Plugins - - en to nl translation catalogue (324 entries)

en: Select "yes" if you want people to confirm their email address before being subscribed (recommended).
nl: Selecteer "ja" als u wilt dat mensen hun e-mailadres bevestigen voordat ze worden ingeschreven (aanbevolen).

en: This field is required.
nl: Dit veld is vereist.

en: When enabled, the form will suggest corrections for common email domain typos (e.g., "gmial.com" → "gmail.com").
nl: Wanneer ingeschakeld, zal het formulier suggesties geven voor correcties van veelvoorkomende e-mail domeinnaam typefouten (bijv. "gmial.com" → "gmail.com").

en: Enable email domain typo checker?
nl: E-mail domein typefout checker inschakelen?

en: The listed tags will be removed from all subscribers updated by this form.
nl: De genoemde tags zullen worden verwijderd van alle abonnees geüpdatet door dit formulier.

en: Remove tags
nl: Tags verwijderen

en: Add tags
nl: Tags toevoegen

en: Did you mean %s?
nl: Heeft u bedoeld %s?

en: Enter an email address to receive a notification when a critical error occurs. Max 1 email per 24 hours.
nl: Voer een e-mailadres in om een melding te ontvangen wanneer er een kritieke fout optreedt. Max. 1 e-mail per 24 uur.

en: Send email on critical error
nl: E-mail verzenden bij kritieke fout

en: You need to configure your Mailchimp API key for this form to work properly.
nl: U moet uw Mailchimp API-sleutel configureren om dit formulier goed te laten werken.

en: Plug and play, privacy-friendly and GDPR/CCPA compliant statistics for WordPress.
nl: Plug and play, privacy-vriendelijke en GDPR/CCPA conforme statistieken voor WordPress.

en: The text that shows when a submission is marked as spam.
nl: De tekst die wordt weergegeven wanneer een indiening is gemarkeerd als spam.

en: Your submission was marked as spam.
nl: Uw indiening is gemarkeerd als spam.

en: Mailchimp Subscriptions
nl: Mailchimp inschrijvingen

en: Audience fields
nl: Doelgroepvelden

en: Audience choice
nl: Doelgroepskeuze

en: List Field Mapping
nl: Lijstveldtoewijzing

en: Please verify that you are human.
nl: Alstublieft verifiëren dat u een mens bent.

en: %1$s Procaptcha (by Prosopo) %2$s is offering seamless bot protection without compromising user data. You can customize settings and algorithms, ensuring optimal defense against all types of malicious bots.
nl: %1$s Procaptcha (door Prosopo) %2$s biedt naadloze bot bescherming zonder gebruikersgegevens in gevaar te brengen. U kunt instellingen en algoritmen aanpassen, zodat u verzekerd bent van een optimale verdediging tegen alle soorten kwaadaardige bots.

en: Select "yes" to require the captcha even from authorized users.
nl: Selecteer "ja" om de Captcha zelfs voor geautoriseerde gebruikers vereist te stellen.

en: Display for authorized users
nl: Weergave voor bevoegde gebruikers

en: Theme
nl: Thema

en: Enter your secret key
nl: Voer uw geheime sleutel in

en: Secret Key
nl: Geheime sleutel

note: translators: %1$s: opening anchor tag, %2$s: closing anchor tag
en: The API key for connecting with your Procaptcha account. %1$s Get your Site key here %2$s
nl: De API-sleutel voor verbinding met uw Procaptcha account. %1$s verkrijg uw site sleutel hier %2$s

en: Enter your site key
nl: Voer uw site sleutel in

en: Site Key
nl: Site sleutel

en: Preview: if the credentials are valid, you should be able to complete the captcha below:
nl: Voorbeeld: als de referenties geldig zijn, zou u de onderstaande Captcha moeten kunnen invullen:

en: Image Captcha
nl: Afbeelding Captcha

en: Proof of Work
nl: Bewijs van werk

en: Frictionless
nl: Wrijvingsloos

en: Dark
nl: Donker

en: Light
nl: Licht

en: Edit this audience in Mailchimp
nl: Bewerk deze doelgroep in Mailchimp

en: # of contacts
nl: # van contacten

en: Audience ID
nl: ID publiek

en: Audience name
nl: Doelgroepnaam

en: Select the audiences to which people who check the checkbox should be subscribed.
nl: Selecteer de doelgroepen waarop mensen die het selectievakje aanvinken geabonneerd moeten worden.

