document is allowed to use video input devices.
nl: Bepaalt of het huidige document video invoerapparaten mag gebruiken.

en: Controls whether the use of the Battery Status API is allowed. When this policy is disabled, the Promise returned by Navigator.getBattery() will reject with a NotAllowedError DOMException.
nl: Bepaalt of het gebruik van de Battery Status API is toegestaan. Als dit beleid is uitgeschakeld, wordt de promise die door Navigator.getBattery() wordt geretourneerd, afgewezen met een NotAllowedError DOMException.

en: Controls whether web pages can be cached or not when cookies from this group are detected.
nl: Bepaalt of webpagina's in de cache kunnen worden opgeslagen of niet wanneer cookies uit deze groep worden gedetecteerd.

en: Conversion types
nl: Conversie types

en: Convert
nl: Converteer

en: Convert all images in the media library.
nl: Converteer alle afbeeldingen in de mediabibliotheek.

en: Convert all images:
nl: Converteer alle afbeeldingen:

en: Convert images to AVIF format for even better compression and performance.
nl: Converteer afbeeldingen naar AVIF format voor nog betere compressie en prestaties.

en: Convert images to WebP format.
nl: Converteer afbeeldingen naar WebP format.

en: Convert to AVIF
nl: Converteren naar AVIF

en: Convert to WebP
nl: Converteren naar WepP

en: Converted
nl: Geconverteerd

en: Converted:
nl: Geconverteerd:

en: Cookie is rejected
nl: Cookie is afgewezen

en: Copy Full URL
nl: Volledige URL kopiëren

en: Core Metrics
nl: Core statistieken

en: Could not add Edge Rule "%1$s".
nl: Kon Edge rule "%1$s" niet toevoegen.

en: Could not add custom hostname "%1$s"
nl: Kon aangepaste hostnaam "%1$s" niet toevoegen

en: Could not perform this test.  Please reload the page to try again or click skip button to abort the setup guide.
nl: Kan deze test niet uitvoeren.  Laad alstublieft de pagina opnieuw om het opnieuw te proberen of klik op de knop Overslaan om de installatiehandleiding af te breken.

en: Could not purge pull zone
nl: Kon de zone niet opschonen

en: Could not purge pull zone items:
nl: Kon pull zone items niet opschonen:

en: Could not update configuration.  Please reload the page to try again or click skip button to abort the setup guide.
nl: Kon configuratie niet updaten.  Laad alstublieft de pagina opnieuw om het opnieuw te proberen of klik op de knop Overslaan om de installatiehandleiding af te breken.

en: Counts and file sizes by status:
nl: Tellingen en grootte van bestanden per status:

en: Coverage will open up. We will see buttons for start capturing coverage, to reload and start capturing coverage and to stop capturing coverage and show results.
nl: Coverage wordt geopend. We zullen knoppen zien voor het starten van de registratie, voor het herladen en starten van de registratie en voor het stoppen van de registratie en het tonen van de resultaten.

en: Create a group
nl: Groep aanmaken

en: Create a list of permanent (301) redirects for use in your site's .htaccess file
nl: Lijst met permanente omleidingen (301) maken voor gebruik in .htaccess bestand

en: Create a list of redirects to %1$sCDN%2$s (hostname specified in hostname field #1.)
nl: Maak een lijst met omleidingen naar %1$sCDN%2$s (hostnaam opgegeven in hostnaamveld #1.)

en: Create an apex %1$sDNS%2$s record pointing to your WordPress host %3$sIP%4$s.%5$sCloudFront will use this host to mirror your site.%6$sTip: If your real domain name is domain.com, then the host for the apex record should be origin.domain.com with the host %7$sIP%8$s of domain.com, e.g.:
nl: Maak een apex %1$sDNS%2$s record dat verwijst naar uw WordPress host %3$sIP%4$s.%5$sCloudFront zal deze host gebruiken om uw site te spiegelen.%6$sTip: als u echte domein naam domain.com is, dan moet de host voor de apex record origin.domain.com zijn met de host %7$sIP%8$s van domain.com, bijvoorbeeld:

en: Create as new bucket
nl: Aanmaken als nieuwe bucket

en: Create as new bucket with distribution
nl: Aanmaken als nieuwe bucket met distributie

en: Create container
nl: Container aanmaken

en: Create distribution
nl: Distributie aanmaken

en: Create new service
nl: Nieuwe dienst maken

en: Create the %1$s%2$s%3$s file and paste the following text into it: %4$s%5$s%6$s
nl: Maak het bestand %1$s%2$s%3$s en plak de volgende tekst erin: %4$s%5$s%6$s

en: Created successfully.
nl: Met succes aangemaakt.

en: Creating and editing
nl: Maken en bewerken

en: Credentials
nl: Referenties

en: Critical request chains
nl: Kritieke aanvragen ketens

en: Cross-Site Scripting
nl: Cross site scripting

en: Cumulative Layout Shift
nl: Cumulatieve lay-out verschuiving

en: Current customers
nl: Huidige klanten

en: Custom Hostnames
nl: Aangepaste hostnamen

en: Custom file list:
nl: Aangepaste bestandslijst:

en: Custom files export
nl: Aangepaste bestanden exporteren

en: Custom hostnames can be used instead of the default *.b-cdn.net hostname. After adding a hostname, create a CNAME record to the CDN hostname provided after the pull zone is configured.
nl: Aangepast hostnamen kunnen worden gebruikt in plaats van de standaard *.b-cdn.net hostnaam. Nadat u een hostnaam heeft toegevoegd, moet u een CNAME record maken naar de CDN hostnaam nadat de pull zone is geconfigureerd.

en: DNS Prefetch Domains:
nl: DNS-domeinen ophalen:

en: DNS prefetching, pre-connecting, and preloading are essential web optimization techniques that enhance website performance by proactively resolving network-related tasks.
nl: DNS prefetching, pre-connecting en vooraf laden zijn essentiële weboptimalisatietechnieken die de prestaties van sites verbeteren door netwerk gerelateerde taken proactief op te lossen.

en: DNS prefetching, pre-connecting, and preloading are essential web optimization techniques that enhance website performance by proactively resolving network-related tasks. DNS prefetching involves resolving domain names to IP addresses before they are needed, reducing the time it takes for the browser to initiate a connection. Pre-connecting establishes early connections to servers to expedite resource fetching, anticipating the need for subsequent requests. Preloading involves instructing the browser to fetch and cache critical resources in advance, ensuring a smoother user experience during page load.
nl: DNS prefetching, pre-connecting en vooraf laden zijn essentiële weboptimalisatietechnieken die de prestaties van sites verbeteren door proactief netwerkgerelateerde taken op te lossen. DNS prefetching omvat het oplossen van domeinnamen naar IP-adressen voordat ze nodig zijn, waardoor de browser minder tijd nodig heeft om een verbinding te maken. Pre-connecting maakt vroegtijdige verbindingen met servers om het ophalen van gegevensbronnen te versnellen en te anticiperen op de noodzaak van volgende aanvragen. Vooraf laden omvat het instrueren van de browser om kritieke gegevensbronnen van tevoren op te halen en in de cache op te slaan, zodat de gebruikerservaring tijdens het laden van de pagina soepeler verloopt.

en: DOING_AJAX constant is defined
nl: DOING_Ajax constante is gedefinieerd

en: DONOTAUTORUM constant is defined
nl: DONOTAUTORUM constante is gedefinieerd

en: DONOTCACHEDB constant is defined
nl: DONOTCACHEDB constante is gedefinieerd

en: DONOTCACHEOBJECT constant is defined
nl: DONOTCACHEOBJECT constante is gedefinieerd

en: DONOTCDN constant is defined
nl: DONOTCDN constante is gedefinieerd

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Daily archive pages
nl: Dagelijkse archiefpagina's

en: Dashboard Settings
nl: Dashboard instellingen

en: Database Cache
nl: Database cache

en: Database Cache Method:
nl: Database cache methode:

en: Database Cache Purge Log
nl: Database cache opschonen log

en: Database Cache:
nl: Database cache:

en: Database Cache: %1$s.
nl: Database cache: %1$s.

en: Database Cache: Hits
nl: Database cache: hits

en: Database Caching %1$d/%2$d queries in %3$.3f seconds using %4$s%5$s
nl: Database caching %1$d/%2$d wachtrijen in %3$.3f seconden gebruikt %4$s%5$s

en: Database Caching using %1$s%2$s
nl: Database caching gebruikt %1$s%2$s

en: Database Cluster Configuration File
nl: Database Cluster configuratiebestand

en: Database Cluster configuration file has been successfully saved
nl: Configuratiebestand voor databasecluster is succesvol opgeslagen

en: Database ID to use
nl: Te gebruiken database ID

en: Database Queries
nl: Database query's

en: Database cache successfully emptied.
nl: Database cache succesvol geleegd.

en: Database caching is disabled
nl: Database caching is uitgeschakeld

en: Database caching via %1$s is currently %2$s.
nl: Database caching via %1$s is momenteel %2$s.

en: Database times
nl: Database tijden

en: Date
nl: Datum

en: Date:
nl: Datum:

en: Db cache debug info:
nl: Db cache debug informatie:

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Deactivate this extension
nl: Deactiveer deze extensie

en: Deactivate this plugin
nl: Deze plugin deactiveren

en: Deauthorize
nl: De autorisatie intrekken

en: Deauthorize pull zone
nl: Pull zone de-autoriseren

en: Debouncing your input handlers
nl: Debouncing uw input handlers

en: Debouncing your input handlers helps solve both of the above problems.
nl: Het debouncen van uw input handlers helpt bij het oplossen van beide bovenstaande problemen.

en: Debug
nl: Debuggen

en: Debug mode:
nl: Foutopsporingsmodus:

en: Debug: Overlays
nl: Debug: overlays

en: Decide where CSS is placed and whether it should load synchronously or asynchronously for each template area.
nl: Bepaal waar CSS wordt geplaatst en of het synchroon of asynchroon moet worden geladen voor elk template gebied.

en: Decline
nl: Afwijzen

en: Decreases performance by ~20% at scale in exchange for increasing interoperability with more hosting environments and WordPress idiosyncrasies. Enable this option if you experience issues with the Apache rules.
nl: Vermindert de prestaties met ~20% op schaal in ruil voor meer interoperabiliteit met meer hosting omgevingen en eigenaardigheden van WordPress. Schakel deze optie in als u problemen ondervindt met de Apache regels.

en: Dedicated / Virtual Server:
nl: Toegewijde/virtuele server:

en: Default (blocking)
nl: Standaard (blokkerend)

en: Default lifetime of cache objects:
nl: Standaard lifetime van cache objecten:

en: Default lifetime of cached fragments:
nl: Standaard levensduur van gecachte snippets:

en: Default settings could not be restored. Please run %1$s to make the configuration file write-able, then try again.
nl: Standaardinstellingen konden niet worden teruggezet. Voer %1$s uit om het configuratiebestand schrijfbaar te maken en probeer het opnieuw.

en: Defer Parsing Of JavaScript
nl: Het parsen van JavaScript uitstellen

en: Defer Scripts
nl: Scripts uitstellen

en: Defer Scripts Settings
nl: Instellingen voor scripts uitstellen

en: Defer loading offscreen Google Maps, making pages load faster.
nl: Stel het laden van Google Maps buiten het scherm uit, waardoor pagina's sneller worden geladen.

en: Defer loading offscreen images, making pages load faster.
nl: Stel het laden van offscreen-afbeeldingen uit, waardoor pagina's sneller worden geladen.

en: Defer loading offscreen images.
nl: Stel het laden van offscreen afbeeldingen uit.

en: Defer non-critical CSS.
nl: Stel niet kritieke CSS uit.

en: Defer or async the JS (Select  Non blocking using Defer or  Non blocking using async Embed method in %1$s %2$sMinify%3$s options before head and after body)
nl: Defer of async de JS (Selecteer  niet blokkeren met Defer of  niet blokkeren met async insluiten methode in %1$s %2$sVerkleinen%3$s opties voor head en na body)

en: Defer unused JavaScript.
nl: Stel ongebruikt JavaScript uit.

en: Defined (false)
nl: Gedefinieerd (false)

en: Defined (true)
nl: Gedefinieerd (true)

en: Defines a reporting endpoint "group" to which violation reports should to be sent.
nl: Definieert een rapportage-endpoint "groep" waarnaar overtredingsrapporten moeten worden verzonden.

en: Defines the defaults for directives you leave unspecified. Generally, this applies to any directive that ends with -src.
nl: Definieert de standaardinstellingen voor richtlijnen die u niet heeft gespecificeerd. In algemeen geld dit voor elke richtlijn die eindigt met -src.

en: Defines the valid sources for web workers and nested browsing contexts loaded using elements such as <frame> and <iframe>. For workers, non-compliant requests are treated as fatal network errors by the user agent.
nl: Definieert de geldige gegevensbronnen voor web werkers en geneste bladeren contexten die worden geladen met behulp van elementen zoals <frame> en <iframe>. Voor werknemers worden niet conforme aanvragen door de user agent behandeld als fatale netwerk fouten.

en: Delay 3rd-party JS
nl: Vertraging derde partij JS

en: Delay Scripts
nl: Vertraging scripts

en: Delay Third-Party JavaScript
nl: JavaScript van derden vertragen

en: Delay analytics, marketing tags, or other non-critical handlers with %1$sDefer JavaScript and Lazy Load%2$s so taps and key presses stay under the 200&nbsp;ms target.
nl: Analytics, marketing tags of andere niet-kritieke handlers vertragen met %1$sDefer JavaScript en lazy-load%2$s zodat tikken en toetsaanslagen onder de 200&nbsp;ms doel blijven.

en: Delay list:
nl: Lijst met vertragingen:

en: Delay the loading of specified internal/external JavaScript sources on your pages separate from Minify.
nl: Vertraag het laden van opgegeven interne/externe JavaScript bronnen op uw pagina's los van verkleinen.

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete group
nl: Groep verwijderen

en: Delete queue
nl: Wachtrij verwijderen

en: Delete queue is empty
nl: Verwijder wachtrij is leeg

en: Deliver different assets based on the network connection (adaptive serving).
nl: Lever verschillende assets op basis van de netwerk verbinding (adaptieve bediening).

en: Deliver responsive images that match their rendered dimensions, use srcset or picture markup, and compress files before uploading so PageSpeed does not flag oversized assets.
nl: Lever responsive afbeeldingen die overeenkomen met hun weergegeven dimensies, gebruik srcset of afbeelding markering en comprimeer bestanden voordat u ze upload zodat PageSpeed geen overdimensionale assets markeert.

en: Deliver visitors the lowest possible response and load times for all site content including HTML, media (e.g. images or fonts), CSS, and JavaScript.
nl: Bied bezoekers de laagst mogelijke reactie en laadtijden voor alle site inhoud, inclusief HTML, media (bijv. Afbeeldingen of lettertypen), CSS en JavaScript.

en: Deploy
nl: Inzetten

en: Description
nl: Beschrijving

en: Desktop response Code :
nl: Desktop reactie code :

en: Desktop response Message :
nl: Desktop reactie bericht :

en: Detailed information about each cache will be appended in (publicly available) %1$sHTML%2$s comments in the page's source code. Performance in this mode will not be optimal, use sparingly and disable when not in use.
nl: Gedetailleerde informatie over elke cache wordt toegevoegd in (publiekelijk beschikbare) %1$sHTML%2$s reacties in de broncode van de pagina. De prestaties in deze modus zullen niet optimaal zijn, gebruik spaarzaam en schakel uit wanneer niet in gebruik.

en: Detailed view (in debug mode only)
nl: Gedetailleerde weergave (alleen in debugmodus)

en: Detected server IP address
nl: Gedetecteerd server IP-adres

en: Detection of the below modules may not be possible on all environments. As such "Not detected" means that the environment disallowed detection for the given module which may still be installed/enabled whereas "Not installed" means the given module was detected but is not installed/detected.
nl: Detectie van de onderstaande modules is mogelijk niet in alle omgevingen mogelijk. Als zodanig betekent "Niet gedetecteerd" dat de omgeving niet is toegestaan detectie voor de gegeven module die nog steeds kan worden geïnstalleerd/ingeschakeld, terwijl "Niet geïnstalleerd" betekent dat de gegeven module is gedetecteerd maar niet is geïnstalleerd/gedetecteerd.

en: Determines the natural expiration time of cache items. The higher the value, the larger the cache.
nl: Bepaalt de natuurlijke vervaltijd van items in de cache. Hoe hoger de waarde, hoe groter de cache.

en: Determines the natural expiration time of unchanged cache items. The higher the value, the larger the cache.
nl: Bepaalt de natuurlijke vervaltijd van ongewijzigde cache-items. Hoe hoger de waarde, hoe groter de cache.

en: Development Mode temporarily allows you to enter development mode for your websites if you need to make changes to your site. This will bypass Cloudflare's accelerated cache and slow down your site, but is useful if you are making changes to cacheable content (like images, css, or JavaScript) and would like to see those changes right away.
nl: Ontwikkelmodus staat u tijdelijk toe om de ontwikkel modus voor uw site in te gaan als uw wijzigingen moet aanbrengen in uw site. Dit omzeilt de versnelde cache van Cloudflare en vertraagt het uw site, maar is handig als uw wijzigingen aanbrengt in cachebare inhoud (zoals afbeeldingen, CSS of JavaScript) en die wijzigingen meteen wilt zien.

en: Development mode:
nl: Ontwikkelmodus:

en: Diagnostics
nl: Diagnostiek

en: Did you know that W3 Total Cache has premium services available, and can help you with your Full Site Delivery via CDN?
nl: Wist u dat W3 Total Cache diensten beschikbaar heeft en u kunt helpen met uw full site delivery via CDN?

en: Did you know that W3 Total Cache has premium services available, and can set up browser cache for you?
nl: Wist u dat W3 Total Cache premium diensten beschikbaar heeft en browsercache voor u kan instellen?

en: Did you know that W3 Total Cache has premium services available, and can set up database cache for you?
nl: Wist u dat W3 Total Cache premium diensten beschikbaar heeft en database cache voor u kunt instellen?

en: Did you know that W3 Total Cache has premium services available, and can set up minify options for you?
nl: Wist u dat W3 Total Cache premium diensten beschikbaar heeft en minify opties voor u kunt instellen?

en: Did you know that W3 Total Cache has premium services available, and can set up object cache for you?
nl: Wist u dat W3 Total Cache premium diensten beschikbaar heeft en object cache voor u kan instellen?

en: Did you know that W3 Total Cache has premium services available, and can set up page cache for you?
nl: Wist u dat W3 Total Cache premium diensten beschikbaar heeft en pagina cache voor u kan instellen?

en: Did you know that we offer premium support services?%1$s Our experts will configure W3 Total Cache for you! %2$sClick here for info%3$s.
nl: Wist u dat we premium ondersteuningsdiensten aanbieden?%1$s Onze experts zullen W3 Total Cache voor u configureren! %2$sKlik hier voor info%3$s.

en: Directive:
nl: Richtlijn:

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disable "lazy loading" for assets immediately visible on page load.
nl: Lazy-loading" uitschakelen voor assets die direct zichtbaar zijn bij het laden van de pagina.

en: Disable %1$s for the following roles
nl: Schakel %1$s uit voor de volgende rollen

en: Disable %1$s on %2$s pages
nl: %1$s uitschakelen op %2$s pagina's

en: Disable %1$s on the following pages:
nl: Schakel %1$s uit op de volgende pagina's:

en: Disable %1$sREST%2$s %3$sAPI%4$s
nl: %1$sREST%2$s %3$s API%4$s uitschakelen

en: Disable %1$sUTF%2$s-8 blog charset support
nl: Schakel ondersteuning voor blog karakterset %1$sUTF%2$s-8 uit

en: Disable Emoji
nl: Emoji's uitschakelen

en: Disable all the built-in micro optimizations
nl: Schakel alle ingebouwde micro-optimalisaties uit

en: Disable caching once specified constants defined.
nl: Schakel caching uit zodra gespecificeerde constanten zijn gedefinieerd.

en: Disable cookies for static files
nl: Cookies voor statische bestanden uitschakelen

en: Disable fragment cache:
nl: Schakel samenvatting cache uit:

en: Disable jquery-migrate on the front-end
nl: Schakel jQuery migrate op de front-end uit

en: Disable minify for logged in users
nl: Schakel verkleinen uit voor ingelogde gebruikers

en: Disable statistics
nl: Statistieken uitschakelen

en: Disable wp-embed script
nl: Wp-insluiten script uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Disabled (always use HTTP)
nl: Uitgeschakeld (gebruik altijd HTTP)

en: Disabled (don't apply an ACL)
nl: Uitgeschakeld (pas geen ACL toe)

en: Disabled: see Requirements
nl: Uitgeschakeld: zie vereisten

en: Disabling Object Cache using Disk
nl: Object cache uitschakelen met schijf

en: Discard invalid properties
nl: Negeer ongeldige eigenschappen

en: Discard invalid selectors
nl: Negeer ongeldige selectoren

en: Disk
nl: Schijf

en: Disk cache(s) successfully emptied.
nl: Schijf cache(s) succesvol geleegd.

en: Disk: Basic
nl: Schijf: basis

en: Disk: Enhanced
nl: Schijf: uitgebreid

en: Dismiss notice
nl: Bericht negeren

en: Distributed Denial of Service
nl: Gedistribueerde Denial of Service

en: Distribution for origin "%1$s" not found.
nl: Distributie voor oorsprong "%1$s" niet gevonden.

en: Do not add the prevent caching query string to the specified %1$sURI%2$ss. Supports regular expressions.
nl: Voeg de query string voorkomen caching niet toe aan de opgegeven %1$sURI%2$s. Ondersteunt reguliere uitdrukkingen.

en: Do not cache queries that contain these terms. Any entered prefix (set in wp-config.php) will be replaced with current database prefix (default: wp_). Query stems can be identified using debug mode.
nl: Cache geen query's die deze termen bevatten. Elk opgegeven voorvoegsel (opgegeven in wp-config.php) wordt vervangen het de huidige database voorvoegsel (standaard: wp_). Query stems kunnen worden geïdentificeerd met behulp van de fout opsporing modus.

en: Do not cache queries that contain these words or regular expressions.
nl: Cache geen queries die de volgende worden of reguliere uitdrukkingen bevatten.

en: Do not change anything
nl: Niets veranderen

en: Do not process 404 errors for static objects with WordPress
nl: Verwerk geen 404 fouten voor statische objecten met WordPress

en: Do not remove comments that contain these terms.
nl: Reacties die deze tekst bevatten niet verwijderen.

en: Document Request
nl: Documentaanvraag

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Doing AJAX
nl: Ajax uitvoeren

en: Doing cron
nl: Cron uitvoeren

en: Domain to purge:
nl: Op te schonen domein:

en: Domains to rename:
nl: Te hernoemen domeinen:

en: Don't Overtrack In Google Tag Manager
nl: Niet overdrijven in Google Tag Manager

en: Don't cache
nl: Niet cachen

en: Don't cache front page
nl: Voorpagina niet cachen

en: Don't cache pages for following user roles
nl: Geen pagina's cachen voor het volgen van gebruikersrollen

en: Don't cache pages for logged in users
nl: Geen pagina's cachen voor ingelogde gebruikers

en: Don't cache queries for logged in users
nl: Query's voor ingelogde gebruikers niet in de cache opslaan

en: Don't lazy load images that appear "above the fold" just use a standard
nl: Lazy-load geen afbeeldingen die "boven de vouw" verschijnen, gebruik gewoon een standaard

en: Don't minify feeds
nl: Verklein feeds niet

en: Don't optimise
nl: Niet optimaliseren

en: Don't optimize videos for logged in users
nl: Video's niet optimaliseren voor ingelogde gebruikers

en: Don't reconfigure, I know what I'm doing
nl: Niet opnieuw configureren, ik weet wat ik doe

en: Don't use fragment cache with the following hooks and for the specified user roles.
nl: Gebruik geen gesnippeteerde cache met de volgende hooks en voor de opgegeven gebruikersrollen.

en: Done
nl: Klaar

en: Download the active settings file.
nl: Download het actieve instellingenbestand.

en: Duration
nl: Duur

en: Dynamic Requests/period:
nl: Dynamische aanvragen/periode:

en: Dynamic Requests/second:
nl: Dynamische aanvragen/tweede:

en: Dynamic time to process (ms):
nl: Dynamische tijd om te verwerken (ms):

en: E-Mail:
nl: E-mail:

en: E-mail sent from IP:
nl: E-mail verzonden vanaf IP:

en: Each of the below fields will default to non-HTTPS if the protocol is ommitted, e.g. (//example.com would become http://example.com). Include the protocol of the target if it is known.
nl: Elk van de onderstaande velden zal standaard niet-HTTPS zijn als het protocol wordt weggelaten, bijv. (//example.com zou http://example.com worden). Neem het protocol van het doel op als dat bekend is.

en: Edge mode has been disabled.
nl: Edge modus is uitgeschakeld.

en: Edge mode has been enabled.
nl: Edge modus is ingeschakeld.

en: Edit file %2$s%1$s%3$s and add the following rules above the WordPress directives:
nl: Bewerk bestand %2$s%1$s%3$s en voeg de volgende regels toe boven de WordPress richtlijnen:

en: Edit file %4$s%1$s%5$s and remove all lines between and including %4$s%2$s%5$s and %4$s%3$s%5$s markers.
nl: Bewerk bestand %4$s%1$s%5$s en verwijder alle regels tussen en inclusief %4$s%2$s%5$s en %4$s%3$s%5$s markeringen.

en: Edit file %4$s%1$s%5$s and replace all lines between and including %4$s%2$s%5$s and %4$s%3$s%5$s markers with:
nl: Bewerk bestand %4$s%1$s%5$s en vervang alle regels tussen en inclusief %4$s%2$s%5$s en %4$s%3$s%5$s markeringen door:

en: Either the PHP configuration, web server configuration or a script in the WordPress installation has %1$szlib.output_compression%2$s enabled.%3$sPlease locate and disable this setting to ensure proper HTTP compression behavior. %4$s
nl: Ofwel de PHP configuratie, de webserver configuratie of een script in de WordPress installatie heeft %1$szlib.output_compression%2$s geactiveerd.%3$sVoor een goede werking van HTTP compressie moet dit ongedaan worden gemaakt. %4$s

en: ElastiCache %1$sPHP%2$s module not found
nl: ElastiCache %1$sPHP%2$s module niet gevonden

en: ElastiCache <acronym title="Hypertext Preprocessor">PHP</acronym> module not found
nl: ElastiCache<acronym title="Hypertext Preprocessor">PHP</acronym>module niet gevonden

en: Eliminate Render Blocking CSS
nl: Elimineer render blokkerende CSS

en: Eliminate Render Blocking CSS and apply asynchronous loading where applicable. Additionally, image optimization by way of resizing, lazy loading, and modern format conversion (e.g., WebP or AVIF) can impact this metric as well.
nl: Verwijder CSS die het renderen blokkeert en pas asynchrone laadmethoden toe waar van toepassing. Daarnaast kan afbeeldingsoptimalisatie door middel van het aanpassen van de grootte, lazy-loading en conversie naar moderne formaten (bijvoorbeeld WebP of AVIF) dit meetpunt ook beïnvloeden.

en: Eliminate render-blocking <acronym title="Cascading Style Sheet">CSS</acronym> by moving it to <acronym title="Hypertext Transfer Protocol">HTTP</acronym> body
nl: Elimineer render-blokkerende <acronym title="Cascading Style Sheet">CSS</acronym> door ze naar <acronym title="Hypertext Transfer Protocol">HTTP</acronym> body te verplaatsen

en: Eliminate render-blocking JavaScript
nl: Render blokkerende JavaScript elimineren

en: Email Notification
nl: Melding per e-mail

en: Email address...
nl: E-mailadres...

en: Email notification:
nl: E-mail melding:

en: Email obfuscation:
nl: E-mail verduistering:

en: Email:
nl: E-mail:

en: Embed Location:
nl: Locatie insluiten:

en: Embed after &lt;body&gt;
nl: Insluiten na &lt;body&gt;

en: Embed before &lt;/body&gt;
nl: Insluiten voor &lt;/body&gt;

en: Embed in &lt;head&gt;
nl: Insluiten in &lt;head&gt;

en: Embed type:
nl: Type insluiten:

en: Empty All Caches
nl: Alle tijdelijke opslag legen

en: Empty All Caches Except Bunny CDN
nl: Leeg alle caches behalve bunny CDN

en: Empty All Caches Except Cloudflare
nl: Leeg alle caches behalve Cloudflare

en: Empty Browser Cache
nl: Browser cache legen

en: Empty CDN Cache
nl: CDN cache legen

en: Empty Caches
nl: Leeg caches

en: Empty Cloudflare Cache
nl: Cloudflare cache legen

en: Empty Database Cache
nl: Databasecache legen

en: Empty Fragment Cache
nl: Leeg Fragment Cache

en: Empty JAR file path.
nl: Leeg JAR bestandspad.

en: Empty JAVA executable path.
nl: Leeg JAVA executable pad.

en: Empty Minify Cache
nl: Minify Cache legen

en: Empty Object Cache
nl: Objectcache legen

en: Empty OpCode Cache
nl: Leeg de Opcode Cache

en: Empty Page Cache
nl: Paginacache legen

en: Empty Varnish Cache
nl: Vernis cache legen

en: Empty access key.
nl: Lege toegangssleutel.

en: Empty account #.
nl: Leeg account #.

en: Empty bucket.
nl: Lege bucket.

en: Empty delete queue
nl: Lege verwijder wachtrij

en: Empty files list.
nl: Lijst met lege bestanden.

en: Empty match pattern!
nl: Leeg match patroon!

en: Empty password.
nl: Wachtwoord niet ingevuld.

en: Empty purge queue
nl: Lege opschoon wachtrij

en: Empty secret key.
nl: Lege geheime sleutel.

en: Empty the minify cache
nl: Leeg de verklein cache

en: Empty the object cache
nl: Leeg de object cache

en: Empty token.
nl: Lege token.

en: Empty upload queue
nl: Lege uploadwachtrij

en: Empty username.
nl: Lege gebruikersnaam.

en: Empty zones list.
nl: Lege zonelijst.

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enable %1$sHTTP%2$s (brotli) compression
nl: %1$sHTTP%2$s (brotli) compressie inschakelen

en: Enable %1$sHTTP%2$s (gzip) compression
nl: %1$sHTTP%2$s (gzip) compressie inschakelen

en: Enable %1$sHTTP%2$s compression and add headers to reduce server load and decrease file load time.
nl: Schakel %1$sHTTP%2$s compressie in en voeg headers toe om de server belasting te verminderen en de laadtijd van bestanden te verkorten.

en: Enable %1$sHTTP%2$s compression in the "%3$sHTML%4$s" section on %5$sBrowser Cache</a> Settings tab.
nl: Activeer %1$sHTTP%2$s compressie in de "%3$sHTML%4$s" sectie op %5$sBrowser cache</a> instellingen tab.

en: Enable %1$sHTTP%2$s compression in the "Cascading Style Sheets &amp; JavaScript" section on %3$sBrowser Cache%4$s Settings tab.
nl: Activeer %1$sHTTP%2$s compressie in de "Cascading style sheets & JavaScript" sectie op %3$sBrowser cache%4$s settings tab.

en: Enable %1$sIP%2$s Geolocation to have Cloudflare geolocate visitors to your website and pass the country code to you.
nl: Hebt u %1$sIP%2$s geolocation ingeschakeld, dan heeft Cloudflare de bezoekers van uw site gelokaliseerd en de landcode aan uw doorgegeven.

en: Enable %1$sLazy Load%2$s for images and iframes, then use the Exclude Words or placeholder options so above-the-fold slots stay stable while offscreen media is deferred.
nl: Inschakelen %1$s lazy-load%2$s voor afbeeldingen en iframes, en gebruik dan de opties uitsluiten of plaatshouder opties zodat slots boven de vouw stabiel blijven, terwijl media buiten afbeelding wordt uitgesteld.

en: Enable %1$sLazy Load%2$s to defer offscreen media and configure Exclude Words or placeholders so hero images keep their layout space.
nl: Schakel %1$s lazy-load%2$s in om media die buiten afbeelding zijn te vertragen en configureer exclude words of plaatshouders zodat hero afbeeldingen hun lay-out ruimte behouden.

en: Enable Crypto %1$sTLS%2$s 1.2 feature for this zone and prevent use of previous versions.
nl: De Crypto functie %1$sTLS%2$s 1.2 inschakelen voor deze zone en voorkom het gebruik van eerdere versies.

en: Enable DBCache
nl: DBCache inschakelen

en: Enable HTML minification and optionally remove whitespace from inline CSS, JS, and feeds.
nl: Schakel HTML verkleining in en verwijder optioneel witruimte uit inline CSS, JS en feeds.

en: Enable IPv6.
nl: IPv6 inschakelen.

en: Enable Image Converter
nl: Stel afbeelding converter in

en: Enable Image Converter Extension
nl: WebP Converter extensie inschakelen

en: Enable ObjectCache
nl: ObjectCache inschakelen

en: Enable PageCache
nl: PageCache inschakelen

en: Enable Statistics
nl: Statistieken inschakelen

en: Enable WP-Cron Event
nl: WP-Cron gebeurtenis inschakelen

en: Enable XMIT:
nl: Activeer XMIT:

en: Enable cache purge via Amazon %1$s%3$s%2$s
nl: Enable cache opschonen via Amazon %1$s%3$s%2$s

en: Enable caching for wp-admin requests
nl: Schakel caching in voor wp-admin aanvragen

en: Enable collecting statistics from an Access Log.  This provides much more precise statistics.
nl: Schakel verzamelen statistieken van de toegang log toe.  Dit levert veel nauwkeurigere statistieken op.

en: Enable error pages:
nl: Foutpagina's inschakelen:

en: Enable file locking
nl: Schakel bestandsvergrendeling in

en: Enable for WP-CLI
nl: Inschakelen voor WP-CLI

en: Enable gzip or Brotli compression in %1$s %2$sBrowser Cache%3$s so the initial document downloads faster.
nl: Activeer gzip of Brotli compressie in %1$s %2$sbrowser cache%3$s zodat het initiële document sneller wordt gedownload.

en: Enable here
nl: Hier inschakelen

en: Enable it here
nl: Hier inschakelen

en: Enable reverse proxy caching via varnish
nl: Schakel reverse proxy-caching via varnish in

en: Enable statistics collection. Note that this consumes additional resources and is not recommended to be run continuously.
nl: Schakel het verzamelen van statistieken in. Merk op dat dit extra bronnen verbruikt en het wordt niet aanbevolen om continu te draaien.

en: Enable this if you want to record the metric and transaction data (until the name is changed using PHP function), specify a value of true for this argument to make the agent send the transaction to the daemon. There is a slight performance impact as it takes a few milliseconds for the agent to dump its data. %1$sFrom %2$sNew Relic PHP API doc%3$s%4$s
nl: Schakel dit in als u de metrische en transactie gegevens wilt vastleggen (totdat de naam wordt gewijzigd met de PHP functie), geef een waarde van waar op voor dit argument om de medewerker de transactie naar de daemon te laten sturen. Er is een lichte impact op de prestaties, omdat het enkele milliseconden duurt voordat de agent zijn gegevens dumpt. %1$sVan %2$sNew Relic PHP API doc%3$s%4$s

en: Enable this option if you don't have special public/private key files.
nl: Schakel deze optie in als u geen speciale publieke/privé sleutel bestanden heeft.

en: Enable this option only if there are connectivity issues, otherwise it's not recommended.
nl: Schakel deze optie alleen in bij verbindingsproblemen, anderszins niet aanbevolen.

en: Enable this option to utilize an object cache mechanism, which significantly enhances the performance of your WordPress website. Object caching stores frequently accessed database queries and complex data structures in memory, reducing the need to retrieve them from the database repeatedly. By doing so, it minimizes the processing time required to generate dynamic content, resulting in faster page loading times and improved overall site speed. Enabling object cache is particularly beneficial for websites with heavy database usage or high traffic volumes, as it helps alleviate the strain on the server by efficiently serving cached data.
nl: Inschakelen van deze optie om een object cache mechanisme te gebruiken, dat de prestaties van uw WordPress site aanzienlijk verbetert. Object caching slaat vaak opgevraagde database query's en complexe datastructuren op in het geheugen, waardoor ze niet telkens opnieuw uit de database hoeven te worden opgehaald. Hierdoor wordt de verwerkingstijd die nodig is om dynamische inhoud te genereren geminimaliseerd, wat resulteert in snellere pagina laadtijden en een verbeterde algehele sitesnelheid. Het inschakelen van object cache is met name gunstig voor sites met veel databasegebruik of hoge verkeersvolumes, omdat het de belasting op de server verlicht door efficiënt gecachte gegevens te serveren.

en: Enable this setting to utilize the power of caching your WordPress site's database queries. By storing frequently accessed database queries in memory, the database cache reduces the need for repetitive database interactions, resulting in faster page load times. This feature is particularly beneficial for websites with heavy database usage, improving overall performance and delivering a smoother user experience.
nl: Schakel deze instelling in om gebruik te maken van de kracht van het cachen van de database queries van uw WordPress site. Door veelgebruikte database queries in het geheugen op te slaan, vermindert de database cache de noodzaak voor herhaalde database interacties, wat resulteert in snellere laadtijden van pagina's. Deze functie is met name gunstig voor sites met intensief databasegebruik, waardoor de algehele prestaties verbeteren en een soepelere gebruikerservaring wordt geboden.

en: Enable this to dynamically set proper application name. (See New Relic %1$sPer-directory settings%2$s for other methods.
nl: Schakel dit in om de juiste applicatienaam dynamisch in te stellen. (Zie New Relic %1$sPer folder instellingen%2$s voor andere methoden.

en: Enable when you have html pages cached on Cloudflare level.
nl: Inschakelen  wanneer u HTML pagina's in de cache hebt op Cloudflare niveau.