en: Mailchimp audiences
nl: Mailchimp doelgroepen

en: Audiences this form subscribes to
nl: Doelgroepen waarop dit formulier zich abonneert

en: When offering an audience choice, this is the text that shows when no Mailchimp audiences were selected.
nl: Bij het aanbieden van een doelgroep keuze, is dit de tekst die wordt getoond wanneer er geen Mailchimp doelgroep is geselecteerd.

en: No Mailchimp audiences selected
nl: Geen Mailchimp doelgroepen geselecteerd

en: No Mailchimp audiences found. Did you <a href="%s">connect with Mailchimp</a>?
nl: Geen Mailchimp doelgroep gevonden. Heeft u <a href="%s"> verbonden met Mailchimp</a> ?

en: Renew Mailchimp audiences
nl: Mailchimp doelgroepen vernieuwen

en: Select the location where you would like to show the sign-up checkbox. Note that only works if not using WooCommerce Checkout Block.
nl: Selecteer de locatie waar u het selectievakje voor aanmelden wilt weergeven. Let alstublieft op: dit werkt alleen als u het WooCommerce afrekenen blok niet gebruikt.

en: We strongly suggest keeping double opt-in enabled. Disabling double opt-in may affect your GDPR compliance.
nl: We raden u sterk aan dubbele opt-in ingeschakeld te houden; het uitschakelen van dubbele opt-in kan van invloed zijn op de GDPR naleving.

en: Submitting...
nl: Versturen...

en: Resource does not exist.
nl: Gegevensbron bestaat niet.

en: Form saved.
nl: Formulier opgeslagen.

en: Checkout for WooCommerce: After customer info
nl: Afrekenen voor WooCommerce: info na de klant

en: Checkout for WooCommerce: After account info
nl: Afrekenen voor WooCommerce: info na het account

en: Checkout for WooCommerce: Before complete order button
nl: Afrekenen voor WooCommerce: Voor de knop 'bestelling afronden'

en: After email field
nl: Na het e-mailveld

en: Loading... Please wait.
nl: Aan het laden... even geduld.

en: This is a premium feature. Please upgrade to Mailchimp for WordPress Premium to be able to use it.
nl: Dit is een premium eigenschap; upgrade naar 'Mailchimp voor WordPress Premium' om hem te kunnen gebruiken.

en: The given value does not look like a valid Mailchimp API key.
nl: De opgegeven waarde ziet er niet uit als een geldige Mailchimp API-sleutel.

en: Separate multiple values with a comma.
nl: Scheid meerdere waardes door een komma.

en: The listed tags will be applied to all subscribers added or updated by this form.
nl: De weergegeven tags zullen worden toegepast op alle nieuwe inschrijvers die met dit formulier worden toegevoegd of bijgewerkt.

en: Example: My tag, another tag
nl: Voorbeeld: Mijn tag, nog een tag

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Inactive
nl: Inactief

en: Active
nl: Actief

en: After order notes
nl: Meldingen na de bestelling

en: You defined your Mailchimp API key using the <code>MC4WP_API_KEY</code> constant.
nl: U  heeft de Mailchimp API-sleutel gedefinieerd m.b.v. de <code>MC4WP_API_KEY</code>-constante.

en: Link to your terms & conditions page
nl: Link naar uw voorwaarden pagina

en: Agree to terms
nl: Akkoord gaan met de voorwaarden

en: I have read and agree to the terms & conditions
nl: Ik heb de voorwaarden gelezen en ga ermee akkoord

en: <strong>Warning: </strong> enabling this may affect your <a href="%s">GDPR compliance</a>.
nl: <strong>Waarschuwing: </strong> het inschakelen hiervan kan invloed hebben op het <a href="%s">voldoen aan de AVG</a>.

en: Select "yes" if you want to subscribe people without asking them explicitly.
nl: Selecteer 'ja' als u mensen wil inschrijven zonder het hen expliciet te vragen.

en: (recommended)
nl: (aanbevolen)

en: The form may look slightly different than this when shown in a post, page or widget area.
nl: Het formulier kan er iets anders uitzien dan dit als het getoond wordt in een bericht, pagina of widgetgebied.

en: Form code
nl: Formulier code

en: Your "subscribed" message will not show when redirecting to another page, so make sure to let your visitors know they were successfully subscribed.
nl: Het bericht 'ingeschreven' zal niet getoond worden bij het doorsturen naar een andere pagina; zorg er dus voor de bezoekers te laten weten dat ze met succes ingeschreven zijn.

en: Pop-ups or boxes that slide-in with a newsletter sign-up form. A sure-fire way to grow your email lists.
nl: Popup-schermen of vakken die inschuiven met een inschrijfformulier voor de nieuwsbrief; een gegarandeerd goede manier om de verzendlijsten te laten groeien.

en: Other plugins by ibericode
nl: Andere plugins van ibericode

en: Select a Mailchimp list
nl: Selecteer een Mailchimp lijst

note: translators: %s links to the Gravity Forms overview page
en: To integrate with Gravity Forms, add the "Mailchimp for WordPress" field to <a href="%s">one of your Gravity Forms forms</a>.
nl: Voeg het veld 'Mailchimp for WordPress' toe <a href="%s">aan een van de formulieren van Gravity Forms </a> om te integreren met Gravity Forms.

en: Leave this field empty if you're human:
nl: Laat dit veld leeg als u een mens bent:

en: Showing the first 20 choices.<br> All %d choices will be displayed when viewing the form.
nl: De eerste 20 keuzes worden getoond;<br>alle %d keuzes zullen worden getoond bij het bekijken van het formulier.

en: (empty)
nl: (leeg)

en: Sign-up checkbox
nl: Inschrijf selectievak

en: Set your sign-up label text and whether it should be pre-checked.
nl: Stel uw inschrijf labeltekst in en of dat hij vooraf aangevinkt moet zijn.

en: Mailchimp list
nl: Mailchimp lijst

en: Select the Mailchimp list to subscribe to.
nl: Selecteer de Mailchimp lijst waarop u wil inschrijven.

en: Sign-up to our newsletter?
nl: Aanmelden voor onze nieuwsbrief?

en: Use this integration by adding the "Mailchimp" field to <a href="%s">your WPForms forms</a>.
nl: Gebruik deze integratie door het 'Mailchimp' veld toe te voegen aan <a href="%s">uw WPForms formulieren</a>.

en: Looks like your server is blocked by Mailchimp's firewall. Please contact Mailchimp support and include the following reference number: %s
nl: Het lijkt erop dat de server wordt geblokkeerd door de Mailchimp firewall; neem contact op met Mailchimp ondersteuning en meld het volgende referentienummer: %s

en: To integrate with Ninja Forms, add the "Mailchimp" action to <a href="%s">one of your Ninja Forms forms</a>.
nl: Voeg de 'Mailchimp' actie toe aan <a href="%s">een van de formulieren van Ninja Forms</a> om te integreren met Ninja Forms.

en: Greyed out integrations will become available after installing & activating the corresponding plugin.
nl: Grijs gemaakte integraties zullen beschikbaar komen na het installeren & activeren van de overeenkomstige plugin.

en: Determines what events should be written to <a href="%s">the debug log</a> (see below).
nl: Hiermee wordt bepaald welke gebeurtenissen moeten worden toegevoegd aan <a href="%s">het foutopsporingslogboek</a> (zie hieronder).

en: Everything
nl: Alles

en: Errors & warnings only
nl: Alleen fouten & waarschuwingen

en: Logging
nl: Logboek inschakelen

en: Miscellaneous settings
nl: Diverse instellingen

en: Value
nl: Waarde

en: Field type
nl: Veldtype

en: Are you sure you want to disable double opt-in?
nl: Weet u zeker dat u dubbele opt-in wilt uitschakelen?

en: Dismiss this notice.
nl: Dit bericht negeren.

en: If you do, please <a href="%s">leave us a 5★ rating on WordPress.org</a>. It would be of great help to us.
nl: Als dat zo is, <a href="%s">geef ons dan een 5★-beoordeling op WordPress.org</a>; het zou voor ons erg helpen.

en: You've been using Mailchimp for WordPress for some time now; we hope you love it!
nl: U  heeft nu Mailchimp voor WordPress enige tijd gebruikt; wij hopen dat het u bevalt.

en: <a href="%1$s">Upgrade to Mailchimp for WordPress Premium</a> or <a href="%2$s">read more about Mailchimp's E-Commerce features</a>.
nl: <a href="%1$s">Upgrade naar Mailchimp voor WordPress Premium</a> of <a href="%2$s">lees meer over Mailchimp's E-Commerce eigenschappen</a>.

en: Do you want to track all WooCommerce orders in Mailchimp so you can send emails based on the purchase activity of your subscribers?
nl: Wilt u alle WooCommerce-bestellingen bijhouden in Mailchimp, zodat u e-mails kunt versturen op basis van de aankoop activiteit van de abonnees?

en: Mailchimp returned the following error:
nl: Mailchimp gaf de volgende fout terug:

en: Here's some info on solving common connectivity issues.
nl: Hier is wat informatie over het oplossen van veel voorkomende verbindingsproblemen.

en: Error connecting to Mailchimp:
nl: Fout bij het verbinden met Mailchimp:

en: Checked
nl: Aangevinkt

en: Unchecked
nl: Niet aangevinkt

en: The text that shows when an existing subscriber is updated.
nl: De tekst die getoond wordt als een bestaande abonnee bijgewerkt is.