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Enabled (always use SSL)
nl: Ingeschakeld (altijd SSL gebruiken)

en: Enabled (apply the 'public-read' ACL)
nl: Ingeschakeld (pas de 'public-read' ACL toe)

en: Enabled:
nl: Ingeschakeld:

en: Enables or disables %1$sSSL%2$s header.
nl: Schakelt de %1$sSSL%2$s header in of uit.

en: Enables support for WordPress functionality in fragment caching for the page caching engine. Use of this feature may increase response times.
nl: Biedt ondersteuning voor WordPress functionaliteit bij snippet caching voor de pagina caching engine. Het gebruik van deze functie kan de reactietijd verlengen.

en: Enabling browser caching will instruct visitors' web browsers to store static files from your WordPress website, such as images, CSS, and JavaScript files, locally on their devices. By doing so, subsequent visits to your site will retrieve these cached files from the browser's storage, reducing the need for repeated downloads. This results in faster page loading times and a smoother browsing experience for your visitors, ultimately improving the overall speed and performance of your WordPress website.
nl: Door browser caching in te schakelen, krijgen de webbrowsers van bezoekers de opdracht om statische bestanden van uw WordPress site, zoals afbeeldingen, CSS en JavaScript bestanden, lokaal op hun apparaten op te slaan. Door dit te doen, zullen volgende bezoeken aan uw site deze bestanden uit de opslag van de browser halen, waardoor er minder vaak gedownload hoeft te worden. Dit resulteert in snellere laadtijden van pagina's en een soepelere bladeren ervaring voor uw bezoekers, waardoor uiteindelijk de algehele snelheid en prestaties van uw WordPress site verbeteren.

en: Enabling even a single user agent group will set a cookie called "w3tc_referrer." It is used to ensure a consistent user experience across page views. Make sure any reverse proxy servers etc. respect this cookie for proper operation.
nl: Als zelfs een enkele user agent groep wordt ingeschakeld, wordt een cookie met de naam "w3tc_referrer." ingesteld. Deze cookie wordt gebruikt om een ​​consistente gebruikerservaring bij alle paginaweergaven te garanderen. Zorg ervoor dat reverse proxyservers enz. Deze cookie respecteren voor een goede werking.

en: Enabling this option is recommended to maintain default WordPress behavior.
nl: Het inschakelen van deze optie wordt aanbevolen om het standaardgedrag van WordPress te behouden.

en: Enabling this option will increase load on server on certain actions but will guarantee that the Object Cache is always clean and contains latest changes. %1$sEnable if you are experiencing issues with options displaying wrong value/state (checkboxes etc).%2$s
nl: Als u deze optie inschakelt, wordt de server meer belast met bepaalde acties, maar wordt gegarandeerd dat de object cache altijd schoon is en de nieuwste wijzigingen bevat. %1$sInschakelen als u problemen ondervindt met opties die een verkeerde waarde/status weergeven (selectievakjes enz.).%2$2

en: Enabling this option will increase wp-admin performance, but may cause side-effects
nl: Door deze optie in te schakelen, worden de prestaties van wp-admin verhoogd, maar kan neveneffecten veroorzaken

en: Enabling this will schedule a WP-Cron event that will flush all enabled Caches via a single cron job. Each cache's advanced settings page features similar settings to this if you wish to schedule purges for specific caches only. If you prefer to use a system cron job instead of WP-Cron, you can schedule the following command to run at your desired interval: "wp w3tc flush all". If the Always Cached extension is active and enabled, page cache entries will instead be added to the queue instead of being purged from the cache. Visit %1$shere%2$s for more information.
nl: Als u dit inschakelt, wordt er een WP-Cron event ingepland dat alle ingeschakelde caches doorspoelt via een enkele cron taak. De pagina geavanceerde instellingen van elke cache bevat soortgelijke instellingen als deze als u opschonen alleen voor specifieke caches wilt plannen. Als u liever een cron taak van het systeem gebruikt in plaats van WP-Cron, kunt u het volgende commando plannen om op uw gewenste interval uit te voeren: "wp w3tc flush all". Als de extensie always cached actief en ingeschakeld is, worden invoergegevens uit de pagina cache toegevoegd aan de wachtrij in plaats van te worden opgeschoond uit de cache. Bezoek %1$shier%2$s voor meer informatie.

en: Enabling this will schedule a WP-Cron event that will flush the Database Cache. If you prefer to use a system cron job instead of WP-Cron, you can schedule the following command to run at your desired interval: "wp w3tc flush db".
nl: Dit schakelt een WP-Cron gebeurtenis in die de database cache leegmaakt. Als u liever een systeemcronjob gebruikt in plaats van WP-Cron, kunt u het volgende commando plannen om op het gewenste interval uit te voeren: "wp w3tc flush db".

en: Enabling this will schedule a WP-Cron event that will flush the Minify Cache. If you prefer to use a system cron job instead of WP-Cron, you can schedule the following command to run at your desired interval: "wp w3tc flush minify".
nl: Het inschakelen hiervan plant een WP-Cron gebeurtenis die de Minify Cache zal legen. Als u liever een systeemcronjob gebruikt in plaats van WP-Cron, kunt u het volgende commando plannen om op het gewenste interval uit te voeren: "wp w3tc flush minify".

en: Enabling this will schedule a WP-Cron event that will flush the Object Cache. If you prefer to use a system cron job instead of WP-Cron, you can schedule the following command to run at your desired interval: "wp w3tc flush object".
nl: Dit schakelt een WP-Cron gebeurtenis in die de object cache leegmaakt. Als u liever een systeemcronjob gebruikt in plaats van WP-Cron, kunt u het volgende commando plannen om op het gewenste interval uit te voeren: "wp w3tc flush object".

en: Enabling this will schedule a WP-Cron event that will flush the Page Cache. If you prefer to use a system cron job instead of WP-Cron, you can schedule the following command to run at your desired interval: "wp w3tc flush posts". If the Always Cached extension is active and enabled, page cache entries will instead be added to the queue instead of being purged from the cache.
nl: Als u dit inschakelt, wordt er een WP-Cron event ingepland die alle ingeschakelde caches doorspoelt. Als u liever een cron taak van het systeem gebruikt in plaats van WP-Cron, kunt u het volgende commando plannen om met uw gewenste interval uit te voeren: "wp w3tc flush all". Als de extensie always cached actief en ingeschakeld is, worden invoergegevens uit de pagina cache toegevoegd aan de wachtrij in plaats van te worden opgeschoond uit de cache.

en: Enabling this will schedule a WP-Cron event that will process the queue and regenerate cache files. If you prefer to use a system cron job instead of WP-Cron, you can schedule the following command to run at your desired interval: "wp w3tc alwayscached_process".
nl: Als u dit inschakelt, plan uw een WP-Cron gebeurtenis die de wachtrij verwerkt en cachebestanden regenereert. Als u liever een cron taak van het systeem gebruikt in plaats van WP-Cron, kunt u het volgende commando plannen om met uw gewenste interval uit te voeren: "wp w3tc alwayscached_process".

en: Encountered issue with CDN: %1$s. See %2$s for instructions of creating correct table.
nl: Probleem opgetreden met CDN: %1$s. Zie %2$s voor instructies voor het maken van de juiste tabel.

en: Encountered issue with CDN: %s.
nl: Er is een probleem opgetreden met CDN: %s.

en: Encrypt email adresses on your web page from bots, while keeping them visible to humans.
nl: Versleutel e-mailadressen op uw web pagina van bots, terwijl ze zichtbaar blijven voor mensen.

en: Enhance your website performance by adding Bunny.Net's (%1$s) service to your site.
nl: Verbeter de prestaties van uw site door de dienst van Bunny.Net (%1$s) aan uw site toe te voegen.

en: Enhancing WordPress Performance with Full Site Delivery (FSD)
nl: WordPress prestaties verbeteren met Full Site Delivery (FSD)

en: Enjoying W3TC? Please support us!
nl: Geniet u van W3TC? Alstublieft, ondersteun ons!

en: Enter hostname mapped to %1$sCDN%2$s host, this value will replace your site's hostname in the %3$sHTML%4$s.
nl: Voer de hostnaam in die is toegewezen aan de %1$sCDN%2$s host, deze waarde vervangt de hostnaam van uw site in de %3$sHTML%4$s.

en: Enter one server definition per line: e.g. 127.0.0.1:11211 or domain.com:11211.
nl: Voer één serverdefinitie per regel in: bijv. 127.0.0.1:11211 of domain.com:11211.

en: Enter one server definition per line: e.g. 127.0.0.1:11211 or domain.com:11211. To use TLS, prefix server with tls://
nl: Voer één serverdefinitie per regel in: bijv. 127.0.0.1:11211 of domain.com:11211. Voorvoegsel server met tls:// om TLS te gebruiken

en: Enter one server definition per line: e.g. 127.0.0.1:6379 or domain.com:6379. To use TLS, prefix server with tls://
nl: Voer één serverdefinitie per regel in: bijv. 127.0.0.1:6379 of domain.com:6379. Voorvoegsel server met tls:// om TLS te gebruiken

en: Enter the hostname or %1$sCNAME%2$s(s) of your %3$sFTP%4$s server configured above, these values will replace your site's hostname in the %5$sHTML%6$s.
nl: Voer de hostnaam of %1$sCNAME%2$s(s) in van uw %3$sFTP%4$s server die hierboven is geconfigureerd, deze waarden zullen de hostnaam van uw site vervangen in de %5$sHTML%6$s.

en: Enter the hostname provided by Rackspace Cloud Files, this value will replace your site's hostname in the %1$sHTML%2$s.
nl: Voer de door Rackspace Cloud files verstrekte hostnaam in, deze waarde zal de hostnaam van uw site vervangen in de %1$sHTML%2$s.

en: Enter the hostname provided by your %1$sCDN%2$s provider, this value will replace your site's hostname in the %3$sHTML%4$s.
nl: Voer de hostnaam in die is opgegeven door uw %1$sCDN%2$s provider, deze waarde vervangt de hostnaam van uw site in de %3$sHTML%4$s.

en: Enter the path of the CSS/JS file to be managed. If a directory is used, all CSS/JS files within that directory will be managed with this entry
nl: Voer het pad in van het CSS/JS bestand dat beheerd moet worden. Als een folder wordt gebruikt, zullen alle CSS/JS bestanden binnen die folder worden beheerd met deze invoer

en: Enter the path of the CSS/JS file to be managed. If a directory is used, all CSS/JS files within that directory will be managed with this entry.
nl: Voer het pad in van het CSS/JS bestand dat moet worden beheerd. Als een folder wordt gebruikt, zullen alle CSS/JS bestanden binnen die folder worden beheerd met deze invoer.

en: Entries:
nl: Invoeren:

en: Entry already exists!
nl: Invoer bestaat al!

en: Environment adjusted.
nl: Omgeving aangepast.

en: Environment adjustment failed with error: %1$s
nl: Aanpassing omgeving mislukt met fout: %1$s

en: Error
nl: Fout

en: Error :
nl: Fout:

en: Error purging URL
nl: Fout bij het wissen URL

en: Error with AJAX
nl: Fout met Ajax

en: Error. Check your parameters and try again or %1$scontact support%2$s.
nl: Fout. Controleer uw parameters en probeer het opnieuw of %1$sneem contact op met ondersteuning%2$s.

en: Error:
nl: Fout:

en: Error: %1$s
nl: Fout: %1$s

en: Error: %s
nl: Fout: %s

en: Error: Job not found (404).
nl: Fout: werk niet gevonden (404).

en: Error: Received a non-200 response code:
nl: Fout: ontving een niet-200 reactie code:

en: Error: Received a non-200 response code: %1$d
nl: Fout: ontvangen een niet-200 reactiecode: %1$d

en: Error: create_block_blob - HTTP request failed with status code: %1$s
nl: Fout: create_block_blob - HTTP aanvraag mislukt met statuscode: %1$s

en: Error: create_block_blob - cURL request failed: %1$s
nl: Fout: create_block_blob - CURL aanvraag mislukt: %1$s

en: Error: create_block_blob - invalid response data: %1$s
nl: Fout: create_block_blob - Ongeldige reactiegegevens: %1$s

en: Error: create_container - HTTP request failed with status code: %1$s
nl: Fout: create_container - HTTP aanvraag mislukt met statuscode: %1$s

en: Error: create_container - cURL request failed: %1$s
nl: Fout: create_container - CURL aanvraag mislukt: %1$s

en: Error: create_container - empty response.
nl: Fout: create_container - Reactie leeg.

en: Error: delete_blob - HTTP request failed with status code: %1$s
nl: Fout: delete_blob - HTTP aanvraag mislukt met statuscode: %1$s

en: Error: delete_blob - cURL request failed: %1$s
nl: Fout: delete_blob - CURL aanvraag mislukt: %1$s

en: Error: delete_blob - invalid response data: %1$s
nl: Fout: delete_blob - Ongeldige reactiegegevens: %1$s

en: Error: get_access_token - HTTP request failed with status code: %1$s
nl: Fout: get_access_token - HTTP aanvraag mislukt met statuscode: %1$s

en: Error: get_access_token - cURL request failed: %1$s
nl: Fout: get_access_token - CURL aanvraag mislukt: %1$s

en: Error: get_access_token - failed to parse the JSON response: %1$s
nl: Fout: get_access_token - Parse van JSON reactie mislukt: %1$s

en: Error: get_access_token - invalid response data: %1$s
nl: Fout: get_access_token - Ongeldige reactiegegevens: %1$s

en: Error: get_access_token - missing required environment variables.
nl: Fout: get_access_token - Ontbrekende vereist omgevingsvariabelen.

en: Error: get_access_token - no token found in response data: %1$s
nl: Fout: get_access_token - Geen token gevonden in reactie gegevens: %1$s

en: Error: get_blob - HTTP request failed with status code: %1$s
nl: Fout: get_blob - HTTP aanvraag mislukt met statuscode: %1$s

en: Error: get_blob - Invalid response data: %1$s
nl: Fout: get_blob - Ongeldige reactiegegevens: %1$s

en: Error: get_blob - cURL request failed: %1$s
nl: Fout: get_blob - CURL aanvraag mislukt: %1$s

en: Error: get_blob_properties - HTTP request failed with status code: %1$s
nl: Fout: get_blob_properties - HTTP aanvraag mislukt met statuscode: %1$s

en: Error: get_blob_properties - cURL request failed: %1$s
nl: Fout: get_blob_properties - CURL aanvraag mislukt: %1$s

en: Error: get_blob_properties - invalid response data: %1$s
nl: Fout: get_blob_properties - Ongeldige reactiegegevens: %1$s

en: Error: list_containers - HTTP request failed with status code: %1$s
nl: Fout: list_containers - HTTP aanvraag mislukt met statuscode: %1$s

en: Error: list_containers - Invalid response data: %1$s
nl: Fout: list_containers - Ongeldige reactiegegevens: %1$s

en: Error: list_containers - cURL request failed: %1$s
nl: Fout: list_containers - CURL aanvraag mislukt: %1$s

en: Establish third-party connections early.
nl: Breng vroegtijdig verbindingen met derden tot stand.

en: Europe (Frankfurt)
nl: Europa (Frankfurt)

en: Europe (Ireland)
nl: Europa (Ierland)

en: Europe (London)
nl: Europa (Londen)

en: Europe (Milan)
nl: Europa (Milaan)

en: Europe (Paris)
nl: Europa (Parijs)

en: Europe (Stockholm)
nl: Europa (Stockholm)

en: Even if using a feed proxy service enabling this option is still recommended.
nl: Zelfs als het gebruik van een feed proxy dienst die deze optie inschakelt, nog steeds wordt aanbevolen.

en: Every Ten Seconds
nl: Elke tien seconden

en: Every browser that supports
nl: Elke browser die ondersteunt

en: Everything flushed successfully.
nl: Alles succesvol opgeschoond.

en: Evictions/sec:
nl: Uitzettingen/sec:

en: Evictions:
nl: Uitzettingen:

en: Examine the overall performance of caching method backends
nl: Onderzoek de algemene prestaties van caching method backends

en: Example extension
nl: Voorbeeld extensie

en: Example extension is currently
nl: Voorbeeld extensie is nu

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Exclude minified JS files from being processed by Rocket Loader:
nl: Sluit verkleinde JS bestanden uit van verwerking door Rocket Loader:

en: Exclude on Content Match:
nl: Uitsluiten op inhoud:

en: Exclude on URL Match:
nl: Uitsluiten op URL overeenkomst:

en: Exclude pages:
nl: Pagina's uitsluiten:

en: Exclude tags containing words
nl: Uitsluiten van tags die woorden bevatten

en: Exclude the image from being lazy-loaded if the %1$s Lazy load is enabled in Performance &raquo; User Experience &raquo; Exclude words.
nl: Sluit uit dat de afbeelding lazy-loaded als de %1$s lazy-load is ingeschakeld in prestaties » gebruikers ervaring » woorden uitsluiten.

en: Exclude words:
nl: Woorden uitsluiten:

en: Excluded single pages / posts:
nl: Uitgesloten enkelvoudige pagina's/berichten:

en: Excluded terms pages / posts:
nl: Uitgesloten termen pagina's/berichten:

en: Exclusion achieved by adding data-cfasync="false" to script tags.
nl: Uitsluiting bereikt door data-cfasync="false" toe te voegen aan script tags.

en: Exclusions
nl: Uitsluitingen

en: Exclusions:
nl: Uitsluitingen:

en: Execute next commands in a shell:
nl: Voer de volgende opdrachten uit in een shell:

en: Execution Time
nl: Executie tijd

en: Expert optimization based on WordPress-specific performance needs (WPO).
nl: Deskundige optimalisatie op basis van WordPress specifieke prestatiebehoeften (WPO).

en: Expired
nl: Verlopen

en: Expires header lifetime:
nl: Header levensduur vervalt:

en: Export changed files automatically
nl: Exporteer gewijzigde bestanden automatisch

en: Export configuration:
nl: Configuratie exporteren:

en: Export failed
nl: Export mislukt

en: Extension
nl: Extensie

en: Extension %s has been successfully activated.
nl: Extensie %s is succesvol geactiveerd.

en: Extension Framework
nl: Extensie framework

en: Extensions
nl: Extensies

en: Extra Parameters:
nl: Extra parameters:

en: FSD CDN accelerates website load times by caching and delivering entire web pages.
nl: FSD CDN versnelt de laadtijd van sites door volledige webpagina's te cachen en af te leveren.

en: FTP credentials don't allow to chmod
nl: FTP referenties staan chmod niet toe

en: FTP credentials don't allow to delete
nl: FTP referenties staan niet toe om te verwijderen

en: FTP credentials don't allow to delete folder
nl: FTP referenties staan niet toe om folder te verwijderen

en: Fail
nl: Gezakt

en: Failed to connect to mysql server
nl: Kan geen verbinding maken met mysql server

en: Failed to create bucket: %1$s.
nl: Emmer is niet aangemaakt: %1$s.

en: Failed to detect current page.
nl: Huidige pagina niet gedetecteerd.

en: Failed to handle url
nl: Kan URL niet handleen

en: Failed to open file
nl: Bestand openen mislukt

en: Failed to open log file %1$s.
nl: Logbestand %1$skon niet worden geopend.

en: Failed to open pagecache log file %1$s.
nl: Mislukt bij het openen van pagecache logbestand %1$s.

en: Failed to process authorize request!
nl: Kan autorisatie aanvraag niet verwerken!

en: Failed to process queue item.
nl: Item in wachtrij niet verwerkt.

en: Failed to purge Cloudflare cache:
nl: Het opschonen van de Cloudflare cache is mislukt:

en: Failed to purge:
nl: Opschonen mislukt:

en: Failed to reach API endpoint
nl: API endpoint niet bereikt

en: Failed to reach API endpoint, got unexpected response: %1$s
nl: API endpoint niet bereikt, onverwacht reactie gekregen: %1$s

en: Failed to reach API endpoint.
nl: API endpoint niet bereikt.

en: Failed to retrieve a response.  Please reload the page to try again.
nl: Mislukt om een antwoord op te halen.  Herlaad de pagina om het opnieuw te proberen.

en: Failed to select database
nl: Database selecteren mislukt

en: Failed to update Cloudflare settings:
nl: Het updaten van Cloudflare instellingen is mislukt:

en: Fancy permalinks are disabled. Please %1$s it first, then re-attempt to enabling enhanced disk mode.
nl: Fancy permalinks zijn uitgeschakeld. %1$s het eerst en probeer dan opnieuw om de verbeterde schijfmodus in te schakelen.

en: Fancy permalinks are disabled. Please %1$s it first, then re-attempt to enabling the 'Do not process 404 errors for static objects with WordPress'.
nl: Fancy permalinks zijn uitgeschakeld. %1$s het eerst en probeer dan opnieuw om de 'Verwerk geen 404 fouten voor statische objecten met WordPress' in te schakelen.

en: Faster paint time is a key last step in lowering bounce rates even for repeat page views. Enable this feature to significantly enhance your website’s user experience by reducing wait times and ensuring that users can interact with your website as quickly as possible.
nl: Een snellere schilder tijd is een belangrijke laatste stap in het verlagen van de bounce percentages, zelfs bij herhaalde pagina weergaven. Schakel deze functie in om de gebruikerservaring van uw site aanzienlijk te verbeteren door wachttijden te verkorten en ervoor te zorgen dat gebruikers zo snel mogelijk met uw site kunnen communiceren.

en: Feature Showcase
nl: Functie showcase

en: Feature-Policy / Permissions-Policy
nl: Functie beleid/machtigingen beleid

en: Features that will help performance of the above:
nl: Functies die zullen helpen bij het uitvoeren van het bovenstaande:

en: File "%1$s" does not exist.
nl: Bestand "%1$s" bestaat niet.

en: File Path:
nl: Bestandspad:

en: File URI:
nl: Bestand URI:

en: File successfully deleted from the queue.
nl: Bestand succesvol verwijderd uit de wachtrij.

en: File types to import:
nl: Bestandstypen om te importeren:

en: Files and directories could not be automatically created to complete the installation.
nl: Bestanden en folders konden niet automatisch worden aangemaakt om de installatie te voltooien.

en: Files are minified by template. First select the theme to manage, then add scripts used in all templates to the "All Templates" group. Use the menu above to manage scripts unique to a specific template. If necessary drag &amp; drop to resolve dependency issues (due to incorrect order).
nl: Bestanden worden per template geminimaliseerd. Selecteer eerst het thema en voeg dan scripts toe in de "Alle templates" groep. Gebruik het menu om scripts voor een specifieke template te beheren. Versleep (drag &amp; drop) zo nodig als er zich afhankelijkheidsproblemen voordoen (als gevolg van onjuiste volgorde).

en: Files are minified by template. First select the theme to manage, then add style sheets used in all templates to the "All Templates" group. Use the menu above to manage style sheets unique to a specific template. If necessary drag &amp; drop to resolve dependency issues (due to incorrect order).
nl: Bestanden worden per template geminimaliseerd. Selecteer eerst het thema en voeg dan stijlregel bestanden toe in de "Alle templates" groep. Gebruik het menu om stijlregels voor een specifieke template te beheren. Versleep (drag &amp; drop) zo nodig als er zich afhankelijkheidsproblemen voordoen (als gevolg van onjuiste volgorde).

en: Files did not successfully purge with error %1$s
nl: Bestanden zijn niet succesvol opgeschoond vanwege een fout %1$s

en: Files purged successfully.
nl: Bestanden zijn succesvol opgeschoond.

en: Files to purge:
nl: Bestanden om op te schonen:

en: Files:
nl: Bestanden:

en: Final Screenshot
nl: Laatste schermafbeelding

en: Find Slow Third-Party-Code
nl: Trage code van derden zoeken

en: Fix document root path
nl: Los document root pad probleem op

en: Fix incorrect server document root path.  Uses the WordPress ABSPATH ("%1$s") in place of the current server document root ("%2$s").
nl: Herstel het onjuiste root pad van het serverdocument.  Gebruikt de WordPress ABSPATH ("%1$s") in plaats van de huidige server document root ("%2$s").

en: Flexible (HTTPS to end-user only)
nl: Flexibel (HTTPS alleen voor eindgebruikers)

en: Flush Cloudflare on Post Modifications
nl: Cloudflare bij bericht modificaties opschonen

en: Flush all cache on post, comment etc changes.
nl: Leeg alle cache bij een bericht, reactie enz. wijzigingen.

en: Flush caches with
nl: Opschonen caches met

en: Flush posts loop:
nl: Opschonen berichten loop:

en: Flushes the posts loop cache on post updates. See setting above for affected loops.
nl: Schoont de berichten loop cache op bij bericht updates. Zie de betreffende loops in bovenstaande instelling.

en: Flushes/period:
nl: Opschonen/periode:

en: Flushing all failed.
nl: Alles opschonen mislukt.

en: Flushing posts/pages failed.
nl: Berichten/pagina's opschonen mislukt.

en: Flushing the DB cache failed.
nl: Leegmaken databasecache mislukt.

en: Flushing the minify cache failed.
nl: Leegmaken van de verklein cache is mislukt.

en: Flushing the object cache failed.
nl: Leegmaken object cache mislukt.

en: Flushing the page cache failed.
nl: Legen pagina cache niet geslaagd.

en: Flushing the page from cache failed.
nl: Het wissen van de pagina uit de cache is mislukt.

en: Folder:
nl: Map:

en: Follow Us
nl: Volg ons

en: For best results it is recommended to enable the Minify feature to optimize internal sources and to then use this feature to handle external sources and/or any internal sources excluded from Minify.
nl: Voor de beste resultaten wordt aanbevolen om de Minify functie in te schakelen om interne bronnen te optimaliseren en vervolgens deze functie te gebruiken om externe bronnen te handle en/of interne bronnen die zijn uitgesloten van Minify.

en: For better performance, send files to browser before they are requested when using the %1$sHTTP%2$s/2 protocol.
nl: Voor betere prestaties stuurt u bestanden naar de browser voordat ze worden opgevraagd bij gebruik van het %1$sHTTP%2$s/2 protocol.

en: For browsers that don't support
nl: Voor browsers die geen ondersteuning bieden

en: For even better performance, combine FSD with other powerful features like Browser Cache, Minify, Fragment caching, or Lazy Load! Did you know that we offer premium support, customization and audit services? %1$sClick here for more information%2$s.
nl: Voor nog betere prestaties combineer uw FSD met andere krachtige functies zoals Browser Cache, Minify, Snippet caching of Lazy-load! Wist u dat we premium ondersteuning, maatwerk en auditdiensten bieden? %1$sKlik hier voor meer informatie%2$s.

en: For example:
nl: Bijvoorbeeld:

en: For many blogs this is your most visited page, it is recommended that you cache it.
nl: Voor veel blogs is dit uw meest bezochte pagina, het is aanbevolen dat u deze in de cache plaatst.

en: For optimal performance, consider using a memory-based caching solution like Redis or Memcached.
nl: Overweeg voor optimale prestaties het gebruik van een geheugengebaseerde caching oplossing zoals Redis of Memcached.

en: Force over-writing of existing files
nl: Overschrijven bestaande bestanden forceren

en: Forced reflows happen when scripts read layout data immediately after mutating the DOM. Batch reads and writes, move animations to transform or opacity, and keep heavy logic out of scroll or resize handlers.
nl: Geforceerde herberekeningen vinden plaats wanneer scripts lay-out gegevens lezen direct nadat de DOM is gewijzigd. Batchgewijs lezen en schrijven, animaties verplaatsen naar transformatie of transparantie, en zware logica buiten scrollen of formaat aanpassen handlers houden.

en: Format of your access log from webserver configuration.
nl: Format van uw toegang log uit webserver configuratie.

en: Forum Topic URL:
nl: URL van forumonderwerp:

en: Forward Cookies:
nl: Cookies doorsturen:

en: Forward Host Header:
nl: Doorsturen host header:

en: Forward Query String:
nl: Doorsturen query string:

en: Fragment Cache
nl: Fragment cache

en: Fragment Cache Method:
nl: Fragment cache methode:

en: Fragment Cache debug info:
nl: Fragment cache debug info:

en: Fragment Cache:
nl: Fragment cache:

en: Fragment Caching %1$d/%2$d fragments using %3$s%4$s
nl: Fragmenten cachen %1$d/%2$d snippets met %3$s%4$s

en: Fragment cache successfully emptied.
nl: Fragment cache succesvol geleegd.

en: Fragment caching extends the core functionality of WordPress by enabling caching policies to be set on groups of objects that are cached. This allows you to optimize various elements in themes and plugins to use caching to save resources and reduce response times. You can also use caching methods like Memcached or Redis (for example) to scale. Instructions for use are available in the FAQ available under the help menu. This feature also gives you control over the caching policies by the group as well as visibility into the configuration by extending the WordPress Object API with additional functionality.
nl: Samenvatting caching breidt de core functionaliteit van WordPress uit door cachebeleid in te stellen voor groepen objecten die in de cache zijn opgeslagen. Hiermee kunt u verschillende elementen in thema's en plugins optimaliseren om caching te gebruiken om bronnen te besparen en reactietijden te verkorten. U kunt ook cachemethoden zoals Memcached of Redis (bijvoorbeeld) gebruiken om te schalen. Instructies voor gebruik zijn beschikbaar in de FAQ die beschikbaar is onder het helpmenu. Deze functie geeft u ook controle over het cachebeleid door de groep, evenals inzicht in de configuratie door de WordPress Object API uit te breiden met extra functionaliteit.

en: Fragment caching is a powerful feature that helps improve the speed and performance of your
    			website. It allows you to cache specific sections or fragments of your web pages instead
    			of caching the entire page. By selectively caching these fragments, such as sidebar widgets
    			or dynamic content, you can reduce the processing time required to generate the page,
    			resulting in faster load times and improved overall site performance.
nl: Fragment caching is een krachtige functie die helpt bij het verbeteren van de snelheid en prestaties van uw site. Het stelt u in staat om specifieke secties of samenvattingen van uw webpagina's te cachen in plaats van de hele pagina. Door deze samenvattingen selectief te cachen, zoals zijbalk widgets of dynamische inhoud, kunt u de verwerkingstijd die nodig is om de pagina te genereren verminderen, wat resulteert in snellere laadtijden en verbeterde algehele prestaties van de site.

en: Fragment caching is a powerful, but advanced feature. If you need help, %1$stake a look at our premium support, customization and audit services%2$s.
nl: Fragment caching is een krachtige, maar geavanceerde functie. Als u hulp nodig hebt, %1$sbekijk onze premium ondersteuning, aanpassings- en auditdiensten%2$s.

en: Fraud
nl: Fraude

en: Free
nl: Gratis

en: Free license, no expiration
nl: Gratis licentie, geen vervaldatum

en: Frequently Asked Questions
nl: Vaak gestelde vragen

en: Front page
nl: Startpagina

en: Full (https everywhere)
nl: Volledig (https overal)

en: Full Site Delivery
nl: Levering op volledige site

en: Full Site Delivery via CDN
nl: Levering op volledige site via CDN

en: Full Site Delivery with Bunny CDN
nl: Full Site Delivery met Bunny CDN

en: Full-site delivery cannot be authorized if CDN for objects is already configured.
nl: Full site levering kan niet worden geautoriseerd als CDN voor objecten al is geconfigureerd.

en: General
nl: Algemeen

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Generate unique %1$sURI%2$s for each file protected from caching by browser.
nl: Genereer unieke %1$sURI%2$s voor elk bestand dat door de browser tegen caching wordt beschermd.

en: Generic Mirror
nl: Generieke mirror

en: Genesis Extension Settings
nl: Genesis Extension instellingen

en: Genesis Framework by StudioPress
nl: Genesis Framework van StudioPress

en: Genesis extension is currently
nl: Genesis extensie is momenteel

en: Get minify hints using the
nl: Krijg verklein hints met behulp van de

en: Gets/period:
nl: Krijgt/periode:

en: Global groups:
nl: Globale groepen:

en: Go
nl: Ga

en: Google Closure Compiler (Local Java)
nl: Google Closure Compiler (locale Java)

en: Google Closure Compiler (Web Service)
nl: Google Closure Compiler (web dienst)

en: Google PageSpeed Access Token revocation failed.
nl: Google PageSpeed toegang token herroeping mislukt.

en: Google PageSpeed Insights API authorization failed.
nl: Google PageSpeed Insights API autorisatie is mislukt.

en: Google PageSpeed Insights API authorization successfully reset.
nl: Google PageSpeed Insights API autorisatie succesvol gereset.

en: Google PageSpeed Insights can be used to analyze your homepage and provide an explanation of metrics and recommendations for improvements using W3 Total Cache features/extensions.  This tool is enabled by default but will not function until authorization is granted, which can be done on the %1$sGeneral Settings%2$s page.
nl: Google PageSpeed insights kan worden gebruikt om uw homepage te analyseren en een overzicht te geven van de statistieken en aanbevelingen voor verbeteringen met behulp van W3 Total Cache functies/extensies.  Dit gereedschap is standaard ingeschakeld, maar werkt niet totdat autorisatie is verleend, wat kan worden gedaan op de pagina %1$sAlgemene instellingen%2$s.

en: Google PageSpeed Tool
nl: Google gereedschap voor paginasnelheid

en: Google PageSpeed access token refresh failed due to response missing access token.
nl: Vernieuwen toegang token Google PageSpeed mislukt door ontbrekende toegang token in reactie.

en: Google PageSpeed access token refresh failed.
nl: Vernieuwen van Google PageSpeed toegang token mislukt.

en: Google PageSpeed access token refresh missing required parameters!
nl: Google PageSpeed toegang token refresh mist vereiste parameters!

en: Google PageSpeed access token revocation missing required parameters!
nl: Google PageSpeed toegang token revocation mist vereiste parameters!

en: Group
nl: Groep

en: Group name:
nl: Groepsnaam:

en: Groups shared amongst sites in network mode.
nl: Groepen gedeeld tussen sites in netwerkmodus.

en: Groups that should not be cached.
nl: Groepen die niet in de cache mogen worden opgeslagen.

en: HTML Tidy extension:
nl: HTML Tidy extensie:

en: HTML and XML
nl: HTML en XML

en: HTTP Error: Received status code %1$d
nl: HTTP fout: statuscode %1$d ontvangen

en: HTTP Public Key Pinning
nl: HTTP publieke sleutel vastzetten

en: Handle %1$sXML%2$s mime type
nl: Behandel %1$sXML%2$s MIME-type

en: Hang on!
nl: Wacht even!

en: Hash function:
nl: Hash functie:

en: Header configuration reference
nl: Header configuratie referentie

en: Hide Examples
nl: Voorbeelden verbergen

en: Hide comments
nl: Reacties verbergen

en: Hide this message
nl: Dit bericht verbergen

en: High
nl: Hoog

en: High (moderate readability, smaller size)
nl: Hoog (matige leesbaarheid, kleinere omvang)

en: Highest (no readability, smallest size)
nl: Hoogste (geen leesbaarheid, kleinste omvang)

en: Hit rate
nl: Hit ratio

en: Hits/period:
nl: Hits/periode:

en: Host Facebook Pixel Locally
nl: Facebook pixel lokaal hosten

en: Host Google Analytics Locally
nl: Google Analytics lokaal hosten

en: Host Google Fonts Locally
nl: Host Google Fonts lokaal

en: Host Gravatars Locally
nl: Host Gravatars lokaal

en: Host attachments
nl: Hostbijlagen

en: Host custom files
nl: Host aangepaste bestanden

en: Host minified %1$s and %2$s files
nl: Host verkleind %1$s en %2$s bestanden

en: Host of API endpoint, comptabile with Amazon S3 API
nl: Host van API endpoint, comptabel met Amazon S3 API

en: Host static files with a CDN to reduce page load time.
nl: Host statische bestanden met een CDN om de laadtijd van de pagina te verkorten.

en: Host the entire website with your compatible %1$s provider to reduce page load time.
nl: Host de hele site bij uw compatibele %1$s provider om de laadtijd van de pagina te verkorten.