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Data from a cookie.
nl: Gegevens afkomstig van een cookie.

en: Interest categories
nl: Interesse categorieën

en: Form fields
nl: Formuliervelden

en: Choose a field to add to the form
nl: Kies een aan het formulier toe te voegen veld

en: Thank you, your records have been updated!
nl: Dankuwel, de records zijn bijgewerkt.

en: Please ensure %1$s has the proper <a href="%2$s">file permissions</a>.
nl: Verzeker uzelf er van dat %1$s de juiste <a href="%2$s">bestandspermissies heeft</a>.

en: Log file is not writable.
nl: Logbestand is niet beschrijfbaar.

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Preselect
nl: Voorselecteren

en: Optional
nl: Optioneel

en: To get started with Mailchimp for WordPress, please <a href="%s">enter your Mailchimp API key on the settings page of the plugin</a>.
nl: Om te beginnen met Mailchimp voor WordPress <a href="%s">voert u de Mailchimp API-sleutel in op de instellingenpagina van de plugin</a>.

en: Before submit button
nl: Voor de verzendknop

en: Position
nl: Rol

en: After customer details
nl: Na de klantgegevens

en: After shipping details
nl: Gegevens na het verzenden

en: Property of the current page or post.
nl: Eigendom van huidige pagina of bericht.

en: Right now, the plugin is configured to only log errors and warnings.
nl: Op dit moment is de plugin zo geconfigureerd dat alleen fouten en waarschuwingen in een logboek verwerkt worden..

en: Text to prefill this field with.
nl: Tekst om dit veld vooraf mee in te vullen.

en: Text to show when field has no value.
nl: Te tonen tekst als het veld geen waarde bevat.

en: Empty Log
nl: Logboek wissen

en: Nothing here. Which means there are no errors!
nl: Niets te zien hier; dit betekent dat er geen foutmeldingen zijn.

en: Filter..
nl: Filteren..

en: Debug Log
nl: Fout opsporing logboek

en: This field is marked as required in Mailchimp.
nl: Dit veld is als verplicht gemarkeerd in Mailchimp.

en: Log successfully emptied.
nl: Logboek met succes gewist.

en: Other
nl: Overig

en: Other Settings
nl: Overige instellingen

en: Subscribe to our newsletter.
nl: Schrijf u in op onze nieuwsbrief.

en: Found a bug? Please <a href="%s">open an issue on GitHub</a>.
nl: Heb u een fout gevonden, <a href="%s">start dan een probleemmelding op GitHub</a>.

en: Are you enjoying this plugin? The Premium add-on unlocks several powerful features. <a href="%s">Find out about all benefits now</a>.
nl: Bevalt deze plugin uw? De premium add-on ontsluit verscheidene krachtige functies. <a href="%s">Lees nu meer over alle voordelen</a>.

en: Do you want to create more than one form? Our Premium add-on does just that! <a href="%s">Have a look at all Premium benefits</a>.
nl: Wilt u meer dan een formulier aanmaken? Onze Premium add-on doet dat nu juist.<a href="%s"> Bekijk alle premium voordelen </a>.

en: Do you want translated forms for all of your languages? <a href="%s">Try Mailchimp for WordPress Premium</a>, which does just that plus more.
nl: Wilt u vertaalde formulieren voor alle talen; <a href="%s">probeer dan Mailchimp voor WordPress Premium</a>, wat dat juist doet, en nog meer.

en: Upgrade to Premium
nl: Upgrade naar Premium

en: Increased conversions? <a href="%s">Mailchimp for WordPress Premium</a> submits forms without reloading the entire page, resulting in a much better experience for your visitors.
nl: Toegenomen conversies? <a href="%s">Mailchimp for WordPress Premium</a> verzendt formulieren zonder de hele pagina te herladen, wat resulteert in een veel betere ervaring voor de bezoekers.

en: Be notified whenever someone subscribes? <a href="%s">Mailchimp for WordPress Premium</a> allows you to set up email notifications for your forms.
nl: Wilt u op de hoogte gebracht worden als iemand zich abonneert; <a href="%s">met Mailchimp voor WordPress Premium</a> geeft u de mogelijkheid e-mail meldingen in te stellen voor de formulieren.