en: Host theme files
nl: Host themabestanden

en: Host wp-includes/ files
nl: Host wp-includes/ bestanden

en: Hosting Environment Troubleshooting
nl: Problemen met hostingomgevingen oplossen

en: Hostname(s) mapped to %1$sCDN%2$s host, this value will replace your site's hostname in the %3$sHTML%4$s. You can manage them from RackSpace management console and load here afterwards.
nl: Hostnaam(en) toegewezen aan %1$sCDN%2$s host, vervangt deze waarde de hostnaam van uw site in de %3$sHTML%4$s. U kunt ze beheren vanuit de RackSpace beheer console en hier daarna laden.

en: Hotlink protection:
nl: Hotlink bescherming:

en: Hourly
nl: Elk uur

en: Hourly limit:
nl: Uurlijkse beperking:

en: Hourly requests:
nl: Aanvragen per uur:

en: How To Fix Poor LCP
nl: Hoe slechte LCP te repareren

en: How many minutes data retrieved from Cloudflare should be stored. Minimum is 1 minute.
nl: Hoeveel minuten gegevens die uit Cloudflare zijn opgehaald, moeten worden opgeslagen. Minimaal 1 minuut.

en: How many minutes data retrieved from New Relic should be stored. Minimum is 1 minute.
nl: Hoeveel minuten gegevens die zijn opgehaald van New Relic moeten worden opgeslagen. Het minimum is 1 minuut.

en: How the content is cached by Cloudflare
nl: Hoe de inhoud wordt gecachet door Cloudflare

en: How to configure Browser Cache
nl: Hoe Browser Cache configureren

en: How to configure Cloudflare with W3 Total Cache
nl: Hoe Cloudflare configureren met W3 Total Cache

en: How to set up Database Cache
nl: Hoe u database cache instelt

en: How to set up Page Cache
nl: Hoe pagina cache instellen

en: How to use Minify HTML
nl: Hoe Minify HTML te gebruiken

en: How to use manual Minify
nl: Hoe de handleiding voor Minify te gebruiken

en: However, it's important to note a significant caveat: if a webpage requires connections to numerous third-party domains, indiscriminate pre-connecting to all of them can actually hinder performance. Pre-connecting to an excessive number of domains can overwhelm the browser and degrade overall speed, as each connection consumes resources. It's crucial for web developers to judiciously implement pre-connecting, considering the optimal number and relevance of third-party domains to ensure efficient website loading.
nl: Het is echter belangrijk om op een belangrijk voorbehoud te letten: als een webpagina verbindingen met een groot aantal domeinen van derden nodig heeft, kan het lukraak vooraf verbinden met al deze domeinen de prestaties belemmeren. Vooraf verbinden met een buitensporig aantal domeinen kan de browser overweldigen en de algehele snelheid verlagen, omdat elke verbinding gegevensbronnen verbruikt. Het is cruciaal voor webontwikkelaars om vooraf verbinding te maken, waarbij ze het optimale aantal en de relevantie van domeinen van derden in overweging nemen om de site efficiënt te laden.

en: HyperText Transfer Protocol over SSL
nl: HyperText Transfer Protocol via SSL

en: Hypertext Preprocessor
nl: Hypertext preprocessor

en: I Understand the Risks
nl: Ik begrijp de risico's

en: I didn’t see an improvement in website speed or performance
nl: Ik zag geen verbetering in de snelheid of prestaties van de site

en: INP highlights the slowest user interactions on the page, so reduce the main-thread work performed by the scripts listed in this breakdown.
nl: INP benadrukt de langzaamste gebruikersinteracties op de pagina, verminder het werk van de hoofdthread dat door de scripts wordt uitgevoerd die in dit overzicht staan.

en: Identification
nl: Identificatie

en: If %1$sCDN%2$s is enabled (and not using the origin pull method), your minified files will be automatically uploaded.
nl: Als %1$sCDN%2$s is ingeschakeld (en niet de originele pull methode wordt gebruikt), worden uw verkleinde bestanden automatisch geüpload.

en: If AMP page URLs are tag based (/my-page/amp/) or query string based (/my-page?amp)
nl: Als AMP pagina URL's op tags zijn gebaseerd (/my-page/amp/) of op query strings (/my-page?amp)

en: If a caching method shows as unavailable you do not have the necessary modules installed. You may need to reach out to your host for installation availablity and directions.
nl: Als een caching methode niet beschikbaar is, heeft u de benodigde modules niet geïnstalleerd. Het kan zijn dat u contact moet opnemen met uw host voor de beschikbaarheid en aanwijzingen voor het installeren.

en: If caching to disk, specify how frequently expired cache data is removed. For busy sites, a lower value is best.
nl: Geef bij caching naar schijf op hoe vaak verlopen cachegegevens worden verwijderd. Voor drukke sites is een lagere waarde het beste.

en: If checked, WordPress static core file types specified in the "wp-includes file types to upload" field below will be hosted with the %1$sCDN%2$s.
nl: Indien aangevinkt, zullen WordPress statische core bestandstypen die in het onderstaande veld "wp includes bestandstypen om te uploaden" zijn opgegeven, worden gehost met het %1$sCDN%2$s.

en: If checked, all attachments will be hosted with the %1$sCDN%2$s.
nl: Indien aangevinkt, worden alle bijlagen gehost met de %1$sCDN%2$s.

en: If checked, all theme file types specified in the "theme file types to upload" field below will be hosted with the %1$sCDN%2$s.
nl: Indien aangevinkt, zullen alle typen themabestanden die in het onderstaande veld "typen themabestanden om te uploaden" worden opgegeven, gehost worden bij het %1$sCDN%2$s.

en: If checked, any file names or paths specified in the "custom file list" field below will be hosted with the %1$sCDN%2$s.
nl: Indien aangevinkt, worden alle bestandsnamen of paden die zijn opgegeven in het veld "lijst met aangepaste bestanden" hieronder gehost met de %1$sCDN%2$s.

en: If checked, minified %1$sCSS%2$s and %3$sJS%4$s files will be hosted with the %5$sCDN%6$s.
nl: Indien aangevinkt, worden verkleinde %1$sCSS%2$s en %3$sJS%4$s bestanden gehost met de %5$sCDN%6$s.

en: If disabled, %1$sCSS%2$s and %3$sJS%4$s embeddings will use GET variables instead of "fancy" links.
nl: Indien uitgeschakeld, gebruiken %1$sCSS%2$s en %3$sJS%4$s insluitingen GET variabelen in plaats van "fancy" links.

en: If disabled, HEAD requests can often be cached resulting in "empty pages" being returned for subsequent requests for a %1$sURL%2$s.
nl: Indien uitgeschakeld, kunnen HEAD aanvragen vaak in de cache worden opgeslagen, waardoor bij volgende aanvragen om een %1$sURL%2$s"lege pagina's" worden geretourneerd.

en: If empty the default path will be used..
nl: Indien leeg wordt het standaard pad gebruikt..

en: If enabled - you may get 404 File Not Found response for some files generated on-the-fly by WordPress plugins. You may add those file %1$sURI%2$ss to 404 error exception list below to avoid that.
nl: Indien ingeschakeld - kunt u 404 File Not Found reactie krijgen voor sommige bestanden die on-the-fly worden gegenereerd door WordPress plugins. U kunt dat bestand %1$sURI%2$ss toevoegen aan de onderstaande lijst met 404 fouten om dat te voorkomen.

en: If extension is active
nl: Als extensie actief is

en: If external script file names vary, use regular expressions in the "Include external files/libraries" field to simplify matching.
nl: Als de namen van externe scriptbestanden verschillen, gebruik dan reguliere expressies in het veld "Inclusief externe bestanden/bibliotheken" om het matchen te vereenvoudigen.

en: If modified files are not always detected and replaced, use this option to over-write them.
nl: Als gewijzigde bestanden niet altijd worden gedetecteerd en vervangen, gebruikt u deze optie om ze te overschrijven.

en: If selected, detailed caching information will appear at the end of each page in a %1$sHTML%2$s comment. View a page's source code to review.
nl: Indien geselecteerd, verschijnt gedetailleerde caching informatie aan het einde van elke pagina in een %1$sHTML%2$s reactie. Bekijk de broncode van een pagina om te beoordelen.

en: If the cause is client-side rendering:
nl: Als de oorzaak client side rendering is:

en: If the cause is render-blocking JavaScript and CSS:
nl: Als de oorzaak render blok JavaScript en CSS is:

en: If the cause is resource load times:
nl: Als de oorzaak de laadtijden van gegevensbronnen zijn:

en: If the cause is slow server response time:
nl: Als de oorzaak een trage reactie tijd van de server is:

en: If the same WordPress content is accessed from different domains. %1$s
nl: Als dezelfde WordPress inhoud vanaf verschillende domeinen wordt gehaald. %1$s

en: If there is sensitive content on your website that you want visible to real visitors, but that you want to hide from suspicious visitors, all you have to do is wrap the content with Cloudflare SSE tags.
nl: Als er gevoelige inhoud op uw site staat die u zichtbaar wilt maken voor echte bezoekers, maar die u wilt verbergen voor verdachte bezoekers, hoeft u alleen maar de inhoud in te pakken met Cloudflare SSE tags.

en: If using Amazon Web Services or Self-Hosted %1$sCDN%2$s types, enable %3$sHTTP%4$s compression in the "Media &amp; Other Files" section on %5$sBrowser Cache%6$s Settings tab.
nl: Als u Amazon Web Services of Self-Hosted %1$sCDN%2$s typen gebruikt, schakel uw %3$sHTTP%4$s compressie in de "Media & other files" sectie op %5$sBrowser cache%6$s instellingen tab.

en: If using subdomain for %1$sCDN%2$s functionality, this setting helps prevent new users from sending cookies in requests to the %3$sCDN%4$s subdomain.
nl: Als u subdomein gebruikt voor %1$sCDN%2$s functionaliteit, helpt deze instelling voorkomen dat nieuwe gebruikers cookies verzenden in aanvragen naar het subdomein %3$sCDN%4$s.

en: If you have a webpage you want to analyze its code coverage. Load the webpage and click on the o button in the Coverage tab.
nl: Als u een webpagina heeft, wilt u de code dekking analyseren. Laad de webpagina en klik op de o knop op de tab Dekking.

en: If you have already added a %1$s%2$sCNAME%3$s%4$s to your %5$sDNS%6$s Zone, enter it here.
nl: Als u al een %1$s%2$sCNAME%3$s%4$s heeft toegevoegd aan uw %5$sDNS%6$s zone, voer deze dan hier in.

en: If you have already added a %1$sCNAME%2$s to your %3$sDNS%4$s Zone, enter it here.
nl: Als u al een %1$sCNAME%2$s heeft toegevoegd aan uw %3$sDNS%4$s zone, voer deze dan hier in.

en: If you need help configuring your %1$s, we also offer Premium Services to assist you.
nl: Als u hulp nodig heeft bij het configureren van uw %1$s, bieden we ook Premium diensten om u te helpen.

en: If you prefer to configure the settings on your own, you can %1$sskip this setup guide%2$s.
nl: Als u de instellingen liever zelf configureert, kunt u %1$sdeze installatiehandleiding overslaan%2$s.

en: If you use WordPress as a backend for integrations, API caching may be for you. Similar to page caching, repeat requests will benefit by having significantly lower response times and consume fewer resources to deliver. If WordPress is not used as a backend, for additional security, the API can be disabled completely.
nl: Als u WordPress als back-end voor integraties gebruikt, is API caching wellicht iets voor u. Net als bij pagina caching, zullen herhaal aanvragen profiteren doordat ze aanzienlijk kortere reactietijden hebben en minder gegevensbronnen verbruiken om te leveren. Als WordPress niet als backend wordt gebruikt, kan voor extra beveiliging de API volledig worden uitgeschakeld.

en: If you're an existing Bunny CDN customer, enable %1$s and authorize. If you need help configuring your %1$s, we also offer Premium Services to assist you.
nl: Als u al een bestaande Bunny CDN klant bent, schakel dan %1$s in en autoriseer. Als u hulp nodig heeft bij het configureren van uw %1$s, bieden we ook Premium diensten aan om u te helpen.

en: If you're using the WordPress API make sure to use caching to scale performance.
nl: Als u de WordPress API gebruikt, zorg er dan voor dat u caching gebruikt om de prestaties te schalen.

en: Ignored comment stems:
nl: Genegeerde reactie stammen:

en: Ignored query stems:
nl: Genegeerde query stems:

en: Image Converter
nl: Afbeelding converter

en: Image Converter API usage:
nl: WebP Converter API gebruik:

en: Image Optimization Summary
nl: Afbeelding optimalisatie in het kort

en: Image compression type.
nl: Type afbeeldingcompressie.

en: Images polishing:
nl: Afbeeldingen polijsten:

en: Images queued for conversion.  Progress can be seen in the %1$sMedia Library%2$s.
nl: Afbeeldingen in de wachtrij voor conversie.  De voortgang is te zien in de %1$smedia bibliotheek%2$s.

en: Implement modern feature-detection using
nl: Implementeer moderne functie detectie met behulp van

en: Import / Export Settings
nl: Importeer/exporteer instellingen

en: Import configuration:
nl: Configuratie importeren:

en: Import external media library attachments
nl: Bijlagen van externe mediabibliotheek importeren

en: Import failed
nl: Importeren mislukt

en: Import post attachments directly into the Media Library (and %1$sCDN%2$s)
nl: Importeer bericht bijlagen rechtstreeks in de mediabibliotheek (en %1$sCDN%2$s)

en: Improper API token / global key length.
nl: Onjuiste API token / global sleutellengte.

en: Improve the caching performance of websites localized by WPML.
nl: Verbeter de caching prestaties van sites gelokaliseerd door WPML.

en: Improve the performance of your Genesis, WPML powered site, and much more. StudioPress' Genesis Framework is up to 60% faster with W3TC Pro.
nl: Verbeter de prestaties van uw Genesis, door WPML aangedreven site en nog veel meer. Het Genesis Framework van StudioPress is tot 60% sneller met W3TC Pro.

en: Improved Google search engine ranking
nl: Verbeterde Google zoekmachine ranking

en: Improves PHP performance by storing precompiled script bytecode in shared memory.
nl: Verbetert de PHP prestaties door de voorgecompileerde bytecode van het script op te slaan in het gedeelde geheugen.

en: Improves page caching interoperability with WPML and TranslatePress.
nl: Verbetert de interoperabiliteit van pagina caching met WPML en TranslatePress.

en: In a recent test, Eliminating render blocking CSS improved our Google PageSpeed score by over 17 points on mobile devices!
nl: In een recente test verbeterde het elimineren van render blokkerende CSS onze Google PageSpeed score met meer dan 17 punten op mobiele apparaten!

en: In a recent test, enabling REST API Caching increased API response times by 84&#37;!
nl: In een recente test verhoogde het inschakelen van REST API caching de responstijden van API's met 84&#37!

en: In a recent test, removing unused CSS and JS added over 27 points to the Google PageSpeed score!
nl: In een recente test voegde het verwijderen van ongebruikte CSS en JS meer dan 27 punten toe aan de Google PageSpeed score!

en: In a recent test, using the Delay Scripts feature added 18 points on mobile devices to the Google PageSpeed score!
nl: In een recente test voegde het gebruik van de functie Delay scripts op mobiele apparaten 18 punten toe aan de Google PageSpeed score!

en: In a recent test, using the Lazy Load Google Maps feature added 10 points to the Google PageSpeed mobile score!
nl: In een recente test voegde het gebruik van de lazy-load Google Maps functie 10 punten toe aan de Google PageSpeed mobiele score!

en: In addition to lazy loading images, with %1$sW3 Total Cache Pro%2$s you can lazy load %3$sGoogle Maps%4$s! More information and settings can be found on the %5$sUser Experience page%6$s.
nl: Naast het lazy-loaden van afbeeldingen, met %1$sW3 Total Cache Pro%2$s kunt u lazy-load %3$sGoogle Maps%4$s! Meer informatie en instellingen zijn te vinden op de %5$sGebruiker ervaring pagina%6$s.

en: In miliseconds
nl: In milliseconden

en: In one recent test, converting images to modern formats like WebP added over 9 points to the Google PageSpeed score!
nl: In een recente test gaf het converteren van afbeeldingen naar moderne formaten zoals WebP de Google PageSpeed score met meer dan 9 punten!

en: In one recent test, converting images to modern formats like WebP or AVIF added over 9 points to the Google PageSpeed score!
nl: Uit een recente test bleek dat het converteren van afbeeldingen naar moderne formats zoals WebP of AVIF de Google PageSpeed score met meer dan 9 punten toegevoegd heeft!

en: In one recent test, removing unused CSS and JS added over 27 points to the Google PageSpeed score!
nl: In een recente test voegde het verwijderen van ongebruikte CSS en JS meer dan 27 punten toe aan de Google PageSpeed score!

en: In seconds
nl: In seconden

en: In the best case, the usage of minify optimization is a trial and error process, it's
nl: In het beste geval is het gebruik van verklein optimalisatie een proces van vallen en opstaan

en: In the case where Apache is not used, the .htaccess file located in the root directory of the WordPress installation, wp-content/w3tc/pgcache/.htaccess and wp-content/w3tc/min/.htaccess contain directives that must be manually created for your web server software.
nl: Daar waar Apache niet wordt gebruikt, het .htaccess in de root folder van de WordPress installatie wp-content/w3tc/pgcache/.htaccess en wp-content/w3tc/min/.htaccess bevat richtlijnen die u handmatig moet maken voor uw web server software.

en: Include
nl: Opnemen

en: Include %1$sRUM%2$s in compressed or cached pages:
nl: %1$sRUM%2$s opnemen in gecomprimeerde of gecachte pagina's:

en: Include external files/libraries:
nl: Insluiten externe bestanden/bibliotheken:

en: Include on Content Match:
nl: Opnemen op inhoud overeenstemmen:

en: Include on URL Match:
nl: Inclusief op URL overeenkomen:

en: Includes files export
nl: Bevat het exporteren van bestanden

en: Incorporate good site building practices into your development workflow to ensure you avoid duplication of JavaScript modules in the first place.
nl: Neem goede methoden voor het bouwen van sites op in uw ontwikkeling workflow om ervoor te zorgen dat u dubbele JavaScript modules voorkomt.

en: Incorrect engine
nl: Onjuiste engine

en: Incorrect type.
nl: Onjuist type.

en: Increase the performance of dynamic sites that cannot benefit from the caching of entire pages.
nl: Verhoog de prestaties van dynamische sites die niet kunnen profiteren van het cachen van hele pagina's.

en: Increase the performance of themes powered by the Genesis Theme Framework by up to 60%.
nl: Verhoog de prestaties van thema's die worden aangedreven door het Genesis Thema Framework met maximaal 60%.

en: Increased visitor time on site
nl: Verhoogde bezoekerstijd op de site

en: Increased web server concurrency and increased scale (easily sustain high traffic spikes)
nl: Verhoogde webserver gelijktijdigheid en verhoogde schaal (houdt gemakkelijk hoge verkeerspieken aan)

en: Individual test runs can vary. Run the test a few times and use the Average column to choose the best option for your site.
nl: Individuele testuitvoeringen kunnen variëren. Voer de test een paar keer uit en gebruik de kolom gemiddelde om de beste optie voor uw site te kiezen.

en: Initial Installation
nl: Initiële installatie

en: Inline %1$sCSS%2$s minification
nl: Inline %1$sCSS%2$s verkleining

en: Inline %1$sJS%2$s minification
nl: Inline %1$sJS%2$s verkleining

en: Inline critical CSS.
nl: Inline kritieke CSS.

en: Insights
nl: Inzichten

en: Install
nl: Installeren

en: Install %1$sAPC%2$s module
nl: Installeer de %1$sAPC%2$s module

en: Install Free Backup Plugin
nl: Installeer gratis back-up plugin

en: Install Memcached Daemon
nl: Installeer Memcached daemon

en: Install Memcached Module
nl: Memcached module installeren

en: Install XCache Module
nl: XCache module installeren

en: Install eAccelerator Module
nl: Installeer de eAccelerator module

en: Install page
nl: Installatiepagina

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Installed (APC)
nl: Geïnstalleerd (APC)

en: Installed (Fileinfo)
nl: Geïnstalleerd (bestandsinfo)

en: Installed (OPCache)
nl: Geïnstalleerd (OPCache)

en: Installed (XCache)
nl: Geïnstalleerd (XCache)

en: Installed (eAccelerator)
nl: Geïnstalleerd (eAccelerator)

en: Installed (hash)
nl: Geïnstalleerd (hash)

en: Installed (mhash)
nl: Geïnstalleerd (mhash)

en: Installed (mime_content_type)
nl: Geïnstalleerd (mime_content_type)

en: Instructs the user agent to report attempts to violate the Content Security Policy. These violation reports consist of JSON documents sent via an HTTP POST request to the specified URI.
nl: Instrueert de user agent om pogingen tot schending van het inhoud beveiliging beleid te rapporteren. Deze schending rapporten bestaan uit JSON documenten die via een HTTP BERICHT aanvraag naar de gespecificeerde URI worden verzonden.

en: Invalid API key
nl: Ongeldige API-sleutel

en: Invalid API response.
nl: Ongeldige API reactie.

en: Invalid API type; must be one of "account", "storage", "stream".
nl: Ongeldig API type; moet een van de volgende zijn: "account", "opslag", "stream".

en: Invalid Request
nl: Ongeldige aanvraag

en: Invalid Request Parameter
nl: Ongeldige aanvraagparameter

en: Invalid Request URI
nl: Ongeldige aanvraag URI

en: Invalid Request URL
nl: Ongeldige URL aanvraag

en: Invalid URL
nl: Ongeldige URL

en: Invalid WordPress nonce.  Please reload the page and try again.
nl: Ongeldige WordPress nonce.  Laad alstublieft de pagina opnieuw en probeer het opnieuw.

en: Invalid choice
nl: Ongeldige keuze

en: Invalid engine.
nl: Ongeldige engine.

en: Invalid hostname
nl: Ongeldige hostnaam

en: Invalid input image MIME type.
nl: Ongeldige invoer afbeelding MIME type.

en: Invalid output image MIME type.
nl: Ongeldige uitvoer afbeelding MIME type.

en: Invalid parameter "ActionType".
nl: Ongeldige parameter "ActionType".

en: Invalid parameter "TriggerMatchingType".
nl: Ongeldige parameter "TriggerMatchingType".

en: Invalid pull zone id.
nl: Ongeldige pull zone ID.

en: Invalid response.
nl: Ongeldige reactie.

en: Investigate Compatibility Issue
nl: Compatibiliteitsprobleem onderzoeken

en: It's advisable to host the fonts on the server instead of using Google CDN
nl: Het is raadzaam om de lettertypen op de server te hosten in plaats van Google CDN te gebruiken

en: It's easy to set up and manage, backs up your entire WordPress site, has automated fault protection if an update fails, and provides easy site migration options.
nl: Het is eenvoudig in te stellen en te beheren, maakt een back-up van uw hele WordPress site, heeft automatische fout bescherming als een update mislukt, en biedt eenvoudige opties voor site migratie.

en: It's quite difficult to recall all of the innovators that have shared their thoughts, code and experiences in the blogosphere over the years, but here are some names to get you started:
nl: Het is vrij moeilijk om alle vernieuwers te herinneren die hun gedachten, code en ervaringen in de blogosfeer door de jaren heen hebben gedeeld, maar hier zijn enkele namen om u op weg te helpen:

en: JS compression in cache:
nl: JS compressie in cache:

en: JSMin (default)
nl: JSMin (standaard)

en: JavaScript embedding group and location management
nl: Groeps- en locatiebeheer voor het insluiten van JavaScript

en: Largest Contentful Paint
nl: Grootste Contentful Paint

en: Last 12 hours
nl: Laatste 12 uur

en: Last 24 hours
nl: Laatste 24 uur

en: Last 30 minutes
nl: Laatste 30 minuten

en: Last 6 hours
nl: Laatste 6 uur

en: Last Error
nl: Laatste fout

en: Last month
nl: Vorige maand

en: Last processed:
nl: Laatst verwerkt:

en: Last response:
nl: Laatste reactie:

en: Last week
nl: Vorige week

en: Late initialization
nl: Uitgestelde initialisatie

en: Late initialization:
nl: Uitgestelde initialisatie:

en: Latest (ms)
nl: Laatste (ms)

en: Launch
nl: Opstarten

en: Lazy Load
nl: Lazy-load

en: Lazy Load Google Maps
nl: Lazy-load Google Maps

en: Lazy Load Images
nl: Lazy-load afbeeldingen

en: Lazy Load YouTube Videos
nl: Lazy-load YouTube video's

en: Lazy Loading
nl: Lazy-loading

en: Lazy load google map
nl: Lazy-load Google Maps

en: Learn More
nl: Lees verder

en: Learn more
nl: Meer informatie

en: Learn more about %s
nl: Lees verder over %s

en: Learn more about Pro
nl: Leer meer over Pro

en: Learn more about Pro!
nl: Kom meer te weten over Pro!

en: Learn more about implementing this technique %1$s.
nl: Meer informatie over het implementeren van deze techniek %1$s.

en: Legacy: New Relic is software analytics platform offering app performance management and mobile monitoring solutions.
nl: Verouderd: new Relic is een software analyseplatform dat app prestatiebeheer en mobiele monitoringoplossingen biedt.

en: Legend
nl: Legende

en: Level II optimisations
nl: Niveau II optimalisaties

en: License key could not be detected in ini file.
nl: Licentie sleutel kon niet gevonden worden in het ini bestand.

en: License:
nl: Licentie:

en: Licensing
nl: Licenties

en: Limit the number of pages to create per batch. Fewer pages may be better for under-powered servers.
nl: Beperk het aantal pagina's dat per batch moet worden gemaakt. Minder pagina's zijn misschien beter voor servers met een te laag vermogen.

en: Limits the origins to which you can connect via XMLHttpRequest, WebSockets, and EventSource.
nl: Beperkt de oorsprong waar vandaan u kan verbinden via XMLHttpRequest, WebSockets, en EventSource.

en: Line break after:
nl: Regeleinde na:

en: Line break removal
nl: Regeleinde verwijdering

en: Line break removal (not applied when combine only is active)
nl: Regeleinde verwijdering (niet toegepast wanneer alleen combineren actief is)

en: Line break removal (not safe, not applied when combine only is active)
nl: Regeleinde verwijderen

en: List of pages / posts that should not have the single post / post loop cached. Specify one page / post per line. This area supports regular expressions.
nl: Lijst van pagina's/berichten waarvan de enkelvoudige bericht/bericht loop niet moet worden gecached. Geef één pagina/bericht per regel op. Dit gebied ondersteund reguliere uitdrukkingen.

en: List of pages / posts that should not have the terms loop cached. Specify one page / post per line. This area supports regular expressions.
nl: Lijst van pagina's/berichten die de termen loop niet in de cache mogen hebben. Geef één pagina/bericht per regel op. Dit gebied ondersteund reguliere uitdrukkingen.

en: List of pages that should not have sidebar cached. Specify one page / post per line. This area supports regular expressions.
nl: Lijst van pagina's waarvan de zijbalk niet gecached moet zijn. Geef één pagina/bericht per regel op. Dit gebied ondersteund reguliere uitdrukkingen.

en: Loading&#8230;
nl: Laden&#8230;

en: Loading...
nl: Aan het laden...

en: Local Path
nl: Lokaal pad

en: Localization is a type of personalization that makes websites more difficult to scale. This extension reduces the response time of websites localized by WPML.
nl: Lokalisatie is een vorm van personalisatie die het moeilijker maakt sites te schalen. Deze uitbreiding vermindert de reactie tijd van sites welke zijn gelokaliseerd door WPML.

en: Location:
nl: Locatie:

en: Logged In
nl: Ingelogd

en: Logged In:
nl: Ingelogd:

en: Longest chain duration: %1$d ms
nl: Langste keten duur: %1$d ms

en: Lossless (Reduce the size of PNG, JPEG, and GIF files - no impact on visual quality)
nl: Lossless (verklein de grootte van PNG, JPEG en GIF bestanden - geen invloed op de visuele kwaliteit)

en: Lossy (Further reduce the size of JPEG files for faster image loading)
nl: Lossy (Verklein de grootte van JPEG bestanden voor sneller laden van afbeeldingen)

en: Low
nl: Laag

en: Low (higher readability)
nl: Laag (hogere leesbaarheid)

en: Lowercase
nl: Kleine letter

en: Lowercase selectors
nl: Selectors voor kleine letters

en: Main Menu
nl: Hoofdmenu

en: Make sure to %1$s and upload the %2$s, files to the <acronym title="Content Delivery Network">CDN</acronym> to ensure proper operation. %3$s
nl: Zorg ervoor dat %1$s en upload de %2$s, bestanden naar de <acronym title="Content Delivery Network">CDN</acronym> om een goede werking te garanderen. %3$s

en: Manage Cookie Groups
nl: Beheer cookie groepen

en: Manage Extensions
nl: Beheer extensies

en: Manage Referrer Groups
nl: Beheer verwijzende groepen

en: Manage User Agent Groups
nl: Beheer user-agent groepen

en: Manage W3TC settings, flush, and prime the cache.
nl: Instellingen van W3TC beheren, opschonen en de cache aanvullen.

en: Manage cache groups for user agents, referrers, and cookies.
nl: Beheer cache groepen voor user agents, verwijzers en cookies.

en: Manage the queue and settings
nl: De wachtrij en instellingen beheren

en: Manual
nl: Handleiding

en: Manual (run when attribute present only)
nl: Handmatig (alleen uitvoeren wanneer attribuut aanwezig is)

en: Manual fragment groups:
nl: Handmatige fragment groepen:

en: Manual minify how-to
nl: Handmatig verkleinen how-to

en: Many database queries are made in every dynamic page request.  A database cache may speed up the generation of dynamic pages.  Database Cache serves query results directly from a storage engine.
nl: Veel database queries worden gemaakt in elke dynamische pagina-aanvraag.  Een database cache kan het genereren van dynamische pagina's versnellen.  Database cache serveert queryresultaten rechtstreeks vanuit een opslagmachine.

en: Matching Google access record found but the refresh token value is blank!
nl: Overeenkomende Google toegang record gevonden, maar de waarde van het vernieuwing token is leeg!

en: Max interval is limited by the %1$s constant (%2$s seconds) which can be overridden in wp-config.php.
nl: Het maximale interval wordt beperkt door de constante %1$s (%2$s seconden) die kan worden overschreven in wp-config.php.

en: Max lifetime is limited by the %1$s constant (%2$s seconds) which can be overridden in wp-config.php.
nl: De maximale levensduur wordt beperkt door de constante %1$s (%2$s seconden) die kan worden overschreven in wp-config.php.

en: Max size of file allowed for uploading
nl: Maximale grootte van bestand toegestaan voor uploaden

en: Max upload:
nl: Maximale upload:

en: Maximize %1$sCDN%2$s usage by %3$s or %4$s.
nl: Maximaliseer %1$sCDN%2$s gebruik met %3$s of %4$s.

en: Maximum lifetime of cache objects:
nl: Maximale levensduur van cache objecten:

en: May we contact you?
nl: Mogen we contact met u opnemen?

en: Measuring
nl: Meten

en: Media &amp; Other Files
nl: Media & andere bestanden

en: Media Library
nl: Media bibliotheek

en: Media Library export
nl: Media bibliotheek exporteren

en: Media Library import
nl: Media bibliotheek importeren

en: Media Query string has been successfully updated.
nl: Media Query string is succesvol geüpdatet.

en: Memcache extension:
nl: Memcache extensie:

en: Memcached cache(s) successfully emptied.
nl: Memcached cache(s) succesvol geleegd.

en: Memcached extension:
nl: Memcached extensie:

en: Memcached hostname:port / <acronym title="Internet Protocol">IP</acronym>:port:
nl: Hostnaam in geheugen: poort/ <acronym title="Internet Protocol"> IP </acronym>: poort:

en: Memcached password:
nl: Memcached wachtwoord:

en: Memcached username:
nl: Memcached gebruikersnaam:

en: Memory per request (MB)
nl: Geheugen per aanvraag (MB)

en: Memory used:
nl: Gebruikt geheugen:

en: Merge selectors with the same properties (fast)
nl: Voeg selectors met dezelfde eigenschappen samen (snel)

en: Message Bus
nl: Berichten bus

en: Metrics are not available for browser applications
nl: Statistieken zijn niet beschikbaar voor browsertoepassingen

en: Microsoft Azure Storage
nl: Microsoft Azure Opslag

en: Microsoft Azure Storage (Managed Identity)
nl: Microsoft Azure opslag (beheerde identiteit)

en: Microsoft Azure using Managed Identities is only available for "WordPress on App Service".
nl: Microsoft Azure met managed identities is alleen beschikbaar voor "WordPress op app dienst".

en: Middle East (Bahrain)
nl: Midden-Oosten (Bahrein)

en: Mime type detection:
nl: Mime type detectie:

en: Minification
nl: Verkleining

en: Minification (concatenation and white space removal) of inline, external or 3rd party JavaScript / %1$sCSS%2$s with automated updates
nl: Minificatie (aaneenschakeling en verwijdering van witruimte) van inline, externe of derde partij JavaScript / %1$sCSS%2$s met geautomatiseerde updaten

en: Minification can decrease file size of %1$sHTML%2$s, %3$sCSS%4$s, %5$sJS%6$s and feeds respectively by ~10%% on average.
nl: Minificatie kan de bestandsgrootte van respectievelijk %1$sHTML%2$s, %3$sCSS%4$s, %5$sJS%6$s en feeds met gemiddeld ~10%% verkleinen.

en: Minification is a process of reducing the file size to improve user experience and it requires
    					testing in order to get it right &mdash; as such it doesn't work for everyone.
nl: Verkleining is een proces waarbij de bestandsgrootte wordt verkleind om de gebruikerservaring te verbeteren en het vereist
    					testen om het goed te krijgen - als zodanig werkt het niet voor iedereen.

en: Minification is a technique used to reduce the file size of HTML, CSS, and JavaScript files by removing unnecessary characters such as whitespace, comments, and line breaks. This process can significantly improve the load times of web pages by reducing the amount of data that needs to be downloaded by the user's browser.
nl: Minificatie is een techniek die wordt gebruikt om de grootte van HTML , CSS en JavaScript bestanden te verkleinen door onnodige tekens zoals witruimte, reacties en regeleinden te verwijderen. Dit proces kan de laadtijd van webpagina's aanzienlijk verbeteren door de hoeveelheid gegevens te verminderen die door de browser van de gebruiker moet worden gedownload.

en: Minification of posts / pages and feeds
nl: Verkleinen van berichten/pagina's en feeds

en: Minified JS Rocket Loader Exclude:
nl: Minified JS Rocket Loader uitsluiting:

en: Minified using %1$s%2$s
nl: Verkleind met %1$s%2$s

en: Minify
nl: Verkleinen

en: Minify %1$sCSS%2$s:
nl: Verklein %1$sCSS%2$s:

en: Minify %1$sHTML%2$s content.
nl: Verklein de inhoud van %1$sHTML%2$s.

en: Minify %1$sHTML%2$s:
nl: Verklein %1$sHTML%2$s:

en: Minify %1$sJS%2$s:
nl: Verklein %1$sJS%2$s:

en: Minify (default)
nl: Verkleinen (standaard)

en: Minify CSS
nl: Verklein CSS

en: Minify CSS.
nl: Verklein CSS.

en: Minify Cache
nl: Verklein cache

en: Minify Cache Method:
nl: Verklein cache methode:

en: Minify Cache Settings Guide
nl: Handleiding voor instellingen voor Minify Cache

en: Minify FAQ
nl: Verklein FAQ

en: Minify JS
nl: JS verkleinen

en: Minify JavaScript files.
nl: Verklein JavaScript bestanden.

en: Minify and compress JavaScript files.
nl: Verklein en comprimeer JavaScript bestanden.

en: Minify cache successfully emptied.
nl: Verklein cache succesvol geleegd.

en: Minify engine settings:
nl: Verkleining engine instellingen:

en: Minify enqueued and inline JavaScript files according to the settings below.
nl: Verklein de in de wachtrij geplaatste en inline JavaScript bestanden volgens de onderstaande instellingen.

en: Minify error notification:
nl: Foutmelding bij verkleining:

en: Minify files export
nl: Export verkleinde bestanden

en: Minify method:
nl: Verklein methode:

en: Minify mode:
nl: Verkleinen modus:

en: Minify only
nl: Alleen verkleinen

en: Minify only, do not obfuscate local symbols
nl: Alleen verkleinen, lokale symbolen niet verdoezelen

en: Minify stylesheets and inline CSS snippets declared in the queues below.
nl: Verklein stijlbladen en inline CSS snippets die in de onderstaande wachtrijen zijn aangegeven.

en: Minify via %1$s is currently %2$s.
nl: Verkleinen via %1$s is momenteel %2$s.

en: Minify:
nl: Verkleinen:

en: Minify: %1$s.
nl: Verklein: %1$s.

en: Minimize critical JavaScript.
nl: Verklein kritieke JavaScript.

en: Minimize unused polyfills.
nl: Verklein ongebruikte polyfills.

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: Miscellaneous settings provide additional options and configurations to optimize and speed up your WordPress website.
nl: Diverse instellingen bieden extra opties en configuraties om uw WordPress site te optimaliseren en sneller te maken.

en: Missing CDN hostname.
nl: Ontbrekende CDN hostnaam.

en: Missing Google access token.
nl: Ontbrekend Google toegang stoken.

en: Missing account API key.
nl: Account API-sleutel ontbreekt.

en: Missing authentication email and/or API token / global key.
nl: Authenticatie e-mail en/of API token / global sleutel ontbreekt.

en: Missing input post id.
nl: Ontbrekend invoer bericht id.

en: Missing parameter "Enabled".
nl: Parameter "Enabled" ontbreekt.

en: Missing parameter "Triggers".
nl: Parameter "Triggers" ontbreekt.

en: Missing pull zone id.
nl: Ontbrekend ID van de pull zone.

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Mobile redirect:
nl: Mobiel omleiding:

en: Mobile response Code :
nl: Mobiele reactie code :

en: Mobile response Message :
nl: Mobiel reactie bericht :

en: Mobile:
nl: Mobiel:

en: Modify attachment URLs
nl: Bijlage URL's aanpassen

en: Monitoring
nl: Toezicht houden

en: Monthly archive pages
nl: Maandelijkse archiefpagina's

en: Monthly limit:
nl: Maandelijkse limiet:

en: Monthly requests:
nl: Maandelijkse aanvragen:

en: More Caching Options
nl: Meer caching opties

en: More details %1$s.
nl: Meer details %1$s.

en: More info
nl: Meer informatie

en: Multibyte String support:
nl: Multibyte String ondersteuning:

en: Multiple Servers:
nl: Meerdere servers:

en: My Websites
nl: Mijn sites

en: NEXT
nl: VOLGENDE

en: Name
nl: Naam

en: Name of the pull zone (letters, numbers, and dashes).  If empty, one will be automatically generated.
nl: Naam van de pull zone (letters, cijfers en streepjes).  Als deze leeg is, wordt er automatisch een gegenereerd.

en: Name:
nl: Naam:

en: Name:
nl: Naam:

en: Need help?
nl: Hulp nodig?

en: Need help? Please %1$scontact support%2$s for assistance.
nl: Hulp nodig? %1$sneem alstublieft contact op met de ondersteuning%2$s voor hulp.

en: Need help? Take a look at our %1$spremium support, customization and audit services%2$s.
nl: Hulp nodig? Bekijk onze %1$spremium ondersteuning, maatwerk en auditdiensten%2$s.

en: Need higher API limits? Upgrade to Pro for significantly higher hourly limits and no monthly cap!
nl: Hogere API limieten nodig? Upgrade naar Pro voor aanzienlijk hogere uur limieten en geen maandelijkse limiet!

en: Need higher limits?
nl: Hogere limieten nodig?

en: Network Deactivate
nl: Netwerk deactiveren

en: Network File System
nl: Netwerk bestandssysteem

en: Network Performance &amp; Security powered by Cloudflare
nl: Netwerk prestatie &amp; veiligheid mogelijk gemaakt door Cloudflare

en: Network mode:
nl: Netwerkmodus:

en: Never
nl: Nooit

en: Never cache pages associated with these categories:
nl: Nooit pagina's cachen geassocieerd met deze categorieën:

en: Never cache pages by these authors:
nl: Cache pagina's van deze auteurs nooit:

en: Never cache pages that use the specified cookies.
nl: Cache nooit pagina's die de opgegeven cookies gebruiken.

en: Never cache pages that use these custom fields:
nl: Cache pagina's die deze aangepaste velden gebruiken nooit in de cache:

en: Never cache pages that use these tags:
nl: Cache pagina's die deze tags gebruiken nooit:

en: Never cache the following pages:
nl: Cache nooit de volgende pagina's:

en: Never minify the following %1$sCSS%2$s files:
nl: Verklein de volgende %1$sCSS%2$s bestanden nooit:

en: Never minify the following %1$sJS%2$s files:
nl: Verklein de volgende %1$sJS%2$s bestanden nooit:

en: Never minify the following pages:
nl: Verklein nooit de volgende pagina's:

en: Never process 404 (not found) events for the specified %1$sURI%2$ss.
nl: Verwerk nooit 404 (niet gevonden) gebeurtenissen voor de opgegeven %1$sURI%2$ss.

en: Never send cache pages for these user agents.
nl: Stuur nooit cache pagina's voor deze user agents.

en: New
nl: Nieuw

en: New Relic Module
nl: New Relic module

en: New Relic is not running correctly.
nl: New Relic werkt niet correct.

en: New Relic may not be installed or not active on this server. %1$sSign up for a (free) account%2$s. Visit %3$sNew Relic%4$s for installation instructions.
nl: New Relic is mogelijk niet geïnstalleerd of niet actief op deze server. %1$sMeld u aan voor een (gratis) account%2$s. Ga naar %3$sNew Relic%4$s voor installatie-instructies.

en: New customer? Sign up now to speed up your site!
nl: Nieuwe klant? Meld u aan om uw site sneller te maken!

en: New relic settings have been updated.
nl: De instellingen voor New Relic zijn geüpdatet.

en: NewRelic extension is currently
nl: NewRelic extensie is momenteel

en: Newsletter Sign Up
nl: Aanmelden voor nieuwsbrief

en: Next
nl: Volgende

en: Nginx server configuration file path
nl: Nginx server configuratiebestand pad

en: No
nl: Nee

en: No %1$sCSS%2$s files added
nl: Geen %1$sCSS%2$s bestanden toegevoegd

en: No %1$sJS%2$s files added
nl: Geen %1$sJS%2$s bestanden toegevoegd

en: No = Enforce HPKP
nl: Nee = Dwing HPKP af

en: No APM applications found. Ensure the PHP agent is reporting.
nl: Geen APM-applicaties gevonden. Controleer of de PHP agent rapportage geeft.

en: No Browser applications found. Create a browser app in New Relic first.
nl: Geen browserapplicaties gevonden. Maak eerst een browser app in New Relic.

en: No CSS/JS entries added.
nl: Geen CSS/JS invoer toegevoegd.

en: No Google access token found during Google authorization return processing!
nl: Geen Google toegang token gevonden tijdens de verwerking van het Google autorisatie retour!

en: No URL specified
nl: Geen URL gespecificeerd

en: No W3-API matching record found during Google authorization return processing!
nl: Geen W3 API matching record gevonden tijdens Google autorisatie retour verwerking!

en: No W3Key return to W3-API from Google!
nl: Geen W3Key terugkeer naar W3 API van Google!

en: No W3TC API key provided for access key refresh!
nl: Geen W3TC API-sleutel beschikbaar voor sleutel verversen!

en: No W3TC API key provided for revoke!
nl: Geen W3TC API-sleutel voor herroepen!

en: No access token provided for revoke!
nl: Geen toegang token beschikbaar voor herroepen!

en: No additional data provided by PageSpeed.
nl: Geen aanvullende gegevens verstrekt door PageSpeed.

en: No authorize code returned to W3-API from Google!
nl: Geen autoriseer code terug gemeld naar W3 API van Google!

en: No converted images found to revert.
nl: Er zijn geen geconverteerde afbeeldingen gevonden om terug te draaien.

en: No critical request chains were provided for this audit.
nl: Er zijn geen kritieke aanvraag ketens verstrekt voor deze audit.

en: No data collected yet
nl: Nog geen gegevens verzameld

en: No distributions found.
nl: Geen distributies gevonden.

en: No evidence of cache refresh.
nl: Geen aanwijzingen voor verversen van de cache.

en: No files found.
nl: Geen bestanden gevonden.

en: No groups added. All Cookies receive the same page and minify cache results.
nl: Geen groepen toegevoegd. Alle cookies ontvangen dezelfde pagina en verkleinen de cache resultaten.

en: No groups added. All referrers receive the same page and minify cache results.
nl: Geen groepen toegevoegd. Alle verwijzers ontvangen dezelfde pagina en gecomprimeerde cache resultaten.

en: No groups added. All user agents receive the same page and minify cache results.
nl: Geen groepen toegevoegd. Alle user agents ontvangen dezelfde pagina en verkleinen cache resultaten.

en: No groups have been registered.
nl: Er zijn geen groepen geregistreerd.

en: No identified items were provided by Google PageSpeed Insights API for this metric
nl: Er zijn geen geïdentificeerde items geleverd door de Google PageSpeed insights API voor deze statistiek

en: No matching Google access record found for W3TC API key!
nl: Geen overeenkomende Google toegangsrecord gevonden voor W3TC API-sleutel!

en: No site ID provided for access key refresh!
nl: Geen site ID verstrekt voor verversen sleutel!

en: Node Auto Discovery:
nl: Automatische detectie van knooppunten:

en: Non-blocking using "async"
nl: Niet-blokkerend met "async"

en: Non-blocking using "asyncsrc"
nl: Niet-blokkerend met "asyncsrc"

en: Non-blocking using "defer"
nl: Niet-blokkerend met "defer"

en: Non-blocking using "extsrc"
nl: Niet-blokkerend met "extsrc"

en: Non-blocking using JS
nl: Niet-blokkerend met JS

en: Non-persistent groups:
nl: Non-persistent groepen:

en: Non-trailing slash pages:
nl: Non-trailing slash pagina's:

en: None
nl: Geen

en: Not Available
nl: Niet beschikbaar

en: Not Enabled
nl: Niet ingeschakeld

en: Not Set
nl: Niet ingesteld

en: Not Supported. (%1$s %2$s See %3$sNewRelic Requirements%4$s page.)
nl: Niet ondersteund. (%1$s %2$s Bekijk %3$sNewRelic vereisten%4$s pagina.)

en: Not authenticated.
nl: Niet geverifieerd.

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: Not cached
nl: Niet gecached

en: Not converted
nl: Niet geconverteerd

en: Not converted:
nl: Niet geconverteerd:

en: Not defined
nl: Niet gedefinieerd

en: Not detected
nl: Niet gedetecteerd

en: Not implemented.
nl: Niet geïmplementeerd.

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Not my Topic. Request came from %1$s.
nl: Niet mijn onderwerp. Verzoek kwam van %1$s.

en: Not recommended for %1$sNFS%2$s systems.
nl: Niet aanbevolen voor %1$sNFS%2$s systemen.

en: Not specified what to flush
nl: Niet gespecificeerd wat er moet worden opgeschoond

en: Not supported: %1$s.
nl: Niet ondersteund: %1$s.

en: Not write-able
nl: Niet schrijfbaar

en: Note that modern browsers automatically calculate the aspect ratio for an image/video based on the declared width and height attributes.
nl: Merk op dat moderne browsers automatisch de afbeelding verhouding voor een afbeelding/video berekenen op basis van de opgegeven breedte en hoogte attributen.

en: Note(s)
nl: Opmerking(en)

en: Note(s):
nl: Opmerking(en):

en: Note: Changes will have immediate effect on your database configuration. If the application stops working creating the settings file, edit or remove this configuration file manually at %1$s/wp-content/db-cluster-config.php%2$s.
nl: Let alstublieft op: wijzigingen hebben direct effect op de configuratie van uw database. Als de toepassing niet meer werkt bij het maken van het instellingen bestand, bewerkt of verwijdert u dit configuratiebestand handmatig op %1$s/wp-content/db-cluster-config.php%2$s.

en: Notes
nl: Notities

en: Notify of server configuration errors, if this option is disabled, the server configuration for active settings can be found on the %1$sinstall%2$s tab.
nl: Waarschuwen bij fouten in de server configuratie, als deze optie is uitgeschakeld, is de server configuratie voor actieve instellingen te vinden op de tab %1$sinstall%2$s.

en: Notify when minify cache creation errors occur.
nl: Bericht sturen als zich fouten voordoen bij maken van verklein cache.

en: Number of Latest Pages:
nl: Aantal laatste pagina's:

en: Number of Latest Posts:
nl: Aantal laatste berichten:

en: Number of files processed per upload attempt.
nl: Aantal verwerkte bestanden per upload poging.

en: Number of processed queue items: %1$d
nl: Aantal verwerkte items in wachtrij: %1$d

en: Object Cache
nl: Object cache

en: Object Cache Calls
nl: Aanroepen van object cache

en: Object Cache Method:
nl: Object cache methode:

en: Object Cache Purge Log
nl: Object cache opschonen log

en: Object Cache Purges Log
nl: Object cache opschoon log

en: Object Cache Settings Guide
nl: Handleiding instellingen Object Cache

en: Object Cache debug info:
nl: Object cache debug info:

en: Object Cache is disabled via filter.
nl: Object cache is uitgeschakeld via filter.

en: Object Cache:
nl: Object cache:

en: Object Cache: %1$s.
nl: Object cache: %1$s.

en: Object Cache: Hits
nl: Object cache: hits

en: Object Caching %1$d/%2$d objects using %3$s%4$s
nl: Object caching %1$d/%2$d objecten gebruiken %3$s%4$s

en: Object cache successfully emptied.
nl: Object cache succesvol geleegd.

en: Object caching greatly increases performance for highly dynamic sites that use the %1$sObject Cache %2$sAPI%3$s%4$s.
nl: Object caching verhoogt de prestaties aanzienlijk voor zeer dynamische sites die de %1$sObject cache %2$sAPI%3$s%4$s gebruiken.

en: Object caching is disabled
nl: Object cache uitgeschakeld

en: Object caching via %1$s is currently %2$s.
nl: Object caching via %1$s is momenteel %2$s.

en: Objects in an S3 bucket served from CloudFront do not need to be publicly accessible. Set this value to disabled to ensure that objects are not publicly accessible and can only be accessed via CloudFront or with a suitable IAM role.
nl: Objecten in een S3 bucket die vanuit CloudFront worden bediend, hoeven niet publiekelijk toegankelijk te zijn. Stel deze waarde in op uitgeschakeld om ervoor te zorgen dat objecten niet openbaar toegankelijk zijn en alleen toegankelijk zijn via CloudFront of met een geschikte IAM rol.

en: Off
nl: Uit

en: Ok. Correct parameters
nl: Ok, Juiste parameters

en: On
nl: Aan

en: On (automatically run on the JavaScript resources on your site)
nl: Aan (automatisch uitgevoerd op de JavaScript gegevensbronnen op uw site)

en: On the "%1$sGeneral%2$s" tab and select your caching methods for page, database and minify. In most cases, "disk enhanced" mode for page cache, "disk" mode for minify and "disk" mode for database caching are "good" settings.
nl: Ga naar de tab "%1$sAlgemeen%2$s" en selecteert uw caching methoden voor pagina, database en verkleinen. In de meeste gevallen zijn de "disk enhanced" modus voor pagina cache, "disk" modus voor verkleining en "disk" modus voor database caching "goede" instellingen.

en: On the %1$s tab all of the recommended settings are preset. Use the help button to simplify discovery of your %2$s and %3$s files and groups. Pay close attention to the method and location of your %3$s group embeddings. See the plugin's %4$s for more information on usage.
nl: Op de tab %1$s staan alle aanbevolen instellingen ingesteld. Gebruik de helpknop om het ontdekken van uw %2$s en %3$s bestanden en groepen te vereenvoudigen. Let goed op de methode en locatie van uw %3$s groep insluitingen. Zie de plugin's %4$s voor meer informatie over het gebruik.

en: On:
nl: Aan:

en: Once %1$sCSS%2$s is optimized, try %3$sJS%4$s minification. If auto mode doesn't work for
    							you, be sure to check the web browsers error console to quickly confirm that the optimization
    							isn't working. If the JavaScript is working, you can either make additional optimizations for
    							user experience like experimenting with embed locations etc or further reducing file size etc.
    							However, if you're having errors try the "combine only" option and if that still generates
    							errors, there are bugs in the code of your theme or plugins or both that prevent minification
    							of %5$sJS%6$s from working automatically.
nl: Zodra %1$sCSS%2$s is geoptimaliseerd, probeert u %3$sJS%4$s verkleining. Als de automatische modus niet werkt voor↵→ → → → → → → u zorgt ervoor dat u de fout console van de webbrowser controleert om snel te bevestigen dat de optimalisatie↵→ → → → → → → werkt niet. Als JavaScript werkt, kunt u aanvullende optimalisaties maken voor↵→ → → → → → → gebruikers ervaring zoals experimenteren met insluiten locaties enz. of het verder verkleinen van de bestandsgrootte enz.↵→ → → → → → → Als u echter fouten ondervindt, probeer dan de optie "Alleen combineren" en als dat nog steeds ↵→ → → → → → → fouten genereert, er zitten bugs in de code van uw thema of plugins of beide die minificatie voorkomen↵→ → → → → → → van %5$sJS%6$s automatisch werkt.

en: Once enabled, each file request will update the cache with the latest version. When this setting is off, the Opcode Cache will not check, instead PHP must be restarted in order for setting changes to be reflected.
nl: Eenmaal ingeschakeld, zal elke bestandsaanvraag de cache updaten met de laatste versie. Als de instelling uit is zal de Opcode cache niet controleren, in plaats daarvan moet PHP herstart worden om gewijzigde instellingen door te voeren.

en: One of:
nl: Een van:

en: One or more plugins have been activated or deactivated, please %1$s. %2$s
nl: Eén of meerdere plugins zijn ge(de)activeerd. Graag %1$s. %2$s

en: One way to deal with this issue is to load polyfills, only when needed, which can provide feature-detection support at JavaScript runtime. However, it is often very difficult to implement in practice.
nl: Een manier om dit probleem aan te pakken is het laden van polyfills, alleen wanneer nodig, die ondersteuning kunnen bieden voor het detecteren van functies tijdens het uitvoeren van JavaScript. Dit is in de praktijk echter vaak erg moeilijk te implementeren.

en: Only applies to pages, posts, and custom post types whose status transitioned from a non-published status to the "published" status.
nl: Geldt alleen voor pagina's, berichten en extra berichttypen waarvan de status is overgegaan van een niet-gepubliceerde status naar de status "gepubliceerd".

en: Only one configuration file for whole network will be created and used. Recommended if all sites have the same configuration.
nl: Er wordt slechts één configuratiebestand voor het hele netwerk gemaakt en gebruikt. Aanbevolen als alle sites dezelfde configuratie hebben.

en: Only purge %1$sCDN%2$s manually
nl: Alleen %1$sCDN%2$s handmatig opschonen

en: Only seperate selectors (split at ,)
nl: Alléén aparte selectoren (scheiding op ,)

en: Only unauthenticated users will view optimized version of a given page.
nl: Alleen niet-geverifieerde gebruikers zullen de geoptimaliseerde versie van een bepaalde pagina bekijken.

en: Only using compositor properties
nl: Alleen compositor eigenschappen gebruiken

en: Only using compositor properties:
nl: Alleen compositor eigenschappen gebruiken:

en: Opcode Cache
nl: Opcode cache

en: Opcode cache is a powerful feature that enhances the performance of a WordPress website by caching 
    			compiled PHP code. By storing pre-compiled code in memory, opcode cache eliminates the need for 
    			repetitive interpretation and compilation of PHP files, resulting in significantly faster execution 
    			times. Opcode cache reduces server load and improves response times, ultimately enhancing the 
    			overall speed and responsiveness of your WordPress site. If opcode cache is available on the 
    			hosting server it will automatically be selected in the dropdown and enabled.
nl: Opcode cache is een krachtig uitgelicht dat de prestaties van een WordPress site verbetert door			gecompileerde PHP code te cachen. Door vooraf gecompileerde code in het geheugen op te slaan, elimineert opcode cache de noodzaak voor herhaaldelijke			interpretatie en compilatie van PHP bestanden, resulterend in aanzienlijk snellere uitvoerings			tijden. Opcode cache vermindert server belasting en verbetert reactietijden, uiteindelijk de			algehele snelheid en responsiviteit van uw WordPress site verbeterend. Als opcode cache beschikbaar is op de			hosting server zal het automatisch geselecteerd worden in de dropdown en ingeschakeld.

en: Opcode cache(s) successfully emptied.
nl: Opcode cache(s) succesvol geleegd.

en: Opcode: Alternative PHP Cache (APC / APCu)
nl: Opcode: alternative PHP cache (APC/APCu)

en: Opcode: WinCache
nl: Opcode: winCache

en: Opcode: Zend Opcache
nl: Opcode: zend Opcache

en: Open basedir:
nl: Open_basedir:

en: Open your Chrome browser, go to “Developer Tools”, click on “More Tools” and then “Coverage”.
nl: Open uw Chrome browser, ga naar "Developer gereedschappen", klik op "Meer gereedschappen" en vervolgens op "Dekking".

en: Operating System
nl: Besturingssysteem

en: Operations in areas:
nl: Operaties in gebieden:

en: Optimize &lt;video&gt; HTML tags
nl: Optimaliseer &lt;video&gt; hTML tags

en: Optimize JWPlayer
nl: Optimaliseer JWPlayer

en: Optimize Your WordPress Site with the Full Site Delivery (FSD) CDN service
nl: Optimaliseer uw WordPress site met de Full Site Delivery (FSD) CDN dienst

en: Optimize and compress images.
nl: Optimaliseer en comprimeer afbeeldingen.

en: Optimize disk enhanced page and Minify disk caching for %1$sNFS%2$s
nl: Optimaliseer de pagina met verbeterde schijf en verklein de schijfcaching voor %1$sNFS%2$s

en: Optimize shorthands:
nl: Optimaliseer steno:

en: Optimize videos delivered using &lt;video&gt; HTML tag.
nl: Optimaliseer video's die worden geleverd met behulp van &lt;video&gt; hTML tag.

en: Optimize videos delivered using JWPlayer script.
nl: Optimaliseer video's die worden geleverd met het JWPlayer script.

en: Optimize your image delivery by sizing them properly and compressing them for smaller sizes. Use modern format conversion (e.g., WebP or AVIF) via the %1$s %2$sImage Converter%3$s extension.
nl: Optimaliseer de levering van uw afbeeldingen door ze goed te dimensioneren en te comprimeren voor kleinere bestandsgroottes. Gebruik moderne format conversie (bijv. WebP of AVIF) via de %1$s %2$safbeelding converter%3$s extensie.

en: Optimize your server.
nl: Optimaliseer uw server.

en: Optimize your video performance by enabling the Swarmify SmartVideo™ solution.
nl: Optimaliseer uw video prestatie door de Swarmify SmartVideo™ oplossing in te schakelen.

en: Optimized for full page delivery, not just static files, enhancing overall site performance.
nl: Geoptimaliseerd voor levering van volledige pagina's, niet alleen statische bestanden, waardoor de algehele prestaties van de site verbeteren.

en: Optimized progressive render (pages start rendering immediately)
nl: Geoptimaliseerde progressieve weergave (pagina's beginnen onmiddellijk met renderen)

en: Optimizing third-party JavaScript
nl: JavaScript van derden optimaliseren

en: Option updated successfully.
nl: Optie succesvol geüpdatet.

en: Option value update failed.
nl: Update optie waarde mislukt.

en: Or please share
nl: Of delen

en: Origin %1$sURL%3$s/%2$sIP%3$s address:
nl: Oorsprong %1$sURL%3$s/%2$sIP%3$s adres:

en: Origin Pull / Mirror:
nl: Origin Pull/Mirror:

en: Origin Push:
nl: Oorsprong push:

en: Origin URL / IP
nl: Oorsprong URL / IP

en: Origin host:
nl: Oorsprong host:

en: Origin protocol:
nl: Oorsprong protocol:

en: Origin:
nl: Oorsprong:

en: Other
nl: Andere

en: Other Screenshot
nl: Andere schermafbeelding

en: Our Partner Hosts have supplied rich tutorials that can help you run faster on
nl: Onze partner hosts hebben uitgebreide handleidingen geleverd waarmee u sneller kunt uitvoeren op

en: Our more popular package is the Plugin Configuration package. Not only will we configure browser caching for you, we will configure the object cache, database cache, and most other items too.
nl: Ons populairdere pakket is het Plugin Configuration pakket. Niet alleen configureren we browser caching voor uw, we configureren ook de object cache, database cache en de meeste andere items.

en: Our more popular package is the Plugin Configuration package. Not only will we configure database caching for you, we will configure the object cache, page cache, and most other items too.
nl: Ons populairdere pakket is het Plugin Configuration pakket. We configureren niet alleen database caching voor uw, maar ook de object cache, pagina cache en de meeste andere items.

en: Our more popular package is the Plugin Configuration package. Not only will we configure minify options for you, we will configure the object cache, database cache, and most other items too.
nl: Ons populairdere pakket is het Plugin Configuration pakket. We configureren niet alleen de minify opties voor uw, maar ook de object cache, database cache en de meeste andere items.

en: Our more popular package is the Plugin Configuration package. Not only will we configure object caching for you, we will configure the page cache, database cache, and most other items too.
nl: Ons populairdere pakket is het Plugin Configuration pakket. We configureren niet alleen object caching voor uw, maar ook de pagina cache, database cache en de meeste andere items.

en: Our more popular package is the Plugin Configuration package. Not only will we configure page caching for you, we will configure the object cache, database cache, and most other items too.
nl: Ons populairdere pakket is het Plugin Configuration pakket. Niet alleen configureren we pagina caching voor uw, we configureren ook de object cache, database cache en de meeste andere items.

en: Our terms of use and privacy policies have been updated. Please %1$sreview%2$s and accept them.
nl: Onze gebruiksvoorwaarden en privacybeleid hebben geüpdatet. Alstublieft %1$sbeoordeel%2$s en accepteer ze.

en: Output formats:
nl: De outputformaten:

en: Overview
nl: Overzicht

en: Overwrites key of page caching via custom filters by postponing entry extraction during the init action.
nl: Overschrijft de sleutel van pagina caching via aangepaste filters door het extraheren van invoer uit te stellen tijdens de init actie.

en: PHP Memory:
nl: PHP geheugen:

en: PHP Requests:
nl: PHP aanvragen:

en: PHP Version:
nl: PHP versie:

en: PHP agent is not enabled.
nl: PHP agent is niet ingeschakeld.

en: PHP module is not enabled.
nl: PHP module is niet ingeschakeld.

en: PHP version
nl: PHP versie

en: PREVIOUS
nl: VORIGE

en: PRO FEATURE
nl: PRO FUNCTIE

en: Page #
nl: Pagina #

en: Page Cache
nl: Pagina cache

en: Page Cache FAQ
nl: Pagina cache FAQ

en: Page Cache Method:
nl: Pagina cache methode:

en: Page Cache Purge Log
nl: Pagina cache opschonen log

en: Page Cache Queue
nl: Pagina cache wachtrij

en: Page Cache Reject Requests for
nl: Aanvragen voor het afwijzen van pagina caches voor

en: Page Cache is currently
nl: Pagina cache is nu

en: Page Cache:
nl: Pagina cache:

en: Page Cache: %1$s.
nl: Pagina cache: %1$s.

en: Page Cache: Current Page
nl: Paginacache: huidige pagina

en: Page Cache: Hits
nl: Pagina cache: hits

en: Page Caching using %1$s%2$s%3$s
nl: Paginacaching met %1$s%2$s%3$s

en: Page Caching:
nl: Pagina caching:

en: Page cache is a technique used to speed up the performance of a website by storing a copy of the generated HTML page in the server's memory or disk, and then serving that copy to subsequent visitors instead of generating the page from scratch each time. This can result in significant speed improvements for websites with high traffic or dynamic content.
nl: Pagina cache is een techniek die wordt gebruikt om de prestaties van een site te versnellen door een kopie van de gegenereerde HTML pagina op te slaan in het geheugen of de schijf van de server, en vervolgens die kopie aan volgende bezoekers te serveren in plaats van de pagina telkens opnieuw te genereren. Dit kan leiden tot aanzienlijke snelheidsverbeteringen voor sites met veel verkeer of dynamische inhoud.

en: Page cache successfully emptied.
nl: Pagina cache succesvol geleegd.

en: Page caching decreases the website response time, making pages load faster.
nl: Pagina caching vermindert de responstijd van de site, waardoor pagina's sneller worden geladen.

en: Page caching via %1$s is currently %2$s
nl: Paginacaching via %1$s is momenteel %2$s

en: Page has been flushed successfully
nl: Pagina is succesvol opgeschoond

en: Page load times
nl: Laadtijden pagina

en: Page was successfully regenerated.
nl: Pagina is succesvol geregenereerd.

en: PageCache Garbage cleanup failed: %1$s
nl: Pagecache Garbage opruiming mislukt: %1$s

en: PageCache Garbage cleanup triggered successfully.
nl: Het opruimen van PageCache Garbage is succesvol geactiveerd.

en: PageCache Priming did failed: %1$s
nl: PageCache priming is mislukt: %1$s

en: PageCache Priming triggered successfully.
nl: PageCache priming is succesvol geactiveerd.

en: PageSpeed Report
nl: Paginasnelheid rapport

en: PageSpeed Tool
nl: PageSpeed gereedschap

en: Pageload Thumbnails
nl: Thumbnails voor het laden van pagina's

en: Pages containing images and other objects can have their load time reduced by deferring them until they are needed.  For example, images can be loaded when a visitor scrolls down the page to make them visible.
nl: De laadtijd van pagina's met afbeeldingen en andere objecten kan worden verkort door ze uit te stellen tot ze nodig zijn.  Afbeeldingen kunnen bijvoorbeeld worden geladen wanneer een bezoeker naar beneden scrolt om ze zichtbaar te maken.

en: Pages per interval:
nl: Pagina's per interval:

en: Pages:
nl: Pagina's:

en: Pair those optimizations with %1$sBrowser Cache%2$s (and your CDN) so optimized assets stay cached close to visitors.
nl: Combineer deze optimalisaties met %1$sBrowser cache%2$s (en uw CDN) zodat geoptimaliseerde assets dicht bij bezoekers worden gecached.

en: Parse server access log
nl: Ontleed de log voor servertoegang

en: Parse/Compile Time
nl: Parse/compile tijd

en: Pass
nl: Geslaagd

en: Passed Audits
nl: Geslaagde controles

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Path to JAR file:
nl: Pad naar JAR bestand:

en: Path to JAVA executable:
nl: Pad naar Java executable:

en: Pending
nl: In afwachting

en: Pending in queue:
nl: In afwachting van wachtrij:

en: Per the above, make sure that visitors are notified about the cookie as per any regulations in your market.
nl: Zorg ervoor dat bezoekers volgens het bovenstaande worden geïnformeerd over de cookie volgens de voorschriften in uw markt.

en: Performance
nl: Prestatie

en: Performance &raquo; General Settings &raquo; User Experience
nl: Prestaties &raquo; algemene instellingen &raquo; gebruikerservaring

en: Performance &raquo; Minify &raquo; CSS
nl: Prestaties » verkleinen » CSS

en: Performance &raquo; Minify &raquo; JS
nl: Prestaties » verkleinen » JS

en: Performance &raquo; User Experience
nl: Prestaties &raquo; gebruikerservaring

en: Performance Audit & Consultation
nl: Prestatie audit & consultatie

en: Period
nl: Periode

en: Persistent connection
nl: Permanente verbinding

en: Persistently store data to reduce post, page and feed creation time.
nl: Sla gegevens voortdurend op om de tijd voor het maken van berichten, pagina's en feeds te verminderen.

en: Persistently store objects to reduce execution time for common operations.
nl: Objecten permanent opslaan om de uitvoeringstijd voor veelvoorkomende bewerkingen te verminderen.

en: Phone:
nl: Telefoon:

en: Plain FTP
nl: Gewoon FTP

en: Please %1$snetwork activate%2$s W3 Total Cache when using WordPress Multisite.
nl: %1$snetwork activeer%2$s W3 Total Cache bij gebruik van WordPress Multisite.

en: Please describe the issue in the issue description field.
nl: Beschrijf het probleem in het veld met de probleembeschrijving.

en: Please enable <strong>Fragment Cache</strong> module to make sure <strong>Genesis extension</strong> works properly.
nl: Schakel de <strong>Fragment Cache</strong> module in om ervoor te zorgen dat de <strong>Genesis extensie</strong> goed werkt.

en: Please enter %1$s or %2$s host for the site.
nl: Voer de %1$s- of %2$s host in voor de site.

en: Please enter %1$s or %2$s login for the server. Create a temporary one just for this support case if needed.
nl: Voer %1$s of %2$s login in voor de server. Maak indien nodig een tijdelijke aan voor dit ondersteuning geval.

en: Please enter %1$s or %2$s password for the %2$s account.
nl: Voer %1$s of %2$s wachtwoord in voor het %2$s account.

en: Please enter WP Admin password, be sure it's spelled correctly.
nl: Voer het WP beheerderswachtwoord in. Zorg dat het correct gespeld is.

en: Please enter an administrator login. Create a temporary one just for this support case if needed.
nl: Voer een beheerder login in. Maak indien nodig een tijdelijke aan voor dit ondersteuning geval.

en: Please enter subject in the subject field.
nl: Geef onderwerp aan in het veld onderwerp.

en: Please enter the address of the site in the site %1$s field.
nl: Voer het adres van de site in het veld %1$s in.

en: Please enter the license key provided after %1$s.
nl: Voer de licentiesleutel in die na %1$s is opgegeven.

en: Please enter the license key you received after successful checkout %1$s.
nl: Voer de licentiesleutel in die u heeft ontvangen na het succesvol afrekenen van %1$s.

en: Please enter valid email address in the E-Mail field.
nl: Voer een geldig e-mailadres in het veld e-mail in.

en: Please enter your name in the Name field
nl: Geef uw naam op in het veld naam

en: Please enter your phone in the phone field.
nl: Geef uw telefoonnummer op in het veld telefoon.

en: Please execute commands manually
nl: Voer de opdrachten handmatig uit

en: Please provide details...
nl: Geef alstublieft details...

en: Please reach out to all of these people and support their projects if you're so inclined.
nl: Neem contact op met al deze mensen en steun hun projecten als u dat wil.

en: Please review the %1$ssettings%2$s.
nl: Beoordeel alstublieft de %1$sinstellingen%2$s.

en: Please see %1$sAmazon's CloudFront documentation -- Paying for file invalidation%2$sThe first 1,000 invalidation paths that you submit per month are free; you pay for each invalidation path over 1,000 in a month.%3$sYou can disable automatic purging by enabling %4$sOnly purge CDN manually%5$s.
nl: Zie %1$sAmazon's CloudFront documentatie -- Betalen voor bestand invalidatie%2$sDe eerste 1.000 invalidatie paden die u per maand indient zijn gratis; u betaalt voor elk invalidatie pad boven de 1.000 in een maand.%3$sU kunt automatisch opschonen uitschakelen door %4$sAlleen opschonen CDN handmatig in te schakelen%5$s.

en: Please see %2$sAmazon's CloudFront documentation -- Paying for file invalidation%3$s:%1$sThe first 1,000 invalidation paths that you submit per month are free; you pay for each invalidation path over 1,000 in a month.%1$sYou can disable automatic purging by enabling "Only purge CDN manually".
nl: Zie %2$sAmazon's CloudFront documentatie -- Betalen voor bestand invalidatie%3$s:%1$sDe eerste 1.000 invalidatie paden die u per maand indient zijn gratis; u betaalt voor elk invalidatie pad boven de 1.000 in een maand.%1$sU kunt automatisch opschonen uitschakelen door "Alleen handmatig CDN opschonen" in te schakelen.

en: Please select config file.
nl: Selecteer configuratiebestand.

en: Please select request type.
nl: Selecteer het type aanvraag.

en: Please update your PHP. <strong>W3 Total Cache</strong> requires PHP version 7.2.5 or above
nl: Update uw PHP versie. <strong>W3 Total Cache</strong> vereist PHP versie 7.2.5 of hoger

en: Please verify your license key in %1$sGeneral Settings%2$s.
nl: Controleer uw licentiesleutel in %1$sAlgemene instellingen%2$s.

en: Please visit %1$sGeneral Settings%2$s to learn more about these features.
nl: Ga naar %1$sAlgemene instellingen%2$s voor meer informatie over deze functies.

en: Plugin Configuration
nl: Plugin configuratie

en: Plugin Version:
nl: Plugin versie:

en: Plugin configuration successfully updated and all caches successfully emptied.
nl: Plugin configuratie succesvol geüpdatet en alle caches succesvol geleegd.

en: Plugin configuration successfully updated.
nl: Configuratie van de plugin is succesvol geüpdatet.

en: Points
nl: Punten

en: Popular questions from the forums
nl: Populaire vragen van de forums

en: Post author feed
nl: Bericht auteur feed

en: Post author pages
nl: Bericht auteur pagina's

en: Post comments feed
nl: Bericht reacties feed

en: Post comments pages
nl: Bericht reactie pagina's

en: Post page
nl: Pagina plaatsen

en: Post successfully purged.
nl: Opschonen bericht geslaagd.

en: Post terms feeds
nl: Bericht termen feeds

en: Post terms pages
nl: Bericht termen pagina's

en: Post was modified before wp_rewrite initialization. Cant flush cache.
nl: Bericht werd gewijzigd voor wp_rewrite initialisatie. Kan cache niet leegmaken.

en: Postfix to page titles
nl: Achtervoegsel aan paginatitels

en: Postponed in queue:
nl: Uitgesteld in wachtrij:

en: Posts page
nl: Berichtenpagina

en: Posts/pages flushed successfully.
nl: Berichten/pagina's succesvol verwijderd.

en: Potential API Response Time Gain
nl: Potentiële toename in API reactietijd

en: Potential Google PageSpeed Gain
nl: Potentiële winst van Google PageSpeed

en: Preconnect Domains:
nl: Domeinen vooraf verbinden:

en: Preconnect candidates
nl: Verbind kandidaten vooraf

en: Preconnected origins
nl: Vooraf verbonden oorsprongen

en: Prefetch Or Preconnect Third-Party Scripts
nl: Prefetch of preconnect scripts van derden

en: Preload Audio:
nl: Audio vooraf laden:

en: Preload CSS:
nl: CSS vooraf laden:

en: Preload Documents:
nl: Documenten vooraf laden:

en: Preload Fonts:
nl: Lettertypen voorladen:

en: Preload Images:
nl: Vooraf laden afbeeldingen:

en: Preload JavaScript:
nl: Vooraf laden van JavaScript:

en: Preload Requests
nl: Vooraf laden aanvragen

en: Preload Videos:
nl: Vooraf laden van video's:

en: Preload cache upon publishing a post
nl: Vooraf laden van cache bij publiceren bericht

en: Preload cache upon updating a post
nl: Cache vooraf laden bij het updaten van een bericht

en: Preload fonts with a plugin or manually:
nl: Lettertypen vooraf laden met een plugin of handmatig:

en: Preload important resources.
nl: Laad belangrijke gegevensbronnen vooraf.

en: Premium Services
nl: Premium diensten

en: Premium Support
nl: Premium ondersteuning

en: Premium Support Services
nl: Premium ondersteuningsdiensten

en: Prepare the %1$sCDN%2$s by:
nl: Bereid de %1$sCDN%2$s voor door:

en: Preserve CSS
nl: CSS behouden

en: Preserve unnecessary semicolons
nl: Onnodige puntkomma's behouden

en: Preserved comment removal (not applied when combine only is active)
nl: Bewaarde reactie verwijderen (niet toegepast wanneer alleen combineren actief is)

en: Pretty print
nl: Mooie afdruk

en: Prevent caching exception list:
nl: Voorkom caching uitzonderingslijst:

en: Prevent caching of objects after settings change
nl: Voorkom caching van objecten nadat instellingen zijn gewijzigd

en: Prevents page/post updates from clearing corresponding cache entries and instead add them to a queue that can be manually cleared or scheduled to clear via cron.
nl: Voorkomt dat updates van pagina's/berichten de bijbehorende invoer in de cache wissen en voegt ze in plaats daarvan toe aan een wachtrij die handmatig kan worden gewist of waarvan het wissen kan worden ingepland via cron.