en: Want to customize the style of your form? <a href="%s">Try our Styles Builder</a> & edit the look of your forms with just a few clicks.
nl: Als u de stijl van het formulier wilt aanpassen, <a href="%s">probeer dan onze Styles Builder</a> en bewerk het uiterlijk van de formulieren met een paar klikken.

en: If your answer can not be found in the resources listed above, please use the <a href="%s">support forums on WordPress.org</a>.
nl: Als er geen antwoord gevonden kan worden in de bovenstaande bronnen, gebruik dan de <a href="%s">ondersteuning forums op WordPress.org</a>.

en: Frequently Asked Questions
nl: Veel gestelde vragen

en: Knowledge Base
nl: Kennisbank

en: We have some resources available to help you in the right direction.
nl: Er is een aantal middelen beschikbaar om uw in de goede richting te sturen.

en: Click on the name of an integration to edit all settings specific to that integration.
nl: Klik op de naam van een integratie om alle instellingen, specifiek voor die integratie, te bewerken.

en: The table below shows all available integrations.
nl: De tabel hieronder toont alle beschikbare integraties.

en: Form
nl: Formulier

en: ZIP
nl: Postcode

en: State
nl: Provincie

en: Street Address
nl: Straatnaam

en: Radio buttons
nl: Radioknoppen

en: No available fields. Did you select a Mailchimp list in the form settings?
nl: Geen velden beschikbaar; heeft u een Mailchimp lijst geselecteerd in de formulier instellingen?

en: This field will allow your visitors to choose an audience to subscribe to.
nl: Met dit veld kunnen je bezoekers een doelgroep kiezen waarop ze zich willen abonneren.

en: Is this field required?
nl: Is dit veld verplicht?

en: This field will allow your visitors to choose whether they would like to subscribe or unsubscribe
nl: Dit veld geeft de bezoekers de mogelijkheid te kiezen of ze zich in/uit willen schrijven

en: Form action
nl: Formulier actie

en: Field label
nl: Veldlabel

en: Country
nl: Land

en: Close
nl: Sluiten

en: Choice type
nl: Keuzetype

en: Choices
nl: Keuzes

en: City
nl: Plaats

note: Description of the plugin
en: Mailchimp for WordPress by ibericode. Adds various highly effective sign-up methods to your site.
nl: Mailchimp for WordPress van ibericode voegt verschillende hoogst effectieve inschrijf methodes toe aan de site.

en: Order #%d
nl: Bestel #%d

en: To get a custom integration to work, include the following HTML in the form you are trying to integrate with.
nl: Voeg de volgende HTML-code toe aan het formulier waarmee u probeert te integreren om een custom integratie te laten werken.

en: To integrate with Contact Form 7, configure the settings below and then add %s to your CF7 form mark-up.
nl: Configureer onderstaande instellingen en voeg dan %s toe aan het CF7 formulier om voor integratie met uw Contact Form 7 te zorgen.

en: The table below shows your Mailchimp audiences and their details. If you just applied changes to your Mailchimp account, please use the following button to renew the cache.
nl: De tabel hieronder toont uw Mailchimp publiek en hun details. Als u net wijzigingen heeft aangebracht in uw Mailchimp account, gebruik dan alstublieft de volgende knop om de cache te vernieuwen.

en: Your Mailchimp Account
nl: Uw Mailchimp account

en: Configure this integration
nl: Configureer deze integratie

en: Description
nl: Beschrijving

en: Name
nl: Naam

en: Please ensure you <a href="%1$s">configure the plugin to send all required fields</a> or <a href="%2$s">log into your Mailchimp account</a> and make sure only the email & name fields are marked as required fields for the selected audiences.
nl: Zorg er alstublieft voor dat u <a href="%1$s">configureert om alle vereiste velden te verzenden</a> of <a href="%2$s">log in op uw Mailchimp account</a> en zorg ervoor dat alleen de e-mail & naam velden zijn gemarkeerd als vereist velden voor de geselecteerde doelgroepen.

en: The selected Mailchimp audience requires custom fields, which may prevent this integration from working.
nl: Het geselecteerde Mailchimp publiek vereist aangepaste velden, waardoor deze integratie mogelijk niet werkt.

en: Select "yes" if the checkbox should be pre-checked.
nl: Selecteer 'ja' als het selectievakje standaard aangevinkt moet zijn.

en: Implicit?
nl: Impliciet?

en: Enable the %s integration? This will add a sign-up checkbox to the form.
nl: De integratie van %s inschakelen? Hiermee wordt een inschrijf selectievakje aan het formulier toegevoegd.

en: Enabled?
nl: Ingeschakeld?