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Preview Mode
nl: Voorbeeld modus

en: Preview mode is active: Changed settings will not take effect until preview mode is %1$s or %2$s. %3$sTo preview any changed settings (without deploying): %4$s
nl: Voorbeeldmodus is actief: gewijzigde instellingen worden niet van kracht totdat de voorbeeldmodus is %1$s of %2$s. %3$sOm een voorbeeld van gewijzigde instellingen te bekijken (zonder uit te rollen): %4$s

en: Preview mode was successfully disabled
nl: Voorbeeldmodus is succesvol uitgeschakeld

en: Preview mode was successfully enabled
nl: Voorbeeldmodus is succesvol ingeschakeld

en: Preview mode:
nl: Voorbeeldmodus:

en: Preview settings successfully deployed. Preview mode remains enabled until it's disabled. Continue testing new settings or disable preview mode if done.
nl: Toepassen instellingen onder voorvertoning geslaagd. Voorvertoning blijft ingeschakeld totdat u het uitschakelt. Ga verder met het proberen van nieuwe instellingen of schakel voorvertoning uit als u klaar bent.

en: Primary %1$sCNAME%2$s:
nl: Primaire %1$sCNAME%2$s:

en: Primary navigation
nl: Primaire navigatie

en: Pro
nl: PRO

en: Pro Features
nl: Pro functies

en: Problem purging
nl: Probleem met opschonen

en: Process %1$sbackground%2$s styles
nl: Verwerk %1$sbackground%2$s stijlen

en: Process %1$simg%2$s tags
nl: Verwerk %1$simg%2$s tags

en: Process CDN queue now
nl: Verwerk CDN wachtrij nu

en: Process HTML image tags
nl: Verwerk HTML afbeelding tags

en: Process background images
nl: Verwerk achtergrondafbeeldingen

en: Processed:
nl: Verwerkt:

en: Processing queue.
nl: Wachtrij verwerken.

en: Processing...
nl: Verwerken…

en: Processing:
nl: Verwerken:

en: Protect your WordPress site from data loss by installing the FREE Total Upkeep plugin.
nl: Bescherm uw WordPress site tegen gegevens verlies door het installeren van de GRATIS Total Upkeep plugin.

en: Proven to boost your site speed—ideal for unique traffic and site needs.
nl: Bewezen om de snelheid van uw site te verhogen - Ideaal voor uniek verkeer en sitebehoeften.

en: Provide the best user experience possible by enhancing by hosting HTML pages and RSS feeds with (supported) CDN's high speed global networks.
nl: Bied de best mogelijke gebruikerservaring door te verbeteren door HTML pagina's en RSS feeds te hosten met (ondersteunde) snelle wereldwijde netwerken van CDN.

en: Provides 30-60% improvement in page generation time for the Genesis Framework by Copyblogger Media.
nl: Biedt 30-60% verbetering in pagina generatie tijd voor het Genesis Framework van Copyblogger Media.

en: Public Key (Backup):
nl: Publieke sleutel (back-up):

en: Public Key:
nl: Publieke sleutel:

en: Pull Zone Name
nl: Naam pull zone

en: Pull Zone could not be automatically created. Please %1$scontact support%2$s for assistance.
nl: De pull zone kon niet automatisch worden aangemaakt. Neem alstublieft %1$scontact op met de ondersteuning%2$s voor hulp.

en: Pull Zone was automatically created.
nl: Pull zone is automatisch gemaakt.

en: Pull origin site URL or IP address.
nl: Trek de URL of het IP-adres van de origin site.

en: Pull zone name:
nl: Naam pull zone:

en: Purge
nl: Opschonen

en: Purge %1$sCDN%2$s completely
nl: %1$sCDN%2$s volledig opschonen

en: Purge %1$sCDN%2$s only if explicit purge button is clicked.
nl: %1$sCDN%2$s opschonen alleen als expliciet op de knop opschonen wordt geklikt.

en: Purge All Behavior
nl: Alle gedrag opschonen

en: Purge All Caches
nl: Alle caches opschonen

en: Purge All Caches Except Bunny CDN
nl: Opschonen alle caches behalve bunny CDN

en: Purge All Caches Except Cloudflare
nl: Alle caches opschonen behalve Cloudflare

en: Purge Cache
nl: Cache opschonen

en: Purge Cloudflare cache
nl: Cloudflare cache opschonen

en: Purge Current Page
nl: Huidige pagina opschonen

en: Purge Logs provide information on when your cache has been purged and what triggered it.
nl: Purge logs geeft informatie over wanneer uw cache is geleegd en wat dit heeft getriggerd.

en: Purge Logs provide information on when your cache has been purged and what triggered it. If you are troubleshooting an issue with your cache being cleared, Purge Logs can tell you why.
nl: Opschoon logs geven informatie over wanneer uw cache is opgeschoond en waardoor deze is geactiveerd. Als u een probleem met het wissen van uw cache aan het oplossen bent, kan Purge Logs uw vertellen waarom.

en: Purge Logs:
nl: Logs opschonen:

en: Purge Modules
nl: Modules opschonen

en: Purge Policy
nl: Opschonen beleid

en: Purge Policy:
nl: Opschoon beleid:

en: Purge URLs
nl: Opschonen URL's

en: Purge URLs Now
nl: Opschonen URL's nu

en: Purge action:
nl: Opschoon actie:

en: Purge from CDN
nl: Opschonen vanuit CDN

en: Purge from cache
nl: Opschonen vanuit de cache

en: Purge limit:
nl: Limiet opschonen:

en: Purge queue
nl: Wachtrij opschonen

en: Purge queue is empty
nl: Opschoon wachtrij is leeg

en: Purge sitemaps:
nl: Sitemaps opschonen:

en: Purge via WP Cron
nl: Opschonen via WP-Cron

en: Purges Log
nl: Opschonen log

en: Purging a URL will remove the file from the CDN cache and re-download it from your origin server. Please enter the exact CDN URL of each individual file. You can also purge folders or wildcard files using * inside of the URL path. Wildcard values are not supported if using Perma-Cache.
nl: Als u een URL verwijdert, wordt het bestand verwijderd uit de CDN cache en opnieuw gedownload van uw origin server. Voer de exacte CDN URL van elk afzonderlijk bestand in. U kunt ook mappen opschonen of bestanden met een jokerteken (*) in het URL pad gebruiken. Jokertekens worden niet ondersteund als u Perma-Cache gebruikt.

en: Query String
nl: Query string

en: Query is rejected
nl: Query is afgewezen

en: Query string sorting:
nl: Sorteren van query string:

en: Queue
nl: Wachtrij

en: Queue Purge All Requests
nl: Wachtrij opschonen alle aanvragen

en: Queue successfully emptied.
nl: Wachtrij succesvol geleegd.

en: Queue successfully processed.
nl: Wachtrij succesvol verwerkt.

en: Quick Reference Chart
nl: Snelle referentiekaart

en: REST API disabled.
nl: REST API uitgeschakeld.

en: REpresentational State Transfer
nl: Representatieve status overdracht

en: Rackspace Cloud Files
nl: Rackspace Cloud bestanden

en: Re-transfer cycle interval:
nl: Re-transfer cyclus interval:

en: Re-transfer cycle limit:
nl: Cyclus beperking voor opnieuw overdragen:

en: Real User Monitoring
nl: Echte gebruiker monitoring

en: Reauthorize
nl: Opnieuw autoriseren

en: Rebuild Requests
nl: Aanvragen herbouwen

en: Receive a detailed performance report with improvements and recommendations.
nl: Ontvang een gedetailleerd rapport met verbeteringen en aanbevelingen.

en: Recently an error occurred while creating the CSS / JS minify cache: %1$s. %2$s
nl: Onlangs is er een fout opgetreden tijdens het maken van de CSS/JS minify cache: %1$s. %2$s

en: Rechecking...
nl: Hercontrole...

en: Redirect users to:
nl: Gebruikers omleiden naar:

en: Redis Database ID:
nl: Redis database ID:

en: Redis extension:
nl: Redis extensie:

en: Redis hostname:port / <acronym title="Internet Protocol">IP</acronym>:port:
nl: Redis hostnaam:port/<acronym title="Internet protocol">IP</acronym>:port:

en: Redis password:
nl: Redis wachtwoord:

en: Reduce load time by decreasing the size and number of CSS and JS files.
nl: Verminder de laadtijd door de grootte en het aantal CSS en JS bestanden te verkleinen.

en: Reduce render-blocking work with %1$sMinify%2$s and schedule non-critical scripts through the %3$sDefer JavaScript%4$s option (PRO) so they execute after the initial paint.
nl: Verminder render-blokkeren werk met %1$sMinify%2$s en abonnement niet-kritieke scripts via de %3$sDefer javaScript%4$s optie (PRO) zodat ze na de initiële schildering worden uitgevoerd.

en: Reduce server load and decrease response time by using the cache available in site visitor's web browser.
nl: Verminder de belasting van de server en verkort de reactietijd door gebruik te maken van de cache die beschikbaar is in de webbrowser van de sitebezoeker.

en: Reduce server load by allowing the web server to handle 404 (not found) errors for static files (images etc).
nl: Verlaag de serverbelasting door de webserver 404 (niet gevonden) fouten voor statische bestanden (afbeeldingen enz.) te laten afhandelen.

en: Reduce server load by caching 404 pages. If the disk enhanced method of disk caching is used, 404 pages will be returned with a 200 response code. Use at your own risk.
nl: Verminder serverbelasting door 404 pagina's tijdelijk op te slaan. Als verbeterde schijfopslag wordt gebruikt voor tijdelijke opslag op schijf, dan worden 404 pagina's geleverd met reactie code 200. Gebruik voor uw eigen risico.

en: Reduce the download time for text-based files.
nl: Download tijd verkleinen voor tekst gebaseerde bestanden.

en: Reduce the time spent parsing CSS by minifying, or deferring non-critical CSS, or removing unused CSS. (Use %1$s %2$sMinify for CSS%3$s and compression.) Use %4$sCDN%5$s and HTTP2 Push if available on server.
nl: Verminder de tijd die wordt besteed aan het parsen van CSS door niet kritieke CSS te verkleinen, of uit te stellen, of ongebruikte CSS te verwijderen. (Gebruik %1$s %2$s verklein voor CSS%3$s en compressie.) gebruik %4$sCDN%5$s en HTTP2 Push indien beschikbaar op de server.

en: Reduce the time spent parsing CSS by minifying, or deferring non-critical CSS, or removing unused CSS. (Use %1$s Minify for %2$sCSS%3$s and compression.) Use %4$sCDN%5$s and HTTP2 Push if available on server.
nl: Verminder de tijd die wordt besteed aan het parsen van CSS door niet kritieke CSS te verkleinen, of uit te stellen, of ongebruikte CSS te verwijderen. (Gebruik %1$s verklein voor %2$sCSS%3$s en compressie.) gebruik %4$sCDN%5$s en HTTP2 Push indien beschikbaar op de server.

en: Reduce your JavaScript payload by implementing code splitting, minifying and compressing your JavaScript code, removing unused code, and following the PRPL pattern. (Use %1$s %2$sMinify for JS%3$s and compression.) Use %4$sCDN%5$s and HTTP2 Push if available on server.
nl: Verminder uw JavaScript belasting door code te splitsen, uw JavaScript code te verkleinen en te comprimeren, ongebruikte code te verwijderen en het PRPL patroon te volgen. (Gebruik %1$s %2$s verklein voor JS%3$s en compressie.) gebruik %4$sCDN%5$s en HTTP2 Push indien beschikbaar op de server.

en: Reduce your JavaScript payload by implementing code splitting, minifying and compressing your JavaScript code, removing unused code, and following the PRPL pattern. (Use %1$s Minify for %2$sJS%3$s and compression.) Use %4$sCDN%5$s and HTTP2 Push if available on server.
nl: Verminder uw JavaScript belasting door code te splitsen, uw JavaScript code te verkleinen en te comprimeren, ongebruikte code te verwijderen en het PRPL patroon te volgen. (Gebruik %1$s verklein voor %2$sJS%3$s en compressie.) gebruik %4$sCDN%5$s en HTTP2 Push indien beschikbaar op de server.

en: Reduced %1$sHTTP%2$s Transactions, %3$sDNS%4$s lookups and reduced document load time
nl: Verminderde %1$sHTTP%2$s transacties, %3$sDNS%4$s lookups en verminderde laadtijd van documenten

en: Reducing CSS parsing time
nl: CSS parse tijd verkorten

en: Reducing JavaScript execution time
nl: De uitvoeringstijd van JavaScript verkorten

en: Reducing the amount of widgets / sections within your web pages or page layouts
nl: Het verminderen van het aantal widgets/secties binnen uw web pagina's of pagina lay-outs

en: Referrer Policy
nl: Verwijzingsbeleid

en: Referrer groups
nl: Verwijzer groepen

en: Referrers:
nl: Verwijzers:

en: Refresh
nl: Verversen

en: Refresh Analysis
nl: Ververs analyse

en: Refreshing...
nl: Vernieuwen...

en: Regenerate
nl: Regenereren

en: Regenerate All
nl: Alles opnieuw genereren

en: Regenerate Current Page
nl: Huidige pagina opnieuw genereren

en: Region %1$s not found.
nl: Regio %1$s niet gevonden.

en: Region:
nl: Regio:

en: Registered fragment groups:
nl: Geregistreerde snippet groepen:

en: Regroup selectors:
nl: Hergroepeer selectoren:

en: Reject HEAD requests:
nl: HEAD aanvragen afwijzen:

en: Reject constants:
nl: Constanten afwijzen:

en: Reject query words:
nl: Weiger query woorden:

en: Reject reasons:
nl: Afwijzing redenen:

en: Rejected cookies:
nl: Afgewezen cookies:

en: Rejected files:
nl: Afgewezen bestanden:

en: Rejected user agents:
nl: Afgewezen user agents:

en: Reload %1$sCNAME%2$ss from RackSpace
nl: Herlaad %1$sCNAME%2$ss van RackSpace

en: Remote Path
nl: Extern pad

en: Remove CSS/JS
nl: CSS/JS verwijderen

en: Remove CSS/JS Individually
nl: CSS/JS afzonderlijk verwijderen

en: Remove CSS/JS On Homepage
nl: CSS/JS verwijderen op homepage

en: Remove Unused CSS/JS
nl: Ongebruikte CSS/JS verwijderen

en: Remove Unwanted/Unused CSS/JS
nl: Ongewenste/ongebruikte CSS/JS verwijderen

en: Remove all plugin data?
nl: Alle plugin gegevens verwijderen?

en: Remove emojis support from your website.
nl: Verwijder emoji ondersteuning van uw site.

en: Remove it for me
nl: Verwijder het voor mij

en: Remove jquery-migrate support from your website front-end.
nl: Verwijder jQuery-migrate ondersteuning van de front-end van uw site.

en: Remove last ;
nl: Verwijder laatste ;

en: Remove list:
nl: Lijst verwijderen:

en: Remove objects from the %1$sCDN%2$s by specifying the relative path on individual lines below and clicking the "Purge" button when done. For example:
nl: Verwijder objecten uit de %1$sCDN%2$s door het relatieve pad op afzonderlijke regels hieronder op te geven en op de knop "Leegmaken" te klikken wanneer u klaar bent. Bijvoorbeeld:

en: Remove query strings from static resources
nl: Verwijder query strings uit statische bronnen

en: Remove space before !important
nl: Verwijder spatie voor !important

en: Remove unnecessary backslashes
nl: Verwijder onnodige backslashes

en: Remove wp-embed.js script from your website. oEmbed functionality still works but you will not be able to embed other WordPress posts on your pages.
nl: Verwijder de wp-insluiten.js script van uw site. Embed functionaliteit werkt nog steeds, maar u kunt geen andere WordPress berichten op uw pagina's insluiten.

en: Removes Set-Cookie header for responses.
nl: Verwijdert de Set-Cookie header voor reacties.

en: Removes specified CSS/JS tags from the homepage or on a per page basis.
nl: Verwijderd gespecificeerde CSS/JS tags van de homepage of per pagina.

en: Removes specified CSS/JS tags from the homepage or on a per page basis. Can be used to eliminate unused CSS/JS on pages that do not require them.
nl: Verwijdert gespecificeerde CSS/JS tags van de homepage of per pagina. Kan worden gebruikt om ongebruikte CSS/JS te verwijderen op pagina's die deze niet nodig hebben.

en: Render blocking CSS delays a webpage from being visible in a timely manner. Eliminate this easily with the click of a button in W3 Total Cache Pro.
nl: Render blokkering van CSS zorgt ervoor dat een webpagina niet tijdig zichtbaar wordt. Elimineer dit eenvoudig met een klik op de knop in W3 Total Cache Pro.

en: Renew Now
nl: Vernieuw nu

en: Renewal Date:
nl: Verlengdatum:

en: Replace Embeds With Screenshots
nl: Insluiten vervangen door schermafbeeldingen

en: Replace site's hostname with:
nl: Vervang de hostnaam van de site door:

en: Replaced URLs for CDN:
nl: Vervangen URL's voor CDN:

en: Report %1$sURL%2$s:
nl: Rapporteer %1$sURL%2$s:

en: Report Mode Only:
nl: Alléén rapport modus:

en: Request URI is rejected
nl: URI aanvraag is afgewezen

en: Request data:
nl: Aanvraag gegevens:

en: Request premium services, suggest a feature or submit a bug using the form below:
nl: Vraag premium diensten aan, stel een functie voor of dien een bug in via het onderstaande formulier:

en: Request professional %1$ssupport%2$s or troubleshoot issues using the common questions below:
nl: Vraag professionele %1$sondersteuning%2$s aan of los problemen op met behulp van de onderstaande veelgestelde vragen:

en: Request time
nl: Tijd aanvragen

en: Request-wide
nl: Aanvraag breed

en: Requested cache storage engine is invalid
nl: Aangevraagde cache opslag engine is ongeldig

en: Requested cache storage engine is not available
nl: Aangevraagde cache opslag engine is niet beschikbaar

en: Requests
nl: Verzoeken

en: Requests handled by PHP
nl: Aanvragen behandeld door PHP

en: Requests/period
nl: Aanvragen/periode

en: Requests/period:
nl: Aanvragen/periode:

en: Requests/sec:
nl: Aanvragen/sec:

en: Requests:
nl: Aanvragen:

en: Required files and directories have been automatically created
nl: Vereiste bestanden en mappen zijn automatisch aangemaakt

en: Requirements: %s
nl: Vereisten: %s

en: Reset configuration:
nl: Configuratie resetten:

en: Resolve issues incorrect odd character encoding that may appear in cached pages.
nl: Oplossen van problemen met verkeerde karaktercodering die kunnen voorkomen in pagina's in de cache.

en: Resources with a "?" in the %1$sURL%2$s are not cached by some proxy caching servers.
nl: Bronnen met een "?" in de %1$sURL%2$s worden niet gecached door sommige proxy caching servers.

en: Respect Existing Headers
nl: Respecteer bestaande headers

en: Responded CSS compression:
nl: Gereageerd CSS compressie:

en: Responded JS compression:
nl: Gereageerd JS compressie:

en: Response Code :
nl: Reactie code :

en: Response Message :
nl: Reactie bericht:

en: Response Time
nl: Reactietijd

en: Response buffering"
nl: Reactie buffering"

en: Response code
nl: Reactie code

en: Rest API Caching
nl: Rest API caching

en: Restarting the web server will empty the opcode cache, which means it will have to be rebuilt over time and your site's performance will suffer during this period. Still, an opcode cache should be installed in any case to maximize WordPress performance.
nl: Bij herstart van de webserver wordt de opcode cache geleegd. Dit betekent dat deze opnieuw moet worden opgebouwd en dat de prestaties van uw site gedurende die tijd lager liggen. Toch moet een opcode cache in ieder geval worden ingeschakeld om de prestaties van WordPress te maximeren.

en: Restore Default Settings
nl: Standaard instellingen terugzetten

en: Restricts from where the protected resource can embed frames.
nl: Beperkt vanaf waar de beschermde bron frames kan insluiten.

en: Restricts the %1$sURL%2$ss which can be used as the target of form submissions from a given context.
nl: Beperkt de %1$sURL%2$ss die kan worden gebruikt als het doel van formulierinzendingen vanuit een bepaalde context.

en: Restricts the %1$sURL%2$ss which can be used in a document's &lt;base&gt; element.
nl: Beperkt de %1$sURL%2$ss die kunnen worden gebruikt in het &lt;basis&gt; element van een document.

en: Restricts the set of plugins that can be embedded into a document by limiting the types of resources which can be loaded.
nl: Beperk de set aan plugins die kan worden ingesloten in een document door de soort bronnen die kunnen worden geladen te beperken.

en: Return
nl: Terug

en: Return URL missing for authorize request!
nl: Return URL ontbreekt voor autorisatie aanvraag!

en: Return correct Content-Type header for %1$sXML%2$s files (e.g., feeds and sitemaps).
nl: Geeft correcte inhoud type header voor %1$sXML%2$s bestanden (bijv. feeds en sitemaps).

en: Reverse Proxy
nl: Omgekeerde proxy

en: Revert
nl: Terugdraaien

en: Revert all converted images in the media library.
nl: Draai alle geconverteerde afbeeldingen in de mediabibliotheek terug.

en: Revert all images:
nl: Alle afbeeldingen terugzetten:

en: Revert all settings to the defaults. Any settings staged in preview mode will not be modified.
nl: Alle instellingen terugzetten naar standaardwaarden. Instellingen die u opvoerde in voorbeeld modus worden niet gewijzigd.

en: Reverted
nl: Teruggedraaid

en: Reverting...
nl: Aan het terugzetten...

en: Review the testing results
nl: Beoordeling van de testresultaten

en: Review your website's third-party code and remove the ones	that aren't adding any value to your website.
nl: Beoordeel de code van uw site en verwijder degene die geen waarde toevoegen aan uw site.

en: Review your website's third-party code and remove the ones that aren't adding any value to your website.
nl: Beoordeel de code van uw site en verwijder degene die geen waarde toevoegen aan uw site.

en: Rewrite %1$sURL%2$s structure
nl: Herschrijf %1$sURL%2$s structuur

en: Rewrite %1$sURL%2$s structure of objects
nl: Herschrijf %1$sURL%2$s structuur van objecten

en: Rewrite Rules
nl: Regels herschrijven

en: Rewrite Rules (based on active settings)
nl: Herschrijf regels (gebaseerd op actuele instellingen)

en: Rocket Loader is a general-purpose asynchronous JavaScript loader coupled with a lightweight virtual browser which can safely run any JavaScript code after window.onload.
nl: Rocket Loader is een asynchrone JavaScript lader voor algemeen gebruik in combinatie met een lichtgewicht virtuele browser die veilig alle JavaScript code kan uitvoeren na window.onload.

en: Rocket Loader:
nl: Rocket loader:

en: Route users to a nearby CDN.
nl: Leid gebruikers naar een CDN in de buurt.

en: Run the test multiple times to smooth out variability and rely on the Average column when choosing your setting.
nl: Voer de test meerdere keren uit om variabiliteit te verminderen en vertrouw op de gemiddelde kolom bij het kiezen van uw instelling.

en: Running Analysis. This may take up to 2 minutes.
nl: Analyse uitvoeren. Dit kan tot 2 minuten duren.

en: SKIP
nl: OVERSLAAN

en: SSL is rejected
nl: SSL wordt geweigerd

en: SSL-FTP connection (FTPS)
nl: SSL FTP verbinding (FTPS)

en: Safe optimisations
nl: Veilige optimalisaties

en: Sales Questions
nl: Vragen over de verkoop

en: Save New Relic settings
nl: Sla New Relic instellingen op

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Save Settings & Purge Caches
nl: Instellingen opslaan & cache opschonen

en: Save all settings
nl: Alle instellingen opslaan

en: Save configuration file
nl: Configuratiebestand opslaan

en: Save server resources or add scale and performance by caching the WordPress Rest API with W3TC Pro.
nl: Bespaar serverbronnen of voeg schaal en prestaties toe door de WordPress Rest API te cachen met W3TC Pro.

en: Scheduling Page Cache purges
nl: Het abonnementen van pagina cache opschoningen

en: Scheduling cache purges
nl: Het inplannen van cache opschonen

en: Screenshots
nl: Schermafbeeldingen

en: Script Embed method:
nl: Script methode insluiten:

en: Scripts that were not already detected above may require %1$sprofessional consultation%2$s to implement.
nl: Voor scripts die hierboven nog niet zijn ontdekt, kan %1$sprofessionele raadpleging%2$s nodig zijn.

en: Search
nl: Zoeken

en: Search result (and similar) pages will be cached if enabled.
nl: Pagina's met zoekresultaten (en soortgelijke) worden in de cache opgeslagen indien ingeschakeld.

en: Secondary navigation
nl: Secundaire navigatie

en: Secret key not specified.
nl: Geheime sleutel niet opgegeven.

en: Secret key:
nl: Geheime sleutel:

en: Secure Shell
nl: Veilige shell

en: Secure Sockets Layer">
nl: Secure sockets layer">

en: Security Headers
nl: Beveiling headers

en: Security Headers: Quick Reference
nl: Beveiligingsheader: snelle referentie

en: Security header (%1$sSSL%2$s):
nl: Beveiligingsheader (%1$sSSL%2$s):

en: Security level:
nl: Beveiligingsniveau:

en: Security violation
nl: Beveiligings overtreding

en: Select
nl: Selecteer

en: Select %1$s
nl: Selecteer %1$s

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Select Application
nl: Selecteer applicatie

en: Select a pull zone
nl: Selecteer een pull zone

en: Select container to use
nl: Selecteer te gebruiken container

en: Select distribution to use
nl: Selecteer distributie om te gebruiken

en: Select folder
nl: Selecteer map

en: Select hooks
nl: Selecteer hooks

en: Select hooks from the list that should not be cached if user belongs to any of the roles selected below.
nl: Selecteer hooks uit de lijst die niet in de cache mogen worden opgeslagen als de gebruiker tot een van de hieronder geselecteerde rollen behoort.

en: Select manual mode to use fields on the Minify settings tab to specify files to be minified, otherwise files will be minified automatically.
nl: Selecteer de handmatige modus om velden op de tab Minify instellingen te gebruiken om aan te geven welke bestanden moeten worden geminimaliseerd. Anders worden bestanden automatisch geminimaliseerd.

en: Select region
nl: Selecteer regio

en: Select roles:
nl: Selecteer rollen:

en: Select service to use
nl: Selecteer dienst om te gebruiken

en: Select the %1$sCDN%2$s type you wish to use.
nl: Selecteer het %1$sCDN%2$s type dat u wilt gebruiken.

en: Select the %1$sCDN%2$s type you wish to use. %3$s
nl: Selecteer het %1$sCDN%2$s type dat u wilt gebruiken. %3$s

en: Select user roles that %1$sRUM%2$s should be enabled for:
nl: Selecteer gebruikersrollen waarvoor %1$sRUM%2$s moet worden ingeschakeld:

en: Select user roles that should not receive cached pages:
nl: Selecteer gebruikersrollen die geen pagina's in de cache mogen ontvangen:

en: Select user roles that should not use the fragment cache.
nl: Selecteer gebruikersrollen die de samenvatting cache niet mogen gebruiken.

en: Select user roles that will use the origin server exclusively:
nl: Selecteer gebruikersrollen die uitsluitend de oorspronkelijke server gebruiken:

en: Select zone
nl: Selecteer zone

en: Selecting "Yes" will permanently delete all W3 Total Cache settings, cached data, and other plugin-related information from your site. This action cannot be undone.
nl: Als u "Ja" selecteert, worden alle instellingen van W3 Total Cache, gegevens in de cache en andere plugin gerelateerde informatie permanent van uw site verwijderd. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Self-hosted / File Transfer Protocol Upload
nl: Zelfgehost / File Transfer Protocol uploaden

en: Send session cookies only to secure connections:
nl: Verstuur sessie cookies alléén via beveiligde verbindingen:

en: Sending...
nl: Bezig met verzenden...

en: Sending:
nl: Bezig met verzenden:

en: Serve HTML pages cache-first.
nl: Serveer HTML pagina's cache eerst.

en: Serve prerendered markup via %1$sPage Cache%2$s and trim script payloads with %3$sMinify%4$s so less JavaScript runs before each interaction.
nl: Serveer vooraf gerenderde mark-up via %1$sPagina cache%2$s en verklein script payloads met %3$sMinify%4$s zodat er minder JavaScript wordt uitgevoerd vóór elke interactie.

en: Serve the main HTML as quickly as possible by enabling %1$s %2$sPage Caching%3$s (fastest module).
nl: Serveer de hoofd HTML zo snel mogelijk door %1$s %2$spagina caching%3$s (snelste module) in te schakelen.

en: Server Error
nl: Serverfout

en: Server Modules &amp; Resources:
nl: Server modules & gegevensbronnen:

en: Server Preparation
nl: Server voorbereiding

en: Server side exclude:
nl: Serverzijde uitsluiting:

en: Service not configured.
nl: Dienst niet geconfigureerd.

en: Service:
nl: Dienst:

en: Services
nl: Diensten

en: Set Last-Modified header
nl: Instellen laatst gewijzigd header

en: Set W3 Total Cache header
nl: W3 Total Cache header instellen

en: Set cookie domain to "%1$s"
nl: Stel het cookie domein in op "%1$s"

en: Set entity tag (ETag)
nl: Entiteitstag instellen (ETag)

en: Set entity tag (eTag)
nl: Entiteitstag instellen (eTag)

en: Set expires header
nl: Instellen header verloop

en: Set objects to publicly accessible on upload:
nl: Stel objecten in op publiekelijk toegankelijk bij het uploaden:

en: Set pragma and cache-control headers to encourage browser caching of files.
nl: Stel de pragma en cache control headers in om het cachen van browser bestanden te bevorderen.

en: Set the ETag header to encourage browser caching of files.
nl: Stel de Etag header in om het cachen van browser bestanden aan te moedigen.

en: Set the Last-Modified header to enable 304 Not Modified response.
nl: Stel de Last-Modified header in om 304 Not Modified reactie in te schakelen.

en: Set the expires header to encourage browser caching of files.
nl: Stel een verlooptijd in voor de header om het cachen van browser bestanden te bevorderen.

en: Set the permissions of wp-content/ back to 755, e.g.:
nl: Zet de rechten van wp-content/ terug naar 755, bijv.:

en: Set this header to assist in identifying optimized files.
nl: Stel deze header in om te helpen bij het identificeren van geoptimaliseerde bestanden.

en: Sets/period:
nl: Sets/periode:

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings can be modified by visiting
nl: Instellingen kunnen worden gewijzigd door naar

en: Settings not updated
nl: Instellingen niet geüpdatet

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Settings successfully imported.
nl: Instellingen succesvol geïmporteerd.

en: Settings successfully restored.
nl: Instellingen succesvol teruggezet.

en: Settings that affect Browser Cache settings for files hosted by the CDN have been changed. To apply the new settings %1$s and %2$s. %3$s
nl: Instellingen die van invloed zijn op browser cache instellingen voor bestanden gehost door het CDN zijn gewijzigd. Om de nieuwe instellingen %1$s en %2$s toe te passen. %3$s

en: Settings updated
nl: Instellingen geüpdatet

en: Setup Complete!
nl: Installatie afgerond!

en: Setup Guide
nl: Installatiehandleiding

en: Setup Guide Wizard
nl: Installatiegids wizard

en: Setup Guides from Partner Hosts
nl: Installatiegidsen van partner hosts

en: Setup includes integration with W3 Total Cache FSD CDN Pro for seamless performance.
nl: Setup omvat integratie met W3 total cache FSD CDN Pro voor naadloze prestaties.

en: Shared Server (disk enhanced is best):
nl: Gedeelde server (schijf verbeterd is het beste):

en: Shared Server:
nl: Gedeelde server:

en: Shared hosting Page Cache guide
nl: Shared hosting pagina cache handleiding

en: Shopping around for better hosting? Checkout our
nl: Aan het rondkijken voor betere hosting? Afrekenen met onze

en: Short init
nl: Korte initialisatie

en: Show More
nl: Toon meer

en: Show converted image attachments in the Media Library.
nl: Geconverteerde afbeeldingsbijlagen weergeven in de mediabibliotheek.