en: %s integration
nl: %s integratie

en: Integrations
nl: Integraties

en: Form behaviour
nl: Gedrag van het formulier

en: What does this do?
nl: Wat doet dit?

en: Select "no" if you want to add the selected interests to any previously selected interests when updating a subscriber.
nl: Selecteer 'nee' als u de geselecteerde interesses wilt toevoegen aan eerder geselecteerde interesses tijdens het bijwerken van een abonnee.

en: Select "yes" if you want to update existing subscribers with the data that is sent.
nl: Selecteer 'ja' als u bestaande abonnees wilt bijwerken met de gegevens die worden verzonden.

en: Use double opt-in?
nl: Dubbele opt-in gebruiken?

en: Mailchimp specific settings
nl: Mailchimp specifieke instellingen

en: Form Messages
nl: Formulier berichten

en: Enter the HTML code for your form fields..
nl: Voer de HTML code voor uww formuliervelden in.

en: Form Fields
nl: Formulier velden

en: Form variables
nl: Formulier variabelen

en: Form Style
nl: Formulierstijl

en: Form Appearance
nl: Formulier weergave

en: Form Themes
nl: Formulier thema's

en: Basic
nl: Basis

en: Inherit from %s theme
nl: Overnemen van het thema %s

en: Add dynamic form variable
nl: Dynamische formuliervariabele toevoegen

en: Click the following button to have Mailchimp for WordPress pick up on your changes.
nl: Klik op de volgende knop om Mailchimp voor WordPress de wijzigingen te laten verwerken.

en: Edit list fields for
nl: Bewerk lijstvelden voor

en: Clicking the following links will take you to the right screen.
nl: Als u op de volgende links klikt ga u naar het juiste scherm.

en: Add list fields to any of your selected lists.
nl: Voeg lijstvelden toe aan enkele van de geselecteerde lijsten.

en: Log in to your Mailchimp account.
nl: Meld u aan bij uw Mailchimp account.

en: Here's how:
nl: Zo doe u dat:

en: To add more fields to your form, you will need to create those fields in Mailchimp first.
nl: Om meer velden aan het formulier toe te voegen moet u de velden eerst in Mailchimp aanmaken.

en: Add more fields
nl: Voeg meer velden toe

en: Enter the title of your sign-up form
nl: Vul de titel van het inschrijfformulier in

en: Enter form title here
nl: Vul hier de formuliertitel in

en: Edit Form
nl: Formulier bewerken

en: You are here:
nl: U bevindt u hier:

en: Appearance
nl: Opmaak

en: Messages
nl: Berichten

en: Fields
nl: Velden

en: To which Mailchimp audience should this form subscribe?
nl: Op welk Mailchimp publiek moet dit formulier zich abonneren?

en: Enter your form title..
nl: Vul de formuliertitel in..

en: What is the name of this form?
nl: Wat is de naam van dit formulier?

en: Add new form
nl: Voeg nieuw formulier toe

en: There is no form with ID %d, perhaps it was deleted?
nl: Er is geen formulier met ID %d; misschien is het verwijderd?

en: The property of the currently logged-in user.
nl: De eigenschap van de momenteel ingelogde gebruiker.

en: The visitor's IP address. Example: %s.
nl: IP-adres van de bezoeker; voorbeeld: %s.

en: The site's language. Example: %s.
nl: Taal van de site; voorbeeld: %s.

en: The current time. Example: %s.
nl: De huidige tijd; voorbeeld: %s.

en: The current date. Example: %s.
nl: De huidige datum.; voorbeeld: %s.

en: The path of the page.
nl: Het pad van de pagina.

en: The URL of the page.
nl: De URL van de pagina.

en: The email address of the current visitor (if known).
nl: Het e-mailadres van de huidige bezoeker (indien bekend).

en: Data from the URL or a submitted form.
nl: Gegevens uit de URL of een ingediend formulier.

en: Form preview
nl: Formulier voorbeeld

en: Go back
nl: Ga terug

en: Form not found.
nl: Formulier niet gevonden.

en: Default sign-up form
nl: Standaard inschrijf formulier

en: Success! The cached configuration for your Mailchimp lists has been renewed.
nl: Gelukt; de cache configuratie van de Mailchimp lijsten is vernieuwd.

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Please select at least one list.
nl: Selecteer tenminste één lijst.

en: The API key for connecting with your Mailchimp account.
nl: De API sleutel om verbinding te maken met uw Mailchimp account.

en: Looking for help?
nl: Hulp nodig?

en: This plugin is not developed by or affiliated with Mailchimp in any way.
nl: Deze plugin is op geen enkele manier ontwikkeld door of verbonden met Mailchimp.

note: translators: %s links to the WordPress.org translation project
en: Mailchimp for WordPress is in need of translations. Is the plugin not translated in your language or do you spot errors with the current translations? Helping out is easy! Please <a href="%s">help translate the plugin using your WordPress.org account</a>.
nl: Mailchimp for WordPres plugin is op zoek naar vertalers. Is de plugin niet vertaald in uw taal of heeft u een fout in de vertalingen gespot? Helpen is makkelijk! Ga naar Please <a href="%s">help de plugin te vertalen met gebruik van uw WordPress.org account</a>.

en: Add to form
nl: Voeg toe aan het formulier

en: Wrap in paragraph tags?
nl: Inpakken in paragraaf tags?

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Submit button
nl: Verzendknop

en: Replaced with the number of subscribers on the selected list(s)
nl: Vervangen door het aantal inschrijvers op de geselecteerde lijst(en)

en: Replaced with the form response (error or success messages).
nl: Vervangen door de formulier reactie (fout- en succesmeldingen).

en: This allows you to personalise your form or response messages.
nl: Dit geeft u de mogelijkheid u formulier of antwoordberichten te personaliseren.

en: The following list of variables can be used to <a href="%s">add some dynamic content to your form or success and error messages</a>.
nl: De volgende lijst met variabelen kan worden gebruikt om <a href="%s">dynamische inhoud aan het formulier toe te voegen of succes- en foutberichten</a>.

en: HTML tags like %s are allowed in the message fields.
nl: HTML tags als %s zijn toegestaan in de melding velden.

en: When using the unsubscribe method, this is the text that shows when the given email address is not on the selected Mailchimp audiences.
nl: Als u de uitschrijfmethode gebruikt, is dit de tekst die wordt weergegeven als het opgegeven e-mailadres niet voorkomt in de geselecteerde Mailchimp publieksgroepen.

en: Not subscribed
nl: Niet geabonneerd

en: When using the unsubscribe method, this is the text that shows when the given email address is successfully unsubscribed from the selected Mailchimp audiences).
nl: Bij gebruik van de uitschrijfmethode is dit de tekst die wordt weergegeven wanneer het opgegeven e-mailadres met succes is afgemeld voor de geselecteerde Mailchimp publiek).

en: Unsubscribed
nl: Uitgeschreven

en: The text that shows when a general error occured.
nl: De tekst die verschijnt als er een algemene fout optreedt.

en: General error
nl: Algemene fout

en: The text that shows when the given email is already subscribed to the selected Mailchimp audiences.
nl: De tekst die wordt weergegeven wanneer de opgegeven e-mail al is geabonneerd op de geselecteerde Mailchimp publieksgroepen.

en: Already subscribed
nl: Al ingeschreven

en: The text that shows when a required field for the selected Mailchimp audiences is missing.
nl: De tekst die wordt weergegeven wanneer een vereist veld voor de geselecteerde Mailchimp doelgroepen ontbreekt.

en: Required field missing
nl: Verplicht veld ontbreekt

en: The text that shows when an invalid email address is given.
nl: De tekst die verschijnt als er een ongeldig e-mailadres ingevuld is.

en: Invalid email address
nl: Ongeldig e-mailadres

en: The text that shows when an email address is successfully subscribed to the selected Mailchimp audiences.
nl: De tekst die wordt weergegeven wanneer een e-mailadres met succes is geabonneerd op de geselecteerde Mailchimp doelgroepen.

en: Successfully subscribed
nl: Met succes ingeschreven

en: Leave empty or enter <code>0</code> for no redirect. Otherwise, use complete (absolute) URLs, including <code>http://</code>.
nl: Laat het leeg of vul <code>0</code> in om niet door te sturen; gebruik anders complete (absolute) URL's, inclusief <code>http://</code>.

en: Example: %s
nl: Voorbeeld: %s

en: Redirect to URL after successful sign-ups
nl: Doorsturen naar URL na met succesle inschrijvingen

en: Select "yes" to hide the form fields after a successful sign-up.
nl: Selecteer 'ja' om de formuliervelden te verbergen na een succesvolle inschrijving.

en: Hide form after a successful sign-up?
nl: Het formulier verbergen na een met succesvolle inschrijving?

en: Replace interest groups?
nl: Interessegroepen vervangen?

en: Update existing subscribers?
nl: Bestaande inschrijvers bijwerken?