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Sign Up Now
nl: Nu inschrijven

en: Sign up now to enjoy a special offer!
nl: Meld u nu aan voor een speciale aanbieding!

en: Significantly reduce the default %1$sTTL%2$s for comment cookies to reduce the number of authenticated user traffic. Enter -1 to revert to default %3$sTTL%4$s.
nl: Verlaag de standaard %1$sTTL%2$s voor reactie cookies aanzienlijk om het aantal geauthenticeerde gebruikersverkeer te verminderen. Voer -1 in om terug te keren naar de standaard %3$sTTL%4$s.

en: Simple Authentication and Security Layer
nl: Eenvoudige authenticatie en beveiligingslaag

en: Simple Notification Service
nl: Eenvoudige melding dienst

en: Simple optimizations
nl: Eenvoudige optimalisaties

en: Simplified (ignore the query string when delivering a cached resource)
nl: Vereenvoudigd (negeer de query string bij het leveren van een gegevensbron in de cache)

en: Size used (MB)
nl: Gebruikte grootte (MB)

en: Size used:
nl: Grootte gebruikt:

en: Skip & Deactivate
nl: Overslaan & deactiveren

en: Slot time (seconds):
nl: Slottijd (seconden):

en: Slots collected:
nl: Verzamelde slots:

en: Slowest requests (in debug mode only)
nl: Langzaamste aanvragen (alleen in debug modus)

en: Some %1$sCDN%2$s providers may or may not support %3$sSSL%4$s, contact your vendor for more information.
nl: Sommige %1$sCDN%2$s providers ondersteunen wel of niet %3$sSSL%4$s, neem contact op met uw leverancier voor meer informatie.

en: Some statistics are available directly on your Performance Dashboard, however, the comprehensive suite of statistics are available on the Statistics screen. Web server logs created by Nginx or Apache can be analyzed if accessible.
nl: Sommige statistieken zijn rechtstreeks beschikbaar op uw prestatie dashboard, maar de uitgebreide reeks statistieken is beschikbaar op het scherm Statistieken. Web server logs gemaakt door Nginx of Apache kunnen worden geanalyseerd als ze toegankelijk zijn.

en: Some themes and plugins are loading CSS files or parts of the CSS files on all pages and not only on the pages that should be loading on. For example if you are using some contact form plugin, there is a chance that the CSS file of that plugin will load not only on the /contact/ page, but on all other pages as well and this is why the unused CSS should be removed.
nl: Sommige thema's en plugins laden CSS bestanden of delen van CSS bestanden op alle pagina's en niet alleen op de pagina's waar dat zou moeten. Als u bijvoorbeeld een contact formulier plugin gebruikt, is er een kans dat het CSS bestand van die plugin niet alleen op de /contact/ pagina wordt geladen, maar ook op alle andere pagina's. Daarom moet de ongebruikte CSS worden verwijderd.

en: Some themes and plugins are loading JS files or parts of the JS files on all pages and not only on the pages that should be loading on. For example if you are using some contact form plugin, there is a chance that the JS file of that plugin will load not only on the /contact/ page, but on all other pages as well and this is why the unused JS should be removed.
nl: Sommige thema's en plugins laden JS bestanden of delen van JS bestanden op alle pagina's en niet alleen op de pagina's waar dat zou moeten. Als u bijvoorbeeld een contact formulier plugin gebruikt, is er een kans dat het JS bestand van die plugin niet alleen op de /contact/ pagina wordt geladen, maar ook op alle andere pagina's. Daarom moet de ongebruikte JS worden verwijderd.

en: Sometimes, you'll encounter a complex issue involving your cache being purged for an unknown reason. The Purge Logs functionality can help you easily resolve those issues.
nl: Soms ervaar uw een complex probleem waarbij uw cache zonder reden wordt geschoond. Met de functie logs opschonen kunt u deze problemen gemakkelijk oplossen.

en: Sort Properties
nl: Sorteer eigenschappen

en: Sort Selectors (caution)
nl: Sorteer selectoren (let op)

en: South America (São Paulo)
nl: Zuid Amerika (São Paulo)

en: Specifies the origins that can serve web fonts.
nl: Specificeert de oorsprong die lettertypen kan aanleveren.

en: Specifies valid parents that may embed a page using &lt;frame&gt;, &lt;iframe&gt;, &lt;object&gt;, &lt;embed&gt;, or &lt;applet&gt;.
nl: Specificeert geldige hoofdpagina die een pagina mogen insluiten met &lt;frame&gt;, &lt;iframe&gt;, &lt;object&gt;, &lt;insluiten&gt;, or &lt;applet&gt;.

en: Specifies valid sources for %1$sCSS%2$s stylesheets.
nl: Specificeert geldige bronnen voor %1$sCSS%2$s stylesheets.

en: Specifies valid sources for JavaScript <script> elements.
nl: Specificeert geldige gegevensbronnen voor JavaScript <script> elementen.

en: Specifies valid sources for JavaScript inline event handlers.
nl: Specificeert geldige gegevensbronnen voor JavaScript inline event handlers.

en: Specifies valid sources for JavaScript.
nl: Specificeert geldige bronnen voor JavaScript.

en: Specifies valid sources for Worker, SharedWorker, or ServiceWorker scripts.
nl: Specificeert geldige gegevensbronnen voor Worker-, SharedWorker- of ServiceWorker scripts.

en: Specifies valid sources for images and favicons.
nl: Specificeert geldige bronnen voor afbeeldingen en favicons.

en: Specifies valid sources for inline styles applied to individual DOM elements.
nl: Specificeert geldige gegevensbronnen voor inline stijlen toegepast op individuele DOM elementen.

en: Specifies valid sources for loading media using the &lt;audio&gt; and &lt;video&gt; elements.
nl: Specificeert geldige bronnen voor het laden van media met behulp van de elementen &lt;audio&gt; en &lt;video&gt;.

en: Specifies valid sources for stylesheet <style> elements and <link> elements with rel="stylesheet".
nl: Specificeert geldige gegevensbronnen voor stylesheet <style> elementen en <link> elementen met rel="stylesheet".

en: Specifies which manifest can be applied to the resource.
nl: Specificeert welk manifest op de gegevensbron kan worden toegepast.

en: Specify API Key
nl: API-sleutel opgeven

en: Specify a regular expression that matches your sitemaps.
nl: Geef een reguliere expressie op die overeenkomt met uw sitemaps.

en: Specify absolute or relative URLs, or file names to be excluded from loading on the homepage. Include one entry per line, e.g. (googletagmanager.com, /wp-content/plugins/woocommerce/, myscript.js, name="myscript", etc.)
nl: Geef absolute of relatieve URL's of bestandsnamen op die niet geladen mogen worden op de homepage. Neem één invoer per regel op, bijv. (Googletagmanager.com, /wp-content/plugins/WooCommerce/, myscript.js, name="myscript", enz.)

en: Specify account credentials:
nl: Geef account referenties op:

en: Specify additional page headers to cache.
nl: Specificeer extra pagina headers om te cachen.

en: Specify additional pages to purge. Including parent page in path. Ex: parent/posts.
nl: Geef extra pagina's op om te verwijderen. Inclusief hoofd pagina in pad. Ex: parent/post.

en: Specify any files outside of theme or other common directories to host with the %1$sCDN%2$s.
nl: Geef alle bestanden op buiten het thema of andere algemene folders die moeten worden gehost met de %1$sCDN%2$s.

en: Specify browser cache policy for Cascading Style Sheets and JavaScript files.
nl: Specificeer browser cache beleid voor Cascading Style Sheets en JavaScript bestanden.

en: Specify browser cache policy for posts, pages, feeds and text-based files.
nl: Specificeer browser cachebeleid voor berichten, pagina's, feeds en op tekst gebaseerde bestanden.

en: Specify domains that browsers should preconnect to. Include one entry per line, e.g. (https://cdn.domain.com, https://fonts.googleapis.com, https://www.google-ananlytics.com, etc.)
nl: Geef domeinen op waarmee browsers vooraf verbinding moeten maken. Neem één invoer per regel op, bijv. (https://cdn.domain.com, https://fonts.googleapis.com, https://www.google-ananlytics.com, enz.)

en: Specify domains whose DNS should be prefetched by browsers. Include one entry per line, e.g. (https://cdn.domain.com, https://fonts.googleapis.com, https://www.google-ananlytics.com, etc.)
nl: Geef domeinen op waarvan de DNS geprefetched moet worden door browsers. Neem één invoer per regel op, bijv. (https://cdn.domain.com, https://fonts.googleapis.com, https://www.google-ananlytics.com, enz.)

en: Specify email addresses for completed removal notifications. One email per line.
nl: Geef e-mailadressen op voor afgeronde verwijdering meldingen. Eén e-mail per regel.

en: Specify external files/libraries that should be combined.
nl: Specificeer externe bestanden/bibliotheken die moeten worden gecombineerd.

en: Specify fragment groups that should be managed by W3 Total Cache. Enter one action per line comma delimited, e.g. (group, action1, action2). Include the prefix used for a transient by a theme or plugin.
nl: Specificeer fragment groepen die moeten worden beheerd door W3 Total Cache. Voer één actie in per door komma's gescheiden regel, bijv. (groep, actie1, actie2). Voeg het voorvoegsel toe dat wordt gebruikt voor een transiënt door een thema of plugin.

en: Specify full home %1$sURL%2$ss of your mirrors so that plugin will flush it's cache when content is changed. For example:%3$s http://my-site.com%4$shttp://www.my-site.com%5$shttps://my-site.com %6$s
nl: Geef de volledige home %1$sURL%2$s van uw mirrors op, zodat de plugin de cache leeg maakt wanneer de inhoud is gewijzigd. Bijvoorbeeld:%3$s http://my-site.com%4$shttp://www.my-site.com%5$shttps://my-site.com %6$s

en: Specify global browser cache policy.
nl: Geef het algemene browser cache beleid op.

en: Specify how long %s files should be cached (in seconds).
nl: Geef aan hoe lang %s bestanden gecached moeten worden (in seconden).

en: Specify how long a visitor is allowed access to your site after successfully completing a challenge (such as a CAPTCHA). After the %1$sTTL%2$s has expired the visitor will have to complete a new challenge.
nl: Geef aan hoe lang een bezoeker toegang krijgt tot uw site na het succesvol voltooien van een uitdaging (zoals een CAPTCHA). Nadat de %1$sTTL%2$s is verlopen zal de bezoeker een nieuwe uitdaging moeten voltooien.

en: Specify key Audio URLs that should be preloaded by browsers. Include one entry per line, e.g. (https://example.com/example.mp3, etc.)
nl: Geef sleutel audio URL's op die vooraf geladen moeten worden door browsers. Voeg één invoer per regel toe, bijv. (https://example.com/example.mp3, enz.)

en: Specify key CSS URLs that should be preloaded by browsers. Include one entry per line, e.g. (https://example.com/example.css, etc.)
nl: Geef sleutel CSS URL's op die vooraf geladen moeten worden door browsers. Voeg één invoer per regel toe, bijv. (https://example.com/example.css, enz.)

en: Specify key Document URLs that should be preloaded by browsers. Include one entry per line, e.g. (https://example.com/example.pdf, etc.)
nl: Specificeer sleutel URL's voor documenten die vooraf geladen moeten worden door browsers. Neem één invoer per regel op, bijv. (https://example.com/example.pdf, enz.)

en: Specify key Font URLs that should be preloaded by browsers. Include one entry per line, e.g. (https://example.com/example.woff, etc.)
nl: Geef de sleutel lettertypen URL's op die vooraf geladen moeten worden door browsers. Neem één invoer per regel op, bijv. (https://example.com/example.woff, enz.)

en: Specify key Image URLs that should be preloaded by browsers. Include one entry per line, e.g. (https://example.com/example.png, etc.)
nl: Sleutel afbeelding URL's opgeven die vooraf geladen moeten worden door browsers. Neem één invoer per regel op, bijv. (https://example.com/example.png, enz.)

en: Specify key JavaScript URLs that should be preloaded by browsers. Include one entry per line, e.g. (https://example.com/example.js, etc.)
nl: Geef sleutel JavaScript URL's op die vooraf geladen moeten worden door browsers. Voeg één invoer per regel toe, bijv. (https://example.com/example.js, enz.)

en: Specify key Video URLs that should be preloaded by browsers. Include one entry per line, e.g. (https://example.com/example.mp4, etc.)
nl: Specificeer sleutel URL's voor video die vooraf geladen moeten worden door browsers. Voeg één invoer per regel toe, bijv. (https://example.com/example.mp4, enz.)

en: Specify keywords to match any attribute of script tags containing the "src" attribute. Include one entry per line, e.g. (googletagmanager.com, gtag/js, myscript.js, and name="myscript")
nl: Specificeer keywords om overeen te komen met elk attribuut van script tags die het "src" attribuut bevatten. Neem één invoer per regel op, bijv. (Googletagmanager.com, gtag/js, myscript.js, en name="myscript")

en: Specify memcached password, when %1$sSASL%2$s authentication used
nl: Geef het memcached wachtwoord op, wanneer %1$sSASL%2$s authenticatie gebruikt wordt

en: Specify memcached password, when <acronym title="Simple Authentication and Security Layer">SASL</acronym> authentication used
nl: Specificeer het memcached wachtwoord, wanneer<acronym title="Simple Authentication and Security Layer">SASL</acronym>authenticatie gebruikt

en: Specify memcached username, when %1$sSASL%2$s authentication used
nl: Specificeer gebruikersnaam in geheugencache, wanneer %1$sSASL%2$s authenticatie gebruikt

en: Specify memcached username, when <acronym title="Simple Authentication and Security Layer">SASL</acronym> authentication used
nl: Specificeer memcached gebruikersnaam, wanneer<acronym title="Simple Authentication and Security Layer">SASL</acronym>authenticatie gebruikt

en: Specify number of pages that lists posts (archive etc.) that should be purged on post updates etc., i.e. example.com/ ... example.com/page/5. %1$s0 means all pages that lists posts are purged, i.e. example.com/page/2 ...
nl: Geef het aantal pagina's op met vermeldingen (archief enz.) die moeten worden opgeschoond bij het updaten van berichten enz., bijv. example.com/... example.com/page/5. %1$s0 betekent dat alle pagina's met vermeldingen worden opgeschoond, bijv. example.com/page/2...

en: Specify page headers:
nl: Specificeer pagina headers:

en: Specify pages and feeds to purge
nl: Geef pagina's en feeds op om op te schonen

en: Specify redis password
nl: Redis wachtwoord opgeven

en: Specify redis password, when %1$sSASL%2$s authentication used
nl: Geef het redis wachtwoord op wanneer %1$sSASL%2$s verificatie wordt gebruikt

en: Specify the %1$sAPI%2$s Key.
nl: Geef de %1$sAPI%2$s sleutel op.

en: Specify the %1$sAPI%2$s secret.
nl: Geef het %1$sAPI%2$s geheim op.

en: Specify the %1$sSNS%2$s topic.
nl: Geef het onderwerp %1$sSNS%2$s op.

en: Specify the Amazon %1$sSNS%2$s service endpoint hostname. If empty, then default "sns.us-east-1.amazonaws.com" will be used.
nl: Geef de hostnaam van het Amazon %1$sSNS%2$s dienst endpoint op. Als dit leeg is, wordt standaard "sns.us-east-1.Amazonaws.com" gebruikt.

en: Specify the IP addresses of your varnish instances above. The %1$sVCL%2$s's %3$sACL%4$s must allow this request.
nl: Geef hierboven de IP-adressen van uw varnish instances op. De %1$sVCL%2$s%3$sACL%4$s moeten deze aanvraag toestaan.

en: Specify the conditions for which the target file should be %1$sd based on matching absolute/relative page URLs. Include one entry per line.
nl: Geef de voorwaarden op waarvoor het doelbestand %1$sd moet zijn op basis van overeenkomende absolute/relatieve URL's van pagina's. Voeg één invoer per regel toe.

en: Specify the conditions for which the target file should be %1$sd based on matching page content. Include one entry per line.
nl: Geef de voorwaarden op waaronder het doelbestand %1$sd moet zijn op basis van overeenkomende inhoud van de pagina. Neem één invoer per regel op.

en: Specify the conditions for which the target file should be excluded based on matching absolute/relative page URLs. Include one entry per line.
nl: Geef de voorwaarden op waaronder het doelbestand moet worden uitgesloten op basis van overeenkomende absolute/relatieve URL's van pagina's. Neem één invoer per regel op.

en: Specify the conditions for which the target file should be excluded based on matching page content. Include one entry per line.
nl: Geef de voorwaarden op waaronder het doelbestand moet worden uitgesloten op basis van overeenkomende inhoud van de pagina. Neem één invoer per regel op.

en: Specify the conditions for which the target file should be included based on matching absolute/relative page URLs. Include one entry per line.
nl: Geef de voorwaarden op waaronder het doelbestand moet worden opgenomen op basis van overeenkomende absolute/relatieve URL's van pagina's. Neem één invoer per regel op.

en: Specify the conditions for which the target file should be included based on matching page content. Include one entry per line.
nl: Geef de voorwaarden op waaronder het doelbestand moet worden opgenomen op basis van overeenkomende inhoud van de pagina. Neem één invoer per regel op.

en: Specify the cookies for this group. Values like 'cookie', 'cookie=value', and cookie[a-z]+=value[a-z]+ are supported. Remember to escape special characters like spaces, dots or dashes with a backslash. Regular expressions are also supported.
nl: Specificeer de cookies voor deze groep. Waarden als 'cookie', 'cookie=waarde', en cookie[a-z]+=waarde[a-z]+ worden ondersteund. Vergeet niet om speciale tekens zoals spaties, punten of streepjes te escapen met een backslash. Reguliere expressies worden ook ondersteund.

en: Specify the directory where files must be uploaded to be accessible in a web browser (the document root).
nl: Geef de folder op waar bestanden moeten worden geüpload om toegankelijk te zijn in een webbrowser (de document root).

en: Specify the feed types to purge:
nl: Specificeer de feed types om op te schonen:

en: Specify the file types in the active theme to host with the %1$sCDN%2$s.
nl: Specificeer de bestandstypen in het actieve thema om te hosten met de %1$sCDN%2$s.

en: Specify the file types within the WordPress core to host with the %1$sCDN%2$s.
nl: Geef de bestand typen op binnen de WordPress core die moeten worden gehost met de %1$sCDN%2$s.

en: Specify the interval between download and update of external files in the minify cache. Hint: 6 hours is 21600 seconds. 12 hours is 43200 seconds. 24 hours is 86400 seconds.
nl: Specificeer het interval tussen het downloaden en updaten van externe bestanden in de verkleiningscache. Tip:6 uur is 21600 seconden. 12 uur is 43200 seconden. 24 uur is 86400 seconden.

en: Specify the interval between upload of changed files.
nl: Specificeer de interval tussen het uploaden van gewijzigde bestanden.

en: Specify the pages and feeds to purge when posts are created, edited, or comments posted. The defaults are recommended because additional options may reduce server performance:
nl: Geef de pagina's en feeds op die moeten worden opgeschoond wanneer berichten worden gemaakt, bewerkt of reacties worden geplaatst. De standaardinstellingen worden aanbevolen omdat extra opties de prestaties van de server kunnen verminderen:

en: Specify the path of files that should not use the %1$sCDN%2$s.
nl: Geef het pad op van bestanden die de %1$sCDN%2$s niet mogen gebruiken.

en: Specify the referrers for this group. Remember to escape special characters like spaces, dots or dashes with a backslash. Regular expressions are also supported.
nl: Geef de verwijzers voor deze groep op. Vergeet niet om speciale tekens zoals spaties, punten of streepjes te escapen met een backslash. Reguliere expressies worden ook ondersteund.

en: Specify the server's address, e.g.: "ftp.domain.com". Try "127.0.0.1" if using a sub-domain on the same server as your site.
nl: Geef het adres van de server op, b.v.: "ftp.domain.com". Probeer "127.0.0.1" als u een subdomein gebruikt op de server waarop uw site ook draait.

en: Specify the user agents for this group. Remember to escape special characters like spaces, dots or dashes with a backslash. Regular expressions are also supported.
nl: Specificeer de user agents voor deze groep. Vergeet niet om speciale tekens zoals spaties, punten of streepjes te escapen met een backslash. Reguliere expressies worden ook ondersteund.

en: Specify user agents that should not access files hosted with the %1$sCDN%2$s.
nl: Geef user agents op die geen toegang mogen hebben tot bestanden die worden gehost met de %1$sCDN%2$s.

en: Specify user agents that will never receive minified content.
nl: Specificeer user agents die nooit verkleinde inhoud zullen ontvangen.

en: Split any remaining long tasks with requestAnimationFrame, requestIdleCallback, or Web Workers so user input stays responsive.
nl: Splits de resterende lange taken met requestAnimationFrame, requestIdleCallback of Web Workers zodat gebruikersinvoer responsive blijft.

en: Spread the Word
nl: Vertel het verder

en: Standard (balance between readability and size)
nl: Standaard (balans tussen leesbaarheid en grootte)

en: Start Time
nl: Start tijd

en: Start with minify for your %1$sCSS%2$s using auto mode first. If you have any issues at that step,
    							contact your developer(s) and report a bug. They should be able to point you in the right
    							direction or correct the issue in a future update.
nl: Begin eerst met verkleinen voor uw %1$sCSS%2$s in de automatische modus. Als u problemen ondervindt bij die stap, ↵→ → → → → → → neem contact op met uw ontwikkelaar(s) en rapporteer een bug. Ze zouden u in de juiste richting kunnen wijzen↵→ → → → → → → het probleem oplossen of oplossen in een toekomstige update.

en: Start your optimization journey with W3 Total Cache as the foundation.
nl: Begin u optimalisatietraject met W3 total cache als basis.

en: Static Requests/period:
nl: Statische aanvragen/periode:

en: Static Requests/second:
nl: Statische aanvragen/tweede:

en: Static files cache successfully emptied.
nl: Cache van statische bestanden is succesvol geleegd.

en: Static time to process (ms):
nl: Statische tijd om te verwerken (ms):

en: Statistic
nl: Statistiek

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Statistics provides near-complete transparency into the behavior of your caching performance, allowing you to identify opportunities to further improve your website speed and ensure operations are working as expected. Includes metrics like cache sizes, object lifetimes, hit vs miss ratio, etc across every caching method configured in your settings.
nl: Statistieken bieden bijna volledige transparantie in het gedrag van uw cache prestaties, waardoor uw mogelijkheden kunt identificeren om de snelheid van uw site verder te verbeteren en ervoor te zorgen dat de activiteiten werken zoals verwacht. Bevat statistieken zoals cache grootte, object levensduur, hit vs miss-ratio, enz. Voor elke cache methode die in uw instellingen is geconfigureerd.

en: Stick to using compositor properties to keep events away from the main-thread. Compositor properties are run on a separate compositor thread, freeing the main-thread for longer and improving your page load performance.
nl: Blijf bij het gebruik van compositor eigenschappen om gebeurtenissen uit de buurt van de hoofd thread te houden. Compositor eigenschappen worden uitgevoerd op een afzonderlijke compositor thread, waardoor de hoofd thread langer vrijkomt en de laadprestaties van uw pagina's worden verbeterd.

en: Still want to get started? Now for the Pro' tips:
nl: Wilt u nog aan de slag? Nu voor de Pro' tips:

en: Storage Engine
nl: Opslag engine

en: Store transients in database
nl: Transiënten in database opslaan

en: Store transients in database even when external cache is used, which allows transient values to survive object cache cleaning/expiration
nl: Transiënten in database opslaan, zelfs wanneer externe cache wordt gebruikt, wat toestaat dat transiënt waarden het schoonmaken/verlopen van object cache overleven

en: Strips metadata and compresses your images for faster page load times.
nl: Stript meta gegevens en comprimeert uw afbeeldingen voor snellere laad tijden van pagina's.

en: Subject Public Key Information
nl: Onderwerp publieke sleutelinformatie

en: Subject:
nl: Onderwerp:

en: Submit
nl: Verzenden

en: Submit & Deactivate
nl: Indienen & deactiveren

en: Submit a Bug Report
nl: Dien een bug rapport in

en: Submitted
nl: Verzonden

en: Submitted %1$u image for processing. | Submitted %1$u images for processing.
nl[0]: Ingediend %1$u afbeelding voor verwerking.
nl[1]: Ingediend %1$u afbeeldingen voor verwerking.

en: Subscribe to Go Faster Now
nl: Abonneer op Go Faster Now

en: Subscription level:
nl: Abonnementsniveau:

en: Succeeded
nl: Gelukt

en: Success
nl: Succes

en: Successful: %1$u | Skipped: %2$u | Errored: %3$u | Invalid: %4$u
nl: Geslaagd: %1$u | Overgeslagen: %2$u | Fout: %3$u | Ongeldig: %4$u

en: Successfully purged URL
nl: URL succesvol opgeschoond

en: Successfully regenerated entry.
nl: Invoer met succes geregenereerd.

en: Suggest a New Feature
nl: Stel een nieuwe functie voor

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Support Center
nl: Ondersteuningscentrum

en: Supported
nl: Ondersteund

en: Suspended
nl: Opgeschort

en: Swarmify API Key required in order to start optimizing your videos experience
nl: Swarmify API-sleutel vereist om te beginnen met het optimaliseren van uw video ervaring

en: Swarmify Extension Settings
nl: Instellingen voor Swarmify extensie

en: Swarmify extension is currently
nl: Swarmify extensie is nu

en: Switch to %1$slist mode%2$s for image format conversions.
nl: Stap over naar lijstweergave %1$s voor afbeelding format conversies %2$s.

en: System Info
nl: Systeem informatie

en: Tailored W3 Total Cache setup, customized for your theme, plugins, and server.
nl: Aangepaste W3 Total Cache instelling, aangepast voor uw thema, plugins en server.

en: Take a minute to update, here's why:
nl: Neem even de tijd om te updaten, dit is waarom:

en: Target CSS/JS:
nl: Doel CSS/JS:

en: Target a specific CSS/JS file:
nl: Richt u op een specifiek CSS/JS bestand:

en: Target all CSS/JS from a plugin/theme:
nl: Target alle CSS/JS van een plugin/thema:

en: Technical info
nl: Technische info

en: Test
nl: Testen

en: Test Closure Compiler
nl: Test Closure compiler

en: Test Cloud Files upload
nl: Test bestanden upload naar de cloud

en: Test CloudFront distribution
nl: CloudFront distributie testen

en: Test Database Cache
nl: Test database cache

en: Test Microsoft Azure Storage upload
nl: Test Microsoft Azure Opslag upload

en: Test Mirror
nl: Test mirror

en: Test Object Cache
nl: Objectcache testen

en: Test Page Cache
nl: Testpagina cache

en: Test S3 upload &amp; CloudFront distribution
nl: Test S3 upload &amp; cloudFront distributie

en: Test TransparentCDN
nl: Test TransparantCDN

en: Test YUI Compressor
nl: Test YUI-compressor

en: Test failed.
nl: Test mislukt.

en: Test passed
nl: Test geslaagd

en: Test passed.
nl: Test geslaagd.

en: Test several times to account for variability and pick the setting with the best average.
nl: Test meerdere keren om account te houden met variabiliteit en kies de instelling met de beste gemiddelde.

en: Test the API parameters offered for you site
nl: Test de API parameters die voor uw site worden aangeboden

en: Testing
nl: Testen

en: Testing complete.  Click Next to advance to the section and see the results.
nl: Testen afgerond.  Klik op Volgende om naar de sectie te gaan en de resultaten te zien.

en: The "Last processed" represents the last time the queue processor was executed.
nl: De "Laatst verwerkt" staat voor de laatste keer dat de wachtrij processor werd uitgevoerd.

en: The "Pending in queue" represent pages/posts that have been updated but are still serving the pre-update cache entry.
nl: De "In wachtrij" staan voor pagina's/berichten die geüpdatet zijn, maar nog steeds de invoer van de pre-update cache serveren.

en: The "Postponed in queue" represent pages/posts that failed to process either due to an error or due to the queue processor exceeding its allocated time slot. These entries will be processed on the next scheduled queue processor execution.
nl: De "Uitgesteld in wachtrij" vertegenwoordigen pagina's/berichten die niet konden worden verwerkt door een fout of doordat de wachtrij verwerker het toegewezen tijdslot overschreed. Deze invoer wordt verwerkt bij de volgende geplande uitvoering van de wachtrij processor.

en: The %1$s Pro license key you provided is valid and has been applied.
nl: De %1$s Pro licentiesleutel die u heeft opgegeven is geldig en is toegepast.

en: The %1$s gives you a way to measure your app's JavaScript performance.
nl: De %1$s geeft u een manier om de JavaScript prestaties van uw app te meten.

en: The %1$s has unresolved errors. Empty the queue to restore normal operation.
nl: De %1$s heeft onopgeloste fouten. Maak de wachtrij leeg om weer normaal te laten functioneren.

en: The %1$s license key cannot be verified. Please %2$scontact support%3$s for assistance.
nl: De %1$s licentiesleutel kan niet worden geverifieerd. Neem %2$s alstublieft contact op met ondersteuning%3$s voor hulp.

en: The %1$s license key is not active.
nl: De %1$s licentiesleutel is niet actief.

en: The %1$sCDN%2$s hostname is used in media links on pages.  For example: example.b-cdn.net
nl: De %1$sCDN%2$s hostnaam wordt gebruikt in media links op pagina's.  Bijvoorbeeld: example.b-cdn.net

en: The %1$sTTL%2$s of page cache files is set via the "Expires header lifetime" field in the "Cascading Style Sheets &amp; JavaScript" section on %3$sBrowser Cache%4$s Settings tab.
nl: De %1$sTTL%2$s van pagina cache bestanden wordt ingesteld via het "Expires header lifetime" veld in de "Cascading style sheets & JavaScript" sectie op %3$sBrowser cache%4$s settings tab.

en: The <strong>"Access key", "Secret key" and "Bucket"</strong> fields cannot be empty.
nl: De velden <strong>"Toegang sleutel", "Geheime sleutel" en "Bucket"</strong> mogen niet leeg zijn.

en: The <strong>"Access key", "Secret key" and "Replace default hostname with"</strong> fields cannot be empty.
nl: De velden <strong>"Toegang sleutel", "Geheime sleutel" en "Standaard hostnaam vervangen door"</strong> mogen niet leeg zijn.

en: The <strong>"Access key", "Secret key", "Bucket" and "Replace default hostname with"</strong> fields cannot be empty.
nl: De velden <strong>"Toegang sleutel", "Geheime sleutel", "Bucket" en "Standaard hostnaam vervangen door"</strong> mogen niet leeg zijn.

en: The <strong>"Account name", "Account key" and "Container"</strong> fields cannot be empty.
nl: De velden <strong>"Accountnaam", "Account sleutel" en "Container"</strong> mogen niet leeg zijn.

en: The <strong>"Account name", "Entra client ID" and "Container"</strong> fields cannot be empty.
nl: De <strong>"Accountnaam", "Entra klant ID" en "Container"</strong> velden kunnen niet leeg zijn.

en: The <strong>"Replace default hostname with"</strong> field cannot be empty.
nl: Het veld <strong>"Standaard hostnaam vervangen door"</strong> mag niet leeg zijn.

en: The <strong>"Username", "API key", "Container" and "Replace default hostname with"</strong> fields cannot be empty.
nl: De velden <strong>"Gebruikersnaam", "API-sleutel", "Container" en "Standaard hostnaam vervangen door"</strong> mogen niet leeg zijn.

en: The <strong>CURL PHP</strong> extension is not available. Please install it to enable S3 or CloudFront functionality. %1$s
nl: De <strong>CURL pHP</strong> extensie is niet beschikbaar. Installeer deze om de S3 of CoudFront functionaliteit mogelijk te maken. %1$s

en: The Always Cached extension prevents page/post updates from clearing corresponding cache entries and instead adds them to a queue that can be manually cleared or scheduled to clear via cron.
nl: De extensie Always Cached voorkomt dat updates van pagina's/berichten de bijbehorende invoer in de cache wissen en voegt ze in plaats daarvan toe aan een wachtrij die handmatig kan worden gewist of kan worden ingepland om te worden gewist via cron.

en: The Content Security Policy (%1$sCSP%2$s) header reduces the risk of %3$sXSS%4$s attacks by allowing you to define where resources can be retrieved from, preventing browsers from loading data from any other locations. This makes it harder for an attacker to inject malicious code into your site.
nl: De Content Security Policy %1$sCSP %2$s header verkleint het risico van %3$sXSS%4$s aanvallen doordat u kunt bepalen waar gegevensbronnen vandaan kunnen worden opgehaald, waardoor browsers geen gegevens van andere locaties kunnen laden. Dit maakt het voor een aanvaller moeilijker om kwaadaardige code in uw site te injecteren.

en: The Content Security Policy - Report Only requires the "report-uri" and/or "report-to" directives. Please define one or both of these directives %1$shere%2$s.
nl: Het Content Security Policy - Report Only vereist de "report-uri" en/of "report-to" directives. Alstublieft één of beide van deze directieven te definiëren %1$shier%2$s.

en: The Content Security Policy Report Only (%1$sCSPRO%2$s) header allows web developers to experiment with policies by monitoring (but not enforcing) their effects. These violation reports consist of JSON documents sent via an HTTP POST request to the specified URI. This header is applied separately from the Content-Security-Policy and is useful for testing alternative configurations.
nl: Met de header inhoud Security Policy Report Only (%1$sCSPRO%2$s) kunnen web ontwikkelaars experimenteren met beleid door de effecten ervan te controleren (maar niet af te dwingen). Deze schending rapporten bestaan uit JSON documenten die via een HTTP BERICHT aanvraag naar de gespecificeerde URI worden verzonden. Deze header wordt los van de inhoud Security Policy toegepast en is nuttig voor het testen van alternatieve configuraties.

en: The DB cache is flushed successfully.
nl: De DB cache is met succes leeggemaakt.

en: The Database add-in file db.php is not a W3 Total Cache drop-in. Remove it or disable Database Caching. %1$s
nl: Het database add-in bestand db.php is geen W3 Total Cache drop-in. Verwijder het of schakel database caching uit. %1$s

en: The Expires header already sets the max-age.
nl: De verlopen header stelt de max age al in.

en: The Image Converter tool can be used to generate modern-format versions (e.g., WebP or AVIF) of media library images which offer superior lossless and lossy compression.
nl: De afbeelding converter gereedschap kan worden gebruikt om moderne format versies (bijv. WebP of AVIF) van mediabibliotheek afbeeldingen te genereren die superieure lossless- en lossy-compressie bieden.

en: The Loop
nl: De lus

en: The Object Cache add-in file object-cache.php is not a W3 Total Cache drop-in. Remove it or disable Object Caching. %1$s
nl: De object cache invoegtoepassing Object-cache.php is geen V3 Total Cache drop-in. Verwijder het of schakel Object caching uit. %1$s

en: The Page Cache add-in file advanced-cache.php is not a W3 Total Cache drop-in. It should be removed. %s
nl: Het Page Cache add-in bestand advanced-cache.php is geen W3 Total Cache drop-in. Het moet worden verwijderd. %s

en: The PageSpeed Tool is a powerful feature that can be used to help optimize and enhance the performance of your WordPress website. By leveraging the insights and recommendations provided by Google's PageSpeed Insights API, this tool analyzes your website's speed and suggests improvements to boost its performance. By implementing the recommended optimizations, such as minimizing CSS and JavaScript, optimizing images, and enabling browser caching, you can significantly accelerate your WordPress site, resulting in faster loading times and an improved user experience.
nl: De PageSpeed Tool is een krachtige functie die kan worden gebruikt om de prestaties van uw WordPress site te optimaliseren en te verbeteren. Door gebruik te maken van de inzichten en aanbevelingen van de PageSpeed Insights API van Google, analyseert deze tool de snelheid van uw site en geeft het suggesties ter verbetering van de prestaties. Door de aanbevolen optimalisaties toe te passen, zoals het minimaliseren van CSS en JavaScript, het optimaliseren van afbeeldingen en het inschakelen van browser caching, kunt u de laadtijden van uw WordPress site aanzienlijk versnellen en zorgen voor een verbeterde gebruikerservaring.

en: The Setup Guide wizard quickly walks you through configuring W3 Total Cache.
nl: De installatiegids wizard leidt u snel door het configureren van W3 Total Cache.

en: The Web Application Firewall (WAF) examines HTTP requests to your website. It inspects both GET and POST requests and applies rules to help filter out illegitimate traffic from legitimate website visitors.
nl: De Web Application Firewall (WAF) onderzoekt HTTP aanvragen aan uw site. Het inspecteert zowel GET als POST aanvragen en past regels toe om onwettig verkeer van legitieme site bezoekers te filteren.

en: The active theme has changed, please %1$s now to ensure proper operation. %2$s
nl: Het actieve thema heeft veranderingen ondergaan, %1$s nu om een goede werking te garanderen. %2$s

en: The add-in has been removed.
nl: De add-in is verwijderd.

en: The converted image would be larger than the original; conversion canceled.  %1$sLearn more%2$s.
nl: De geconverteerde afbeelding zou groter zijn dan het origineel; conversie geannuleerd.  %1$sMeer informatie%2$s.

en: The domain name through which visitors retrieve content. You will be provided with a target domain to use as an alias for this CNAME
nl: De domeinnaam waarmee bezoekers inhoud ophalen. U krijgt een doeldomein dat u als alias voor deze CNAME kunt gebruiken

en: The duration of time in seconds to collect statistics per interval.
nl: De tijdsduur in seconden om statistieken per interval te verzamelen.

en: The filesystem must be direct.
nl: Het bestandssysteem moet direct zijn.

en: The following plugins are not compatible with W3 Total Cache and will cause unintended results:
nl: De volgende plugins zijn niet verenigbaar met W3 Total Cache en veroorzaken onbedoelde resultaten:

en: The full-site delivery has been deauthorized
nl: De volledige levering op de site heeft geen toestemming gekregen

en: The groups above will be flushed upon setting changes.
nl: De bovenstaande groepen worden verwijderd bij wijzigingen in de instellingen.

en: The highest rated and most complete WordPress performance plugin. Dramatically improve the speed and user experience of your site. Add browser, page, object and database caching as well as minify and content delivery network (CDN) to WordPress.
nl: De best beoordeelde en meest complete WordPress prestatie plugin. Verbeter de snelheid en gebruikerservaring van uw site dramatisch. Voeg browser-, pagina-, object- en database- caching evenals minify en Content Delivery Network (CDN) toe aan WordPress.

en: The interactions and dependencies of %1$sCSS%2$s or %3$sJS%4$s on each other can be complex.
    							Themes and plugins are typically created by various developers and can be combined in
    							millions of combinations. As a result, W3 Total Cache cannot take all of those nuances into
    							account, it just does the operation and let's you tune to what degree it does it, it
    							doesn't "validate" the result or know if it's good or bad; a human must do that.
nl: De interacties en afhankelijkheden van %1$sCSS%2$s of %3$sJS%4$s op elkaar kunnen complex zijn.
    	 	 	 	 	 	 	 Thema's en plugins worden meestal gemaakt door verschillende ontwikkelaars en kunnen gecombineerd worden in
    	 	 	 	 	 	 	 miljoenen combinaties.	 Als gevolg daarvan kan W3 Total Cache geen rekening houden met al die nuances
    	 	 	 	 	 	 	 , het voert gewoon de bewerking uit en laat u afstemmen in welke mate het dat doet, het
    	 	 	 	 	 	 "valideert" het resultaat niet en weet niet of het goed of slecht is; dat moet een mens doen.

en: The minify cache is flushed successfully.
nl: De verklein cache is met succes leeggemaakt.

en: The name should be a single word, and cannot contain any dots (.).
nl: De naam moet een enkel woord zijn, en heeft geen toestemming om punten(.) bevatten.

en: The number of intervals that are represented in the graph.
nl: Het aantal intervallen dat in de grafiek wordt weergegeven.

en: The number of seconds to wait before creating another set of cached pages.
nl: Het aantal seconden dat moet worden gewacht voordat een nieuwe set pagina's in de cache wordt gemaakt.

en: The number of seconds to wait before upload attempt.
nl: Het aantal seconden dat moet worden gewacht voordat de upload poging wordt ondernomen.

en: The object cache is flushed successfully.
nl: De object cache is met succes opgeschoond.

en: The objects CDN has been deauthorized
nl: De objecten CDN hebben geen autorisatie meer

en: The outer distance off the scrolling area from which to start loading the elements (example: 100px, 10%).
nl: De buitenste afstand van het scrol gebied van waaruit u de elementen wilt laden (bijvoorbeeld: 100px, 10%).

en: The page cache is flushed successfully.
nl: De pagina cache is met succes opgeschoond.

en: The page is flushed from cache successfully.
nl: De pagina is met succes uit de cache verwijderd.

en: The plugin has detected the following issues:.
nl: De plugin heeft de volgende problemen gedetecteerd :.

en: The plugin license is a key that unlocks advanced features and support for the W3 Total Cache WordPress plugin. By activating the license, users gain access to enhanced caching mechanisms, optimization tools, enabling them to significantly speed up their WordPress websites and improve overall performance.
nl: De plugin licentie is een sleutel die geavanceerde functies en ondersteuning ontgrendelt voor de W3 Total Cache WordPress plugin. Door de licentie te activeren, krijgen gebruikers toegang tot verbeterde caching mechanismen en optimalisatie gereedschappen, waardoor ze hun WordPress sites aanzienlijk kunnen versnellen en de algehele prestaties kunnen verbeteren.

en: The plugin was too complicated to set up or use
nl: De plugin was te ingewikkeld om in te stellen of te gebruiken

en: The pull zone has been deleted
nl: De pull zone heeft verwijderd

en: The query string was updated successfully.
nl: De query string is succesvol geüpdatet.

en: The referenced "group" should be defined in either the Report-To or Reporting-Endpoints HTTP headers. These will need to be manually defined either via .htaccess or another method of modifying HTTP headers.
nl: De "groep" waarnaar wordt verwezen moet worden gedefinieerd in de Report-To of Reporting-Endpoints HTTP headers. Deze moeten handmatig worden gedefinieerd via .htaccess of een andere methode om HTTP headers te wijzigen.

en: The required directives for fancy permalinks could not be detected, please confirm they are available: %1$s %2$s
nl: De vereiste richtlijnen voor mooie permalinks konden niet worden gedetecteerd, bevestig dat ze beschikbaar zijn: %1$s %2$s

en: The setting change(s) made either invalidate the cached data or modify the behavior of the site. %1$s now to provide a consistent user experience.
nl: De aangebrachte wijziging(en) maken de gegevens in de cache ongeldig of wijzigen het gedrag van de site. %1$s nu om een consistente gebruikerservaring te bieden.

en: The setting change(s) made either invalidate the cached data or modify the behavior of the site. %1$s now to provide a consistent user experience. %2$s
nl: De instellingswijziging(en) die zijn aangebracht, maken de gegevens in de cache ongeldig of wijzigen het gedrag van de site. %1$s nu om een consistente gebruikerservaring te bieden. %2$s

en: The support request has been successfully sent.
nl: Het ondersteuningsaanvraag is succesvol verzonden.

en: The time it takes between a visitor's browser page request and receiving the first byte of a response is referred to as %1$sTime to First Byte%2$s.
nl: De tijd die nodig is tussen de aanvraag om een browserpagina van een bezoeker en het ontvangen van de eerste byte van een reactie, wordt %1$sTijd tot eerste byte%2$s genoemd.

en: The tool and its settings can be found on the %1$s %2$sImage Converter%3$s page.
nl: Het gereedschap en de instellingen zijn te vinden op de %1$s %2$sImage Converter%3$s pagina.

en: The uploads directory is not available. Default WordPress directories will be created: <strong>%1$s</strong>.
nl: De folder met uploads is niet beschikbaar. Er worden standaard WordPress folders gemaakt: <strong>%1$s</strong>.

en: The uploads path found in the database (%1$s) is inconsistent with the actual path. Please manually adjust the upload path either in miscellaneous settings or if not using a custom path %2$s automatically to resolve the issue.
nl: Het uploadpad in de database (%1$s) komt niet overeen met het werkelijke pad. Pas handmatig het uploadpad aan in de diverse instellingen of als u niet automatisch een aangepast pad %2$s gebruikt om het probleem op te lossen.

en: The website domain %1$sCNAME%3$s must point to the %2$sCDN%3$s hostname.
nl: Het domein van de site %1$sCNAME%3$s moet verwijzen naar de hostnaam %2$sCDN%3$s.

en: Theme file types to upload:
nl: Te uploaden thema bestandstypen:

en: Theme files export
nl: Exporteer themabestanden

en: Theme files, media library attachments, %1$sCSS%2$s, %3$sJS%4$s files etc will appear to load instantly for site visitors.
nl: Themabestanden, mediabibliotheek bijlagen, %1$sCSS%2$s, %3$sJS%4$s bestanden enz. worden onmiddellijk geladen voor bezoekers van de site.

en: Theme files, media library attachments, %1$sCSS%2$s, and %3$sJS%4$s files will load quickly for site visitors.
nl: Thema bestanden, bijlagen van de mediabibliotheek, %1$sCSS%2$s en %3$sJS%4$s bestanden worden snel geladen voor bezoekers van de site.

en: Theme:
nl: Thema:

en: There are lots of reasons why minify cannot work for all sites under all circumstances and they
    				have nothing to do with W3 Total Cache: Your site's content, your server(s), your plugins and
    				your theme are all unique, that means that minify cannot automatically work for everyone.
nl: Er zijn tal van redenen waarom verkleinen niet voor alle sites onder alle omstandigheden kan werken en ze				hebben niets te maken met W3 Total Cache: de inhoud van uw site, uw server(s), uw plugins en				uw thema's zijn allemaal uniek, dat betekent dat verkleinen niet automatisch werkt voor iedereen.

en: There may be additional configuration required for full-site delivery, such as DNS changes and SSL/TLS certificate installation.
nl: Er kunnen extra configuratievereisten zijn voor levering op de volledige site, zoals DNS wijzigingen en de installatie van SSL/TLS certificaten.

en: Third Party
nl: Derde partij

en: This button removes all items in the queue. The pending changes for each removed item will not be published until the corresponding existing cache entry expires. Removed items can be re-added to the queue via further modifications to the item or a flush all caches operation with the "Queue Purge All Requests" option enabled.
nl: Deze knop verwijdert alle items in de wachtrij. De hangende wijzigingen voor elk verwijderd item worden niet gepubliceerd totdat de corresponderende bestaande invoer in de cache verloopt. Verwijderde items kunnen opnieuw toegevoegd worden aan de wachtrij via verdere wijzigingen aan het item of een flush all caches operatie met de "Wachtrij opschonen alle aanvragen" optie ingeschakeld.

en: This button will manually trigger the queue processor to begin regenerating the cache entry for each item in the queue, thereby publishing all pending changes.
nl: Deze knop activeert handmatig de wachtrij processor om te beginnen met het regenereren van de invoer in de cache voor elk item in de wachtrij, waardoor alle hangende wijzigingen worden gepubliceerd.

en: This directive operates similarly to the &lt;iframe&gt; sandbox attribute by applying restrictions to a page's actions, including preventing popups, preventing the execution of plugins and scripts, and enforcing a same-origin policy.
nl: Deze richtlijn werkt op dezelfde manier als de &lt;iframe&gt; sandbox attribuut door restricties door te voeren op pagina acties, inclusief voorkomen van pop-ups, voorkomen van uitvoeren van plugins en scripts en het handhaven van een beleid van dezelfde oorsprong.

en: This enables inclusion of %1$sRUM%2$s when using Page Cache together with Browser Cache gzip or when using Page Cache with Disc: Enhanced
nl: Dit maakt opname van %1$sRUM%2$s mogelijk bij gebruik van pagina cache samen met browser cache gzip of bij gebruik van pagina cache met Disc: enhanced

en: This extension allows for optimizing media library images to modern formats like WebP or AVIF.%1$s%2$s%1$s%3$s
nl: Deze extensie maakt het mogelijk om mediabibliotheek afbeeldingen te optimaliseren naar moderne formaten zoals WebP of AVIF.%1$s%2$s%1$s%3$s

en: This field is %1$salso required%2$s and represents your backup %3$sSPKI%4$s fingerprint. This pin is any public key not in your current certificate chain and serves as a backup in case your certificate expires or has to be revoked.
nl: Dit veld is %1$sook vereist%2$s en vertegenwoordigt uw back-up %3$sSPKI%4$s vingerafdruk. Deze pincode is een openbare sleutel die niet in uw huidige certificaatketen zit en dient als back-up voor het geval uw certificaat verloopt of moet worden ingetrokken.

en: This field is %1$srequired%2$s and represents a %3$sSPKI%4$s fingerprint. This pin is any public key within your current certificate chain.
nl: Dit veld is %1$srequired%2$s en vertegenwoordigt een %3$sSPKI%4$s vingerafdruk. Deze pin is elke publieke sleutel binnen uw huidige certificaat keten.

en: This header enables the %1$sXSS%2$s filter. It helps to stop malicious scripts from being injected into your website. Although this is already built into and enabled by default in most browsers today it is made available here to enforce its reactivation if it was disabled within the user's browser.
nl: Deze header schakelt het filter %1$sXSS%2$s in. Het helpt om te voorkomen dat kwaadaardige scripts in uw site worden geïnjecteerd. Hoewel dit al is ingebouwd in en standaard is ingeschakeld in de meeste browsers, wordt het hier beschikbaar gesteld om de reactivering ervan af te dwingen als het was uitgeschakeld in de browser van de gebruiker.

en: This header restricts the values of the Referer header in outbound links.
nl: Deze header beperkt de waarden van de verwijzende header in uitgaande links.

en: This instructs the browser to not MIME-sniff a response outside its declared content-type. It helps to reduce drive-by download attacks and stops sites from serving malevolent content that could masquerade as an executable or dynamic HTML file.
nl: Dit instrueert de browser om geen MIME-sniff op een antwoord te doen buiten het aangegeven inhoudstype. Het helpt drive-by download aanvallen te verminderen en voorkomt dat sites kwaadaardige inhoud aanbieden die uzelf zou kunnen voordoen als een uitvoerbaar of dynamisch HTML bestand.

en: This is not a valid post id.
nl: Geen geldig bericht ID.

en: This is required when using New Relic on a network install to set the proper names for sites.
nl: Dit is vereist bij het gebruik van New Relic op een netwerkinstallatie om de juiste namen voor sites in te stellen.

en: This optional field can be used to specify a %1$sURL%2$s that clients will send reports to if pin validation failures occur. The report is sent as a POST request with a JSON body.
nl: Dit optionele veld kan worden gebruikt om een %1$sURL%2$s op te geven waarnaar clients rapporten sturen als er pin validatie fouten optreden. Het rapport wordt verzonden als een BERICHT aanvraag met een JSON instantie.

en: This same pull zone is used for full-site delivery.  If you delete this pull zone, then full-site delivery will be deauthorized.
nl: Deze zelfde pull zone wordt gebruikt voor full site levering.  Als u deze pull zone verwijdert, dan wordt de full site levering geautoriseerd.

en: This setting can potentially create a large number of files.  Please be aware of any inode or disk space limits you may have on your hosting account.
nl: Deze instellingen kunnen mogelijk een groot aantal bestanden aanmaken.  Houd rekening met eventuele inode of schijfruimte beperkingen die u heeft op uw hostingaccount.

en: This setting controls the initial start time of the cron job. If the selected time has already passed, it will schedule the job for the following day at the selected time.
nl: Deze instelling bepaalt de initiële starttijd van de cron taak. Als de geselecteerde tijd al voorbij is, wordt de taak op de geselecteerde tijd voor de volgende dag ingepland.

en: This setting controls the interval that the cron job should occur.
nl: Deze instelling bepaalt het interval waarin de cron job moet plaatsvinden.

en: This setting controls the number of latest pages that will be added to the queue when a flush all operation occurs. If this field is left blank it will default to the latest 15 pages.
nl: Deze instelling bepaalt het aantal laatste pagina's dat aan de wachtrij wordt toegevoegd wanneer een alles opschonen bewerking plaatsvindt. Als dit veld leeg wordt gelaten, wordt standaard uitgegaan van de laatste 15 pagina's.

en: This setting controls the number of latest posts that will be added to the queue when a flush all operation occurs. If this field is left blank it will default to the latest 15 posts.
nl: Deze instelling bepaalt het aantal laatste berichten dat wordt toegevoegd aan de wachtrij wanneer alles wordt doorgespoeld. Als dit veld leeg wordt gelaten, wordt standaard uitgegaan van de laatste 15 berichten.

en: This setting controls whether the homepage should be added to the queue when a flush all operation occurs.
nl: Deze instelling bepaalt of de homepage moet worden toegevoegd aan de wachtrij wanneer een alles opschonen bewerking plaatsvindt.

en: This setting prevents attacks that are caused by passing session IDs in %1$sURL%2$ss.
nl: Deze instelling voorkomt aanvallen die worden veroorzaakt door het doorgeven van sessie ID's in %1$sURL%2$ss.

en: This tells the browser if it is permitted to render a page within a frame-like tag (i.e., &lt;frame&gt;, &lt;iframe&gt; or &lt;object&gt;). This is useful for preventing clickjacking attacks.
nl: Dit vertelt de browser of het is toegestaan ​​om een ​​pagina binnen een frame-achtige tag weer te geven (d.w.z. 'frame', 'iframe' of 'object'). Dit is handig om clickjacking aanvallen te voorkomen.

en: This tells the user's browser not to make the session cookie accessible to client side scripting such as JavaScript. This makes it harder for an attacker to hijack the session ID and masquerade as the effected user.
nl: Dit vertelt de browser van de gebruiker om de sessie cookie niet toegankelijk te maken voor client side scripting zoals JavaScript. Dit maakt het lastiger voor de aanvaller om de sessie ID te kapen en te vermommen als de getroffen gebruiker.

en: This tool allows users to easily transfer their W3 Total Cache plugin settings between different WordPress installations by exporting the current configuration as a file and importing it on another site, ensuring consistent caching and performance optimizations across multiple websites.
nl: Deze tool stelt gebruikers in staat om eenvoudig hun W3 Total Cache plugin instellingen over te zetten tussen verschillende WordPress installaties door de huidige configuratie te exporteren als een bestand en deze op een andere site te importeren, waardoor consistente caching en prestatie optimalisaties worden gegarandeerd op meerdere sites.

en: This tool allows you to modify the URL of Media Library attachments. Use it if the "WordPress address (%1$sURL%2$s)" value has been changed in the past.
nl: Met dit gereedschap kunt u de URL van mediabibliotheek bijlagen aanpassen. Gebruik het als de "WordPress adres (%1$sURL%2$s)" waarde in het verleden is veranderd.

en: This tool lists the pending file uploads and deletions.
nl: Deze tool toont de wachtende bestand uploads en verwijderingen.

en: This tool will analyze your website's homepage using the Google PageSpeed Insights API to gather desktop/mobile performance metrics. Additionally for each metric W3 Total Cache will include an explanation of the metric and our recommendation for achieving improvements via W3 Total Cache features/extensions if available. Results will be cached for %1$s but will forcibly refresh via the "Refresh Analysis" button.
nl: Dit gereedschap zal de homepage van uw site analyseren met behulp van de Google PageSpeed Insights API om desktop/mobiele prestatiegegevens te verzamelen. Voor elke metriek zal W3 Total Cache een uitleg van de metriek toevoegen en onze aanbeveling voor het verbeteren van de prestaties via W3 Total Cache functies/extensies, indien beschikbaar. Resultaten worden gecachet voor %1$s, maar kunnen worden vernieuwd via de knop "Analyse vernieuwen".

en: This tool will copy post or page attachments into the Media Library allowing WordPress to work as intended.
nl: Dit hulpmiddel kopieert bijlagen van berichten of pagina's in de afbeeldingsbibliotheek, zodat WordPress functioneert zoals bedoeld.

en: This tool will upload files of the selected type to content delivery network provider.
nl: Met dit gereedschap worden bestanden van het geselecteerde type geüpload naar de aanbieder van het inhoud delivery network.

en: This widget requires JavaScript.
nl: Deze widget heeft JavaScript nodig.

en: This will prevent the user's session ID from being transmitted in plain text, making it much harder to hijack the user's session.
nl: Dit voorkomt dat de gebruikers sessie ID in platte tekst wordt verzonden, zodat het veel moeilijker is om de gebruikers sessie te kapen.

en: Threshold
nl: Drempel

en: Time elapsed:
nl: Verstreken tijd:

en: Time per request (ms)
nl: Tijd per aanvraag (ms)

en: Time taken for ObjectCache activity
nl: Tijd nodig voor ObjectCache activiteit

en: Time taken for database activity
nl: Tijd nodig voor database activiteit

en: Time taken:
nl: Gebruikte tijd:

en: Time to First Byte
nl: Tijd tot eerste byte

en: Timeout (in milliseconds) to delay the loading of delayed scripts if no user action is taken during page load
nl: Time-out (in milliseconden) om het laden van vertraagde scripts te vertragen als er geen actie wordt ondernomen door de gebruiker tijdens het laden van de pagina

en: Timeout:
nl: Time-out:

en: To enable the extension click
nl: Om de extensie in te schakelen klikt u op

en: To enable this feature please select an engine for Fragment Cache %1$shere%2$s.
nl: Selecteer een engine voor snippet cache %1$shere%2$s om deze functie in te schakelen.

en: To fix this audit, simply specify, both, the width and height for your webpage's image and video elements. This ensures that the correct spacing is used for images and videos.
nl: Om deze controle te verhelpen, geeft u gewoon zowel de breedte als de hoogte op voor de afbeelding en de video van uw webpagina. Dit zorgt ervoor dat de juiste spatiëring wordt gebruikt voor afbeeldingen en video's.

en: To fix this audit, use a tool like %1$s to identify duplicate modules
nl: Om deze audit op te lossen, gebruikt u een gereedschap zoals %1$s om dubbele modules te identificeren

en: To get started with minify, we've identified the following external CSS and JS objects in the
nl: Om u op weg te helpen met minimaliseren, hebben we de volgende CSS en JS bestanden gedetecteerd in uw

en: To identify render-blocking JavaScript sources, use the %1$sGoogle PageSpeed%2$s tool and add appropirate URLs from the "Eliminate render-blocking resources" section to the Delay List textarea below.
nl: Om bronnen van render-blocking JavaScript te identificeren, gebruikt u het %1$sGoogle PageSpeed%2$s gereedschap en voegt u de juiste URL's uit de sectie "Elimineer render-blocking gegevensbronnen" toe aan de onderstaande tekst zone van de vertragingslijst.

en: To obtain your account API key,
nl: Om uw API-sleutel te verkrijgen,

en: To preview any changed settings (without deploying): %1$s
nl: Een voorbeeld van gewijzigde instellingen bekijken (zonder te implementeren): %1$s

en: To upload files in blogs.dir for current blog write wp-content/&lt;currentblog&gt;/.
nl: Om bestanden in blogs.dir te uploaden voor huidige blog, schrijf uw wp-content/'currentblog' /.

en: Tools
nl: Gereedschappen

en: Top 5 slowest times
nl: Top 5 langzaamste tijden

en: Topic %1$s%3$s%2$s:
nl: Onderwerp %1$s%3$s%2$s:

en: Total
nl: Totaal

en: Total Blocking Time
nl: Totale blokkeertijd

en: Total Bytes
nl: Totaal aantal bytes

en: Total Cache Image Converter has been activated. Now, you can %1$sadjust the settings%2$s or go to the %3$sMedia Library%2$s to convert images to modern formats like WebP or AVIF.  %4$sLearn more%2$s.
nl: De totale cache afbeelding converter is geactiveerd. Nu kunt u %1$sde instellingen aanpassen%2$s of ga naar de %3$smedia bibliotheek%2$s om afbeeldingen te converteren naar moderne formaten zoals WebP of AVIF. %4$sLees verder%2$s.

en: Total files:
nl: Totaal bestanden:

en: Total media library attachments:
nl: Totaal mediabibliotheek bijlagen:

en: Total posts:
nl: Totaal aantal berichten:

en: Total queries:
nl: Totaal aantal zoekopdrachten:

en: Total query time:
nl: Totale zoektijd:

en: Total:
nl: Totaal:

en: Traffic Type:
nl: Verkeerstype:

en: Transfer Size
nl: Overdracht grootte

en: Transparent content delivery network (%1$sCDN%2$s) integration with Media Library, theme files and WordPress core
nl: Transparant netwerk voor levering van inhoud (%1$sCDN%2$s) integratie met media bibliotheek, thema bestanden en WordPress core

en: Transport Layer Security
nl: Beveiliging van de transportlaag

en: True client IP:
nl: Echte client IP:

en: Try this option if your hosting environment uses a network based file system for a possible performance improvement.
nl: Probeer deze optie als u hostingomgeving een netwerkgebaseerd bestandssysteem gebruikt voor mogelijke prestatieverbetering.

en: Twice Daily
nl: Tweemaal per dag

en: Typically minification of advertiser code, analytics/statistics or any other types of tracking code is not recommended.
nl: Doorgaans wordt het verkleinen van de adverteerderscode, analyses/statistieken of andere soorten trackingcode niet aanbevolen.

en: UNKNOWN
nl: ONBEKEND

en: URL rewrite:
nl: URL herschrijven:

en: URLs defined here will be excluded from the Always Cached process and will behave normally in that updates will invalidate relevent cache entries rather than be added to the queue. Specify one URL per line. These can be absolute or releative, and can include wildcards.
nl: URL's die hier zijn gedefinieerd zullen worden uitgesloten van het altijd cached proces en zullen zich normaal gedragen in die zin dat updates relevante invoer in de cache ongeldig zullen maken in plaats van te worden toegevoegd aan de wachtrij. Geef één URL per regel op. Deze kunnen absoluut of relatief zijn en kunnen wildcards bevatten.

en: US East (N. Virginia) (default)
nl: VS East (N. Virginia) (standaard)

en: US East (N. Virginia) (long hostname)
nl: US East (N. Virginia) (lange hostnaam)

en: US East (Ohio)
nl: VS Oost (Ohio)

en: US West (N. California)
nl: VS West (N. Californië)

en: US West (Oregon)
nl: VS West (Oregon)

en: Unable to connect to the filesystem (using %1$s). Please confirm your credentials.  %2$s
nl: Kan geen verbinding maken met het bestandssysteem (met %1$s). Bevestig alstublieft uw referenties.  %2$s

en: Unable to create distribution for origin %1$s: %2$s
nl: Kan distributie niet maken voor oorsprong %1$s: %2$s

en: Unable to list buckets: %1$s.
nl: Kan buckets niet weergeven: %1$s.

en: Unable to purge (%1$s).
nl: Kan niet opschonen (%1$s).

en: Unable to purge attachment. Please %1$scontact support%2$s for assistance.
nl: Onmogelijk bijlage op te schonen. Neem alstublieft %1$s contact op met ondersteuning%2$s voor hulp.

en: Unable to purge post. Please %1$scontact support%2$s for assistance.
nl: Onmogelijk om bericht op te schonen. Neem %1$s alstublieft contact op met %2$s voor hulp.

en: Unable to send the support request. Please %1$scontact support%2$s for assistance.
nl: Het ondersteunen van de aanvraag is niet gelukt. Neem alstublieft contact op met de ondersteuning via %1$s%2$s voor hulp.

en: Unable to upload config file. Please %1$scontact support%2$s for assistance.
nl: Het config bestand kon niet worden geüpload. Neem alstublieft %1$scontact op met de ondersteuning%2$s voor hulp.

en: Unauthenticated users may view a cached version of the last authenticated user's view of a given page. Disabling this option is not recommended.
nl: Niet-geauthenticeerde gebruikers kunnen een versie in de cache bekijken van de laatste geauthenticeerde gebruiker op een bepaalde pagina. Het uitschakelen van deze optie wordt niet aanbevolen.

en: Unavailable
nl: Niet beschikbaar

en: Unconverted:
nl: Niet geconverteerd:

en: Under Attack
nl: Onder aanval

en: Unfortunately the PHP installation is incomplete, the %1$szlib module is missing%2$s. This is a core PHP module. Notify the server administrator. %3$s
nl: Helaas is de PHP installatie onvolledig, de %1$szlib module ontbreekt%2$s. Dit is een core PHP module. Breng de serverbeheerder op de hoogte. %3$s

en: Unicode Transformation Format
nl: Unicode transformatie format

en: Uniform Resource Identifier
nl: Uniforme gegevensbron identifier

en: Uniform Resource Indicator
nl: Uniforme gegevensbron indicator

en: Uniform Resource Locator
nl: Uniforme gegevensbron locator

en: Unique site ID missing for authorize request!
nl: Unieke site ID ontbreekt voor autorisatie aanvraag!

en: Universal Resource Indicator
nl: Universele gegevensbron indicator

en: Universal Resource Locator
nl: Universele gegevensbron locator

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown action %1$s.
nl: Onbekende actie %1$s.

en: Unknown engine: %1$s
nl: Onbekende engine: %1$s

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Unknown files export
nl: Onbekende bestanden exporteren

en: Unknown type
nl: Onbekend type

en: Unknown usage stats state %1$s.
nl: Onbekende gebruiksstatus %1$s.

en: Unlimited
nl: Ongelimiteerd

en: Unlock Feature
nl: Ontgrendel uitgelicht

en: Unlock more performance options
nl: Ontgrendel meer prestatie opties

en: Unlock more speed, %1$s now!
nl: Ontgrendel nu meer snelheid, %1$s!

en: Unlocking the fragment caching module delivers enhanced performance for plugins and themes that use the WordPress Transient API.
nl: Het ontgrendelen van de snippet caching module levert verbeterde prestaties op voor plugins en thema's die de WordPress Transient API gebruiken.

en: Unsuccessful file transfer queue.
nl: Wachtrij voor mislukte bestandsoverdracht.

en: Update external files every:
nl: Update externe bestanden iedere:

en: Update via FTP
nl: Updaten via FTP

en: Upgrade to
nl: Upgrade naar

en: Upgrade to %1$sW3 Total Cache Pro%2$s now to unlock additional settings and features that can further improve your site's performance and Google PageSpeed ratings.
nl: Upgrade nu naar %1$sW3 Total Cache Pro%2$s om extra instellingen en functies te ontgrendelen die de prestaties van uw site en Google PageSpeed waarderingen verder kunnen verbeteren.

en: Upgrade to Pro for up to %1$s conversions per hour and %2$s per month.
nl: Upgrade naar Pro voor tot %1$s conversies per uur en %2$s per maand.

en: Upgrade to W3 Total Cache Pro
nl: Upgrade naar W3 Total Cache Pro

en: Upgrade your New Relic account to enable more metrics.
nl: Upgrade uw nieuwe Relic account om meer statistieken in te schakelen.

en: Upgraded WordPress? Please %1$s files now to ensure proper operation. %2$s
nl: WordPress geüpgraded? Alstublieft %1$s bestanden nu om een correcte werking te garanderen. %2$s

en: Upload
nl: Uploaden

en: Upload and replace the active settings file.
nl: Upload en vervang het actieve instellingenbestand.

en: Upload attachments
nl: Bijlagen uploaden

en: Upload custom files
nl: Upload aangepaste bestanden

en: Upload includes files
nl: Upload bevat bestanden

en: Upload minify files
nl: Upload verkleinde bestanden

en: Upload queue
nl: Upload wachtrij

en: Upload queue is empty
nl: Upload wachtrij is leeg

en: Upload theme files
nl: Themabestanden uploaden

en: Uppercase
nl: Hoofdletter

en: Usage Statistics
nl: Gebruiksstatistieken

en: Usage Statistics is collected only when Debug Mode is enabled.
nl: Gebruiksstatistieken worden alleen verzameld als de foutopsporingsmodus is ingeschakeld.

en: Use %1$s %2$sImage Converter%3$s to automatically create next-gen versions of Media Library uploads and serve them when supported.
nl: Gebruik %1$s %2$safbeelding converter%3$s om automatisch next-gen versies van media library uploads te maken en deze te serveren wanneer ondersteund wordt.

en: Use %1$s links for the Media Library on admin pages
nl: Gebruik %1$s links voor de mediabibliotheek op beheerpagina's

en: Use %1$sBrowser Caching%2$s for static files and HTML  - 1 year for static files 1 hour for html
nl: Gebruik %1$sbrowser caching%2$s voor statische bestanden en HTML  - 1 jaar voor statische bestanden 1 uur voor HTML

en: Use %1$sBrowser Caching%2$s in %3$s and set the Expires header and cache control header for static files and HTML.
nl: Gebruik %1$sbrowser caching%2$s in %3$s en stel de verloop header en cache controle header in voor statische bestanden en HTML.

en: Use %1$sPHP%2$s function to set application name:
nl: Gebruik %1$sPHP%2$s functie om de applicatie naam in te stellen:

en: Use %1$sRUM%2$s only for following user roles
nl: Gebruik %1$sRUM%2$s alleen voor het volgen van gebruikersrollen

en: Use %1$sinline%2$s method only when your website has just a few pages
nl: Gebruik de methode %1$sinline%2$s alleen als uw site slechts een paar pagina's heeft

en: Use A Lightweight Social Sharing Plugin
nl: Gebruik een lichtgewicht plugin voor sociaal delen

en: Use Cloudflare Workers
nl: Gebruik Cloudflare workers

en: Use another rendering strategy.
nl: Gebruik een andere rendering strategie.

en: Use binary protocol:
nl: Gebruik binair protocol:

en: Use common settings
nl: Gebruik algemene instellingen

en: Use cookies to store session IDs:
nl: Gebruik cookies om sessie ID's op te slaan:

en: Use default %1$sSSH%2$s public/private key files
nl: Gebruik standaard %1$sSSH%2$s openbare/privé sleutel bestanden

en: Use default values for best results
nl: Standaard waarden gebruiken voor de beste resultaten

en: Use font-display attribute: The font-display attribute determines how the font is displayed during your page load, based on whether it has been downloaded and is ready for use.
nl: Gebruik het font-display attribuut: het font-display attribuut bepaalt hoe het lettertype wordt weergegeven tijdens het laden van uw pagina, gebaseerd op de vraag of het is gedownload en klaar is voor gebruik.

en: Use passive %1$sFTP%2$s mode
nl: Gebruik passieve %1$sFTP%2$s modus

en: Use persistent connection:
nl: Gebruik persistente verbinding:

en: Use preview mode to test configuration scenarios prior to releasing them (deploy) on the actual site. Preview mode remains active even after deploying settings until the feature is disabled.
nl: Gebruik de beoordeling vooraf modus om configuratie scenario's te testen voordat u ze loslaat (inzet) op de werkelijke site. Deze modus blijft zelfs actief na het inzetten van de instellingen, totdat de functie wordt uitgeschakeld.

en: Use regular expressions for file name matching
nl: Gebruik reguliere uitdrukkingen voor bestandsnaam matching

en: Use single network configuration file for all sites.
nl: Gebruik een enkel netwerk configuratiebestand voor alle sites.

en: Use specific settings
nl: Gebruik specifieke instellingen

en: Use the "viewport" <meta> tag to control the viewport's size and shape form mobile friendly website:
nl: Gebruik de tag "viewport" <meta> om de grootte en vorm van de viewport te bepalen vanaf een mobiel vriendelijke site:

en: Use the caching statistics to compare the performance of different configurations like caching methods, object lifetimes and so on. Did you know that we offer premium support, customization and audit services? %1$sClick here for more information%2$s.
nl: Gebruik de caching statistieken om de prestaties van verschillende configuraties te vergelijken, zoals cache methoden, levensduur van objecten, enzovoort. Wist uw dat we premium ondersteuning, maatwerk en auditdiensten bieden? %1$sKlik hier voor meer informatie%2$s.

en: Use the system reported averages of CPU resource usage.
nl: Gebruik de door het systeem gerapporteerde gemiddelden van het gebruik van CPU gegevensbronnen.

en: Use these controls to determine how the WordPress %1$sREST%2$s %3$sAPI%4$s responds to visitors and integrations. Caching API responses can dramatically reduce load when headless frontends, mobile apps, or third-party services request the same data repeatedly, but you can keep responses uncached for highly dynamic endpoints or disable the API altogether when it is not needed to reduce attack surface.
nl: Gebruik deze bedieningselementen om te bepalen hoe de WordPress %1$sREST%2$s %3$sAPI%4$s reageert op bezoekers en integraties. Het cachen van API reacties kan de belasting aanzienlijk verminderen wanneer headless front-ends, mobiele apps of externe diensten dezelfde gegevens herhaaldelijk aanvragen, maar u kunt responses ongecachet laten voor sterk dynamische endpoints of de API helemaal uitschakelen wanneer deze niet nodig is om het aanvalsoppervlak te verminderen.

en: Use this area to manage individual CSS/JS entries. The target CSS/JS for each rule can be either an absolute/relative URL or file name.
nl: Gebruik dit gebied om individuele CSS/JS invoer te beheren. Het doel CSS/JS voor elke regel kan een absolute/relatieve URL of bestandsnaam zijn.

en: Used (%):
nl: Gebruikt (%):

en: Used by
nl: Gebruikt door

en: Used:
nl: Gebruikt:

en: User Agent groups
nl: User Agent groepen

en: User Agent:
nl: User agent:

en: User Agents:
nl: User agents:

en: User Experience
nl: Gebruikerservaring

en: User Experience (UX) is a setting that focuses on enhancing the overall browsing experience for visitors
    		of your website. By enabling this feature, you can optimize your website's performance by minimizing
    		load times, reducing server requests, and delivering content more efficiently. This ultimately leads
    		to faster page loading, improved user satisfaction, and increased engagement, resulting in a speedier
    		and more enjoyable WordPress website.
nl: Gebruikerservaring (UX) is een instelling die zich richt op het verbeteren van de algehele bladeren ervaring voor bezoekers		van uw site. Door deze uitgelichte optie in te schakelen, kunt u de prestaties van uw site optimaliseren door laadtijden te minimaliseren,		server aanvragen te verminderen en inhoud efficiënter te leveren. Dit leidt uiteindelijk tot		snellere pagina lading, verbeterde gebruikerstevredenheid en verhoogde betrokkenheid, resulterend in een snellere		en aangenamere WordPress site.

en: User Timing API
nl: Gebruiker timing API

en: User experience is an important aspect of every web site and all web sites can benefit from effective caching and file size reduction. We have applied web site optimization methods typically used with high traffic sites and simplified their implementation. Coupling these methods either %1$s and/or opcode caching and the %2$sCDN%3$s of your choosing to provide the following features and benefits:
nl: Gebruikerservaring is een belangrijk aspect van elke site en alle sites kunnen profiteren van effectieve caching en verkleining van de bestandsgrootte. We hebben site optimalisatiemethoden toegepast die meestal worden gebruikt bij sites met veel verkeer en de implementatie ervan vereenvoudigd. Het koppelen van deze methoden ofwel %1$s en/of opcode caching en de %2$sCDN%3$s van uw keuze om de volgende functies en voordelen te bieden:

en: User is logged in
nl: Gebruiker is ingelogd

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Users who upgrade to W3 Total Cache Pro will have access to the new Statistics page, which provides an in-depth view of the performance of your site.
nl: Gebruikers die upgraden naar W3 Total Cache Pro krijgen toegang tot de nieuwe statistiekenpagina, die een diepgaand overzicht biedt van de prestaties van uw site.

en: Using a different slider
nl: Een andere slider gebruiken

en: Using a different theme
nl: Een ander thema gebruiken

en: Using a simpler web page builder as many page builders add a lot of code bloat
nl: Een eenvoudigere web pagina bouwer gebruiken, omdat veel pagina bouwers veel code bloat toevoegen

en: Using binary protocol can increase throughput.
nl: Het gebruik van een binair protocol kan de doorvoer verhogen.