en: Use the shortcode %s to display this form inside a post, page or text widget.
nl: Gebruik de shortcode %s om dit formulier in een bericht, pagina of tekst widget weer te geven.

en: Select the Mailchimp audience to which people who submit this form should be subscribed.
nl: Selecteer het Mailchimp publiek waarop mensen die dit formulier verzenden, geabonneerd moeten worden.

en: If you want to load some default CSS styles, select "basic formatting styles" or choose one of the color themes
nl: Als u enkele standaard CSS stijlen wil laden, selecteer dan 'basis formulier stijlen' of kies een van de kleurenthema's

en: Dark Theme
nl: Donker thema

en: Blue Theme
nl: Blauw Themathema

en: Green Theme
nl: Groen thema

en: Red Theme
nl: Rood thema

en: Light Theme
nl: Licht thema

en: After billing details
nl: Na de factuurgegevens

en: Select "yes" if the checkbox appears in a weird place.
nl: Selecteer 'ja' als het aanvinkvakje op een vreemde plaats verschijnt.

en: Load some default CSS?
nl: Wat standaard CSS laden?

en: Pre-check the checkbox?
nl: Vink de selectievak standaard aan?

en: HTML tags like %s are allowed in the label text.
nl: HTML tags zoals %s zijn toegestaan in de labeltekst.

en: Checkbox label text
nl: Labeltekst selectievak

en: Select "yes" if you want people to confirm their email address before being subscribed (recommended)
nl: Selecteer 'ja' als u wil dat mensen hun e-mailadres moeten bevestigen alvorens ze worden toegevoegd (aanbevolen)

en: Double opt-in?
nl: Dubbele opt-in?

en: Select the list(s) to which people who check the checkbox should be subscribed.
nl: Selecteer de lijsten waaraan mensen die het aanvinkvakje aanvinken toegevoegd moeten worden.

en: No audiences found, <a href="%s">are you connected to Mailchimp</a>?
nl: Geen doelgroepen gevonden, <a href="%s">bent u verbonden met Mailchimp</a>?

en: Mailchimp Lists
nl: Mailchimp Lijsten

en: A total of %d audiences were found in your Mailchimp account.
nl: Er zijn in totaal %d doelgroepen gevonden in uw Mailchimp account.

en: No audiences were found in your Mailchimp account
nl: Er zijn geen doelgroepen gevonden in uw Mailchimp account

en: Get your API key here.
nl: Verkrijg hier de API-sleutel.

en: Your Mailchimp API key
nl: De Mailchimp API-sleutel

en: API Key
nl: API-sleutel

en: NOT CONNECTED
nl: NIET VERBONDEN

en: CONNECTED
nl: VERBONDEN

en: API Settings
nl: API instellingen

en: Mailchimp for WordPress
nl: Mailchimp voor WordPress

en: No
nl: Nee

en: Yes
nl: Ja

en: Given email address is not subscribed.
nl: Dit e-mailadres is geen abonnee.

en: You were successfully unsubscribed.
nl: U bent met succes uitgeschreven.

en: Please fill in the required fields.
nl: Vul de verplichte velden in:

en: Given email address is already subscribed, thank you!
nl: Het opgegeven e-mailadres is al ingeschreven, dankuwel.

en: Please provide a valid email address.
nl: Geef een geldig e-mailadres op.

en: Oops. Something went wrong. Please try again later.
nl: Oei, er ging iets fout; probeer het later nog eens.

en: Thank you, your sign-up request was successful! Please check your email inbox to confirm.
nl: Bedankt, uw inschrijfverzoek had succes; kijk in de inbox om te bevestigen.

en: Sign me up for the newsletter!
nl: Schrijf me in voor de nieuwsbrief.

en: Sign up
nl: Inschrijven

en: Your email address
nl: Uw e-mailadres

en: You can edit your sign-up form in the <a href="%s">Mailchimp for WordPress form settings</a>.
nl: U kunt het inschrijfformulier bewerken in de <a href="%s">formulierinstellingen van Mailchimp for WordPress</a>.

en: Title:
nl: Titel:

en: Newsletter
nl: Nieuwsbrief

en: Displays your Mailchimp for WordPress sign-up form
nl: Geeft het inschrijfformulier van Mailchimp for WordPress weer

en: Mailchimp Sign-Up Form
nl: Mailchimp aanmeldformulier

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Initial value
nl: Oorspronkelijke waarde

en: Forms
nl: Formulieren

en: Form Settings
nl: Formulier Instellingen

en: Checkboxes
nl: Selectie vakjes

en: Mailchimp API Settings
nl: Mailchimp API instellingen

en: Settings
nl: Instellingen