en: Using disk as the cache engine for database caching is not recommended due to its potential for slow performance depending on storage device types and server configuration.
nl: Het gebruik van schijf als cache engine voor database caching wordt niet aanbevolen vanwege de mogelijk trage prestaties, afhankelijk van het type opslag apparaat en de configuratie van de server.

en: Using disk as the cache engine for fragment caching is not recommended due to its potential for slow performance depending on storage device types and server configuration.
nl: Het gebruik van schijf als cache engine voor het cachen van objecten wordt niet aanbevolen vanwege de mogelijk trage prestaties, afhankelijk van het type opslag apparaat en de configuratie van de server.

en: Using disk as the cache engine for object caching is not recommended due to its potential for slow performance depending on storage device types and server configuration.
nl: Het gebruik van schijf als cache engine voor het cachen van objecten wordt niet aanbevolen vanwege de mogelijk trage prestaties, afhankelijk van het type opslag apparaat en de configuratie van de server.

en: Using disk as the object cache engine comes with risks:
nl: Het gebruik van schijf als de object cache engine brengt risico's met zich mee:

en: Using persistent connection doesn't reinitialize memcached driver on each request
nl: Als u een permanente verbinding gebruikt, wordt de memcached driver niet bij elk aanvraag opnieuw geïnitialiseerd

en: Using persistent connection doesn't reinitialize redis driver on each request
nl: Als u een permanente verbinding gebruikt, dan wordt de redis driver niet bij elk aanvraag opnieuw geïnitialiseerd

en: Valid
nl: Geldig

en: Valid W3 Total Cache Pro license
nl: Geldige W3 total cache Pro licentie

en: Valid image data is required.
nl: Geldige afbeeldinggegevens zijn vereist.

en: Value
nl: Waarde

en: Varnish Cache
nl: Varnish cache

en: Varnish Configuration Language
nl: Varnish configuratie taal

en: Varnish servers successfully purged.
nl: Varnish servers met succes opgeschoond.

en: Verify TLS Certificates
nl: TLS certificaten controleren

en: Verify TLS Certificates:
nl: Controleer TLS certificaten:

en: Verify URI
nl: URI verifiëren

en: Verify rewrite rules
nl: Controleer herschrijfregels

en: Verify the server's certificate when connecting via TLS.
nl: Controleer het servercertificaat wanneer u verbinding maakt via TLS.

en: Version %s
nl: Versie: %s

en: Version:
nl: Versie:

en: View
nl: Bekijken

en: View All Results
nl: Bekijk alle resultaten

en: View Details
nl: Bekijk details

en: View Examples
nl: Bekijk voorbeelden

en: View all
nl: Alles tonen

en: View all questions in Browser Cache forum
nl: Bekijk alle vragen in Browser Cache forum

en: View all questions in Database Cache forum
nl: Bekijk alle vragen in Database Cache forum

en: View all questions in Minify Cache forum
nl: Bekijk alle vragen in Minify Cache forum

en: View all questions in Object Cache forum
nl: Bekijk alle vragen in Object Cache forum

en: View all questions in Page Cache forum
nl: Bekijk alle vragen in het Page Cache forum

en: View all questions in the CDN forum
nl: Bekijk alle vragen in het CDN forum

en: View detailed information about your site’s performance
nl: Bekijk gedetailleerde informatie over de prestaties van uw site

en: View required changes
nl: Bekijk vereiste wijzigingen

en: Visibility:
nl: Zichtbaarheid:

en: Visit author homepage
nl: Bezoek de homepage van de auteur

en: Visit extension site
nl: Bezoek extensie site

en: Visualize your performance over time with graphs
nl: Visualiseer uw prestaties over de tijd met grafieken

en: Vote:
nl: Stemmen:

en: W3 API Key:
nl: W3 API-sleutel:

en: W3 Total Cache Error:
nl: W3 Total Cache fout:

en: W3 Total Cache does not yet have guidance for this audit.
nl: W3 total cache heeft nog geen richtlijnen voor deze audit.

en: W3 Total Cache has automatically disabled object caching because it was configured to write cache files to disk. This change was made to prevent potential performance issues and excessive file creation on your server. If you wish to re-enable object caching, you can do so in the %1$s. %2$s about this change and alternative caching solutions.
nl: W3 Total Cache heeft het cachen van objecten automatisch uitgeschakeld omdat het was geconfigureerd om cachebestanden naar schijf te schrijven. Deze wijziging is doorgevoerd om mogelijke prestatieproblemen en overmatige aanmaak van bestanden op uw server te voorkomen. Als u object caching weer wilt inschakelen, kunt u dit doen in de %1$s. %2$s over deze verandering en alternatieve caching oplossingen.

en: W3 Total Cache has detected that BunnyCDN is selected but not fully configured. Please use the "Authorize" button on the %1$sCDN%2$s settings page to connect a pull zone.
nl: W3 Total Cache heeft gedetecteerd dat BunnyCDN is geselecteerd maar niet volledig is geconfigureerd. Gebruik de "Autoriseer" knop op de %1$sCDN%2$s instellingen pagina om een pull zone te verbinden.

en: W3 Total Cache has detected that you are using the %1$s, which is fully supported and compatible. For optimal performance and value, we recommend considering BunnyCDN as an alternative.
nl: W3 Total Cache heeft gedetecteerd dat u de %1$s gebruikt, die volledig wordt ondersteund en compatibel is. Voor optimale prestaties en waarde raden we u aan BunnyCDN als alternatief te overwegen.

en: W3 Total Cache has detected that you do not have a %1$s configured. For optimal performance and value, we recommend considering BunnyCDN.
nl: W3 Total Cache heeft gedetecteerd dat u geen %1$s configuratie heeft. Voor optimale prestaties en waarde raden we BunnyCDN aan.

en: W3 Total Cache has detected that you do not have a Backup Plugin installed.
nl: W3 Total Cache heeft gedetecteerd dat u geen back-up plugin heeft geïnstalleerd.

en: W3 Total Cache's Page caching cannot work effectively when WPML Language URL format is "Language name added as a parameter" used. Please consider another URL format. Visit the WPML -&gt; Languages settings. %1$s
nl: De pagina caching van W3 Total Cache kan niet effectief werken als WPML taal URL format is "Taalnaam toegevoegd als een parameter" wordt gebruikt. Overweeg een ander URL format Bezoek de WPML -&gt; Talen instellingen. %1$s

en: W3 Total Cache: Statistics collection is currently enabled. This consumes additional resources, and is not recommended to be run continuously. %1$s %2$s
nl: W3 Total Cache: het verzamelen van statistieken is momenteel ingeschakeld. Dit verbruikt extra bronnen en het wordt niet aanbevolen om continu te worden uitgevoerd. %1$s %2$s

en: W3TC Configuration
nl: W3TC configuratie

en: W3TC Extensions
nl: W3TC extensies

en: W3TC Fragment Cache info:
nl: W3TC snippet cache info:

en: WP Cron is not working as expected, which is required for image format conversions.  %2$sLearn more%3$s.
nl: WP Cron werkt niet zoals verwacht, wat nodig is voor afbeelding format conversies.  %2$sLees verder%3$s.

en: WP Error:
nl: WP fout:

en: WP-CLI already uses Memcached, Redis, and other persistent engines. Enable this only if your database cache engine is Disk and you want WP-CLI to use it.
nl: WP-CLI maakt al gebruik van Memcached, Redis en andere persistente engines. Schakel dit alleen in als uw database cache engine disk is en u wilt dat WP-CLI deze gebruikt.

en: WP-CLI already uses Memcached, Redis, and other persistent engines. Enable this only if your object cache engine is Disk and you want WP-CLI to use it.
nl: WP-CLI maakt al gebruik van memcached, redis en andere persistente engines. Schakel dit alleen in als u objectcacheengine Disk is en u wilt dat WP-CLI deze gebruikt.

en: WPML Extension
nl: WPML extensie

en: WP_ADMIN page
nl: WP_ADMIN pagina

en: WP_CACHE define:
nl: WP_CACHE definiëren:

en: Want even faster speeds? The full site delivery Content Delivery Network will speed up your website by over 60% to increase conversions, revenue and reach your website visitors globally. With a Full Site Content Delivery Network (CDN), your website and all its assets will be available instantly to your visitors all over the world at blazing fast speeds.
nl: Wilt u nog hogere snelheden? Het Content Delivery Network voor volledige site levering versnelt uw site met meer dan 60% om het aantal conversies en inkomsten te verhogen en uw site bezoekers wereldwijd te bereiken. Met een Full Site Content Delivery Network (CDN) zijn uw site en al zijn assets direct beschikbaar voor uw bezoekers over de hele wereld met razendsnelle snelheden.

en: Warning: Disk-Based Database Caching Selected
nl: Waarschuwing: schijf gebaseerde database caching geselecteerd

en: Warning: Disk-Based Fragment Caching Selected
nl: Waarschuwing: schijfgebaseerde snippet caching geselecteerd

en: Warning: Disk-Based Object Caching Selected
nl: Waarschuwing: schijfgebaseerde object caching geselecteerd

en: Warning: Using disk storage for this setting can potentially create a large number of files.  Please be aware of any inode or disk space limits you may have on your hosting account.
nl: Waarschuwing: het gebruik van schijfopslag voor deze instellingen kan mogelijk een groot aantal bestanden creëren.  Houd alstublieft rekening met eventuele inode of schijfruimte beperkingen die u heeft op uw hostingaccount.

en: Wasted Bytes
nl: Verspilde bytes

en: Wasted Miliseconds
nl: Verspilde milliseconden

en: Wasted Percentage
nl: Verspild percentage

en: We recommend that you use %1$s%2$sIAM%3$s%4$s to create a new policy for %5$sAWS%6$s services that have limited permissions. A helpful tool: %7$s%8$sAWS%9$s Policy Generator%10$s
nl: We adviseren dat u %1$s%2$s IAM%3$s%4$s gebruikt om een nieuw beleid te maken voor %5$sAWS%6$s diensten die beperkte rechten hebben. Een nuttig hulpmiddel: %7$s%8$sAWS%9$s Policy Generator%10$s

en: We'll test your homepage with Page Cache disabled and then with several storage engines.  You should review the test results and choose the best for your website.
nl: We zullen uw homepage testen met pagina cache uitgeschakeld en vervolgens met verschillende opslag engines.  U moet de waardering bekijken en de beste voor uw site kiezen.

en: We're here to help you!  Visit our %1$sSupport Center%2$s for helpful information and to ask questions.
nl: We zijn er om u te helpen!  Bezoek ons %1$sOndersteuningscentrum%2$s voor nuttige informatie en om vragen te stellen.

en: We're serious about making W3 Total Cache better, and sometimes that means reaching out to users like you to get a few more details about your experience. Would you be open to us contacting you for further feedback? If so, please enter your email address below.
nl: We zijn serieus bezig om W3 Total Cache beter te maken, en soms betekent dat dat we contact moeten opnemen met gebruikers zoals uw om meer details te krijgen over uw ervaring. Zou u het op prijs stellen als we contact met u opnemen voor meer feedback? Zo ja, vul dan alstublieft hieronder uw e-mailadres in.

en: We're sorry to see you go!
nl: Jammer dat u weggaat!

en: Web Requests
nl: Web aanvragen

en: Web Server
nl: Webserver

en: Web Transaction times
nl: Web Transactietijden

en: Web application firewall:
nl: Firewall voor webapplicaties:

en: Webserver type generating access logs.
nl: Webserver type dat toegang logs genereert.

en: Website visitors cannot navigate your website until a given page is ready - reduce the wait time with this feature.
nl: Bezoekers kunnen uw site niet gebruiken totdat en bepaalde pagina gereed is - reduceer de wachttijd met deze optie.

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Welcome
nl: Welkom

en: Welcome to the W3 Total Cache Setup Guide!
nl: Welkom bij de W3 Total Cache installatiegids!

en: What is Database Cache
nl: Wat is Database Cache

en: What is Object Caching?
nl: Wat is object caching?

en: What is Page Cache
nl: Wat is Page Cache

en: What is minification exactly?
nl: Wat is verkleining precies?

en: What's Next?
nl: Wat is het volgende?

en: When %1$sSSL%2$s pages are returned no %3$sCDN%4$s %5$sURL%6$ss will appear in HTML pages.
nl: Wanneer %1$sSSL%2$s pagina's worden geretourneerd, verschijnt er geen %3$sCDN%4$s %5$sURL%6$ss op HTML pagina's.

en: When Amazon ElastiCache used, specify configuration endpoint as Memcached host
nl: Wanneer Amazon ElastiCache wordt gebruikt, geef de configuratie endpoint aan als Memcached host

en: When Amazon ElastiCache used, specify configuration endpoint as Memecached host
nl: Wanneer Amazon ElastiCache wordt gebruikt, specificeert u het configuratie endpoint als Memecached host

en: When Queue is processed, regenerate:
nl: Regenereer wanneer de wachtrij is verwerkt:

en: When enabled, Always Online will serve pages from our cache if your server is offline
nl: Indien ingeschakeld, zal Always Online pagina's uit onze cache halen als uw server offline is

en: When enabled, the Hotlink Protection option ensures that other sites cannot suck up your bandwidth by building pages that use images hosted on your site.
nl: Indien ingeschakeld, zorgt de Hotlink Protection optie ervoor dat andere sites geen bandbreedte kunnen opzuigen door pagina's te bouwen die afbeeldingen gebruiken die op uw site worden gehost.

en: When the above CSS/JS file is found within your markup.
nl: Wanneer het bovenstaande CSS/JS bestand wordt gevonden binnen uw markup.

en: When viewing the queue, each entry will have a circular arrow icon that can be clicked to manually regenerate the corresponding cache entry. Once this completes, the queue entry will be removed from the queue.
nl: Bij het bekijken van de wachtrij heeft elke invoer een icoon met een ronde pijl waarop geklikt kan worden om de overeenkomstige invoer in de cache handmatig te regenereren. Zodra dit afgerond is, wordt de invoer in de wachtrij verwijderd uit de wachtrij.

en: Whenever settings are changed, a new query string will be generated and appended to objects allowing the new policy to be applied.
nl: Telkens wanneer instellingen worden gewijzigd, wordt een nieuwe queryreeks gegenereerd en aan objecten toegevoegd, zodat het nieuwe beleid kan worden toegepast.

en: Where possible, collapse redirect chains so visitors reach the cached HTML in a single round trip.
nl: Waar mogelijk worden omleiding ketens samengevoegd, zodat bezoekers de gecached HTML in één enkele ronde bereiken.

en: Where width and height have been declared as 640 and 360 pixels respectively.
nl: Waarbij breedte en hoogte zijn aangegeven als respectievelijk 640 en 360 pixels.

en: Where your access log is located.
nl: Waar uw toegang log zich bevindt.

en: Whitespace only
nl: Alléén witruimte

en: Who do I thank for all of this?
nl: Wie bedank ik voor dit alles?

en: Widget statistics interval:
nl: Widget statistieken interval:

en: With this breakdown, we can see how many unused bytes are in our CSS files, so we can manually remove them.
nl: Met deze uitsplitsing kunnen we zien hoeveel ongebruikte bytes er in onze CSS bestanden staan, zodat we ze handmatig kunnen verwijderen.

en: With this breakdown, we can see how many unused bytes are in our JS files, so we can manually remove them.
nl: Met deze uitsplitsing kunnen we zien hoeveel ongebruikte bytes er in onze JS bestanden zitten, zodat we ze handmatig kunnen verwijderen.

en: With this enabled, the "Purge All Caches" action will instead queue items based on the below settings. If this is NOT enabled, the "Flush All" action will purge all caches and clear all queue entries as pending changes will be applied. Note that enabling this can cause the "Flush All" action to take longer, especially if the "Number of Latests Pages/Posts" are set at a high value.
nl: Als dit is ingeschakeld, zal de actie "Opschonen alle caches" in plaats daarvan items in de wachtrij plaatsen op basis van de onderstaande instellingen. Als dit NIET is ingeschakeld, zal de actie "Alles opschonen" alle caches opschonen en alle invoer in de wachtrij wissen omdat hangende wijzigingen zullen worden toegepast. Let alstublieft op dat het inschakelen van deze optie ervoor kan zorgen dat de actie "Alles opschonen" langer duurt, vooral als het "Aantal laatste pagina's/berichten" op een hoge waarde is ingesteld.

en: Without completely redesigning your web page from scratch, typically you cannot resolve this warning. Understand that this warning is significant and if you get it for more than one or two pages in your site, you should consider:
nl: Zonder uw webpagina helemaal opnieuw te ontwerpen, kunt u deze waarschuwing meestal niet oplossen. Begrijp dat deze waarschuwing belangrijk is en dat als u hem voor meer dan één of twee pagina's van uw site krijgt, u moet overwegen:

en: WordPress Hosting Recommendations
nl: WordPress hosting aanbevelingen

en: WordPress Resources
nl: WordPress ondersteuning

en: WordPress caches objects used to build pages, but does not reuse them for future page requests.
nl: WordPress slaat objecten op die worden gebruikt om pagina's te bouwen, maar gebruikt ze niet opnieuw voor toekomstige pagina aanvragen.

en: Wrap after:
nl: Afbreken na:

en: Write-able
nl: Beschrijfbaar

en: X-%1$sXSS%2$s-Protection
nl: X-%1$sXSS%2$s-Bescherming

en: X-Content-Type-Options
nl: X-Inhoud type opties

en: X-Frame-Options
nl: X-Frame opties

en: XMLRPC request
nl: XMLRPC aanvraag

en: XSL not tracked
nl: XSL niet gevolgd

en: Yearly archive pages
nl: Jaarlijkse archiefpagina's

en: Yes
nl: Ja

en: Yes = Don't Enforce HPKP
nl: Ja = Dwing HPKP niet af

en: Yes, remove it for me
nl: Ja, verwijder het voor mij

en: You can access those data from JavaScript using the API or by viewing them on your %1$s.
nl: U kunt toegang krijgen tot die gegevens vanuit JavaScript met behulp van de API of door ze te bekijken op uw %1$s.

en: You can use placeholders {wp_content_dir}, {plugins_dir}, {uploads_dir} instead of writing folder paths (wp-content, wp-content/plugins, wp-content/uploads).
nl: U kunt de plaatshouders {wp_content_dir}, {plugins_dir} en {uploads_dir} gebruiken in plaats van het volledige bestandspad (wp-content, wp-content/plugins, wp-content/uploads).

en: You do not have permission to access this image.
nl: U heeft geen toestemming om deze afbeelding te openen.

en: You do not have permission to convert this image.
nl: U heeft geen toestemming om deze afbeelding te converteren.

en: You do not have permission to perform bulk conversions.
nl: U heeft geen toestemming om bulkconversies uit te voeren.

en: You do not have permission to perform bulk reverts.
nl: U heeft geen toestemming om bulkreversies uit te voeren.

en: You do not have permission to revert this image.
nl: U heeft geen toestemming om deze afbeelding terug te zetten.

en: You do not have permission to view API usage.
nl: U heeft geen toestemming om het API gebruik te bekijken.

en: You do not have permission to view image counts.
nl: U heeft geen toestemming om het aantal van afbeeldingen te bekijken.

en: You do not have the rights to perform this action.
nl: U mist de rechten om deze actie uit te voeren.

en: You do that by inserting API calls in your JavaScript and then extracting detailed timing data that you can use to optimize your code.
nl: Dat doet u door API aanroepen in uw JavaScript in te voegen en vervolgens gedetailleerde timing gegevens te extraheren die u kan gebruiken om uw code te optimaliseren.

en: You have not configured API key and Account Id.
nl: U heeft geen API-sleutel en account ID geconfigureerd.

en: You have not configured well email, API token / global key or domain
nl: U heeft e-mail, API token/globale sleutel of domein niet goed geconfigureerd

en: You have selected the Performance Suite that professionals have consistently ranked #1 for options and speed improvements.
nl: U heeft de Performance Suite geselecteerd die professionals consequent als nummer 1 hebben gerangschikt voor opties en snelheidsverbeteringen.

en: You reached your hourly limit of %1$d; try again later%2$s.
nl: U heeft uw uurlimiet van %1$d bereikt ; probeer het later nog eens%2$s.

en: You reached your monthly limit of %1$d; try again later or %2$supgrade to Pro%3$s for unlimited.
nl: U heeft uw maandelijkse limiet van %1$d bereikt ; probeer het later nog eens of %2$supgrade naar Pro%3$s voor onbeperkt.

en: You're running debug mode, it's using Resources and not recommend to run continuously. %1$s
nl: U voert de fout opsporing modus uit, deze gebruikt gegevensbronnen en niet aangeraden om continu uit te voeren. %1$s

en: You're using the Community Edition of W3 Total Cache. Maximize your website's speed even more by upgrading to %1$sW3 Total Cache Pro%2$s to unlock advanced anaytics, fragment caching, full site delivery, extension support and other tools that will allow you to completely fine tune your website's performance.
nl: U gebruikt de Community editie van W3 Total Cache. Maximaliseer de snelheid van uw site nog meer door te upgraden naar %1$sW3 Total Cache Pro%2$s om geavanceerde analyses, samenvatting caching, volledige site levering, extensie ondersteuning en andere gereedschappen te ontgrendelen waarmee u de prestaties van uw site volledig kunt afstemmen.

en: Your %1$s Pro license key has expired. %2$s to continue using the Pro features
nl: Uw %1$s Pro licentie is verlopen. %2$s om de Pro functies te blijven gebruiken

en: Your %1$s Pro subscription payment is past due. Please update your %2$sBilling Information%3$s to prevent service interruption. Already updated? %4$sRecheck your license status%5$s.
nl: Uw %1$s Pro abonnement betaling is vervallen. Update alstublieft uw %2$sfactuur gegevens%3$s om dienstonderbreking te voorkomen. Al geüpdatet? %4$sControleer uw licentie %5$s.

en: Your %1$s Pro subscription payment is past due. Please update your billing information or contact us to prevent service interruption. Already updated? %2$sRecheck your license status%3$s.
nl: Uw %1$s Pro abonnement is vervallen. Update alstublieft uw factuurgegevens of neem contact met ons op om dienstonderbreking te voorkomen. Al geüpdatet? %2$sControleer uw licentie %3$s.

en: Your %1$s Pro subscription requires a PayPal billing agreement update. Please %2$sUpdate your billing agreement%3$s to ensure uninterrupted service. Already updated? %4$sRecheck your license status%5$s or dismiss this notice.
nl: Uw %1$s Pro abonnement vereist een update van uw PayPal factuur overeenkomst. Update alstublieft uw factuur overeenkomst %2$s om ononderbroken dienst te garanderen %3$s. Al geüpdatet? Controleer dan uw licentie %4$s of negeer dit bericht%5$s.

en: Your %1$s Pro subscription requires a PayPal billing agreement update. Please contact support to ensure uninterrupted service. Already updated? %2$sRecheck your license status%3$s or dismiss this notice.
nl: Uw %1$s Pro abonnement vereist een update van de PayPal factuur overeenkomst. Neem alstublieft contact op met ondersteuning om ononderbroken dienst te garanderen. Al geüpdatet? %2$sControleer uw licentie %3$s of negeer deze melding.

en: Your %1$s license key is not active and cannot be activated due to the license activation limit being reached.
nl: Uw %1$s licentiesleutel is niet actief en kan niet geactiveerd worden, omdat de licentie activaties beperking is bereikt.

en: Your %1$s license key is not active for this site. You can switch your license to this website following %2$sthis link%3$s
nl: Uw %1$s licentiesleutel is niet actief voor deze site. U kunt uw licentie wijzigen voor deze site via %2$sdeze link%3$s

en: Your %1$sAWS%2$s CloudFront Account Credentials
nl: Uw %1$sAWS%2$s CloudFront account credentials

en: Your Cloudflare API token / global key
nl: U Cloudflare API token/globale sleutel

en: Your RackSpace API key
nl: Uw RackSpace API-sleutel

en: Your current %1$s Pro license key is not valid. %2$sPlease confirm it%3$s.
nl: Uw huidige %1$s Pro licentiesleutel is niet geldig. %2$sControleer deze%3$s.

en: Your previous %1$s Pro license key has been deactivated.
nl: Uw vorige %1$s Pro licentiesleutel is gedeactiveerd.

en: Your previous %1$s Pro license key is expired and will remain registered to this domain.
nl: Uw vorige %1$s Pro licentiesleutel is verlopen en blijft geregistreerd bij dit domein.

en: Your previous %1$s Pro license key is invalid and cannot be deactivated. Please %2$scontact support%3$s for assistance.
nl: Uw vorige %1$s Pro licentiesleutel is ongeldig en kan niet gedeactiveerd worden. %2$sneem alstublieft contact op met ondersteuning%3$s voor hulp.

en: Your previous %1$s Pro license key was not found and cannot be deactivated.
nl: Uw vorige %1$s Pro licentiesleutel is niet gevonden en kan niet worden gedeactiveerd.

en: Your rate limits
nl: Uw waardering limits

en: Your users have less data to download, you can now serve more visitors at once without upgrading your hardware and you don't have to change how you do anything; just set it and forget it.
nl: Uw gebruikers hebben minder gegevens om te downloaden, u kunt nu meer bezoekers tegelijk bedienen zonder uw hardware te upgraden en uw hoef niets te veranderen; stel het gewoon in en vergeet het.

en: Your website performance is enhanced with Bunny.Net's (%1$s) service.
nl: De prestaties van uw site worden verbeterd met de (%1$s) dienst van Bunny.Net.

en: Your website's performance can still be improved by configuring %1$sminify%2$s settings, setting up a %1$sCDN%2$s, and more!
nl: De prestaties van uw site kunnen nog steeds worden verbeterd door %1$sminify%2$s instellingen te configureren, een %1$sCDN%2$s in te stellen en meer!

en: Zones to purge:
nl: Zones om op te schonen:

en: [W3TC] CDN auto upload (every %1$d seconds)
nl: [W3TC] CDN automatisch uploaden (elke %1$d seconden)

en: [W3TC] CDN queue process (every %1$d seconds)
nl: [W3TC] CDN wachtrij proces (elke %1$d seconden)

en: [W3TC] Database Cache file GC (every %d seconds)
nl: [W3TC] Database cachebestand GC (elke %d seconden)

en: [W3TC] Minify Cache file GC (every %d seconds)
nl: [W3TC] Verklein cache bestand GC (elke %d seconden)

en: [W3TC] Object Cache file GC (every %d seconds)
nl: [W3TC] Object cachebestand GC (elke %d seconden)

en: [W3TC] Page Cache file GC (every %d seconds)
nl: [W3TC] Pagina cachebestand GC (elke %d seconden)

en: [W3TC] Page Cache prime (every %d seconds)
nl: [W3TC] Pagina cache prime (elke %d seconden)

en: all files in the directory whose extension is "jpg".
nl: alle bestanden in de folder met de extensie "jpg".

en: all files in the directory with no extension, with all parameter variations.
nl: alle bestanden zonder extensie in de folder, met alle parameter variaties.

en: an "instant on" or "set it and forget it" optimization technique.
nl: een "instant on" of "set it and forget it" optimalisatie techniek.

en: and
nl: en

en: async
nl: asynchroon

en: authorized
nl: geautoriseerd

en: base-uri:
nl: basis uri:

en: cURL extension:
nl: cURL extensie:

en: cache immutable ("public, max-age=EXPIRES_SECONDS, immutable")
nl: cache onveranderlijk ("openbaar, max age=expires_seconds, onveranderlijk")

en: cache immutable no max-age ("public, immutable")
nl: cache onveranderlijk geen max-age ("publiek, onveranderlijk")

en: cache with max-age ("public, max-age=EXPIRES_SECONDS")
nl: cache met max age ("public, max age = EXPIRES_SECONDS")

en: cache with max-age and validation ("max-age=EXPIRES_SECONDS, public, must-revalidate, proxy-revalidate")
nl: cache met max age en validatie ("max-age=EXPIRES_SECONDS, public, must-revalidate, proxy-revalidate")

en: cache with validation ("public, must-revalidate, proxy-revalidate")
nl: cache met validatie ("public, must-revalidate, proxy-revalidate")

en: cache without proxy ("private, must-revalidate")
nl: cache zonder proxy ("private, must-revalidate")

en: can help you speed up
nl: kan u helpen om te versnellen

en: can help you speed up dynamic pages by persistently storing objects.
nl: kan u helpen dynamische pagina's te versnellen door objecten voortdurend op te slaan.

en: check the %1$s to maintain the desired user experience
nl: vink de %1$s aan om de gewenste gebruikerservaring te behouden

en: child-src:
nl: sub-src:

en: click here
nl: klik hier

en: command
nl: commando

en: currently set to %1$s%2$s%3$s will be changed to %4$s%5$s%6$s
nl: momenteel ingesteld op %1$s%2$s%3$s wordt gewijzigd in %4$s%5$s%6$s

en: deploy
nl: inzetten

en: disable
nl: uitschakelen

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: disabled.
nl: uitgeschakeld.

en: don't cache ("private, no-cache")
nl: niet cachen ("private, no-cache")

en: don't store ("no-store")
nl: niet opslaan ("no-store")

en: e.g.: domain.com
nl: bijv.: domein.com

en: empty the page cache
nl: leeg de pagina cache

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: enabled.
nl: ingeschakeld.

en: error
nl: fout

en: exclude
nl: uitsluiten

en: export the media library
nl: exporteer de media bibliotheek

en: failed
nl: mislukt

en: font-src:
nl: lettertype src:

en: for the general settings for Cloudflare
nl: voor de algemene instellingen voor Cloudflare

en: form-action:
nl: formulier actie:

en: frame-src:
nl: frame src:

en: here
nl: hier

en: if needed.
nl: indien nodig.

en: if some objects appear to be missing.
nl: als sommige objecten lijken te ontbreken.

en: if the domain name of your site has ever changed.
nl: als de domeinnaam van uw site ooit is veranderd.

en: img-src:
nl: afbeelding src:

en: importing attachments into the Media Library
nl: bijlagen importeren in de mediabibliotheek

en: in the forums. It may show up here!
nl: in de forums. Het kan hier verschijnen!

en: include
nl: inclusief

en: is currently
nl: is momenteel

en: log in using the main account credentials, and paste the API key into the field above.
nl: login met de hoofdaccount referenties en plak de API-sleutel in het veld hierboven.

en: logged in role is rejected
nl: ingelogde rol is afgewezen

en: logged in user rejected
nl: ingelogde gebruiker afgewezen

en: make it automatically.
nl: maak het automatisch.

en: media and other files
nl: media en andere bestanden

en: minify settings
nl: verklein instellingen

en: modify attachment URLs
nl: bijlage URL's aanpassen

en: n/a
nl: n/b

en: nginx.conf rules have been updated. Please restart nginx server to provide a consistent user experience. %1$s
nl: nginx.conf regels zijn geüpdatet. Start de nginx server opnieuw op om een consistente gebruikerservaring te bieden. %1$s

en: not authorized
nl: niet geautoriseerd

en: object-src:
nl: object src:

en: of Cookies by specifying names in the Cookies field. Assign a set of Cookies to ensure that a unique cache is created for each Cookie group. Drag and drop groups into order (if needed) to determine their priority (top -&gt; down).
nl: van cookies door namen op te geven in het veld Cookies. Wijs een set cookies toe om ervoor te zorgen dat er voor elke cookie groep een unieke cache wordt aangemaakt. Versleep groepen in volgorde (indien nodig) om hun prioriteit te bepalen (boven -&gt; beneden).

en: of referrers by specifying names in the referrers field. Assign a set of referrers to use a specific theme, redirect them to another domain, create referrer groups to ensure that a unique cache is created for each referrer group. Drag and drop groups into order (if needed) to determine their priority (top -&gt; down).
nl: van verwijzers door namen op te geven in het veld verwijzers. Wijs een set verwijzers toe om een specifiek thema te gebruiken, stuur ze door naar een ander domein, maak verwijzer groepen om ervoor te zorgen dat er voor elke verwijzer groep een unieke cache wordt gemaakt. Sleep groepen in volgorde (indien nodig) om hun prioriteit te bepalen (boven -&gt; beneden).

en: of user agents by specifying names in the user agents field. Assign a set of user agents to use a specific theme, redirect them to another domain or if an existing mobile plugin is active, create user agent groups to ensure that a unique cache is created for each user agent group. Drag and drop groups into order (if needed) to determine their priority (top -&gt; down).
nl: van user agents door namen op te geven in het user agents veld. Wijs een set user-agents toe om een ​​specifiek thema te gebruiken, stuur ze door naar een ander domein of maak, als een bestaande mobiele plugin actief is, user-agents-groepen om ervoor te zorgen dat voor elke user-agent-groep een unieke cache wordt gemaakt. Sleep groepen in de juiste volgorde (indien nodig) om hun prioriteit te bepalen (van boven naar beneden).

en: or CNAME:
nl: of CNAME:

en: or use FTP form to allow
nl: of gebruik FTP formulier om toe te staan

en: or use FTP form to allow <strong>W3 Total Cache</strong> make it automatically.
nl: of gebruik het FTP formulier om <strong>W3 Total Cache</strong> het automatisch te laten maken.

en: plugin-types:
nl: plugin types:

en: postponed
nl: uitgesteld

en: provides many options to help your website perform faster.  While the ideal settings vary for every website, there are a few settings we recommend that you enable now.
nl: biedt veel opties om uw site sneller te laten presteren.  Hoewel de ideale instellingen voor elke site verschillen, zijn er een aantal instellingen die we u aanraden nu in te schakelen.

en: purge Browser cache
nl: browser cache opschonen

en: purge CDN cache
nl: opschonen CDN cache

en: purge Database cache
nl: database cache opschonen

en: purge Fragment cache
nl: fragmentcache opschonen

en: purge Memcached cache
nl: memcached cache opschonen

en: purge Minify cache
nl: opschonen Minify cache

en: purge Object cache
nl: object cache opschonen

en: purge Opcode cache
nl: opcode cache opschonen

en: purge Page cache
nl: opschonen pagina cache

en: purge Page cache for post
nl: cache van de pagina opschonen voor bericht

en: purge Page cache for posts
nl: pagina cache opschonen voor berichten

en: purge Varnish cache
nl: opschonen Varnis cache

en: purge all caches
nl: alle caches opschonen

en: purge all disk based caches
nl: alle schijfgebaseerde caches opschonen

en: purge cache
nl: cache opschonen

en: regenerate %s...
nl: %sregenereren...

en: rejected by filter:
nl: afgewezen door de filter:

en: request URI is rejected
nl: aanvraag URI is afgewezen

en: seconds
nl: seconden

en: security profile for your website, which will automatically adjust each of the security settings.
nl: beveiliging profiel voor uw site, die automatisch elk van de beveiliging instellingen aanpast.

en: settings
nl: instellingen

en: style-src:
nl: stijl src:

en: symbols (set to 0 to disable)
nl: symbolen (0 is uitschakelen)

en: sync (to head)
nl: synchroniseren (naar hoofd)

en: the directory itself (only when accessed directly without any file).
nl: de folder zelf (alléén direct benaderd dus zonder bestand).

en: the specific file (when the file does not have an extension), and without parameters.
nl: het specifieke bestand (als het bestand geen extensie heeft), zonder parameters.

en: the specific file with its extension, and without parameters.
nl: het specifieke bestand met zijn extensie, zonder parameters.

en: the specific file with its extension, with all variation of parameters.
nl: het specifieke bestand met zijn extensie, met alle variaties van parameters.

en: the specific file with its extension, with the specific parameters.
nl: het specifieke bestand met zijn extensie, met de specifieke parameters.

en: theme. Select "add" the files you wish to minify, then click "apply &amp; close" to save the settings.
nl: thema. Kies de bestanden die u wilt "toevoegen" en klik op "toepassen & sluiten" om de instellingen op te slaan.

en: to configure additional settings at Bunny.net.
nl: om extra instellingen te configureren op Bunny.net.

en: to configure additional settings for this pull zone at Bunny.net.
nl: om aanvullende instellingen voor deze pull zone te configureren op bunny.net.

en: to make existing file modifications visible to visitors with a primed cache.
nl: om bestaande bestandswijzigingen zichtbaar te maken voor bezoekers met een geprimede cache.

en: unknown
nl: onbekend

en: unlimited
nl: ongelimiteerd

en: unsuccessful file transfers
nl: niet geslaagde bestandsoverdrachten

en: unsuccessful transfer queue
nl: wachtrij voor mislukte overdracht

en: update the path
nl: update het pad

en: updating the query string failed. with error %1$s
nl: het updaten van de query string is mislukt. Met fout %1$s

en: upgrading
nl: aan het upgraden

en: upload active theme files
nl: upload bestanden van actieve thema

en: user agent is rejected
nl: user agent is afgewezen

en: view log
nl: bekijk log

en: view visualizations
nl: visualisaties bekijken

en: webpack-stats-duplicates
nl: webpack statistieken duplicaten

en: wp-includes file types to upload:
nl: te uploaden wp-includes bestandstypen:

en: zlib output compression:
nl: zlib output compressie:
